Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. zapiszę się u niego
  2. dziewczyny czy wam tez sie pokazuje rozowa strona a na dole napis: Masz wklejone dwa skrypty widgetu AdTaily na tej stronie. Skasuj jeden z nich... co mam z tym zrobic połowę postów jest nieczytelnych dla mnie
  3. to się sunia pokazuje , bo czasu nie ma
  4. oj faktycznie guz paskudny :( ale co szukamy jej domu stałego i oglaszamy?
  5. dziękujemy Fundacji i Iwonce , ze ma rękę na pulsie
  6. a wiecie co z dwojga zlego - schron obecny- czy nowy schron nawet na zalewowych terenach- to ja wolę, zeby te psy miały wreszcie możliwości większego przeżycia- teraz dochodzi do zagryzania - psy co nie tolerują innych są uspiane, bo nie ma dla nich izolatek - a te parę bosków to za mało i pożniej wybiera się mniejsze zło i decyzja który da sobie radę a który nie , choc tak naprawdę na ogólny nie może iść żaden
  7. zapisze się u niego , bo niewiele teraz pocznę
  8. no wlasnie za co to jedno, a drugie hotel gdzie ktos uczestniczy w adopcjach , znow sytuacja patowa :(
  9. podniosę bo spadł wątek bardzo
  10. Gisellko on ponoć nie jest grubasem tylko sierć ma taką :)
  11. :B-fly:wszystkim dzielnie wpłacającym wpłaty sierpniowo-wrześniowe w poście nr 1 mam wieści od Czarka cyt: blockquote {padding-left: 1ex; margin: 0px 0px 0px 0.8ex; border-left: #cccccc 1px solid;} p {margin: 0px;padding: 0px;} Aż mi go szkoda kiedy próbuję mu zrobić zdjęcia, po kilkunastu próbach wzięłam go w koncu na smycz, ale tanczyl i próbował uciekać... Tu jesteśmy na spacerku, widać że biedak odwraca głowę żeby tylko jak najdalej od aparatu... Jest zdrowy, ma doskonały apetyt, ale podczas upałów usiłuje znaleźć najchłodniejsze miejsce i często kładzie się na kafelkach w łazience. Na dwór wychodzimy na moment, a na "pobieganie" dopiero po zachodzie słońca
  12. a Gorka jesli ma stado psiakow to do człowieka się nie przekona, powinna właśnie pobyć trochę w domu sam na sam z człowiekiem , zeby poczuła , że człowiek też może być jej stadem i nauczyła się z nim żyć. To , ze jest lękliwa coż to też może być taka jej "uroda" procz braków w socjalizacji. Ja znalazłam szczylka jak miał 3 miesiące, teraz ma prawie 3 lat, ale tak czy siak jak tylko upadnie coś na podłogę od razu ucieka , każdego ruchu się boi, nawet jak za szybko się przejdzie kolo niego, to obiega od miski. Ludzi bardzo polubił i chętnie się mizia, choć do nieznanych osob nieśmiało podchodzi, ale mimo, ze nikt go nie bił, nie robił mu krzywdy i człowiek może mu się kojarzyć tylko z czymś dobrym to jest bardzo lękliwym psem. Nie ma co liczyć, że Górka się zmieni i przestanie się bać, tylko dobrze by było jakby ceniła sobie towarzystwo człowieka
  13. zaksięgowało się do holly wpłata:) w rozliczenia piszę ją na dole będzie do łatania dziur i od Mruczki 25zł dziękujemy :loveu:
  14. zawsze do jamora można zapisać ją do kolejki tylko jakie koszty, bo teraz nasza holly w sumie w większość ją utrzymywała a co będzie pożniej nawet nie chce myśleć choc ze szkoleniem hotelik i to sprawdzony i nie za fortunę to nie ma pojęcia :roll:
  15. siedzę i płaczę, ze ten psiak w sumie miał tak mało czasu by nacieszyć się człowiekiem , ale i tak miał wiele szczęścia :(
  16. no i tak ludzie się wakacjują i mają w d ... adopcje :( 09.07 Basia D 20zł 05.07 Isiak 10zl
  17. nie wydawaj tych psiakow byle komu i kto pierwszy ten lepszy, absolutnie to, ze kolejność zgłoszeń decyduje bym skasowała , bo to ściągnie ludzi co inne dziewczyny odmówiły wydania psa - a to znaczy, ze ciężki los je czeka ( łancuch, buda i nic dobrego
  18. zmienione i od razu pokazujemy
  19. Holly jak zwykle złota kobieta, mam nadzieję, że w zamian będziesz miała od natury łatwy i szybki poród ) bardzo dziękujemy :)
  20. oj smutna niunia w tym kołnieżyku, a jednak w nim siedzi... dzielna malutka
  21. oj właśnie ostatnio o niej myślałam, w takim razie trzeba by było iść i zobaczyć co u suni bez zapowiedzi. Martwię się co u niej skoro żadnych wieści nie ma :( i gdzie ona w ogóle jest
  22. no teraz naprawdę właściciele psów mają ciężkie czasy, ja się też nie mogę doczekać końcówki , ale się coś ciągnie i ciągnie ...wydaje mi się, ze jednak przy krótkiej sierści jest łatwiej, dobrze, ze biedak jakoś się trzyma. Oj ja bym moją chętnie do fryzjera dała na strzyżenie, ale by głupio wyglądała:roll:
  23. a ja sprawdzam, jak dziadziowa kasa wplaty wpisane na 1 stronie (13.07) marii 10zl (12.07) ogonek2 10zl (09.07) Margi 20zl (08.07) Marta666 10zl =50zl (07.07) koelka 10zl =60zl -
×
×
  • Create New...