-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiecie co jest najgorsze, ze jak człowiek bierze psa gdy ktoś inny by go kijem nie ruszył to jest bohaterem, a ja sam ma malo czasu albo życie się komplikuje to od razu jest oszustem lub naciągaczem - nie mówię tu o reakacji Havanki -tylko już po innych wątkach widzę jak to ludzie szybko poddają ocenie. Sama wiem jak miała sporo czasu i mogłam 100 więcej , a obecnie zrobiła mi się fizyczna i czasowa masakra , jeśli o mnie chodzi ja chętnie przekaże wszystko komuś , bo w grudniu będę miała dziecko i naprawdę nie wiem kiedy będę mogła zajrzeć na dogo by porozliczać Fabia , każda 1zł jest przekazywana na psiaka , ale jednak zapisywanie wpłat, wypłat i jeszcze rozciągniętych w czasie , to niestety mogę tylko z doskoku i mam opóznienia. A kikou powinna kasę dostać 7 a przelew robiłam wczoraj dopiero, a generalnie jakaś moda na lincze na dogo się robi i kiedyś mnie to denerwowało, a teraz jak znam osobę osobiście to juz mnie trafia. Ale to tak na marginesie, a na dogo jest nr do kikou więc można do niej dzwonić. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
tak tak cieszę się bardzo :) rozliczenia zrobię, ale dzis robiłam juz innego psiaka i generalnie jest ze mną coraz gorzej :( i sił coraz mniej, wiec proszę uzbroić się w cierpliwość, bo procz tego, ze mi 9 mca puka, to mam remonty, meble ,lekarzy, badania, zakupy i swojego psa i jeszcze od przeprowadzki się nie wypakowałam - jestem przerazona brakiem czasu :( i spadkiem formy. I mam nadzieję, ze paradoksalnie odpoczną jak już dziecko będzie , więc przepraszam, ze zaniedbania ale ledwo dycham. SOnia oby była grzeczna i juz na zawsze tam została Holly kochana i daj znac co u Ciebie :loveu: jak znajdziesz czas :) -
czuję się okropnie , bo bardzo chcę im pomoc, a nie daję rady z czasem :( gorsze przypadki szły do adopcji i starsze tylko trzeba dobrej promocji . Sama teraz ledwo chodzę i czuję się coraz gorzej, ale jak o nich pomyślę, to ma wyrzuty, ze ja tak zostawiłam na postwę losu :( a pomocy potrzebują Ktos był u nich, moze Basia widziałaś je?
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witajcie przepraszam za opoznienie, ale jak pisalam Monika nie wyrabiam z czasem i siłami - a będzie jeszcze gorzej , jeśli by ktoś mógł proszę, żeby przejął finanse Fabia. Wszystkie wpłaty są , bo to konto jest typowo psie i otworzone tylko na zbiórki psiakowe , ale mimo dobych chęci albo nie mam czasu siąść do tego, albo jak ma czas to padam. Zaraz postaram się wszystko uzupełnić w 1 poście -to proszę zajrzyjcie czy wszystko się zgadza. -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
oj faktycznie wieści fatalne :( -
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no nikt do niego nie zagląda - a ja mialam go zabrać do rynku w niedzielę ale wylądowałam na IP i myślałam , ze się przekręcę a tak chciałam :( pecha ma psiak , ze akurat wtedy mnie powalilo z nóg -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
kochane czas prosić znów o bazarek, bo pazdziernik jest w części tylko opłacony :( -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Poker']czyli ja też zalegam, ile ?[/QUOTE] Pokerku wszystko zapisuję w 1 poście co kto i ile wpłacił w jaki miesiącu- jutro jeszcze spojrzę czy są nowe wpłaty - przepraszam, ale naprawdę na wątku Fabio zadeklarowało się sporo osób wszystkie tez są wypisane w 1 poście, a Fabio jest 3 psy którego prowadzę rachunki , nie jestem wstanie pisać do każdego podsumowania - niestety, ale tak się porobiło, ze ma czasu teraz bardzo mało i sporo osobistych zaległości a czas mi ucieka szybciutko, dlatego też bym prosiła ze jak ktoś nie pamięta kiedy i jak płacił to zaglądał w 1 post . Poza tym nie wiem czy czerda obraziła się na dogo , bo od niej wpłat nie było też od jakiegoś czasu -
