-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[B][COLOR="#800080"]FILUTEK[/COLOR][/B] ani nie rzdaje buziaków na lewo i prawo ani tez nie jest jakis silnie przestraszony taki psiak z dystansem ale bez przesady smaki bierze podchodzi do człowieka skacze trochę ale (nie wiem czy się nie pomylę) wydaje nam sie, że mógł mieć złamane żebro bo ma taką dziwną wypukłośc na żebrach z jednej stronie mam wrazenie ze zle zrosnieta kośc jest ale ze mnie taki weterynarz jak z koziej dupy trąba na pewno nie jest to złamnie sprzed tyg czy dwóch wydaje mi sie ze mógł to miec złamane jako naprawdę mały szczyl bo w chwili obecnej nie boli go to daje sie bez problemu po tym miziac i macac, dokladnie macac i zero jakielkolwiek reakcji która wskazywałaby ze go to boli czyli musi to być coś "starego" jesli mozna to tak w jego wieku nazwac tydzień temu tego nie zauwazylismy ale pewnie miał to juz tyle ze po zachowaniu nie było tego widac stad moje przypuszczenie ze to coś bardzo starego siega jak większośc ponizej kolan [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6224/20100207filutek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/945/20100207filutek2.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#800080"]MURKA i BUBA [/COLOR][/B] dwa małe adehadowce latają i rozdają buziaki na prawo i lewo Murka delikatnie bardziej zdystansowana Buba - okaz miłosci do wszystkich i wszystkiego nie uciekały, nie chowały się (za bardzo) skakały i całowały nie wiem dlaczego maja tylko po jednym zdjęciu obydwie sięgaja poniżej kolan [B]MURKA:[/B] na zdjęciu silnie przestraszona, bo ma oboże i smycz przypiętą [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1728/20100207murka1.jpg[/IMG] [B]BUBA[/B] ta co stoi przy budzie jak przystało na otwartego psiaka poszła na pierwszy ogień z zakładaniem obroży i smyczy no i w efekcie nie ma ani jednego zdjęcia ;) [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/228/20100207buba1.jpg[/IMG] z budy wygląda Gustlik i Diabla
-
ze zdjęciami jest tak kolejna dupa tym razem moja i gremlina ;) nie wiem jak to zrobiliśmy ale murka ma tylko jedno zdjęcia a buba to juz wogole tylko w stadzie na pierwszy rzut idzie [B][COLOR="#800080"]SPAJKI[/COLOR][/B]: wg mnie jest najbardziej rozwa znym psem przez większa część siedzenia z nimi w kojcu Spajki był grzeczny nie skakał na nas z buziakami smaki brał spokojnie do jedzenia ogólnie stał spokojnie zachowywał się spokojnie nie chował się przed nami, nie ucikał do budy siega delikatnie ponizej kolan [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4994/20100207spajki1.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7784/20100207spajki2.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6930/20100207spajki3.jpg[/IMG]
-
[quote name='gameta']3x do dupy to wszystko - szczeniory juz nie są szczeniorami - jakkolwiek by się nie silić je tak nazywając :( Teraz to sfora niezsocjalizownanych psów kojcowych. Szanse na domy drasytcznie maleją. Medar chyba bana dostał - Isadoro, czy możesz dowiedzieć się, czy dom od Medara dalej aktualny - jest na wagę złota... Obawiam się, że bez DT te psy utkną w tym "hotelu"... (...)już przestały intensywnie rosnąć, więc i jakość żarcia może nieco spaść... Wiem, że to co piszę nie podnosi na duchu - może za to ktoś wpadnie na jakiś pomysł ???