-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Wyrzucona? Zagubiona, zziębnięta sunia błąkała się bez celu- ma domek :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
to "nasza" Luno/Figo/Brunhuga jest dzisiaj w metrze? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
mysza, mam skarpetki na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181359-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni-do-17-03-do-22?p=14252326#post14252326[/url] (dla kaukazów i koni) przepraszam za offa u Mai ale zdje sie ze kiedyś się pytałas o skarpetki -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zapraszam na skarpetkowy bazarek dla Bacy i Freda: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181359-Skarpetki-nA-wki-sztuki-dla-kaukazA-w-i-koni-do-17-03-do-22?p=14252326#post14252326[/url] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']z Gusią na spacerku [/QUOTE] eee ten psiak wygląda jak Maja a nie jak Gusia :evil_lol: -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aha, to ja sie w takim razie wstrzymuję z szamponami dzięki gos :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to zakupię jakiś, jaki mi w sklepie polecą popraosze tylko adres na sms lub pw, bo nie wiem czy jak napisze za krakwem za stacja w lewo a potem w cholere pod góre az bedzie zajebiaszczy widokto czy paczka dojdzie ;) Mojo zrobił konfetti ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kurde jakby Laki tez dostal to moze bys ie na trchę przymknął ;) dziękuję sonikowa :) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Szukam transportu Warszawa-Kraków dla worka karmy :razz: . tz tuli jezdzi tylko z miedzyladowaniem w bodajze radomiu tak jedzie karma dla Siwej łodz warszawa warszawa radom radom kraków myslę ze dla karmy to bez róznicy ;) odezwij się do tuli a co z tym szamponem dla Mojo? ja podtrzymuję ofertę kupna i wysłania tylko oświeccie mnie czy to obojętne jaki czy jakiś konkretny ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Dziękuję dziewczyny:loveu: za wpłaty. Może ja jakoś zmienię jeszcze tytuł? Może coś poprawić lub dopisać? Jeżeli macie jakieś propozycje, to piszcie.[/QUOTE] niech mnei ktos uświadomi, czy jest juz podliczenie chłopaków takei zeby liczyć od pierwszego do pierwszego? tzn jak wygladają ich finanse na dzień 1 marca? bo chyba miało byc tak w końculiczone ze od pierwszego do pierwszego -
hotel został opłacony od 30 stycznia do 3 marca - [B]320 zł[/B]
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moja deklaracja tez już poszła :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
poszła deklracja dorzuciłam tez (drugi przelew) 10 zł dla puchatego Freda :) -
[quote name='koosiek']Ok, to odświeżę ogłoszenia Gustlika.[/QUOTE] dziękuję :)
-
z tego co wiem, to w hoteliku czeka jeszcze conajmniej dwójka Diabla miala dom na oku ale jeszcze nei wiem czy coś z niego wyszło niestety panie z tv sie nei zdecydowały na psiaki wiec na pewno w hoteliku jest Filutek i Gustlik Diabla mam nadzieję ze juz nie
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze ja sie nie znam, ale moge kupić Mojo taki szampon w zwykłym sklepie zoologicznym (bo chyba sa tam takie ;)) i wysłac do Biafry tylko czy trzeba kupic specjalny czy po prostu jakis? i ile ? i czy tylko Mojo takiego potrzebuje czy inne kaukaziki tez? -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zeby nie było ze jak mnie nei ma to mnie nie ma czsami bywam :)