Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. ja Ci powiem szczerze, ze nie patrzylam czy on ma tatuaż...nie pomyślałam:roll: na pewno kapiel się przyda !bez watpienia...tylko pogoda taka nijaka...
  2. dzisiaj ci jeszcze go wysle ;)
  3. halo ,czy ktos jeszcze pamięta o Meli i Pimpusiu ? :-(
  4. wiem ,doskonale wiem:p dlatego powiedziałam, że bez ciachnięcia nie oddam :mad:
  5. haruję jak wół :cool1: Dzisiaj to mnie nawet przy kompie nie ma ... Z tymi stronami poblokowanymi, to takie a nie inne zasady pracy z korporacji ...:roll:
  6. noooooooooo...:angryy:
  7. [quote name='onek']Prawda, że Hammerek ma fajne allegro? [URL="http://allegro.pl/item454373009_duzy_pies_w_typie_cane_corso_hammer_szuka_domu.html"][COLOR=#000000]http://allegro.pl/item454373009_duzy...zuka_domu.html[/COLOR][/URL][/quote] ja nie wiem ,bo mam zablokowane allegro w pracy :cool1:
  8. one, wez bo sie rozpłacze, ze taki fajny brykuś z niego a takiego pecha ma........:-(
  9. [quote name='E-S']Idusiek donosi kanapki, redbule i termosy z kawą :) Ewa[/quote] Spoko, ja się piszę na "donosiciela" ;)
  10. [quote name='Anashar']Mnie on chwycił za serce bo podobny do mojego. I nawet taki strachliwy ;) Jak dom się znajdzie OwP zasponsoruje kastrację... Chyba, że wolicie wcześniej ;)[/quote] Dzisiaj dzwonil do mnie pan,ktory ma sukę ON. powiedzialam ze TYLKO po kastracji go oddamy i kropka.:cool1: Ma zadzwonic za 2 tygodnie ....bo teraz wyjezdza. hmmm...
  11. Pilnie poszukuję osób, które zechciałyby, byłyby tak uprzejme i pomocne i kochane :loveu:, żeby odbyć w moim imieniu wizytę przedadopcyjną : 1.w Lipcach Reymontowskich 2.w Zabrzu ... Mam dość sensownych ludzi na 2 piesy ale nie oddam "tak o" przeciez...:shake: Szkoda, zeby się zmarnowali ;) [B]Czy ktoś mogłby się podjąć? Może kogoś z okolic znacie? Plizzzzzz:oops: Osobie chętnej dam namiary i adres w PM i posuniemy w końcu sprawę tych psiaków do przodu ! [/B]
  12. ok, to ja się nie cieszę- przezornie ...:oops: .... off topic : a z Kornelią ( mloda ON ze schronu..) też nam pomożecie ?:cool3: Watek zakładam jutro ! ;) Plizzzzzzzz :loveu:
  13. mysza a masz cos konkretnego na mysli ?:cool3:
  14. Ewa przychodzi Fela wychodzi :cool3:
  15. [quote name='beka']Baronek - dzisiejsze fotki. On jest cudowny. Prawie na pierwszą komendę siada, daje łape potrafi warować. Chodzi za człowiekiem ale przy bardziej gwałtownych ruchach ukieka. Ida trzeba dobrze sprawdzic potencjalny dom, bo piękny jest i napewno znajdzie sie aru pseudo... No i trzeba o kastracji pomyśleć. [IMG]http://images41.fotosik.pl/18/5c4209ba3599117bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/377/c51780f8f447b79emed.jpg[/IMG][/quote] wystraszona bida..........ale , jaka piękna !!! O kastracji będziemy myslec, ale na razie nie mamy ani grosza fudnuszy...:roll: Dom na pewno będzie sprawdzany - tylko pytanie czy i Ty nam w szukaniu pomożesz i jeżeli tak to czy można podawać Twoj numer telefonu ?:cool3:
  16. Folen...oczywiscie możesz dodac coś od siebie ( ja nie umiem się rozpisywać w takich sprawach..:oops: ), ale oczywiscie liczę na Twoją inwencję twórcza :cool3: Numer podaj do mnie : 0 600 101 446 IDA
  17. Folen- jak najbardziej ! Pchaj go gdzie tylko Ci się uda :multi: Baron jest u beki, ale potrzebny mu domek na już, na teraz ! Psiak jesy cudowny - potrzebuje człowieka, mądrego człowieka, który już go tak nie załatwi..jak ostatni, z którym miał do czynienia...:-(
  18. [quote name='onek']Mały nie mały:evil_lol: Coś się dzieje może? Czy ktoś się o niego pytał ? Jak hotelik?[/quote] Nic sie nie dzieje...a hotelik- no czeka na razie, tylko za co my go opłacimy...:roll:
  19. małego znaczy Hammerka? ;) bez jaj :evil_lol: nie taki on "mały"
  20. taak? a skad takie widomości masz... ?:roll:
  21. :-(i bardzo potrzebuje człowieka i jego pomocy !!!
  22. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Piękny, długowłosy ONek, znaleziony w mazowieckim schronisku.. Ma około 3 lat.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Przeraźliwie chudy, wystraszony - jednak po kilku minutach przebywania, delikatnego i nienachalnego kontaktu ze strony człowieka– garnie się, wtula, pcha pod nogi, wciska głowę w ręce………[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B].[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Boi się jeździć samochodem- pewnie został z niego wyrzucony:angryy:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B][U]Musiał długo błąkać się po okolicy, ponieważ pod futrem ma samą skórę i kości- żywy kościotrup !:placz:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]Baron- bo tak ma na imię, potrzebuje naszej pomocy…..[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/692148/20985606_baron2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014629_baron.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014652_baron2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/697635/21014640_baron1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...