Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Ciekawe czy Uszaty miał dziś ciachanko.
  2. Może wreszcie się psince uda, tyle już czeka.
  3. Tadeusz podobno wydrukowany w metrze. Pomyślałam, że może jak Karmelcia taka podobna , to jakby byli chętni mogłaby sie załapać. Myślę , że znajdzie kiedyś domek. W przypadku Jarka sądziłam , że spędzi dożywocie u Murków, a udało się, Karmelce też sie uda.
  4. Ale świetny wątek, Karol super, a opowiastki też niczego sobie.
  5. No nie, nie mogę uwierzyć . Tak szybko. gdyby sie udało , to poprawi sie nam średnia po Jarusiu.Tadeuszek chyba nadaje się do bloku. Czekam na rozwój wydarzeń.
  6. Ja odnoszę to samo wrażenie. Jarek miał już sobowtóra Saifa. Innych bliźniaczo podobnych psiaków też pełno.
  7. Puma, zdrowiej, dosyć już przeszłaś. Czy Puma "złapała "to w schronie , czy została oddana już chora?
  8. Dziękuję wszystkim za piękne teksty i ogłoszenie. Dopiero tu zajrzałam , bo zmogła mnie choroba, a Tadeuszek ma tyle ogłoszeń.Mam nadzieję, że ktoś sensowny na nie odpowie.
  9. Bardzo mi przykro z powodu Strzałki, wiem jak to boli. Cieszę się natomiast nieustająco ze szczęścia naszego Jarusia. Myślę ,że Jelena nie ma mi za złe tego "nasz", ale o psach ,które mieliśmy w hoteliku nie potrafię inaczej myśleć. Ciągle pamiętam jego zdjęcia ze schroniska, teraz to nie ten pies, dzięki Jeleno. A widziałyście na stronie mieleckiego schroniska kolejnego "Jarusia"? Nawet nazywa się Jaro. Uważam ,że uderzająco podobny.
  10. Wszystkiego najlepszego dla Ulki od Filipa i od nas oczywiście też.
  11. TadeUszek to pies obronny i dba o swoje terytorium.
  12. Murko , a kiedy Tadzio może mieć ciachanko? A może już go powoli ogłaszać, często na dom czeka się długo. Można też zaznaczyć, że będzie wydany po kastracji.
  13. Nie wiem kiedy może być ciachanko, szczepienie miał niedawno. To chyba ze 2 tygodnie się czeka.
  14. Jak Tadeuszek stosunkowo grzeczny , to może nie będzie wymagał długiej socjalizacji jak Jaruś. On jest też młody , to może szybciej zrobi miejsca w hoteliku jakiejś następnej bidzie.
  15. Pogoda dość nieciekawa, ale Tadziowi chyba to nie przeszkadza,nie siedzi już w schronisku i może poszaleć z Pają.
  16. Jelena, nasz Amiś po przywiezieniu z hoteliku nie szczekał chyba miesiąc, chociaż pozostałe psy szczekały, a teraz to największy szczekacz. Rymowanka o Tadeuszku bardzo fajna.
  17. TadeUszku czy dalej zaczepiasz Karmelkę?
  18. Dziękuję Eloise za założenie wątku i Raduni za banerek:Rose:. Mam nadzieje, ze TadeUszek szybko znajdzie dom.
  19. To ja też wyrzucam banerek Jarusia. Cieszę sie , że wszystko dobrze się układa.Mam nadzieję, że następca Jarka też znajdzie taki wspaniały domek.
  20. To na pewno Puma? Ale bida wystrzyżona.
  21. Wiadomo coś o Pumce? Dotarła już do nowego domku?
  22. Faktycznie ostatnio chłopaki opuszczają hotelik, a karmelka jakoś sie zasiedziała.
  23. Oj czekamy, czekamy i mamy nadzieję , że tym razem się uda.
  24. Brawurka to faktycznie trudny przypadek. A ona jest w DT czy w DS?
  25. Moniko czy nasza wpłata doszła?
×
×
  • Create New...