Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Pewnie jeszcze Birme trzeba pooglaszać :shake:
  2. [SIZE=3]DZIĘKI RYBKO ZA OGŁOSZONKA ![/SIZE] :loveu::loveu::loveu:
  3. To jeszcze daleko pewnie 4, 5 godzin :shake:
  4. Znalazłam tu: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1759172_niezwyklej_urody_dingo_laciata_przylepa.html]Niezwykłej urody Dingo, łaciata przylepa![/url]
  5. Na wszystko przyjdzie czas i pora ! :lol:
  6. A może ktoś wziąłby Rudkę z Dingusiem ? :shake:
  7. [quote name='Rybka_39']Wszystkie nadal potrzebują ogłoszeń? Każdemu z osobna zrobić alegratkę? Na kogo podawać kontakt?[/quote] numer do ogłoszeń psów z zakładu na andzie69 - 604275553 kontakt mailowy może być na Ewelinke - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] Myślę, że trzeba zacząć od tych co nie wymagają resocjalizacji i są oswojone : Dingo. Bera i Lena. Dziewczyny nic nie pomyliłam ?
  8. Uszy są piękne jakie by nie były :loveu:
  9. Mozna służyć swoim kontem do wpłat dla innej osoby. Proszę tylko aby osoby wpłacające zaznaczały na jaki cel np. na bezdomne psy z Kielc. W tym momencie nikt nie może zarzucić, że pieniądze są dla Andzi.
  10. Właśnie kończę drukować zdjęcia dla Pani Romy. Wydrukowałam Fredka z Mamusią, Poziomke w Hoteliku, Lejdi i Sonie w nowym domku. Wyślę w przyszłym tygodniu razem z kalendarzem. Chyba, że mam sie wstrzymać do powrotu Romy ze szpitala ?
  11. Przecież on właśnie pisze o tym za siatką :evil_lol:
  12. [quote name='Rybka_39']Dla Dianeczki wyrożnione dzięki mojej sponsorce Saphirce:loveu: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1757195_tylko_mnie_kochaj.html"]alegratka[/URL][/quote] Widziałyście allegratkę dla Dianki ? Jest cały czas na pierwszym miejscu :loveu::loveu::loveu::loveu: Dzieki Rybko. :eviltong::eviltong::eviltong: Czy jak sie wyróznienie skończy to można je jeszcze raz zasilić kodem ?
  13. No właśnie ! Ktos powinien zadzwonić ! Ja też prosiłam pewną osobę żeby zajrzała :lol::lol::lol:
  14. [quote name='joanika']ja jestem chętna, pisz co i jak na pw a przy okazji: szukam szczeniaka duzego do 4-5 miesiecy sucxzke do świetnego domku w Inowroclawiu. zobacz fajnego szczeniaka z Włocławka na tym wątku http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-mlodego-do-5-m-ca-owczarka-niemieckiego-124329/ W Łodzi jest taka około 6 miesięczna sunia w typie ONka. Malutka żyje w bardzo złych warunkach. Czy potencjalny domek zgadza się na sterylkę? uwaga Łódz-Łańcuch i buda- pomóżmy znaleźć szczeniaczkowi nowy domek przerażający widok - biedny szczeniak Na tym wątku jest więcej psiaków do poratowania zajrzyj koniecznie.
  15. Tu była tylko beznadzieja :shake: To za młode psiaki żeby tak kończyć :shake:
  16. A moze i jedzie na Marsa a bo ja tam wiem . :shake: Ta dzisiejsza młozież :shake:
  17. A bo pieskom przed podróżą śniadanko dały :evil_lol: Na drugi raz będą wiozły na głodniaka :evil_lol:
  18. a jak w w-wie jest w soboty. Moja córcia jedzie na jakieś sympozjum weterynaryjne na ul. Marksa ? Chyba na 9 . Są tam duże korki i objazdy ? Nie wiem jak sobie poradzi :shake:
  19. Pa, pa.........:biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::calus::calus::calus:
  20. Myślę, że wiele osób widziało jej piękno i piękno wielu innych bezdomniaków. Nikt w tym kraju nie jest w stanie wyadoptować tylu bezdomniaków nawet najpiękniejszych :shake: Trzeba rozwijąć profilaktykę sterylizacji i kastracji. Trzeba wprowadzic surowe kary za znęcanie się nad zwierzętami. Trzeba uznać wreszcie, że trzymanie psa na łańcuchu to znęcanie się nad psem i powinno być surowo karane :mad:
  21. Czy ktoś mógłby pomóc. Zdarzył sie straszny wypadek. Wolontariuszkę potrącił samochód. Pomoc potrzebna dla jej podopiecznych. Pilne : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL]
  22. Tak myslałam co by tu Pani Romie na gwiazdkę posłać :shake:. Zamówiłam paczkę żywnościową i tak sobie pomyślałam o ładnym kalendarzu ze zwierzątkami :lol: Jestem pewna , że się ucieszy :lol: Pojadę wieczorkiem do EMPIKU zobaczyć co mają.:lol: Ale się Weroniko naoglądasz :evil_lol:
×
×
  • Create New...