Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. zeby tylko w budzie na łańcuchu nie skończył :( , ale cóż na to wypływu nie mamy
  2. Marta jak Piter mial od malego doczynienia z psami - no a miał, to nie powinnien miec uczulenia na sierść - a jesli by się tak stało, to powinno być przejściowe i organizm sam zwalczyć, tylko czy to na 100% uczulenie ? Nie ma podwyższonej temperatury, mniejszy apetyt??
  3. to wychodzi, ze on domowy piesek , a jak on dokładnie się znalazł w schronisku? W jakiej dzielnicy znaleziony? Moze on się komuś burzy wystraszył i zwiał i jakaś starsza osoba, go miała co nie wie jak się zabrać za szukanie?
  4. długo to znaczy ile??? Nienawidzę tego pseudodziałania dla dobra psa !!! Takie za przeproszeniem pieprzenie , sorry ale mnie telepie jak coś takiego słyszę. Kurde naprawdę mimo, ze się gryzła z moją , to bym ją wzięła na przetrzymanie , no ale teraz muszę zachować odrobinę rozsądku i nie mogę , choc mi serce ściska. Czy już macie nowy telefon do niej, jeśli tak to kto ma?
  5. to , ze ona ma jakiegos chętnego to , ze tak powiem mnie jakoś nie cieszy, a jak kobieta nie chce psa to powinna go zawieść w skazane przez nas miejsce. Biedna Berta setny raz będzie dom zmieniać :( a ona taka przylepa , dziewczyny musimy coś zadziałać, bo mi serce pęknię na myśl, że znów pojdzie cholera wie gdzie i do kogo.
  6. ale mial szczéscie, ze sie do ciebie zalapal
  7. czyli co do tej srody ma czas - zapisuje narazie
  8. erko jak tak czytam jak musiałaś Gucia zostawić to serce pęką :( a ty pewnie bardziej to przeżywasz niż Gucio :( oby to był dobry kochający domek i Gucio czuł się tam wspaniale
  9. moja też nie ma wybór, bo przecież jak to mówią wyssie z mlekiem :) ja nie wiedziałam , ze jestem z ciąży, a miałam benie kielecką na DT , pozniej znalazłam boksera :) i rodzina mi 2 (osobno nie naraz) psy podrzuciła , jak wyjeżdzała no i oczywiście cały czas ma swoją sunię , więc , ze tak powiem wybóru dziecko za dużego nie ma. Co do imienia, to ja pewności nie ma jak dać, ale dziś już wiem, ze to na 100% dziewczyna
  10. sliczna panienka nie widziałam jej wątku dobrze ze mi wysłałyście, bo wiedziałam tylko ze zdj , ze jest ślicznotka u kikou, rozumiem, ze nie ma co suni operować niestety jestem teraz sama w takiej sytuacji, ze finansowo nie ma jak pomoc :(
  11. dzięki każda pomoc się liczy i bazarki są również cenne
  12. ja na 90% mam dziewczynke i na grudzien , ale jutro powinna wiedzieć na 100%
  13. a ty Holly jakoś niedługo się rozpakowujesz - w pazdzierniku? Bo ja się od ciebie zaraziłam :oops: i tez brzuchata jestem teraz
  14. jeszcze Czara rachunki zostały do rozliczenia, bo zapłacic zapłaciłam, ale nic nie napisałam Tak Czaruś się zasiedział nawet zgłoszenie go do pewnej niemieckiej fundacji nie pomogło :( ale co się dziwić na moim rachunku jest sunia 2letnia i jeszcze trochę a rok będzie siedziała - full ogłoszeń itd a jak bylam w DT tak jest :(
  15. oj do suni nikt dawno nie zaglądał, mamy 20 dni na uzbieranie 160zl no i na nowo trzeba ogłoszen , bo bez nich to nawet głupich telefonów nie będzie a co dopiero jakiś sensownych
  16. OJ TO SUPER:) no czasami obcy ludzie są bardziej wrażliwi niż taka rodzina :(
  17. dzis doszło jeszcze : (10.08 ) Mag602 20zl ( + 80zł ) razem 100zł (10.0 Maria23 10zl (10.0 ela40 40zl (10.0 Renata Ś. 35zl =270zl -250zl DT sierpien =20zl Mag602 zapisalam te 20zl na ten miesiąc, a 80zł na dole do łatania dziur finansowych, bo to chyba pierwszy raz od dłuższego czas jak nie trzeba dokładać :) DZIĘKUJEMY :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. znaczy raczej szukamy im innego miejsca, do kiedy mają czas?
  19. na tą chwilę zaksięgowane są takie wplaty; NA SIERPIEN od 8 do 8 wrzesnia (12.07) ogonek 10zl (15.07)Mruczka 25zl =35zl (20.07) Monika 10zl (22.07) Mamamuminka 10zl (29,07) RenW 10zl = 65zl (02,0 Agnieszka 103 15z =80zl (02.0AnnaA 10zl =90zl (02.0 Amenzalizm 10zl=100z (04.0 Apiurek 40zl = 140zl (05.0 Koelka10zl =150zl (05.0 Havanka 15zl =165zl poczekam na to co pisałyście i pojdzie do kikou :)
  20. dobra to idé stroné banku i patrzé co juz sié zaksiégowalo - wpisuje do 1 postu DZIÉKUJEMY :)
  21. no juz muszę sprawdzić , bo zakręcona jestem :shake: , wiecie, ze istnieje coś takiego jak głupota ciążowa :oops: i jestem tego dowodem, bo moj adres to 91/2 :roll: myślę jedno piszę drugie ,oj wstyd ale chociaz pomysł miala dobry - postaram się nakłonić kogoś, zeby na 92 zagłosował :cool1:
  22. [quote name='erka']No właśnie, to zagłosujmy wszystkie na 92! Choć prawdę mówiąc najbardziej podoba mi się 71, ale cóż :eviltong:.[/QUOTE] hehehe erka ja tak najpierw zaglosowałam w ciemno :) , bo nie mogłam znaleść tych fotek, na nr92 podało bo to nr mojej bramy -ale pozniej zobaczylam, ze to z jelonkiem a pamiętam jak mnie te foty rozśmieszyły
  23. narazie podniosé ile gdzies za 2 biedaki kosy by trzeba bylo?
  24. a ja proponuję jedno zdjęcie podać a nie tyle, bo się inaczej głosy rozbiją się i nie będzie efektu ja zagłosowałam na 92 -
×
×
  • Create New...