-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
a kartony to dają w każdym markecie chętnie :)
-
na stronie poczty polskiej masz cennik- koszt wysyłki zalezy od wagi - rzeczy do 2kg oplaca się wysyłać jako listy polecone ekonomiczne - generalnie idą ok 3-4dni taniej niż priorytet. Ale jesli będą duże gabaryty to musi iść jako paczką polecona ekonomiczna (jak w przypadku wazonu ) i tu róweniż zalezy wszystko od wagi tu masz link do cennika listow poleconych - wszystko co nie jest listem to będzie gabaryt B [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url] wybierasz wagę i wychodzi ci koszt wysyłki a tu do paczek: [url]http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_polecony.php&boczek=menu/kraj.html[/url]
-
Korenia ty dalej masz czas? To moze i ja bym ci dala trochę fantów na bazarek - ja się czasowo nie wyrabiam, zeby wszystko obfocic itd to mogłabym ci podrzucić coś jesli byś się tym zajęła
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dzis uzupelnie wplaty , bo cos ostatnio do tylu jestem ze wszystkim -
[IMG]http://i52.tinypic.com/103yb9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zfv1ur.jpg[/IMG] zdjęc jej ma masę więcej jeszcze jak ktoś ma życzenie mogę dosłac
-
[IMG]http://i55.tinypic.com/2m6tz78.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/nv848k.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/zkin8j.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/k1p8co.jpg[/IMG]
-
dziewczyny ona u mnie przeciez miala mase ładnych fotek więc chyba nie warto czekać na zdjęcia tej pani nie sądzę , zeby tak się zmieniła od tego czasu coz ja siebie za mameje do psow nie uważam i jednak do suczek by jej nie dawała i tyle, ona zmieniła już tyle razy dom, ze lepiej kolejny raz naprawdę nie ryzykowac
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj ona to poszła do Niemców kiedyś było jej zdjęcie z nowego domu, a pozniej to juz Kinga pośredniczyła w jej adopcji, a obecnie nie ma jej na dogo to nie ma pojęcia Zrobiłam Czarkowe rozliczenie w 1 poście, czy ktoś umie czarować, ja nie wiem co z nim zrobimy :( siedzi już strasznie długo w DT, zero odzewu, jedynie chyba 2 razy przez ten czas się ktoś o niego zapytał mimo masy ogłoszeń -
Wychuchany, wypieszczony agresor MA DOM U SUPER LUDZI! :)))
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
to super, ze czasami beznadziejne przypadki a się udaje :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
zapisuję sobie wątek -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na 1 str aktualizacja wpłat wrześnowych przelew zrobiony : na wrzesien: 20zl z sierpnia 25 zl Mruczka (13.0 20zl Margi (18.0 10 zl RenW (24.0 =75zl 20 wojtus ( 30. 08 ) 10zl AnnaA (30.0 105zl 10zl amensalizm 03.09 =115zl 10 koelka 06.09 =125zl 10zl Agnieszka 103 06.09 =135zl 10zl maria =145zl 40zl agnieszkal2 10.09=185zl 15zl havanka 10.09 = 200zl 20zl Mruczka 15.09 =220zł przelane do kikou -30zł oplacone z ogolnej skarpety wszystkim bardzo dziękujemy -proszę o podnoszenie wątku, bo sama jestem zabiegana, ze ma mniej czasu i na dogo niestety mniej obecnie zaglądam -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem juz zapisuje i rozliczam a kolega Fabia superowy :) Oj holly wspólczuję tego leżenia, ale to juz tak blizej niż dalej , co do wagi, ja to wolę o swojej nie wspominać muszę spojrzeć na czym ostatnio skonczyłam w rozliczeniach -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękuję Holly :) Dziękuję LadyS a termin na grudzień -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
robię narazie przelew tyle co jest czyli 205zl - jak będą z holly bazarku pieniądze to przeleje resztę, ale finansowo Sonia stoi tragicznie, poza tym jesli nie znajdzie domku przez wrzesień, pazdziernik, listopad to prosiłabym , zeby ktoś przejął jej finanse, ja będę mogła się znaleść na porodówce i pewnie będzie ciężko o czas , zeby uzupełniać wpłaty . Teraz juz od czasu jak jestem sama w PL czasu ma coraz mniej i na dogo zagladam z doskoku -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
doszly nowe wplaty [B]20 wojtus ( 30. 08 ) 10zl AnnaA (30.0[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_cool.gif[/IMG] 105zl[/B] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza? uzupełniam wplaty Ajuli , Barbary D, i Ren W w pierwszym poście -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ostatnie wrześniowe wplaty nie wiem czemu 08 robi się buzka ?: 25 zl Mruczka (13.0 20zl Margi (18.0 10 zl RenW (24.0 =75zl -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zrobilam podusmowanie na 1 str przepraszam, ze teraz, ale jak się za to brałam to 2 dogo nie chciało się edytować - jeśli coś przeoczyłam proszę pisać Jesteśmy na -30zl z sierpnia na sierpien 06.07 Yana 20zl 13.07 Giselle4 10zl 14.07 kosu32 20zl 19.07 Slomka 15zl 30.07 Monika 20 5zl 31.07 kikou 20zl 02.08 xmatix 40zl 05.08 LuGosiak 20zl 31.08 Ja 20zl= 170zl przelane 200zl razem =-30zl na minusie :( na wrzesnie 13.07 giselle4 10zl 18.08 slomka 15zl 04.08 Yana 20zl =45zl 31.08 Monika 5zl =50zl 31.08 kikou 20zl =70zl 31.08 xmatix40zl = 110zl 02.09 Justynak 30zl = 140zl -100zl pierwsza rata =40zl 02.09 Ja 20zl =60zl na pazdziernik: 19.07 giselle4 10zl -
Bez szans na dt/ds -rodzina chce go uspić pomocy !!!!
GoskaGoska replied to natasza25's topic in Już w nowym domu
trzeba by było zebrać deklaracje jakieś tylko skąd :( ? -
4 kg spokojny Pepino mix szpica pojechał do Niemiec
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
hm ...ale co robili jej testy? mogło się to zbiec w czasie z jakimś pyleniem pyłków lub innym czynnikiem uczulającym, w kazdy razie ja wolę wierzyć w tą teorie, bo mojej Fibi nie oddam za nic :) Najważniejsze, ze Piotrusiowi schodzi i się pomniejsza, oby to na płyn -
..kiedyś miałam dom... teraz mam tylko raka...
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju to chyba najgorsze co może być podejmować takie decyzje :( -
Stafik szczęśliwe zkończenie ,psiak jutro jedzie do nowego domku :)
GoskaGoska replied to fochu's topic in Już w nowym domu
tak dokladnie nie ma tu zadnych podstaw do jakichkolwiek wizyty , to ich pies i komus go przekazali , wiec tylko kciuki zostaly -
dziewczyny która by mogła pomoc psu i kupić lek w UK , jest taniej niż w PL - dla psiaka ze schroniska to wątek suni , która prosi o pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187082-Balbinka-z-zespo%C5%82em-kushinga-potrzebne-badania-i-VETORYL[/url]!!!!
-
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
mysza jest w UK i wogole na dogo jest wątek ANglia gdzie są psiary dziewczyny które obecnie tam mieszkają i na pewno by kupiły, tylko ja kompeletnie nie wiem co to za lek -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ulv to byś jakieś podsumowanie zrobiła ile razem wpłynęło , zebym mogła 1 post zrobić tylko kopiując i wklejając :mad: i czy na zero są finanse czy na minusie itd