-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
śliczny owczarek niemiecki 8letni Cezar- można powiedzieć, ze sam sobie winny, ponoć notorycznie uciekł z posesji - właścicielowi już chyba do nowego schroniska nie po drodze , albo skończyła mu się cierpliwość i pies od 27 sierpnia siedzi w schronie, śliczny, wydaje się opanowany, spokojny gdy byłam przy kratach powąchał moją rękę i sobie leżał. siedzi w boksie 71 nr obrozy 1272 chcę go umówić na kastracje, może pomoże na jego wycieczki [IMG]http://i56.tinypic.com/28a6qn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/8xk7f8.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/zk63pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zqt27k.jpg[/IMG]
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
230zl zostalo przelane do Jaggi - jeszcze brakuje 70zl :( -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
czas się wziąść za rachunki suni zaraz pospisuję do 1 postu i puszcze przelew -
Basia wpis tylko te dane do 1 postu bo pozniej się gubi info, a do ogloszen to obowiązkowo muszą byc te dane
-
tak, zeby można bylo zobaczyć kogo trzeba ratować szybko
-
dziewczyny jak jestescie w schronie zapisujecie nr z obroży i jaki to nr boksu chociaz, ja dziś wpadłam do schroniska rzutem na taśmę, pojechała zobaczyć gdzie to jest w ogole i niuniek obwąchał mnie przez kraty jakieś zdjęcia zrobiłam, ale też nie bardzo, pozniej wrzucę, bo dopiero dojechałam do domu
-
kurcze jakaś fotka z pysiem by się przydała
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
szlag mnie trafi co to za zwyczaje , bo cholera jest więcej izolatek - wlasnie na psy z agresjá - poza tym z tego co sié nie mylę - to k.... on byl juz sporo w schronie i nagle wyjątkowo agresywny, a moze nie rentowny. [B]chlop oddal sunie bo ją mial powiesić - to ją zwięli miasto zapłaciło, za kolejnego psa, kasę zgarnięta, po to by ją uśpić nie trzeba leczyć, nie trzeba karmić problem z głowy!!![/B] No juz to jest przegięcie !!!! szlag mnie trafi mialam pojechać do schroniska i może by żyła , ale straciłam szybę w aucie, i tak do cholery ciągle coś teraz znów miała chlopa z serwisu z sprzętu w kuchni, ale krew mnie zalewa od tych obyczajów -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
sliczny ten Florek :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
jeju a po co wam to ? zrobcie ogloszenie na necie a chętnych będzie cala masa :) cos się tak uparły na zielonego potwora -
jejku ona typowo jest w złym stanie :( - tylko dziewczyny jak jesteście w schronie zapisujcie nr schroniskowe psa- ludzie czasami jadę sami do schroniska i muszą wiedzieć o jakiego psa się pytać, a to głownie po ich nr schroniskowych, tak jest najłatwiej. CHciałam iść w czw do schroniska , ale ma usg a nie wiem ile to zejdzie czasu , jutro i w pt mnie nie ma we Wrocławiu. DObra ale do kogo wogole nr w ogloszeniach. Marii przemien pierwszy post - ze psy są w schronisku, i rzuć tam nowe fotki - a myślę, ze foty z kratami do ogloszen tez potrzebne. I podaj nr do kontaktu tez w 1 poście i ich imiona będzie łatwiej do zabrania się do ogłoszeń, jesli tylko w sob.niedziele znajdę chwilę to porobię parę ogłoszeń. A hotel super, ze psy w schronie wylądowały,komentować nawet nie będę
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
GoskaGoska replied to monika083's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze ja nie ma slabości do takich stworów to mnie nie ciągnie w ogole. Korenia powoli zaczyna szykować rzeczy na bazarek, gorzej ze nie wiem jak to do auta doniosę, bo trochę ciężkie będzie, wyslij mi swoją komorkę -bo juz nie wiem czy ma czy nie -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jejku Gaja mloda psica a taki zastoj u niej :( -
:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: dla wszystkich:)