Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. [quote name='onek']Umówiłam się w Uciechowie na jutro. Hammer będzie miał dobrą opiekę a Uciechów pierwszego klienta :) Ida :) Cena taka jak w Otrębusach :) Od nas co prawda nieco daleko, ale do Roberta mam zaufanie, zam go i myślę , że bedzie dobrze :) Nie zmienia to faktu, że to tylko hotel. Hammer jest bardzo potrzebującym psiakiem. Szukamy domu dla Hammera- pilne![/quote] No to o tyle super, ze nie musimy go na razie przenosic do Wawy..uff... Dzieki wszystkim za pomoc ! Teraz trzeba zacząc "nagonkę" z ogłoszeniami ! Drukować, rozwieszac, do jakiejs gazety dac ...Ja mogę w GW, spróbuje jeszcze raz w Merto. Trzeba się spiąc :cool3:
  2. Onek, dzwon dalej - Nawet po tych prywatnych ! Ja zmieniłam tytul, uaktualniłam pierwszy post. Kurdę...co jeszcze możemy zrobic??:-( Co z ogłoszeniami?
  3. a może Lara mogłaby przyjechać z Baronkiem do Gajowej i zrobić kąpu- kąpu za dnia? Albo może jakoś dałoby radę go przywieźć z rana i przyjechać po wykąpanego księcia wieczorem ?:cool3:
  4. [CENTER][B]...a oto i nasza Oliwka ( Perełka ) w nowym domku.[/B] Wcale nie było tak ciemno, tylko robiłam z lampą i tak jakoś wyszło :roll:. Olwce i Maxowi przyniosłam po kości. Oliwka wzieła swoją, poleciała zakopać ją w ogródku :cool3:, potem zabrała Maxowi i też zakopała - tyle, że w kwiatach :evil_lol: Mała zołza się z niej robi :loveu: Na zdjęciach widoczny jest też ww Max, jej prawie przyjaciel ( jeszcze się docierają, Max nie może pojąć tego, że w domu jest jeszcze inny pies niż tylko ON- egoista mały )- też z resztą ode mnie ;) Ludzie, którzy ją dokarmiali jej nie poznają, nie wierzą, że to ona ( zmieniła się nie do poznania, chciażby dlatego, że jest teraz szcześliwym psem a nie uciekającą przed kamieniami i wyzwiskami małą biedną, przestraszoną sunią...) A i Pani Małgosia już jak widać zaczęła ją tuczyć - oczywiscie w granicach rozsądku ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21129551_dscf0200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21129569_dscf0202.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21129597_dscf0203.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21129613_dscf0210.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21129538_dscf0191.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. to moze na wątku Barona tak zaszalejecie z gwałceniem beki o kapiel ?:cool3:
  6. mi tez...a najgorzej jest po wizycie w schronie...wtedy to już nawet spac nie mogę ... Ech, Rubes, do góry psiaku !!
  7. znaczy się dobrze :evil_lol: niech się nie daje Pani bece, co ona sobie myśli, że niby co ?:cool1:
  8. a czy Pani ze Szczecina przyjedzie do Ostrowi ? :cool3: - jak przyjedzie to proszę, daj mi :lol:
  9. dzieki za namiary - pixie ;) Jak zwykle- kobieta na właściwym miejscu o własciwej porze :cool3:
  10. pixie- w tym momencie wszystko co tansze niz 50 zł by sie przydało ... nie ma sie nawet na kogo powołac,a ja w tamtych stronach nie znam nikogo prócz onek... :-(
  11. Anashar - przesłalam ci numer w PM.;) Daj znac jak cos ustalisz :multi:
  12. nawet nie masz pojecia jakbym tego chciała...:-(
  13. Supr, dziewczyny spisałyście się na medal :loveu: Zaczynam robic ogłoszenia od nowa- Gajowa. mozesz jeszcze coś napisać o Nelce? Cos zauwazyłaś - dobrego oczywiscie ?:cool3:
  14. ja nie wiem ,bo nie byłam... Biedny Morek:roll:
  15. a jaki mniej wiecej jest ten czas [B]diabełkowa[/B]? :)
  16. Rubens - hopsaj do góry moje kochanie niechciane ...:-(
  17. Dzwonil ktoś wczoraj do mnie i przekierowałam- coś z tego może wyszło?:cool3:
  18. las rąk...:roll: Onek, pisalam z Koperkiem- może byłby tańszy tymczas dla Hammerka niż ten w Warszawie... A plakat wyslalam też Namash Child.. więc myślę, że też gdzieś rozwiesi ;)
  19. Aaa, ja myslalam, że wczoraj ( nie doczytałam :oops: ). i jak ?:cool3:
  20. ale my chyba nie oddajemy na razie nigdzie Barona , prawda? :roll:
  21. Dziewczyny, i jak - było kąpu- kąpu?:cool3:
  22. jeju jakaż ona piękna poza schronem :loveu: Lara ,serdeczne dzięki za zdjęcia, naprawdę się przydadzą !!! Można już chyba ruszyć teraz pełną parą w poszukiwaniu dla nie domku - ktoś chętny do pomocy ?:cool3:
×
×
  • Create New...