Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. a wiadomo jak Mojo znosi podróż? btw czekamy na znak kiedy puszczac przelewy :) edit, a ten transport to konkretnie gdzie? ze do Biafry to wiem, ze pod Karów to tez ale gdzie?
  2. jak nieprzyzwoite to teraz odpowiednia pora ;) ale odpowiem jutro bo znikam juz spac :)
  3. [quote name='mysza 1']Tak, i taka akuratna jakaś ;) Ale może źle oceniam, a może wcale już się nie odezwą. chcieli owczarka. [/QUOTE] może Hugo chcieli? :evil_lol: btw zawsze mogą na marleja poczekać on zdaje się ze całkiem blisko koło owczarka stał ;)
  4. to postanawiaj ;) tych juz nie ma za jakis miesiac jak zapomniesz o postanowieniu, będą następne ;) coś wiadomo jak Sara? bo coś chyba czytalam ze jakis tel miał byc wykonywany do hoteliku?
  5. [quote name='sonikowa']3x, wielkie dzięki, choc czuję się nieswoją wiedząc, że na krwawicy Gremlina żeruję ;-) [/QUOTE] a ja nie :evil_lol: a tak poważnie wystarczy ze powiem Gremlinowi ze to na kaukazy a juz chłop promienieje :razz: a jeszcze bardziej jak zaglada na watek a tam juz po bazarku :)
  6. [quote name='koosiek']Tel. do Kostek jest w ogłoszeniach: [SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=Black]504 226 339[/COLOR][/SIZE][B] ;) [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Własnie mnie oświeciło ;)
  7. mam dwa abo jedno stare przescierad ło frote i lekko nadszarpniątą zebem Michaśka poszewkę na kołdre moge podrzucić chocby dzisiaj Kostek daj tel na pw to zadzwonię i sie umówimy jeśli potrzebujesz takowych rzeczy ew ma ktoś tel do Kostek? (jakby juz nie weszła na dogo) aa i ja podtrzymuję swoją wpłate dla maluchów - czyli równowartośc jednego szczepienia
  8. [quote name='gusia0106']Tak jest. Do suchej daję mu puszki, które dostaliśmy od 3x i Gremilna. Za nic nie pamiętam jaka to firma? 3x pomożesz? ;) Tak a'propos batony wszelkie były strzałem w 10 ;) [/QUOTE] puszki sa Grot :) nie wiem czy to firma czy nazwa jakas własna nasz michas je je i nie narzeka i pierdzi jak zawsze ;) batony były rózne i nie pamietam jakie o je rzdziej kupujemy i improwizujemy ;) ale jak bedziece grzeczni to dostaniecie jeszcze ;)
  9. [quote name='mala_czarna']Nie no, możemy i tak: :drink1: Później tak: :eating: A na końcu tak: :huh:[/QUOTE] i jesczez tak i jeszcze tak :cunao:
  10. [quote name='gusia0106']Tylko czemu bezalkoholowego??;)[/QUOTE] bowystarczy ze marlej jest na haju ;) ktos musi trzymac pion lub poziom jakiś .. ;)
  11. [quote name='3 x']dzieki Murce i jej słabości do słodyczy z bazarku czekoladkowego, który zakończył się w tempie eksperesowym dla kaukazów będzie 22,22 ;) co przeleję jak tylko wpłynie mi na konto :) [/QUOTE] to był naprawdę ekspresowy bazarek, pieniązki od Murki juz u mnie a raczej juz w drodze do kaukazów :) przelalam 23 zł "bazarek dla kaukazów od 3 x"
  12. [quote name='mala_czarna']I git!! To ja Cię jutro nawiedzę. mam wolne, ale podrzucę książkę dla Tory :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a ja dzisiaj swoje obfoce i podrzucę mailem, a jak zejda to podrzuce fizycznie ;)
  13. dzieki Murce i jej słabości do słodyczy z bazarku czekoladkowego, który zakończył się w tempie eksperesowym dla kaukazów będzie 22,22 ;) co przeleję jak tylko wpłynie mi na konto :) o allegro pamietam najpóżniej będzie jutro :)
  14. ja generalnie uwazam ze sie go po prostu czepiacie i tyle pies a nie żaden szakal
