Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Gremlin']Już się nie tłumacz... sama pisałaś, że dajesz mu jeść raz na tydzień, że karmisz go puszkami i się dziwisz, że przytyć nie chce :diabloti:[/QUOTE] czyli na pewno nie ma niedoboru żelaza ;)
  2. [quote name='gusia0106'] Jakby Dziewczyny prawdę napisały - że nie karmię, że biję, że maltretuję że wyzywam - to byście mi go od razu zabrali, a tak to mam problem :hmmmm:[/QUOTE] to zacznij tak robić to osobiscie tzn z gremlinem przyjedziemy i tym razem bez marcepana :evil_lol: :mad:
  3. [quote name='gusia0106']Prorok jaki czy co?? :mad::angryy: Utnę dyskusję - MARLEJ SZUKA DOMU :lol:[/QUOTE] zobaczcie jak teraz podejde Gusię ;) a my szukamy mu najlepsiejszego opiekuna musimy sprawdzić czy Twoj TZ będzie odpowiedni no chyba ze masz jakies ALE które go na wstepie dyskwalifikuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Tora&Faro']...to się nazywa miłość......:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] to teraz pozostaje nam czekać jak Gusia bedzie piszczec jak jej Marlej bedzie znikał z oczu i mamy po problemie ;)
  5. [quote name='feliksik']kurcze nie wiedziałam, zę takie obwarowania co do bazarków - one wspomagają w dość dużym stopniu[/QUOTE] no władnie tak sa, pytalam sie na watku "wszelkie pytania na temat bazarku zadajemy tutaj" czy jakos tak Morgana jest sunią Dorothy ale tez wyciągniętą zeschronu, ma zresztą swój watek na dogo jeśt ślepa głucha ma chore serce i kaszle - i własnie na ten kaszel na diagnoze potrzebne były pieniązki ale odpowiedz na tamtym watku brzmiała - NIE MOZNA watek Morgany: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/61511-Kiedy-po-deszczu-wychodzi-słońce-czyli-historia-Morgany"]MORGANA NA DOGO[/URL] [COLOR="#c0c0c0"]może ktoś dorzuci grosik ?[/COLOR]
  6. [quote name='Aska7']Bazarek dla chłopaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/184578-Dla-BAcy-i-Freda-takie-tak-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-07.05[/url].[/QUOTE] dziękujemy :)
  7. [quote name='Ewa Marta']To jest dokładnie to, co pisałam kiedyś:-) Wszystko musi zaakceptować Gusia, wtedy Marlej pozwala na wszystko. Też go wczoraj widziałam i głaskałam kochanego, wyluzowanego psiaka. I zdradzę Wam jeszcze, że TZ Gusi mówi, że Marlej jest ok i jak dla niego może zostać;-)To znaczy, że połowę domowników mamy przekonanych, pozostaje Gusia;-)[/QUOTE] to może wyadoptujemy go TZ ;)
  8. [quote name='feliksik']a ja tak spytam nieoficjalnie, czy nie brałaś pod uwagę zostania dla niej najwspanialszym DS ze wzgl. na powyższą twoją wypowiedź, ale może w dziale - mają dom, lecz potrzebują wsparcia - to zawsze dużo daje, można organizować akcje do pomocy dla was, a Karinka miałaby już ciebie na zawsze bez stresów[/QUOTE] ale jesli Karina zostanei w DS i będzie to oficjalnei napisane, to, nie można na nią robić bazarków można prosić o pieniądze ale nei mozna bazarkowac przerabiałam to niedawno z Morganą która jest u Dorothy która wymaga przede wszystkim porzadnej diagnozy na która nie ma kasy
  9. [quote name='mala_czarna'] Aha, bo zapomniałabym o najważniejszym. Za każdym razem jak chce się go pogłaskać, Marlejek patrzy na Gusię cielęcym wzrokiem tak jakby pytał: czy ona może mnie pogłaskać? Bo jeśli Tobie się to nie podoba, to ja też nie chcę ;)[/QUOTE] tez tak myślę spojrzenie na Gusie i dopiero wtedy zależnie od niej - decyzja
  10. mam podobne zdanie co sbd jak ktoś sie wypiął na kaukazy i słowa nie powiedzial to nie jest w porzadku nie mówie zeby obrzucac go błotem ale nie ma co owijac w bawełnę jesli ktoś by napisał słowo, ze nie może bo nie może albo że tylko przez jakis czas nie byłoby takiej sytuacji jakis czas temu był, ze tak powiem, doszło kilka nowych deklaracji bodajze Bjuta jak mantrę powtarzała ile mamy a raczej ile nie mamy tak jak wczesniej byłam optymistycznie nastawiona i pomysł oddania jenecho z chłopaków spowrotem wydawał mi się absurdalny tak teraz zaczynam się zastanawiac czy to aby nie będzie najlepsze wyjscie nie wiem jaki tytuł trzeba dac zeby sciagnac nowych ludzi wiem jedno, ze musi tutaj byc ruch, nawet starych bywalców ale musi bo inaczej chłopaki nam przepadną moze w tytule powinna sie znalezc inf ze dogo zawiodło , bez deklaracji powrót do schrony i ze brakuje tyle a tyle chociaz z drugiej strony jak walniemy ze dogo zawiodło to moze ci co się czuja czescia dogo a nigdy nikogo nie zawiedli w deklaracjach to mogą się poczuc urażeni? sama nie wiem nie wiem tez jak sciagac nowych ludzi bywam raptem na kilku watkach ale mogę tam napisac prośbę o chociażby 5 zł deklaracje zeby załatac dziurę bazarkami musielibysmy bazarki robic non stop co jest raczej nierealne
  11. [quote name='Ania+Milva i Ulver']No to Płomyk z dziewczynami:) [/QUOTE] no prosze jak się los do chłopaka uśmiechną taki harem ;)
  12. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Mam:) zawitał wczoraj dośc późno...podobno lubi sie bawic -także sprawdze jak mu sie spodobaja nasze boguszyckie panie:)[/QUOTE] a kto to ?
