-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='Margo05']Rudce przydała by się Gagata. Podobną Rudkę Gagatka mu u siebie na socjalizacji. To był pies, który panicznie się bał własnego ogona, a dotknać się nie dał, gryząc co popadnie. Teraz, po miesiącu, pies nie do poznania. Nawet ja ją miziałam, choć obca :evil_lol:[/quote] Margo ! Gagata się sprawdziła jako psi wychowawca resocjalizant, tylko, że ta sunia nadal u niej jest a mieszkanie małe. Najpierw trzeba by było tamtą gdzieś umieścić. :shake:
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
Czy ktos mógłby wspomóc. Ciężka sytuacja w Kielcach. Wolontariuszka zajmująca się psami miała wczoraj wypadek. Pomoc pilnie potrzebna : http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/ -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Musi się sunieczce poszczęścić :lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
a Ciebie śliczna psinko nikt nie żegna. Powodzenia i żebyś dobrą Pańcię miała. -
Komu w drogę temu czas....:multi:
-
Dziewczyny przepraszam, że w takiej chwili, ale potrzebna pilnie pomoc i nie mozna czekać : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL]
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może pomóc : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Czy możecie pomóc ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/index13.html#post11326744[/URL] -
[quote name='pixie']super!:multi: linssi czy mozesz napisac ktore pozotaly do ulokowania? Moze by co kilka postow robic takie podsumowanie - bo autorka watku moze nie nadazyc, sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie[/quote] Pixie zajrzyj tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-blagamy-o-domy-tymczasowe-info-str-1-a-112282/[/URL]
-
Niech ktos zrobi nowe plakaty i je umieści w jednym miejscu na wątku.
-
[quote name='Od-Nowa']psy na działce karmi Elwira to inne miejsce przetrzymywania, nie u Erki w pracy[/quote] Z tego co wiem chodzi o zabranie psów z działki w miejscu gdzie Erka pracuje. Szef Erki nakazał jej kategorycznie psy zabrać. teraz jak uległa wypadkowi nikt ich przed eksmisją nie wybroni. Psy są też na drugiej działce, ale tam dziewczyny opanują sytuacje z karmieniem i przede wszystkim nikt ich nie wyrzuca. Dzieki Margo05, że przybywasz na pomoc .
-
Potrzebne tymczasy lub tanie hoteliki. No i domki stałe. Gdzies to towarzystwo trzeba umieścić :-(