-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Rodziła pod koniec czerwca. Gajowa - Super, widzę, że Nelka jest w rękach specjalisty;) -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ja równiez mam taką nadzieje Lara ;) zmniejszaj foty bo sie doczekac na slicznotkę nie moge !!:cool3: -
[B]pixie[/B]- nie dziekuj, ja jak mogę to pomagam, moj TZ też ;) Myślę, że po kilku dniach od schronu ta karma mu nie zaszkodzi, Beka na pewno juz zapodała mu coś lepszego niż "scroniskowe" jedzenie i nie powinien miec kłopotów z przyswojeniem, z reszą napisala, że wcina jak szalony :cool3: Wolałabym tego nie mieszac ze zmielonymi kosciami i kawałkami odpadów miesnych.....:roll: [B]Lamia i pixie[/B]- dzięki za karmę, na pewno się przyda. [B]Lara [/B]- mozna by sprobowac go wykapac ale boję się, że sie rozchoruje...plizzz wklej zdjęcia Kornelki, watek znajdziesz w moich postach. [B]mysza[/B] [B]1[/B]-plizz ,wyslij mi jeszcz nr telefonu ,bo w mailu go nie ma ( takie male przeoczenie...;))
-
tiflet - ja nie mam dostepu do konta niczyich ...:roll: onek - nie dizekuj tylko drukuj i rozwieszaj czym prędzej !:cool3:
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no własnie ,Gajowa czy mozesz pokazac Larze wątek? bo nie moge jej wyslac wiadomosci a wiem ,ze ma fotki Kornelki...:roll: Cieszę się, ze Nelka zaczyna odnajdować się wsród "swoich". To bardzo kochana psina. Pranie zalecane jak najbardziej a p praniu sesja zdjęciowa jak do playboya, zeby zachęcic innych ;) Dziewcznyny, dzieki wielkie za pomoc !!!:loveu: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ale musisz zaczac miec !!! i kropka ! hop do góry !! -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
idusiek replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Morek zaszczepiony? :p -
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
idusiek replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
a ja mam pytanie czy mozna by bylo zrobic przy okazji wizyty w hoteliku jakies foty Stefanowi...moze jakies ogłoszenia albo cos by sie przydało ?!?!!:roll: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no TY to nie masz szczęścia do ludzi...:roll: -
onek, dostałaś zrobione przeze mnie ogłoszenie?:cool3:
-
ja bym nie ryzykowała, zeby go kąpać na juz na teraz - bo mial szczepienia w tamtym tygodniu ( jest z Siedlec) i może przez nie być juz trochę osłabiony:roll: albo chociaż nie na zewnatrz Wet go nie widział ,ale pewnie powinien ,bo prawdopodobnie ma coś w uchu .. Ma moje oko on ma okolo 3 lat ( po zebach :cool3:)
-
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
halo ? dogomaniacy, moze macie kogoś chętnego na sliczną ONkę? :roll: -
kORNELIA- młoda ON wyciągnięta ze schronu !- JUZ W NOWYM DOMKU !
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Taka śliczna Kornelka a taka zaniedbana i biedna...lgnie do człowieka, ale podobnie jak Baron - jest nieśmiała i zahukana....:-( -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
o , zajefajnie :loveu: Kto pociągnie temat? [B]Ludwa[/B] czy czujesz sie może na siłach ? W końcu to Twoj Pimpuś ;) -
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue]Szanowny Przyjacielu,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue]Nazywam się [B]Kornelia[/B], do schroniska trafilam pół roku temu - mój Pan zostawil mnie w nieznanym miejscu, wyrzucił z samochodu odjechał....czekałam długo, ale nie wrócil..... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue]W schronisku...urodziłam...nikt tego nie widział..po cichutku, bez zbędnego zamieszania...nie wiem jednak, co stało się z moimi dziećmi...po prostu zniknęły...:-([/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue][B]Jestem młodą piękną, ale bardzo zaniedbaną damą owczarka niemieckiego.[/B] Gdyby mnie wykąpać i wyczesać i karmić prawidłowo- byłabym pięknym dostojnym psem...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue][B]Doskonale dogaduję sięz innymi psami a do człowieka wprost lgnę jak przylepa :)[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][COLOR=blue]Mam cudowne oczy- oczy, które krzyczą- "Zabierz mnie stąd a będę Twoim najukochańszym psem na świecie" ...Proszę- pomóż mi, bo ta samotność mnie dobija...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][COLOR=#333399][SIZE=2][COLOR=black]* KORNELKA DZIEKI LUDZKIEJ ŻYCZLIWOŚCI- ZOSTAŁA ZABRANA ZE SCHRONU, OD 06.10.2008 PRZEBYWA NA TYMCZASIE U GAJOWEJ.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/680185/20273440_dscf0009.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19410813_dscf0009.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19410862_dscf0011.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19411016_dscf0018.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19411149_dscf0021.jpg[/IMG]
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
kiniaaa : 1. wchodzisz na [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] 2. w miesjcu DODAJ ZDJĘCIE klikasz na PRZEGLADAJ i wybierasz fote 3. jak juz wybierzez fotę klikasz DODAJ 4. potem ( jak nie masz konta na fotosiku ) klikasz KONTYNUUJ MIMO WSZYSTKO 5.trwa wgrywanie zdjęcie.... 6.zdjęcie jest wgrane, pojawia się z wieloma linkami - wybierasz [COLOR=#434343][B]Bezpośredni link do zdjęcia: [ [/B][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl/uniAdd.php?tmp_sid=64b95bb63a3cf7b3087d64e87ff71338#"][COLOR=#89c005][B]pomoc[/B][/COLOR][/URL][COLOR=#434343][B] ] [/B][/COLOR][COLOR=#eda100][B]Nowe! ,[/B] [/COLOR] [COLOR=black]7.kopiujesz link w całości[/COLOR] 8. przechodzisz na dogo i klikasz na ikonkę zdjęcia ( zółta jakby z górami czy coś. 5 od końca ) 9. kasujesz [url]http://,[/url] które pojawia się automatycznie w oknie i wklejasz cały [COLOR=#434343][B]Bezpośredni link do zdjęcia[/B][/COLOR] [COLOR=#434343]10. klikasz OK i mamy zdjęcie :multi:[/COLOR] [COLOR=#434343][/COLOR] [COLOR=#434343][/COLOR] [COLOR=#434343][B]INACZEJ SIE NIE DA :p - kiniaaa, wstaw teraz proszę zdjęcia Skarpetki, zobaczymy czy sie udało ;)[/B][/COLOR] -
malawaszka , beka - dzieki ! napisalam juz do Halbiny ............. [B]Onek musi oddać Hammerka... za tydzien :roll: Hammer cały czas czai sie na jej Lincolna, juz kilka rzy go pogryzł......... [/B] [B]Czy mamy dla niego jakis tymczas, hotel ?- nie toleruje innych psów ( z sukami ok ), nie moze też byc na zimnie na zewnatrz. Jest pod opieką Niczyich, u onka był na tymczasie i leczeniu.[/B]
-
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze chociaz 2 sie udało... przykro mi auraaa...:-( -
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
o jeny...skąd wiesz ?! jak to ? czemu ??:placz: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
chcemy zdjecia ! chccemy zdjecia !!:multi: