-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Pewnie jeszcze Birme trzeba pooglaszać :shake:
-
To jeszcze daleko pewnie 4, 5 godzin :shake:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Na wszystko przyjdzie czas i pora ! :lol: -
[quote name='Rybka_39']Wszystkie nadal potrzebują ogłoszeń? Każdemu z osobna zrobić alegratkę? Na kogo podawać kontakt?[/quote] numer do ogłoszeń psów z zakładu na andzie69 - 604275553 kontakt mailowy może być na Ewelinke - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] Myślę, że trzeba zacząć od tych co nie wymagają resocjalizacji i są oswojone : Dingo. Bera i Lena. Dziewczyny nic nie pomyliłam ?
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Dla Dianeczki wyrożnione dzięki mojej sponsorce Saphirce:loveu: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1757195_tylko_mnie_kochaj.html"]alegratka[/URL][/quote] Widziałyście allegratkę dla Dianki ? Jest cały czas na pierwszym miejscu :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzieki Rybko. :eviltong::eviltong::eviltong: Czy jak sie wyróznienie skończy to można je jeszcze raz zasilić kodem ? -
Fundacja emir - kompromitujące fakty
Saphira replied to Magdalena's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='joanika']ja jestem chętna, pisz co i jak na pw a przy okazji: szukam szczeniaka duzego do 4-5 miesiecy sucxzke do świetnego domku w Inowroclawiu. zobacz fajnego szczeniaka z Włocławka na tym wątku http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-mlodego-do-5-m-ca-owczarka-niemieckiego-124329/ W Łodzi jest taka około 6 miesięczna sunia w typie ONka. Malutka żyje w bardzo złych warunkach. Czy potencjalny domek zgadza się na sterylkę? uwaga Łódz-Łańcuch i buda- pomóżmy znaleźć szczeniaczkowi nowy domek przerażający widok - biedny szczeniak Na tym wątku jest więcej psiaków do poratowania zajrzyj koniecznie. -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Tu była tylko beznadzieja :shake: To za młode psiaki żeby tak kończyć :shake: -
Pa, pa.........:biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::calus::calus::calus:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Myślę, że wiele osób widziało jej piękno i piękno wielu innych bezdomniaków. Nikt w tym kraju nie jest w stanie wyadoptować tylu bezdomniaków nawet najpiękniejszych :shake: Trzeba rozwijąć profilaktykę sterylizacji i kastracji. Trzeba wprowadzic surowe kary za znęcanie się nad zwierzętami. Trzeba uznać wreszcie, że trzymanie psa na łańcuchu to znęcanie się nad psem i powinno być surowo karane :mad: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mógłby pomóc. Zdarzył sie straszny wypadek. Wolontariuszkę potrącił samochód. Pomoc potrzebna dla jej podopiecznych. Pilne : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL]