Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. to moze Hill http://www.krakvet.pl/jrs-p-147.html ja juz 10zl z bazarku przelalam
  2. no to nie wiem, moze ulv jak ty masz swoje weta niech wystawi jej nową ksiązeczkę z nowy wiekiem, bo mając wpisane 6lat znajdzie szybko dom, a mają 12l to juz moze być gorzej
  3. [quote name='Korenia']Mogę :) Sorcia umknęło mi ;P[/QUOTE] ok to ja bym mogla ci podrzucic chyba w niedziele -chyba, ze szybciej się uporam z tym, ale znow mi cos wyskoczy, ale na razie na niedziele nie ma planow okreslonych- a tobie o jakiej godzinie by pasowalo?
  4. a gdzie ma ogloszenia?
  5. [quote name='GoskaGoska']Korenia ty dalej masz czas? To moze i ja bym ci dala trochę fantów na bazarek - ja się czasowo nie wyrabiam, zeby wszystko obfocic itd to mogłabym ci podrzucić coś jesli byś się tym zajęła[/QUOTE] to siebie samą zacytuje może jeszcze masz czas :) bo u mnie najgorzej zabrać się za zdjęcia i mierzenie, jak coś to aktualne
  6. hehe dziękuję Mruczka za miłe słowa :)
  7. tu jest bazarek Mruczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/193045-PILNIE-ZBIERAMY-NA-LEK-RATUJACY-ZYCIE!!-SUPER-KSI%C4%84%C5%BBKI-min-J-Carroll-i-inne-DO-4.10[/url]
  8. a od kiedy ma wejsc ten zakaz? a to juz naprawdę celowo, zeby weci im reklamę robili a czy zabronili wszędzie czy tylko w PL?
  9. no to pięknie, ledwo co się biedaki przyzwczaily do życia w hotelu, to teraz trafiły do schroniska -MASAKRA oby to nie była prawda :(
  10. chociaz temat byl poruszany jakiś czas temu,to jednak muszę napisać swoje 3gr Mimo wszystko uważam Wiosna, ze jesli wzięłaś jakiś czas temu psiaka z dogo, to chociaż jedną chwilę w miesiącu powinnaś znaleść na napisanie paru słow o nim. Każdej z nas zmienia się sytuacja życia, kikou też zmieniał wiele w swoim życiu i mimo , ze jej czas się skurczył , to musi pisać o swoich poodpiecznych, pilnować i szukać finansów na psiaki , którym zgodziła się użyczyć konta i jeszcze to rozliczać, to na dodatek wychodzi, ze jak coś się chce dowiedzieć, to musi dzwonić. Poza tym Rudzik nie jest jedynym psem, którego finanse prowadzi kikou i cóz dzwonić do każdego DT to chyba też nie bardzo, bo i rozmowy telefoniczne nie są darmowe i tak samo szanuj jej czas, bo sama wiesz jak on jest cenny. Skoro przyjęłaś Rudzika choć kokosów na nim nie masz, ale doceń to , ze jednak kikou co miesiąc robi przelew, a nie znika z dogo i się wypina, bo ma teraz swoj świat. Poza tym na psa , który siedzi juz 2lata w hoteliku ciężej zbiera się kasę, gdy wykruszają się deklaracje - więc muszą być wieść o psiaku jakieś, bo inaczej ten pies stanie się nie biednym Rudzikiem, a jedynie wirtualny psem. Nie mówiąc, ze Rudzik ciągle dostaje drogą karmę i na to również potrzeba funduszy. osobiscie mi się nie podoba podejście , jak chcesz coś wiedzieć , to dzwon, bo ja nie ma teraz czasu by pisać na dogo, trochę to lekceważace- bo ona musi i znalesć kasę na hotel i na karmę , znaleść czas by odnotować wszystkie wpłaty, a jeszcze ma dzwonić i pozniej usiąść na dogo i innym przekazać info jakie od Ciebie uzyskała. Dziewczyna też ma masę psów pod opieką, swoje życie i również cierpli na brak czasu, a procz Rudzika prowadzi finanse Olafka, Gai , ktore są również tak adopcyjne jak Rudzik . Myślę, ze siąść do komp i napisać parę słów o psiaku, a raz na jakiś czas wkleić fotkę, nie jest tak wielkim poświęcenie. Szanujmy się wzajemnie i spojrzmy czasami pod innym kątem na pewne sprawy. To się rozpisałam, ale coż musiała napisać swoj punkt widzenia
  11. dobra Mruczka ja sam bazarek mogę poprowadzić, tylko wyślij mi zdjęcia nie gigantycznej wielkość proszę i juz z propozycją ceny. Jesli ludzie jesli coś kupią, będę wpłacać na twoje konto pieniądze + wysyłka i do Ciebie wysyłać adres na prv ok? Ty zaś pozniej przekaze dalej kasę za same ksiązki moj mail [email][email protected][/email] no chyba, ze zglosi się kto inny
  12. bros nie pisz juz tutaj tylko na nowy wroclawski ogolnym wątku, przydaloby się w 1 poscie dac link do niego i napisac , ze powstal nowy-aktualny wątek
  13. no wlasnie tak myślałam, ze głupie pytanie zadaje , bo przecież tych tez nigdy nie brakuje, myślę, ze we wtorek lub czw bym mogła podjechać, a Ty może będziesz Iwa może w tych dniach, jesli tak to w jakich godzinach moze byśmy się zobaczył.
