Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Margo05']Rudce przydała by się Gagata. Podobną Rudkę Gagatka mu u siebie na socjalizacji. To był pies, który panicznie się bał własnego ogona, a dotknać się nie dał, gryząc co popadnie. Teraz, po miesiącu, pies nie do poznania. Nawet ja ją miziałam, choć obca :evil_lol:[/quote] Margo ! Gagata się sprawdziła jako psi wychowawca resocjalizant, tylko, że ta sunia nadal u niej jest a mieszkanie małe. Najpierw trzeba by było tamtą gdzieś umieścić. :shake:
  2. Pewnie aż do adopcji. Trzeba od razu robić ogłoszenia i domki stałe.
  3. To moze wkleję link do wątku adopcyjnego. Tam jest wiecej informacji : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-blagamy-o-domy-tymczasowe-info-str-1-a-112282/[/URL]
  4. Czy ktos mógłby wspomóc. Ciężka sytuacja w Kielcach. Wolontariuszka zajmująca się psami miała wczoraj wypadek. Pomoc pilnie potrzebna : http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/
  5. Musi się sunieczce poszczęścić :lol:
  6. a Ciebie śliczna psinko nikt nie żegna. Powodzenia i żebyś dobrą Pańcię miała.
  7. Ale na tej drugiej działce są psiaki, które dokarmiacie . W razie czego też trzeba wiedzieć gdzie karmę przesyłać. Ja do tej pory wysyłałam na adres Erki.
  8. Pixie a nie załatwisz tanich hotelików lub tymczasów dla tych dzikusków ?
  9. Komu w drogę temu czas....:multi:
  10. Pani Jola już piecze ciasta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [SIZE=4]Już drugi raz proszę o konto[/SIZE] deklaruję przynajmniej 100 zł.
  12. Ja też poproszę o nr konta bo inaczej ciężko mi pomóc.
  13. Pomozemy, ale jakieś uczciwe konto potrzebne ;)
  14. Dziewczyny przepraszam, że w takiej chwili, ale potrzebna pilnie pomoc i nie mozna czekać : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL]
  15. Czy ktoś może pomóc : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL]
  16. Czy możecie pomóc ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL]
  17. [quote name='pixie']super!:multi: linssi czy mozesz napisac ktore pozotaly do ulokowania? Moze by co kilka postow robic takie podsumowanie - bo autorka watku moze nie nadazyc, sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie[/quote] Pixie zajrzyj tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-blagamy-o-domy-tymczasowe-info-str-1-a-112282/[/URL]
  18. [quote name='Margo05']Któraś cioteczka chyba 100 wyszarpała od TŻ :cool3:[/quote] Margo szarpnij się na jakiś super banerek. Trzeba poprosic o pomoc na innych wątkach.
  19. Niech ktos zrobi nowe plakaty i je umieści w jednym miejscu na wątku.
  20. [quote name='Majaa'] I choć mam remont w domu,i inny pies miał trafić do mnie na DT po remoncie ...... Ale biorę Dingo do siebie na DT ! Ale od soboty wieczorem dopiero mogę go wziąść ![/quote] [SIZE=3]Hura ! Rozumiem, że Dingus ma juz tymczas zapewniony ![/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Od-Nowa']psy na działce karmi Elwira to inne miejsce przetrzymywania, nie u Erki w pracy[/quote] Z tego co wiem chodzi o zabranie psów z działki w miejscu gdzie Erka pracuje. Szef Erki nakazał jej kategorycznie psy zabrać. teraz jak uległa wypadkowi nikt ich przed eksmisją nie wybroni. Psy są też na drugiej działce, ale tam dziewczyny opanują sytuacje z karmieniem i przede wszystkim nikt ich nie wyrzuca. Dzieki Margo05, że przybywasz na pomoc .
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL] Dziewczyny pomóżcie jeżeli mozecie !
  23. Potrzebne tymczasy lub tanie hoteliki. No i domki stałe. Gdzies to towarzystwo trzeba umieścić :-(
  24. Lissi podaj mi na pw telefon do siebie. Zawiadomilam sily na innych wątkach. Ile miejsc jest potrzebnych dla tych psiakow. Może sie uda je rozlokować.
  25. Napisalam do paru osób moze tu zajrzą. :-(
×
×
  • Create New...