Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Bardzo się cieszę, że Pimpusiowi smakuje, dziękować nie ma za co . Niech chłopak się cieszy życiem po tej poniewierce. W kwietniu dostanie następną porcję.
  2. Paczka opuściła już centrum dystrybucji. Myślę , że we wtorek dotrze. Kurier Dpd. To będzie 24x800 puszek animody wołowina z kaczymi sercami.
  3. Bardzo proszę o podanie na PW na jaki adres można wysłać puszki dla Pimpusia. Może powoli się przyzwyczai do karmy suchej, ale na początek przyda mu się jedzonko , które lubi.
  4. Niestety, uroda nie chroni od bezdomności. Nasz Gumiś jest identyczny jak Pimpuś, został wyrzucony kilka lat temu w zimie w lesie koło Połańca. Deklaruję stałą 50 zł dla Pimpusia. Proszę o dane do wpłaty.
  5. Oczywiście, że wiele osób zagląda i kibicuje Groszkowi, tylko niektórzy jak ja tacy mało rozmowni, ale postaram się też troszkę wspomóc.
  6. Ja również poproszę o nr konta.
  7. Poproszę o nr konta
  8. 20zł stałej, prosze nr konta
  9. Deklaracja jednorazowa 50zł, proszę o nr konta. Czy Rocco sensitive musi być indyk z ziemniakami czy moze być inny smak, np. jagnięcina z ryżem.
  10. Bruguś miewa się bardzo dobrze, nadal jest takim słodkim przytulakiem. Ma około 7lat,ale dalej uwielbia zabawki, lubi jeździć samochodem i co najważniejsze jest zdrowy. Pozdrawiamy, postaram się umieścić zdjęcia
  11. Kolejna rocznica za nami, dzisiaj mija 5 lat od kiedy jesteśmy razem . Razem z Brugiem pozdrawiamy wszystkich .
  12. Byliście ok 1,5 km od naszego mieszkania. Szkoda, mogliśmy się spotkać, ale przynajmniej wiesz ,w której okolicy mieszka Brugo. Dzisiaj przyjechał na Święta do domu i chcemy złożyć wszystkim życzenia zdrowych , radosnych i pogodnych Świąt.
  13. To koniecznie musisz przyjechać do ogrodu japońskiego , bo Brugo mieszka właśnie w tej okolicy. Ogród japoński najpiękniejszy jest w maju- czerwcu ,kiedy kwitną azalie i rododendrony. Zapraszamy. Do Zoo też mamy blisko.
  14. Bardzo dziękujemy za wsparcie i wyrazy współczucia. Utrata przyjaciela zawsze boli. Jaka szkoda Wiolhelm, że nie wiedzieliśmy z Brugiem, że byłaś we Wrocławiu, następnym razem daj znać to umówimy się na spotkanie
  15. Witamy po dłuższej przerwie. U Brugusia wszystko w porządku, zdrowy , wesoły i mam nadzieję szczęśliwy. Natomiast wczoraj pożegnaliśmy kolejnego staruszka. Może niektórzy pamiętają Amika. Podobnie jak Brugo był przez jakiś czas u Murki , śliczny czarnulek z wystającymi ząbkami. Dziewczyny z Błonia , z którymi już niestety nie mam kontaktu ratowały go przed mordownią w Krzyczkach. We wtorek , 5 kwietnia mieliśmy obchodzić 14 rocznicę pobytu u nas. Nie zdążył, odszedł wczoraj, na szczęście chorował tylko kilka godzin, zasnął spokojnie. Miał około 16- 17 lat. Baardzo nas to boli.
  16. To ja jeszcze raz poproszę o nr konta, bo deklarację złożyłam, a nie mam konta. Też czekamy na uchodżcę , to jeszcze dziecko, niestety rodzice muszą zostać.
  17. Jeśli zbieramy, to na początek deklaruję 100żł, a potem 30złstałej + coś. Rzadko wchodzę na dogo, ale te małe kudłatki to nasza miłość.
  18. Dzisiaj mija 4 lata naszej wspólnej przygody z tym ziomem. Kiedyś bity pies alkoholika-menela, teraz Pan Pies Brugo. Oby dalej w zdrowiu przez kolejne lata!
×
×
  • Create New...