[/QUOTE] nie podnosi ale masz całkowitą rację :( dlatego mnie to przeraża myslę (może się mylę) ale hotel jest dość tani, ich jest po prostu dużo i tyle jedzą a karma wszedzie kosztuje podobnie a wór na tydzień to jakby nie patrzec 400 zł miesiecznie minimum Pan sie mnei pytał tzn mówił, ze nei wie czy im za mało nie daje ale ja tez nie wiem myślę ze w takiej cenie hotelu nie mamy co marzyć o socjalizacji teraz mogę podjechać raz na tydzień w weekend ale za za dwa tyg i trzy nie bede mogła bo mnie nie będzie też w weekend nie wiem, może Kostek będzie mogła podjechać?? zawsze to coś dzisiaj zakładaliśmy im obroże i przypinaliśmy smycz nie wiem czy to dobrze czy zle, poruszam się po omacku trochę z obrożą ok, ze smyczą gorzej ale raczej wynikało to z charakteru psa niż z faktu przypięcia smyczy nie próbowaliśmy ich nawet wyprowadzac poza kojec założyliśmy tak, zeby je oswajac ale co to za oswajanie przez godzinę raz w tyg na szcescie kojec duzy marzę o DT ale znów co zacznę meczyc ludzi o DT ktoś się zgodzi a ja co dam psa i powiem radz sobie sam, bo mamy zerowe deklaracje ? nie wiem czy ktoś się zgodzi chcę pomóc jak umiem ale prawda jest taka, że wszystko zaczyna rozbijać się o pieniądze zależy mi na tych psiakach ale nie wezmę ich całkowicie na siebie bo po pierwsze nie tak rozmawiałam a po drugie i ważniejsze zwyczajnie się boję ze mnie sytuacja przerośnie mam wrażenie że te psy żyją w tej chwili z piętnem afery jaka była na watku myślałam, ze przejęcie przeze mnie finansów im pomoże ale chyba nie związałam sie z nimi bazarkiem imiennym, miało byc wszystko ładnie i pięknie a wyszło jak zawsze czyli dupa ps. Kostek, jak wejdziesz, zmien tytuł na jakis bardziej dramatyczny i ze zbieramy pieniądze/deklaracje mamy tydzień i myslę ze nie ma na c czekać nie mam pomysłu na jaki [COLOR="#ff0000"][FONT="Lucida Console"][SIZE="4"] [B]czy ktoś jest chętny zadeklarować cokolwiek?[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] niecałe 22 zł to jeden dzień zycia psiaka w hotelu z wyzywieniem ech zaraz powklejam zdjęcia słodziaków może zrobi mi sie sympatyczniej
-
niestety jesli chodzi o zdjecia to na czesci zwłaszcza gdzie jest kilka psiaków czesc znich jest poruszona, b ganiały skalały lizały, drapały itd teraz wrzuce kilka zdjec ogolnych pozniej jak mi zacznie lepiej net chodzic wrzuce pozostałe oo. ktos przyszedł a co oni tam mają? [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5650/20100207all1.jpg[/IMG] oooo gremlin ma coś dobrego: [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/719/20100207all2.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6585/20100207all3.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/5624/20100207all4.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3784/20100207all5.jpg[/IMG]
-
dobra bylismy dzisiaj u psiaków zdjęcia za chwilę powrzucam opisze je tez z charakteru jakie się wydaja byc ale najpierw się pożalę bo chyba zaczyna mnie to wszystko przerastac i przerazac coraz bardziej sytuacja cała jednen tel na tyle ogłoszeń szczeniaki coraz mniej przypominaja słodkie kuleczi o tyle o ile tydzieńtemu gaba jeszcze była słodką kuleczka o tyle teraz juz tylko ją przypomina za tydzień juz pewnie nie bedzie przypominac słodkiej kulki Diabla to wogóle mi już do kolan sięga, duza jest i wycofana ale daje się przekonywac dokupilam dzisiaj 3 kg karmy od siebie żeby miec pewnośc ze karma jest zanim przyjdzie zamówiona przez gosię.martę (dziękuję) sytuacja wyglada tak: 8 szczeniaków - 10 zł doba hotelowania to 300-310 zł za miesiac plus karma - 1 worek 15 kg na tydzień i bedzie szło coraz wiecej worek kosztuje od 100 zł na allegro w góre, dzisiaj widzialam po 120 za 18 kg ale tydz temu kupowalam za 130 zł 15 kg czyli na samo jedzienie na tydzien trzeba 400 zł co daje[SIZE="4"][FONT="Georgia"] [COLOR="#ff0000"][B]700 zł/miesiac/8 