Piękny owczarek długowłosy 8latek a jednak bezdomny Wrocław
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a dziewczyny moj pies nie ma lęku separacyjnego a jest non-stop tam gdzie ja nawet jak się kąpie a ona pod wanną, ja w wc , to jak się wepcha to nawet tam ze mna siędzi :) a jak nie to pod drzwiami ; ma swoj osobisty cień - ale nie ma lęku separacyyjnego siedzi w domu sama jak trzeba nawet po 10h. On może mieć tendencje do włoczykijostwa - i to właśnie mają głownie samce - ale fakt faktem , ze wykastrować go trzeba to może mniej uciekac to jedno, no i zdrowszy będzie, ja go nie zapisalam jeszcze na kastracje, bo zaniemogłam. A ja do niego gadalam i bylam przy kratach itd a on cały czas był bardzo spokojny -
Basia z boksu ciężej psa wyciągnąć niz tam na izolatce - bo wtedy faktycznie psy mogą się gryź jak weżniesz jakiegoś a pozniej wróci - do grupy inne są zazdrosne i w ogóle adrenalina na boksie się podnosi. Zawsze tak było z wyciąganiem psa, bo tak naprawdę osobiście wyciągnąć psa nie można , trzeba prosić pielęgniarza a wiadomo, ze on tez ma inne psy itd więc psy raczej spacerów nie mają, dlatego jak się psa wyciąga to trzeba to wykorzystać na zdjęcia, reakcje na inne zwierzęta , jak chodzi na smyczy, jak reaguje na inne psy, na suczki, na koty i nawet dzikie ptaki :) ja trochę wysiadłam fizycznie, jutro i czw mam zabiegany dzień , ale siądę na dniach do tych ogłoszeń i dom im się znajdzie , bo tak to wiadomo że ze schronu nie pojdą :shake:
-
Piękny owczarek długowłosy 8latek a jednak bezdomny Wrocław
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jejku tak Basia to na pewno ten sam? On zawsze tak statecznie siedzial ciucho , hm...moze juz za dlugo :( -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
co tam z tym lekiem? wlasnie skonczyl się bazarek i wpadnie pare groszy -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
30 psiakow to chyba jak na taką akcje to mało :( kurde mialam zabrac spaniela do rynku a się tak pochorowałam , ze wylądowałam na IP , a zła jestem , nie miało kiedy mnie złapać :(- no ale to siła wyższa -
Piękny owczarek długowłosy 8latek a jednak bezdomny Wrocław
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dobrze by bylo wiedziec kurde ja odpadlam ze względow zdrowotnych -
Figi czuwaj nad nim, bo sama wiesz jak jest z takimi staruszkami
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to się poczęstowałam :) -
mi tak jak Fidze mi się wydaje, ze on ma b. dużo z dalmata -albo ojciec,albo mama. Nikt go skreślać nie chce -tylko sama Figa wiesz jakie są realia :(
-
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
GoskaGoska replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
zajrzalam do psiura ale na stale nic nie mogę zadeklarowac ;( kibicuję mu bardzo i kciuki trzymam -
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
on jest taki maly - ja juz nie wiem czy spaniele są takie małe, czy on jakiś taki drobny, bo pamiętam, ze przy ślepej spanielce tez mi się wydawało, ze ona taka mała, ale na 100% jest malutki -
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i jeszcze trochę [IMG]http://i53.tinypic.com/6r1qn9.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/wup2sw.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/21ox8b9.jpg[/IMG] -
SOS - Starszy, Spokojny Spaniel szuka DT lub DS w schronie umrze
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to foteczki: [IMG]http://i53.tinypic.com/10eh8ye.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/35ck0mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/iz6mog.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2hdcxh0.jpg[/IMG]