-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
to moze Hill http://www.krakvet.pl/jrs-p-147.html ja juz 10zl z bazarku przelalam
-
Śliczna i rozkoszna sunia - Pekineczka MA DOMEK! :)
GoskaGoska replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
no to nie wiem, moze ulv jak ty masz swoje weta niech wystawi jej nową ksiązeczkę z nowy wiekiem, bo mając wpisane 6lat znajdzie szybko dom, a mają 12l to juz moze być gorzej -
[quote name='Korenia']Mogę :) Sorcia umknęło mi ;P[/QUOTE] ok to ja bym mogla ci podrzucic chyba w niedziele -chyba, ze szybciej się uporam z tym, ale znow mi cos wyskoczy, ale na razie na niedziele nie ma planow okreslonych- a tobie o jakiej godzinie by pasowalo?
-
a gdzie ma ogloszenia?
-
[quote name='GoskaGoska']Korenia ty dalej masz czas? To moze i ja bym ci dala trochę fantów na bazarek - ja się czasowo nie wyrabiam, zeby wszystko obfocic itd to mogłabym ci podrzucić coś jesli byś się tym zajęła[/QUOTE] to siebie samą zacytuje może jeszcze masz czas :) bo u mnie najgorzej zabrać się za zdjęcia i mierzenie, jak coś to aktualne
-
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
hehe dziękuję Mruczka za miłe słowa :) -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
tu jest bazarek Mruczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/193045-PILNIE-ZBIERAMY-NA-LEK-RATUJACY-ZYCIE!!-SUPER-KSI%C4%84%C5%BBKI-min-J-Carroll-i-inne-DO-4.10[/url] -
a od kiedy ma wejsc ten zakaz? a to juz naprawdę celowo, zeby weci im reklamę robili a czy zabronili wszędzie czy tylko w PL?
-
chociaz temat byl poruszany jakiś czas temu,to jednak muszę napisać swoje 3gr Mimo wszystko uważam Wiosna, ze jesli wzięłaś jakiś czas temu psiaka z dogo, to chociaż jedną chwilę w miesiącu powinnaś znaleść na napisanie paru słow o nim. Każdej z nas zmienia się sytuacja życia, kikou też zmieniał wiele w swoim życiu i mimo , ze jej czas się skurczył , to musi pisać o swoich poodpiecznych, pilnować i szukać finansów na psiaki , którym zgodziła się użyczyć konta i jeszcze to rozliczać, to na dodatek wychodzi, ze jak coś się chce dowiedzieć, to musi dzwonić. Poza tym Rudzik nie jest jedynym psem, którego finanse prowadzi kikou i cóz dzwonić do każdego DT to chyba też nie bardzo, bo i rozmowy telefoniczne nie są darmowe i tak samo szanuj jej czas, bo sama wiesz jak on jest cenny. Skoro przyjęłaś Rudzika choć kokosów na nim nie masz, ale doceń to , ze jednak kikou co miesiąc robi przelew, a nie znika z dogo i się wypina, bo ma teraz swoj świat. Poza tym na psa , który siedzi juz 2lata w hoteliku ciężej zbiera się kasę, gdy wykruszają się deklaracje - więc muszą być wieść o psiaku jakieś, bo inaczej ten pies stanie się nie biednym Rudzikiem, a jedynie wirtualny psem. Nie mówiąc, ze Rudzik ciągle dostaje drogą karmę i na to również potrzeba funduszy. osobiscie mi się nie podoba podejście , jak chcesz coś wiedzieć , to dzwon, bo ja nie ma teraz czasu by pisać na dogo, trochę to lekceważace- bo ona musi i znalesć kasę na hotel i na karmę , znaleść czas by odnotować wszystkie wpłaty, a jeszcze ma dzwonić i pozniej usiąść na dogo i innym przekazać info jakie od Ciebie uzyskała. Dziewczyna też ma masę psów pod opieką, swoje życie i również cierpli na brak czasu, a procz Rudzika prowadzi finanse Olafka, Gai , ktore są również tak adopcyjne jak Rudzik . Myślę, ze siąść do komp i napisać parę słów o psiaku, a raz na jakiś czas wkleić fotkę, nie jest tak wielkim poświęcenie. Szanujmy się wzajemnie i spojrzmy czasami pod innym kątem na pewne sprawy. To się rozpisałam, ale coż musiała napisać swoj punkt widzenia
-
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
dobra Mruczka ja sam bazarek mogę poprowadzić, tylko wyślij mi zdjęcia nie gigantycznej wielkość proszę i juz z propozycją ceny. Jesli ludzie jesli coś kupią, będę wpłacać na twoje konto pieniądze + wysyłka i do Ciebie wysyłać adres na prv ok? Ty zaś pozniej przekaze dalej kasę za same ksiązki moj mail [email][email protected][/email] no chyba, ze zglosi się kto inny -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