szczeniaków[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [B]PRZERAŻA MNIE TO :([/B] chocbym się nauczyła na rzesach stawac sami nie damy rady z ogłoszeń cisza miałam nie prosić o pieniądze ale chyba nie da rady inaczej [B][COLOR="#ff0000"]dlatego prosze o jakiekolwiek wpłaty, jednorazowe bądź stałe deklaracje, bazarki - cokolwiek proszę .... [/COLOR][/B] ja wiem, ze były u Ewy B, ja wiem ze to są TE szczeniaki naznaczone piętem przebywania tam [B][U]ale cały czas są to szczeniaki potrzebujące pomocy [/U][/B] ale w tej chwili mamy pieniądze na tydzień hotelowania i worek karmy (po odliczeniu tego tyg co juz minał ale jeszcze nie został zapłacony) a szczeniki sa bez domu i bez wsparcia ja dziękuję wszystkim którzy sa obecni na watku i prosze o pomoc w reklamowoniu watku nie jako watku na którym była afera z Ewą B ale jako wątku szczenikaów, 8 szczeniaków którym trzeba pomóc nie wiem być może dramatyzuję i panikuję ale naprawdę zaczyna mnie to wszystko przerażać przypomnę tylko ze finanse psiaków sa u mnie i to na moje konto będą szły wpłaty, jesli znajdą sie chetni wesprzec w ten sposób szczeniaki, z którymi zetknał mnei bazarek imienny
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zeby nie było marysia ze sama do siebie gadaszi podpisy na liscie fałszujesz ;) -
[quote name='Kostek']mialam dzisiaj jeden jedyny telefon o Milano ale pani ma sie zastanowic...[/QUOTE] dobre i to ja sie umówiłam na jutro do hoteliku i sie zastanawiam czy nie zabrac małej smyczy i obroży w ramach mini socjalizacji myślicie ze to dobry pomysł? jak jeszcze moge im pmóc na miejscu ? jakies sugestie? ja juz nie pamietam kiedy mialam szczeniaka chyba z 15 lat temu albo i wiecej Michała znam od dorosłego zaczynam chyba panikowac :oops: Pan mówił, ze jeden jest jakiś chojrak przestraszony, tzn podczas poprzedniej rozmowy tak mówił zastanawiam się który to ? no i tradycyjnie marzy mi się dla niego DT kolejna sprawa, co z tymi domkami w świebodzinie ? Kostek rozmawials z kims na ich temat aktualne sa jak to wygląda? bo zaczyna mnie sytuacją przerażac tydzień mija ogłoszenia sa, moze nie cała masa ale sa i tylko jeden tel dodatkowo watek bez afery ginie w czeluściach forumowych juz zaczynam miec wizję ze zostajemy z reką w nocniku i 8 szczylami wciąż na wydaniu :shake: __Lara dziękuję, każde ogłoszenie się przyda
-
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
3 x replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Apsa, mam cos dla Ciebie ;) nie jest to Wacław a Edward Wacław bedzie na bazarku jak się maila doczekam :P -
uaktualniłam 2 post gdzie umiescilam finanse inf o zdjeciach i inf o tym gdzie które psiaki są ogłoszone oraz o tym czego nam najbardziej dla nich w tejchwili potrzeba może ktos może jakoś pomóc?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Oczywiście że tak ! Chętnie dodam też pozostałe zwierzęta. A czy mogę prosić o streszczenie co i jak mam zrobić :oops: Dzięki Gos :calus:[/QUOTE] Iza tak na szybko się dopatrzyłam, ze jak klikniesz na górze w prawym rogu "rejestracja" to potem wyskakuje czy chcesz sie zarejestrowac jako pomagacz czy jako organizacja, która zajmuje się pomaganiem "Zgłaszam organizację która zajmuje się pomaganiem." i tam sa 4 kroki: 1. Organizacja wypełnia formularz rejestracyjny. 2. Kontaktujemy się z organizacją i weryfikujemy jej działalność. 3. Organizacja tworzy profesjonalnie wyglądający profil. 4. Organizacja może korzystać z serwisu. nie wiem czy to może zrobić ktoś inny czy tylko Fundacja, ale chyba lepiej jak zgłosi się Fundacja -
