Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. dzisiaj ni ma :oops: czekamy zatem na jutro !
  2. i ja i ja i ja :cool3:
  3. Po prostu Super piesio w super domku :laola:
  4. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EWdQzYvaQHo"]YouTube - Baron w nowym domku[/URL] ktoś zobaczyl siebie w lustrze ;)
  5. Baronek przy kominku :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21503189_img_6292.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21503195_img_6293a.jpg[/IMG] i przed telewizorem :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/691396/21503204_img_6290.jpg[/IMG]
  6. beka ,zaraz wstawię zdjęcia ;) Tylko niech mi ktos jeszcze powie jak tu wstawic ten filmik zajebisty :loveu:
  7. a mi nie odpisywali :mad: ale za to umieszczali :p
  8. nie odpiszą- ale może zamieszczą :cool3:
  9. [quote name='idusiek']musimy tego dopilnować ! A jak ma się Kornelka??:cool3:[/quote] Sama sobie odpiszę- Kornelka jutro ma sterylkę, ma się dobrze. biega z Dziką i szaleje...
  10. [quote name='ludwa']tu już wstawiłam: [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/"]Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] a do druku trzeba info na maila? Dobrze rozumiem? Z jakimiś prośbami, podaniami itp, czy wystarczy sama treść ogłoszenia?[/quote] błagac, prosic i nie rabować ;) napisać maila i dac treść i zdjęcia, albo link do ogłoszenia
  11. musimy tego dopilnować ! A jak ma się Kornelka??:cool3:
  12. Jak miewa sie Hammer? Co u niego? Czy mozemy otrzymać jakieś foty ???;)
  13. Zle się nie prowadziła - ona jest waleczną matką, matką- Polką ! Trzeba ją dać do metra- kto się podejmie wysłać im maila???? i dac ogłoszenie?:cool3:
  14. o własnie ,super ! własnie po nie chciałam dzwonic ;)
  15. a co ? dzwoneczek mu zabierasz? :evil_lol:
  16. A Ty się Zolkiem nie pochwalisz ? :mad: Juz mi tu oficjalnie zaraportuj na ogólnym, że znowu sprowadziłas psa na właściwą drogę :multi: A Pik...ech ,taki dżabowaty biedny byl, trzeba było go szybko zabrać.;)
  17. [B]W SOBOTĘ DO DOMU POJECHAŁ PIK.[/B] Z relacji jego nowej Pani wiem, że juz wykapany, odrobaczany i kochany :loveu: Dogadał się z sunią ( wysterylizowaną spanielką) i czeka w tym tygodniu na wizytę u weta. Pik to kolejny płaczek schroniskowy, byłam przy jego przywiezieniu z Siedlec, ma nadrewane ucho, około 3-4 lat, plakał, piszczał i siedzial no stop przy kratach boksu.... Tak się cieszę, że ma domek !:multi: [B]Tak Pik wygladał w schronie.....[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936526_dscf0093.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/650550/18936545_dscf0094.jpg[/IMG]
  18. ojej , ojej !!!!! Gratulacje dla Zolka- Lolka i kinii- super dziewczyny :loveu: [B]:cunao:jupiiiiiiiiii ! ! ![/B]
  19. no ,to szukamy dalej....rozumiem, ze Grzybek nie lubi w ogóle dzieci ...?:roll:
  20. [CENTER][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/756/dsc00519zn7.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=red]ŚLICZNOTA DO ODDANIA W DOBRE RĘCE !!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  21. rzucił ,rzucił... są 2 - jeden to suka ( ale bardzo nieśmiała, choć ciekawa, spokojna na maxa ) i pies (super kumpel, przyjaciel, bardzo lgnący do ludzi). beka, najlepiej by bylo jakbyś wybrała się tam ze mną, bo onki są te same, nic z nich nie przybywa ( oprócz Barona, ale i on juz ubył :loveu: ).
  22. Oj Rubens,,,gdzie my Ci znajdziemy domek...
  23. ale dzisiaj go widziałam w schronie....:-(
×
×
  • Create New...