Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Ciotki poetki :-( a ja beztalencie :-(
  2. Reksiu ! Ty jesteś bardzo szczęśliwą osobą. Ja od dzieciństwa kocham psy, koty, konie , owieczki i wszystkie inne żyjątka, ale nigdy nie dane mi było zrealizować marzeń. Taki kraj takie warunki i może mało odwagi. :lol: Dobrze, ze tobie sie udało :lol:
  3. A karteczki świąteczne z osiołkami i bydlątkami wszelkiego typu porozsyłane :mad: No to wlejam Mikołaja dla Pani Romy i wszystkich jej Wielbicieli :lol: [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18387_tapety-boze-narodzenie-1941-1.jpg[/IMG]
  4. Może Ciotka Gagata jakiś domek Ci kochany dogada w wielkim świecie :lol:
  5. Wyspac też się czasem trzeba :evil_lol: zwłaszcza w niedzielny poranek :evil_lol:
  6. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5]Cudeńko szuka domku[/SIZE] :eviltong:
  7. Przepraszam, ale ja ostatnio mam tyle kłopotów, że nie czytam wszystkiego na bieżąco. A co oznacza po polsku jej imię? Czy jest jakis odpowiednik ? :lol:
  8. Reksiu! A czy nadałaś jej równie poetyckie i piękne imię jak Pani Roma :loveu:
  9. A w Przemyślu ciągle w domu przebywała...Teraz się wyszaleje za wszystkie czasy :loveu:
  10. Pies jest piekny. Czy dobrze zrozumiałam, że jest ktoś chętny żeby go adopttować ?
  11. Czy będzie mozliwość pokazywania zdjęć z pobytu w fundacji. :lol:
  12. [quote name='Wet-siostra']właśnie,dwa dni...ja byłam "złym dt",ale codziennie coś pisałam na wątku...[/quote] Problem w tym, że Ty nic nie robisz tylko piszesz. Czasami trzeba też zająć się psami i oderwać wzrok od komputera.
  13. Też myślę, że jedynym rozwiązaniem jest ta nieszczęsna operacja :shake: Nie martw się Weroniko ! Ja od środy też się gorzej czuję niż Pani Roma :shake: Nie tylko ciebie dopadło :evil_lol: a tu jeszcze robić trzeba :evil_lol:
  14. Weroniko ! Wczoraj wysłałam drugą koperte na Twój adres. Pewnie dojdzie dopiero w następnym tygodniu. Wysłałam troszkę ozdób światecznych, serwetek i maleńki obrusik. :lol: Niech się też Pani Roma z Panem Franiem z tych Świąt cieszą. :lol: Pewnie przyda się trochę gałązek świerkowych do wazonu bo choinkę to psiaki zjedzą :lol:
  15. Porozsyłam gdzie mogę :lol:
  16. Dianka ma ogromną szansę na domek ! Trzymajmy za Nią kciuki :lol:
  17. Czy ktoś tu może zajrzeć: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kupka-kosci-skora-poraniona-do-granic-mozliwosci-pomocy-126436/[/URL]
  18. [quote name='Linssi']psiaki dostaja jedzonko. Nie wiem czy p.Irena podrzuca tym z hurtowni jedzonko tez, ale ci ludzie z hurtowni zywia je kasza z ziemniakami i rapkami :angryy: Grunt ze w ogole cos dostaja. Podejrzewam ze psiaki byly odpchlone i odrobaczone, bo Erka o to napewno zadbala.[/quote] A co to są rapki :lol::lol::lol:
  19. Nigdy ! Błagam nie oddawajcie Diany takiemu czlowiekowi. Dla niego zwierzę to przedmiot. Jak można nie sterylizowac a potem w tak okrutny sposób uśmiercać. Szkoda mu pieniedzy na sterylizacje to się jakimiś zakłamanymi poglądami zasłania. Kolejny polski pseudomoralista.:mad:
  20. Oj Ciotki przenieście sie na wątek jakiejś suni bo na ptaszkowym to wam hormony żyć nie dają :evil_lol:
  21. Wszystko to prawda, ale z tego co sie ostatnio dowiedziałam są osoby handlujace psami. Tak , że trzeba uważać i pytać na wątkach, przeglądać czarne kwiatki żeby nie popełnić błędu. A co do usypiania psów. Straszne to zjawisko, ale w Polsce jest jeszcze gorzej. U nas niechciane psy przywiązuje sie do drzewa w lesie. Najlepiej w kagańcu, a u chłopa odrąbuje głowę siekierą. Nie wiem co gorsze. Opowiadał mi znajomy ze wsi , ze jak jego jamniczkę potrącił samochód to zawiózł ją do uśpienia. Teściowa się wściekła, że tyle pieniędzy wydał zamiast ją szpadlem dobić. :shake:
×
×
  • Create New...