Jump to content
Dogomania

posokow

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About posokow

 • Rank
  Member
 1. W dog chow, wcale nie jest min.4% kurczaka,tylko mięso min.14% , kurczak min.4%, a to różnica...:crazyeye:
 2. Witam! Chcę kupić młodego (do roku) psa (płci męskiej) rasy Manchester Terrier.Nie zależy mi na rodowodzie. Czasem w hodowli urodzi się wiele piesków i ostatnie nie są rodowodowe.Jeśli znajdziecie jakieś ogłoszenie, lub napotkacie Manchestera na sprzedaż to piszcie!
 3. Tym bardziej się cieszę, kamień spadł mi z serca, że sunia jest w ciepłych domowych warunkach, bo zasługuje na to!
 4. Cieszę się, że sunia jest już w dobrych rękach. Zawsze lepiej jest zdrowieć w domowych warunkach.
 5. Dziękuję bardzo za wiadomości! Jak się już do kogoś przyzwyczai to jest o.k. Mam nadzieje, że jak wydobrzeje to znajdzie dobry domek!;)
 6. A ile on waży i ile ma cm w kłebie? (chodzi o psa z 18 postu)
 7. To jej drugie zdjęcie;) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/646/pies2j.jpg[/IMG]
 8. amensalizm po to ją tak szybko oddałam do schroniska (z WIELKIM żalem!!!), aby sie dłużej nie przywiązywała (i ja też). Więc żaden DT u mnie nie wchodzi w gre.Wolałabym, aby sunia od razu trafiła do stałego domu i mogła się przywiązywać do nowego właściciela.A co do jej sierści to ma dosyć długą. Po tym co przeszła to schronisko jest "luksusem". Ma tam jedzenie, z boksu na dworze może wejść do środka.Nie wiem gdzie jest, ma odmrożenia więc lepiej byłoby gdyby była w boksie w pawilonie gdzie jest ciepło.
 9. Sunia ma założone ogłoszenia na np.gratce , tujest.pl,adopcjapsa itp.Wcale nie zachwalam schroniskowych warunków, wiem jakie są.Zamiast ze mną rywalizować i się wymądrzać się to pomużcie.Nie zakładajcie tego , że zostanie w schronisku przez kilka lat tylko zróbcie wszystko, aby temu zapobiedz! Nie chcę być nie miła więc Wy też nie bądźcie(:
 10. ej ej, chwilunia Moniko! Ty naprawdę nie wiesz jakie mam warunki domowe ani nie wiesz nic na temat mojego życia dochodów czy trybu życia, oprócz tego sama nie mieszkam i naprawdę jest mi bardzo ciężko. Dlatego też zrobiłam co tylko mogłam, uratowałam suni życie i mimo, że oddałam ją do schorniska (ze łzami w oczach i bolącym sercem!!!) szukam jej domu. Zmień perspektywę patrzenia, bo chyba nie potrafisz wyjść z realiów własnego życia. Niektórzy mają więcej obowiązków i dużo ciężej, więc zamiast pisania głupot i wymądrzania się pomóż mi i innym znaleźć dla suni nowy domek, hum?
 11. GoskoGosko to pokazuje jak każdy ma inne zdanie.Ja czułabym się egoistką gdybym ją zostawiła u siebie.To pokazałoby, że ja chcę pieska, a nie liczę się z tym, że ten piesek może się męczyć.Ty może zrobiłabyś inaczej . Wierze że suczka znajdzie nowy dobry dom.W schronisku cały czas jakiś pies jes adoptowany, cały czas jakiś pies znajduje dom i wierze, że z nią też tak będzie.
 12. Sunie znalazłam poza miastem i wzięłam ją do siebie, by nie została inieee zdechła.
 13. Zrobiłam co w mojej mocyi nadal robię.A już po dwóch dniach mieszkania z nią się przywiązałam więc nie widzę tu rzadnego egoizmu! A poza tym myślę, że jej teraźniejsi schroniskowi opiekunowie mają wpły kto ją adoptuje.A tego, aby szła na łańcuch stanowczo nie chcę!!!Ludzie biorą psy nawet chore, stare, z problemami więc dlaczego nie mieliby adoptować młodej, trochę zlęknionej suczki, której przy odrobinie wychowania i miłości poprawi się zaufanie? Myślę, że lepiej jej będzie niedługi czas przemęczyć się w schronisku i trafić w dobre ręce i do lepszych warunków niż mieszkać całe życie w małym mieszkanu.
 14. Suczka gryzie i nie ma zaufania do osób, których nie zna.Dla mnie była kochana! Głaskałam ją bez problemu!!! Ale przyznaję racje, może chapnąć osobę, która chce ją na siłę głaskać! Czyli uważacie, że powinnam ją zostawić na mrozie.Albo zatrzymać u siebie na 30 m gdzie mieszkają 3 osoby.Ja uważam, że postąpiłam dobrze.Gdybym zostawiła ją mogłaby zdechnąć.Gdybym dała jej DT, a za np.miesiąc miałabym ją oddać niedałabym rady z rozstaniem.
×
×
 • Create New...