Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='weronika1']- Urząd dołożył dzisiaj trochę drzewa, w dalszym ciągu szukam Tarzana.:lol: - Szczepienie w piatek od godz 12 zapraszam do pomocy, bedą szczepione na wciekliznę i podamy wirusówki.:lol: - Dotarła do mnie paczka od Saphiry z obrusiekiem i ozdobami świątecznymi dla p. Romy- DZIĘKUJĘ:lol: - Nadal nie ma mięsa do kaszy, niestety nie przywieziono.Będę musiała dzisiaj dokupić coś. :shake:[/quote] Niestety Weroniko, ale do piątku to ja nie dojadę :evil_lol: Trochę daleko :evil_lol: A do kaszy najtaniej wychodzą porcje rosolowe albo szyjki jeśli można doradzić :lol:
  2. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/15/15602_humor4.jpg[/IMG] Koń by się uśmiał :loveu::loveu::loveu:
  3. Diana to ukochana sunia Żaby :lol: Nie odpuści :lol:
  4. Podnoszę i roznoszę :loveu::loveu::loveu:
  5. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/442_image010.jpg[/IMG] Zabawy Poziomki z konikiem Reksia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/15/15559__pokaz-Smieszne_zdjecia-facet_z_wielkim_ptakiem.jpg[/IMG] Czy Daszek też ma takiego ptaszka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6349/p1070934lc7.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. SDB tarczyca wiąże się ze zmianą procesu przemiany materii. Lekarz nie moze przewidzieć jak organizm zareaguje na wprowadzony lek. W przypadku Pani Romy musieliby leczyć tarczycę i serce, a potem myśleć o operacji i to najpierw zastawki w sercu. A Ona ma juz swoje lata i to wszystko trochę późno :shake:
  9. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/7/7626_7626_walentynka.jpg[/IMG] [SIZE=4]Reksiu ! Czy to Twój Teść pisuje do mnie ?[/SIZE]
  10. Może dać go do Ani ;):[url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/url]
  11. Upieram się przy ruskich :lol: a kapustkę z grzybami i skwarkami taką po poznańsku od drugiej Babci :lol: Oj tęskno za tamtą kuchnią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. A ja poproszę o prawdziwe ruskie pierogi takie jak robił mój Dziadek z Jarosławia :loveu::loveu::loveu:
  13. Pani Roma to mu zrobi tak [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/17/17801_justbeatit.gif[/IMG] ale z Franiem to sobie pogadają :drink1:
  14. To co Gagatko :lol: Dzwonisz dzisiaj do Pani Romy :lol: Czy się poddajesz :lol:
  15. Prosimy o domeczek dla Leopolda :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/3421/frytka2ib2.jpg[/IMG][/URL] Cudeńko chce do domku !
  17. Brakuje jej tylko czerwonej czapeczki :loveu::loveu::loveu:
  18. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18387_tapety-boze-narodzenie-1941-1.jpg[/IMG] A to dla Dianki na Mikołajki :loveu::loveu::loveu:
  19. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18620_kartka.gif[/IMG] A to dla Was Matki Polki :loveu::loveu::loveu:
  20. [IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/13664228/41/main/1bc7416d99.jpeg[/IMG][IMG]http://mikołaj.jpg[/IMG] Bogatego Mikołaja Pipi :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  21. Obawiam sie, że w porównaniu do suni to Wy mało wyobraźni macie :diabloti: Znajoma z W-wy ma psiaka z tzw. budowy na targówku. Jak budowali tam jakieś obiekty to mała sunia oszczeniła się w jakiejś jamie koło baru dla pracowników. Mrozy, środek zimy a ona jamę styropianem wyścieliła i szczeniaki wychowała. Na barowym jedzeniu tak tłuste były, ze ledwo z kryjówki sie wygramoliły. Całe szczęście, ze je pracownicy pozabierali do domków :lol:
  22. A może ona w jakiejś jamie ze szczeniakami siedzi :placz:
  23. My sie nim zajmiemy :diabloti::diabloti::diabloti:
  24. Wyczuła Wasze niecne intencje :diabloti:
×
×
  • Create New...