  14. Basiu ja to zazwyczaj na starszaki patrzę, bo szczyl to szczyl dom znajdzie, chyba, ze faktycznie jakaś bida :( Ale , ze tak powiem każda ma jakiegoś bzika, a mi największą radość to daje znaleść dom dla staruszki lub starucha owczarka :) , oczywiście nie tylko , bo na inne burki patrzę też ( a właściwie patrzyłam, bo nie byłam dawno). Mi trochę przeniesienie schronu nie na rękę, bo ma trochę dalej- ale nie tyle o km chodzi, gorzej , ze muszę jechać tylko 1 trasą, która zazwyczaj jest zakorkowana , a jednak na Skarbowców więcej wariantów trasy było ;) , ale najważniejsze, ze psiaki mają lepiej. Ja w razie potrzeby, jak będę na chodzie mogę przewieść, ale w kontenerku małego psiaka i nie za daleko, bo moje doświadczenie kierowcy jest nie zbyt duże.
  15. o to on jest z Fabio, ale naprawdę ja się na wątku Fabio dziwiłam skąd ty szczeniaka masz u siebie , a to dziadulek
  16. ja wiszę kasę , bo we wrześniu nic nie przelałam - nic zrobię bazarek by na parę miesięcy opłacić, bo pozniej nie wiem wogole co to będzie :(
  17. oj kiedys nie mialam pojęcia , ze psiaki mogą mieć tyle przypadłości różnych Kasia moja propozycja może napisz w pierwszym poście dużymi tłustymi literami, ze potrzebna jest zbiórka na lek i jego cena w PL i cena w UK i że na razie na niego jest zero złoty
  18. brawo Bella :) oby jak najwięcej takich sukcesów :)
  19. bella1 a są owczarki w potrzebie?, bo chyba ruszę się do schroniska w przyszłym tyg , chociaz nie wiem jak odnajdę się w nowym :roll: nic nie wiem co gdzie jest
  20. [quote name='mari23']ja już nie mam tam Krecika, a do niego głównie tam jeździłam... Krecik już za TM, :-(nie nacieszył się długo wyczekiwanym domem, strasznie mi smutno, staram się nie myśleć o tym i pomagać innym biedakom, ale chyba do domu już nie odważę się wziąć kolejnego... ta sunia - Bajka - pisałam o niej wcześniej - ma tylko 2 lata, jest wysterylizowana.... dwa tygodnie szukam jej domu.... efekt zerowy...:-( a sytuacja pilna i beznadziejna (tuż pod Wrocławiem, okolice Miękini) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/339/0b097751d2432485med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a co to za sunia? bo przegapilam info o niej
  21. jak zwykle śliczne zdjęcia, ale ten czas leci
  22. przelalam zalegle 95zl za wrzesien oczywiscie wszystkim pamiętającym o suni bardzo dziękujemy na pazdziernik zostaje 190zl czyli bedzie brakowac 110zl
  23. ale mimo wszystko ja jestem zwoleniczką podawania 2 nr telefonów (znaczy do 2 osob), bo nie zawsze można rozmawiać .( moze podac tez moje mail, bo mi się poczta sprawdza co 10min [email][email protected][/email]) -
  24. erka ale to foty to juz na wątku były, bo wcześniej dawałam :) jak ktos poszpera to jest jeszcze więcej na wątku. Nr ulv ty nie zawsze może odbierać - więc daj moze tez do erki. Warto moze robić ogłoszenia na Wrocław tu łatwo by było o wizytę- sama polecę i mozna sprawdzać co u psa. I tu ma czipa , bo pewnie kobieta nie przepisała :)
×
×
  • Create New...