  13. Mysza a Murzynek będzie kastrowany? i czy to będzie jakoś bezpłatnei zniżkowo czy jakies inne czary mary? bo myslę czy by tych pieniązków nie przeznaczyc na kastrację? gusia ale chyba nie wyszło jeszcze tak najgorzej zwłaszcza ze będzie mógł normalnei funkcjonowac bez bólu
  14. po konsultacji z myszą - allegro zakończyłam wszystkim kupującym dziękuję
  15. [quote name='mysza 1']Murzynek na stole, czekam na telefon z klinki. Myślę, że 1-1,5 to jeszcze na pewno. Wszystkiego dowiem się jak będę go odbierać. To wspaniały, kochany pies. Grzecznie wsiadł do samochodu Gusi i wylizał ją trochę. ;) Gusia, wielkie dzięki za pomoc :loveu:[/QUOTE] czekam w takim razie na dobre wieści :)
  16. na naszym forum działa to tak w sygnaturze umieszczasz to: ?URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-kaukazy-z-Boguszyc-ZAPAA-AE-FINANSOWA?p=13633604#post13633604"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1354/fred100.jpg[/IMG][/URL] tylko znak zapytania na poczatku zamień na nawias kwadratowy o taki "[" nie wiem czy na innych forach działa tak samo ale moze akurat się uda :)
  17. banerek do allegro 100x100 wiec mało miejsca zajmuje ;) [URL="http://tnij.org/all_m"][IMG]http://tnij.org/img_m[/IMG][/URL]
  18. [quote name='mysza 1']Ja też miałam na chwilę, na czas bazarku ale mi nie darowała. A mała Jagódka- niewyobrażalny dramat, glejak to paskudztwo, moja koleżanka ma... Chyba, że to guz ale nie glejak, nie jestem pewna.[/QUOTE] nie wiem, ja sie nie znam nie miałam do czynienia ale nei potrafie sobie wyobrażić że taka mała niunia i taki koszmar :( a co do podpisu to w takim razie postaram sie wykombinowac jakiś banerek :)
  19. do osób które wspomogły Freda i Dakotę wysłałam inf o stanie finansów Bacy mam nadzieję, ze ktokolwiek nas wspomoże poprsiłam aby w przelewie była inf ze to na leczenie Bacy (ub coś w tym stylu)
  20. [quote name='mysza 1']Boję się kombinować z podpisem, bo mam na pieńku z Viris, 2 razy miałam za duży podpis i obiecała mi bana za jeszcze raz. Trochę się więc wkurzyłam i pyskowałam ;) A teraz ban mi nie pasuje. [B]Ty też masz za wysoki. [/B] Trzymajcie od 15 mocno kciuki za czarnuszka.[/QUOTE] wiem, ale ciiii :evil_lol: to tylko na dwa tyg a wolałabym nie usuwac niuni Magy, zwłąszcza ze ostatnio jej się pogorszyło :(
  21. MURZYN albo operacja za 2 tys albo uśpienie :( wątek Murzyna: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183882-Sunia-ONka-i-staruszek-z-budowy-niedługo-będą-musiały-zniknąć-błagam-o-deklaracje!"]wątek Murzyna[/URL] Allegro Murzyna: [URL="http://www.allegro.pl/item1015787947_pomoz_chce_zyc_a_bez_operacji_mnie_uspia.html"]ALLEGRO MURZYNA[/URL]
  22. ronja dzisiaj Jurand jest w metreze to od Ciebie? (tak mi sie wywnioskowało po mailu ;))
  23. mysza może wrzuc sobie linkę do allegro do podpisu? przemyslalam sprawe banerka i wydaje mi sie ze on mniej dziła niz krzykliwy napis a poza tym nie mam na niego wizualnie pomysłu :roll:
  24. [quote name='mysza 1']Nie mogę upubliczniać numeru konta, te wpłaty u Urwisa to zasługa Ellig, rozsyłała po znajomych, bardzo wielu wpłacało. Może allegro cegiełkowe pójdzie jakoś.[/QUOTE] własnie piszę podziękowanie za jedno z poprzednich allego na końcu przemycę linkę do Mojo i Murzyna może to cos pomoże
×
×
  • Create New...