  15. a co taka cisza ?? jak nie ten watek tutaj nigdy nie ma ciszy ;) przylecialam zareklamowac bazarek dla kaukazów z czekoladkami, marysia cos juz o nim wie ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176473-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-do-9-01-d0-22[/url] komu komu słodycze? kilka dodatkowych cm zgoni się na swiata ;)
  16. gratuluję :) marti14 wspaniałych masz przyjaciół i znajomych :) ja raz pracy podesłałam linka do aukcji cegiełkowej wykupu konia Łobuza to się dowiedzialam ze przecież nie on jeden jedzie na rzeź więcej juz nie próbowalam ale na szczescie nie tylko w pracy ma się znajomych :)
  17. patrzcie co znów mamy dla chłopaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176473-SA-odkoA-ci-dla-kaukazA-w-do-9-01-d0-22[/url] zapraszam do kupowania i podnoszenie :)
  18. [quote name='gusia0106']No pracuję niestety, z sylwestrem włącznie. Na zmasowany atak czekam, ale biorąc pod uwagę, to że Marlej jest naćpany, pogniewacie się jak się spotkamy po Nowym Roku, jak przestanę mu dawać leki? Bo teraz to on taki dziwny jest... Pamiętacie Panią Grażynkę - nasze wielkie wsparcie? Pani Grażynka dzwoniła i nadal nas wspiera. Niesamowita Kobita jest. Pomachajcie ładnie Pani Grażynce;)[/QUOTE] Pani Grażynko :loveu::loveu::loveu: nie pogniewamy się ważne ze mamy czym Michaśka przywieźć :) także dogadamy się po nowym roku :)
  19. [quote name='Neigh']Odnośnie mini morisa - moim zdaniem to jest sen proroczy w sensie - wypływacie na coraz większe wody hihihi. I jest zapowiedzią nowych akcji w Nowym Roku. [/QUOTE] pozostając w optymistycznym tonie wypowiedzi Neigh - wypływacie na coraz większe wody coraz mniejszym sprzętem ;) a propo samochodu po ostatnim BUM Gremlina tez myslelismy o samochodzie i były dwa podstawowe kryteria wyboru: 1.musi się piesio mieścić w bagażniku 2. musi nam bagażnik na rowery zakupiony 2 lata temu pasowac na tylna klapę nastepnie dobrze by było gdyby Gremlin który mały nie jest też się jako tako mieścił ;) no i zakup auta miał być odroczony do marca aż się wszystkie sprawy po BUM wyjaśnia w związku z czym ford mondeo kombi stoi już pod blokiem :evil_lol: także Gusia szykuj się na zmasowany nalot i odczulanie marleja jak leci na chłopów dużych, małych i w postaci psa ;) btw masz teraz wolne czy pracujesz do sylwestra?
  20. moze zjadł coś innego ? moze ten ufoludkowy makaron? ;)
  21. [quote name='mysza 1']Teraz to może nie :evil_lol:[/QUOTE] bo w nastepnym snie bedziesz na 100 % musiała dawac wpław ;)
  22. wiemy :) juz pisze odsubskrybowac tzn usunąc go z subskrybcji czyli z "zaznaczonych" tematów :) edit: zakładam, ze jak juz ktoś ma subskrybowane tematy to wie gdzie w profilu znajduja sie subskrybcje wiec jak juz tam jestesmy to stawiamy ptaszka przy wybranym temacie a nastepnie na dole strony idziemy do przycisku "Wybrane watki" klikamy w opcję usuń a nastepnie w prawym dolnym rogu tego "rozwinięcia w "Idź" i gotowe :)
  23. ja własnie przelalam swoje 20 zł, nie musza byc przeznazone na transport jak braknie do czegoś innego dla Gaby to śmiało nimi dysponuj giselle :)
  24. hura :) :bigcool: :bigcool: :bigcool: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb:
  25. [quote name='mysza 1']Literówkę człowiek walnie i już się przyczepi. Wycieranie łap stosuję, [B]za to mój mąż niekoniecznie[/B] i dlatego tak jest. Dobrze, że śnieg jest- czysto chociaż. [/QUOTE] ee bo faceta jak psa trzeba sobie umiec wychowac kilka razy mu pokazesz a i tz sam sie nauczy łapy wycierać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...