Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Pimpucjusz pojechal do domciu...a mama ciagle czeka na domek..:-(
  2. wcale nie zaklepany - dopóki nie zobacze jego zdjęć w nowym domu, nic nie jest zaklepane :mad: No ! :p
  3. [quote name='tifet']fiu fiu fiu Lordzio przed chwilką dostał paczkę z Royal Canin z 4rema mini (100g)paczuszkami Intestinal i literaturą edukacyjną...:cool1: [SIZE=1]ps. wszystkie allegro są minus koszty przesyłki...ale zaraz sprawdzę...[/SIZE][/quote] dobre i to :cool3:
  4. a oto jak wyglada teraz Oliwka- zwana kiedyś Perełką :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11052840#post11052840[/URL]
  5. no wiecie ?! Focha strzelę, że jej nikt nawet przez chwilę nie podziwiał w nowym domku...:mad:
  6. [quote name='ludwa']Napisałam maila, załączyłam zdjęcia szczeniorka, czekam na odpowiedź,[/quote] a którego ? Pimpusia?:roll:
  7. [quote name='esperanza']Zgodnie z obietnicą odpowiedź będzie od Beam6. Widocznie do tej pory nie miała czasu/możliwości odpowiedzieć. Dostałam informację, że w Teresinie jest kolejny pies pod opieką Stowarzyszenia. Dlaczego informacja, że zostanie/został przywieziony nie została umieszczona ani na dogomanii, ani na liście mailingowej? Wprowadza to niepotrzebne zamieszanie. :roll:[/quote] [B]beam6[/B]- prosze o odpowiedz ( nie mam w pracy dostepu do lm) - co z opłacaniem hoteliku dla Hammerka w Uciechowie ( cena ta sama co Otrębusach)? Skoro sie pojawiłaś to znaczy, że masz możliwość udzielenia odpowiedzi ;)
  8. rozpychaj sie jak mozesz !!! :oops:
  9. widzicie - a kundlom pasuje wszystko :p
  10. No był taki Pan...znaczy dzowniłam do niego a on mial do Gajowej- ale się nie odezwał i juz chyba u niej był jakiś czas temu w sprawie innego ONka. Sie okaże. ;)
  11. aaaaaa, no widzisz, ja nie dogowata - ja kudlowata :evil_lol: to mialam prawo nie wiedzieć ;)
  12. oj tifet , śmieje sie tylko ,wiadomo, że puckowaty i nie wyglada tak dostojnie jak dogi ;) ale z bogatego domu widać, że jest, mimo iż kundellos zwykły to i odchowany i z dnia na dzien coraz grubszy :cool3: miejsmy nadzieję, że i w Uciechowie będzie tak wygladał...
  13. [quote name='beka']Maciek, dzwoniła ta pani od Ciebie. Miła :). Moze spotkamy sie weekend. i Dzwonił kolega Laluny. Też miły ale musi poczekać, bo rano umowiłam się z panią od Anashara.. A Baronek miał odwiedziny jeszcze od jednej cioteczki ... A przy okazji przetestowałam go na 6letnie bardzo żywe dzieci ;). Zdał egzanim celująco.[/quote] ooo, a kto sie jeszcze pojawił oprócz Gajowej ?:cool3: Cioteczka Idusiek też sie wybiera- w przyszłym tygodniu odwiedzi na pewno i jedno i drugie :loveu:
  14. a jaki pies? :roll: Wszystkie były na liscie z tego co mi wiadomo . W Teresinie przebywają teraz : Sed, Mela z Pimpusiem, Frida i Rubens - wszystkie na liscie przesłanej przez Ciebie, opublikowanej na dogo i wszędzie. Jaki pies przybył?
  15. auraa a mozesz zrobic nowe foty i mi wysłac? na jakims fajnym tle? moze on po prosu nie wyglada na nich tak słodko jak powinien...:roll:
  16. mze nie złamana, bo by kulał...może raczej skręcona albo zwichnięta była?:roll: Nadal masz na niego ochotę Gajowa? Oj widze, że masz....:cool3:
  17. hmm, moze wyczul pismo nosem, że juz u Ciebie kiedyś był...:cool3: A to na pewno ten sam, o którym wczoraj gadałyśmy ?:roll:
  18. sama jestes pucek :p To bardzo ladny i fajny psiak a to , że oryginalny to jeszcze lepiej :cool3:
  19. [quote name='onek']To filmik z dzisiejszego spacerku z Hammerem. Kaganiec jest niestety konieczny:-( Hammer nie lubi Lincolna. Nawet ten kaganiec dzisiaj nam nie pomógł:shake: Hammerek dla wszytkich... [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=Loqefx5to1M[/URL][/quote] no no ,mOja Drgoa, powinnaś filmowcem zostac :) Taki montaż i opisy i w ogole ...fiu fiu :cool3:
  20. hopsaj do góry moj kohcnay rudzielcu ! niech Cie ktos w koncu zobaczy !!!
  21. [quote name='esperanza']OlimpiaK zajmę sie tym. Wpłaty na Hammera będę podawała na jego wątku.[/quote] esperenza, czy beam6 juz z Tobą rozmawiała na temat Hammera? Onek dzisiaj zawozi go do hoteliku ( znowu pogryzł jej psa, tym razem bardzo dotkliwie...). Ponieważ Hammer jest pod nasza opieką- proszę o opłacanie hoteliku, w ktorym się znajduje, molosy też się dołożą.
  22. hmmm...no to trzeba czekac do konca tygodnia, na weekend. Gajowa- dzwonil do Ciebie może ten Pan od Kornelki?:cool3:
  23. ale mniej niz do Wawy...;)
×
×
  • Create New...