bros nie pisz juz tutaj tylko na nowy wroclawski ogolnym wątku, przydaloby się w 1 poscie dac link do niego i napisac , ze powstal nowy-aktualny wątek -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
no wlasnie tak myślałam, ze głupie pytanie zadaje , bo przecież tych tez nigdy nie brakuje, myślę, ze we wtorek lub czw bym mogła podjechać, a Ty może będziesz Iwa może w tych dniach, jesli tak to w jakich godzinach moze byśmy się zobaczył. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Basiu ja to zazwyczaj na starszaki patrzę, bo szczyl to szczyl dom znajdzie, chyba, ze faktycznie jakaś bida :( Ale , ze tak powiem każda ma jakiegoś bzika, a mi największą radość to daje znaleść dom dla staruszki lub starucha owczarka :) , oczywiście nie tylko , bo na inne burki patrzę też ( a właściwie patrzyłam, bo nie byłam dawno). Mi trochę przeniesienie schronu nie na rękę, bo ma trochę dalej- ale nie tyle o km chodzi, gorzej , ze muszę jechać tylko 1 trasą, która zazwyczaj jest zakorkowana , a jednak na Skarbowców więcej wariantów trasy było ;) , ale najważniejsze, ze psiaki mają lepiej. Ja w razie potrzeby, jak będę na chodzie mogę przewieść, ale w kontenerku małego psiaka i nie za daleko, bo moje doświadczenie kierowcy jest nie zbyt duże. -
Wrocław.Staruszeczek Mojżesz przekroczył TM .
GoskaGoska replied to iwa77's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o to on jest z Fabio, ale naprawdę ja się na wątku Fabio dziwiłam skąd ty szczeniaka masz u siebie , a to dziadulek -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ja wiszę kasę , bo we wrześniu nic nie przelałam - nic zrobię bazarek by na parę miesięcy opłacić, bo pozniej nie wiem wogole co to będzie :( -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
oj kiedys nie mialam pojęcia , ze psiaki mogą mieć tyle przypadłości różnych Kasia moja propozycja może napisz w pierwszym poście dużymi tłustymi literami, ze potrzebna jest zbiórka na lek i jego cena w PL i cena w UK i że na razie na niego jest zero złoty -
Wychuchany, wypieszczony agresor MA DOM U SUPER LUDZI! :)))
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
brawo Bella :) oby jak najwięcej takich sukcesów :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
bella1 a są owczarki w potrzebie?, bo chyba ruszę się do schroniska w przyszłym tyg , chociaz nie wiem jak odnajdę się w nowym :roll: nic nie wiem co gdzie jest -
[quote name='mari23']ja już nie mam tam Krecika, a do niego głównie tam jeździłam... Krecik już za TM, :-(nie nacieszył się długo wyczekiwanym domem, strasznie mi smutno, staram się nie myśleć o tym i pomagać innym biedakom, ale chyba do domu już nie odważę się wziąć kolejnego... ta sunia - Bajka - pisałam o niej wcześniej - ma tylko 2 lata, jest wysterylizowana.... dwa tygodnie szukam jej domu.... efekt zerowy...:-( a sytuacja pilna i beznadziejna (tuż pod Wrocławiem, okolice Miękini) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/339/0b097751d2432485med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a co to za sunia? bo przegapilam info o niej
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
przelalam zalegle 95zl za wrzesien oczywiscie wszystkim pamiętającym o suni bardzo dziękujemy na pazdziernik zostaje 190zl czyli bedzie brakowac 110zl -
ale mimo wszystko ja jestem zwoleniczką podawania 2 nr telefonów (znaczy do 2 osob), bo nie zawsze można rozmawiać .( moze podac tez moje mail, bo mi się poczta sprawdza co 10min [email][email protected][/email]) -
-
erka ale to foty to juz na wątku były, bo wcześniej dawałam :) jak ktos poszpera to jest jeszcze więcej na wątku. Nr ulv ty nie zawsze może odbierać - więc daj moze tez do erki. Warto moze robić ogłoszenia na Wrocław tu łatwo by było o wizytę- sama polecę i mozna sprawdzać co u psa. I tu ma czipa , bo pewnie kobieta nie przepisała :)