[quote name='Pianka'][COLOR=Green][B]Nie wiem czy komuś się będzie chciało szukać w 6 poście aktualizacji, wiec zrobiłam inaczej. Żadnego posta Kostek nie zabierałam, jest wszystko jak było, tylko dodany jest pusty post 3x w drugie miejsce. Jak będziecie chcieli inaczej to napiszcie, ale na prawdę według mnie aktualizacja powinna być możliwie w jak najwcześniejszych postach.[/B][/COLOR][/QUOTE] dziękuję :)
-
[quote name='gusia0106']Marlej zajarzył, że jak dają żwacza to trzeba dziamlać w gębie a nie zakopywać;) Będą z niego ludzie;)[/QUOTE] a próbowałas zostawić go z tym żwaczem i doniczkoa samego? ;) [COLOR="#c0c0c0"]btw jakbyście sie przymierzały do jakiegoś bazarku dajcie znac o jakiej tematyce może się podpasuję z fantami to podeslę zdjęcia i opisy tyle ze w weekend bo od pon znów na wygnanie jade [/COLOR]
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
dzisiaj jest juz to jutro czy to jutro bedzie później? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dzisiaj na konto Biafry i kaukazów przelałam [B]120,50 zł[/B] (bazarek świeczkowy - 70,50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178206-ROZLICZAMY-A-wieczkowy-na-kaukazy-z-Boguszyc-do-31-01-do-21"]Bazarek <KLIK> [/URL] oraz bazarek z ksiązkami od joli_li który zrobiłam na miau - 50 zł) wszystkim podnoszacym i kupującym jeszcze raz dziękuję :) -
[quote name='agnieszkaK']oki:) a jakiś odzew był? wiadomo cuś? chociaż 1 tel?[/QUOTE] do środy z tego co wiem była cisza zero dosłownie zero tel :shake:
-
[quote name='agnieszkaK']wszystkie szczenioki odświeżone na gumtree.pl w osobnych ogłoszeniach: [url]http://warszawa.gumtree.pl/f-Zwierzaki-W0QQCatIdZ9124[/url] mam nadal całą 8 ogłaszać na gumtree czy mam odjąć te za rezerwowane??[/QUOTE] na warszawa.gumtree.pl ogłaszaj wszystkie, bo widzę, ze Lara juz ich tam (ich = Spajkiego i Bubę) nie ogłaszała
-
Lara gosia.marta dziękuję :)
-
[quote name='Pianka'][COLOR=green][B]proponuje najpierw sprawdzać informacje a potem pisać:p[/B][/COLOR] [B][COLOR=green]3 x- da się, jak Kostek sie zgodzi moge ci go przepisać.[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]I przypomne, ze pytania na temat moderacji zadaje się na pw.[/COLOR][/B][/QUOTE] na pw to ja wysyłałam przez tydzień prosby o zmoderowanie watku do kilku moderatorów gdzie zadawalam tez pytania niestety nie dostałam od zadnej osoby odpowiedzi (nie pamietam juz czy pisalam tez do Ciebie) nie wspominajac o tym, ze nikt tez nie zjawil się do zmoderowania watku dopiero po kilku dniach a jak sama wiesz wypowiedzi na tym watku były zdecydowanie nadajace sie do zmoderowania EOT [B]w takim razie mam pytanie do Kostek czy Twój post - #6 może byc przepisany na mnie?[/B] wprowadzałabym tam aktualizacje kosztów oraz spisy stron gdzie są umieszczone ogłoszenia psiaków
-
[quote name='scarabae']Zrobiłam kolejne ogłoszenia szczeniakom. Tym razem na [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] [/QUOTE] dzięki scar :) Lara - my tez pamiętamy :evil_lol: gosia.marta - poszło pw (tzn idzie) w sprawie karmy
-
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']więcej fotek jutro, może dopatrzysz się podobieństwa ;)[/QUOTE] a moze udowodnię ze jednak na dogo podmienia się psy ;) -
Miał umierać miesiącami w cierpieniu.. ZDROWY, SZCZĘŚLIWY W DS !!!
3 x replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Trevor pozostał Trevorem :) Poznajecie? [/QUOTE] Nie ;) że tak sobie pozwolę napisać: "co dom robi z psem" :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
widzę, że tam konta maja (tzn zbierają pieniązki) Fundacja Viva, AFN i Emir pewnie wiecej ale te teraz sie na szybko dopatrzyłam wg mnie niegłupi pomysl :)