-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Tosia z Klembowa? czy jakaś inna Tosia?
-
jakie cudne zdjęcie : tja powiedzmy ze udało mi się wkleic linkę :oops: sprobuję się poprawić: [url]http://www.flickr.com/photos/kaasik_91/4568880006/[/url]
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
uff, dobrze ze moja wpłata doszla coś mi w mbanku sie popitoliło i w końcu nie wiedzialam/widzialam czy wyszła btw. na allegro zeszło 19 zdjęć jakoś na tyg bedą to ogarniac szału nie było ale zawsze coś :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Rozdzielę potem, na razie w pierwszym poście są osobno wpłaty i wydatki na psiaki. Misio waży 42 kg :)[/QUOTE] a jest zabezpieczony przeciwko kleszczom? -
[quote name='karusiap']p.Olu moze byc do reki i bardzo dziekujemy:loveu::loveu: co do allegro-bardzo jestem wdzieczna za chec pomocy:loveu:,nie wypowiadam sie bo kompletnie sie na tym nie znam....spytam Asie na jakie koszty mamy sie nastawiac,moze zadzwoni i cos wypyta w klinice[/QUOTE] dobrze by było wiedziec bo chcialabym uniknac sytuacji ze zbieram(y) ale nie wiemy dokładnie ile i kiedy i na c no chodzi o to , ze sama powatpiewalabym w słusznośc takiej aukcji i bym się na nią "nie skusiła"
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Rozdzielenie wątków- można, chociaż tak jest wygodnie ;) mniej szukania dla mnie. [/QUOTE] jak dla mnei to ładne w sensie rozdzielne rozliczenia na pierwszej stronie czy tam nawet po jednym poscie dla kazdego psiaka (jak nie ma, trzeba poprosic moda to doda puste posty myszy) i będzie git :) chyba ze chodzi o zbieranie pieniązkow na psiaki to pewnie w dwóch osobnych watkach byłoby łatwiej btw ile waży Misiek? -
[quote name='mysza 1']Obstawiam pełnię szczęścia. Pańcia obok:eviltong::evil_lol: , piękne plenery, niczego więcej mu do szczęścia nie potrzeba.[/QUOTE] w sumie mu się nie dziwię tego zachwytu morzem nie rozumiem ale co do gór to sie z nim całkowicie zgadzam a jak się okaze ze mu sie nie podoabło to może on faktycznie Łajzucha jest? ;)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza.[/QUOTE] trzymamy zatem kciuki :) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
fajnie że Pax zmienił miejsce :) nie chce sie wypowiadac na temat warunków w poprzednim hotelu bo zwyczajnie nie wiem jakie były ale cena była powalajaca jak za bezdomniaka -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'][B]Sama do siebie piszę[/B], ale trudno :D Dzisiaj widziałam Majeczkę- cudo, normalnie cudo. Wesoła, szczęśliwa, kochana, rozdaje całusy, przymila się, fantastyczna. Marta, ta Pani dojechała?[/QUOTE] ale jakasz masz satysfakcję ze rozmawiasz z kimś dokładnie na swoim poziomie ;) -
nie trzeba ja wiem, ze to jest temat różnie interpretowany ja do tej pory w wiekszości "aukcji cegiełkowych" ze swojego konta na allegro robiłam zbiórki na prywatne konto i nie miałam problemu dlatego zaproponoowałam swoją pomoc oczywiscie można w tresci aukcji podac nr konta fundacji ktora użyczy konta ale wowczas nie mogę zrobic innego allegro ze swojego profilu bo musialabym w mailu powiadamiającym podac prywatne konto co wowczas zmyliłoby ludzi kupujacych na allegro z podanym numerem konta fundacji btw ja nie chę nikogo ze tak powiem na siłe uszczęścliwaic jesli bedzie potrzeba i chęc to tak jak pisze mogę zrobić allegro cegiełkowe tak jak robiłam do tej pory innym psiakom
-
skoro nie można robic na niego bazarków to trzeba sobie radzic inaczej akurat allegro jest jedna z form pomocy której tworzenie w mniejszym badz większym stopniu udało mi się opanowac ;) tylko dobrze byloby znac konkrety nie znam sie na tym zupełnie ale może jest możliwośc jakiejś wstepnej wizyty w celu chociazby wstepnych badań i oszacowania kosztów? albo moze mozna płacić z opoznieniem ? nie znam sie na tym kompletnie ale tak jak napisałam, jak juz bedziemy zbierac pieniązki zrobię mu allegro cegiełkowe :) (przykład wizualny - allegro dla Mojo w podpisie, tylko tam sprzedajemy zamiast cegiełek zdjęcia na tapetę :))
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i to jak koszmarnie zadłuzone trwaja moje bazarki ale to bedzie kropla w morzu potrzeb bardzo mała kropla w bardzo wielkim morzu ech -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
3 x replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przesyłka dla Morgany poszla dzisiaj :) bez hepatiale pieniązki już wpłacamy czy jak będzie akcja pt. jestem umówiona - jedziemy? -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jakiś inny hotel? -
Buba - kochana 'czarna czekolada' odeszła ...
3 x replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Apsa zgubiłam linkę do bazarku z piłka dla Opalika (chyba) a piłkę jużsobie przywłaszczyłam ;) -
[quote name='mala_czarna']Na głodnego to on mi nie wyglądał. :shake: Zwróciłam baczną uwagę na to, czy listki kwiatków niepoobgryzane, czy dywan w całości, a jak Gusia wyszła to próbowałam Marlejka poczęstować moim tostem, ale w ogóle nie zwrócił uwagi. :evil_lol:[/QUOTE] hmm, od gremlina ciacha psie brał ciacha przyniosła Gusia taka wymiana marcean za psie ciacha ;) najwyzej przy podpisywaniu umowy to się sprawdzi dokładnie :) gusia, jak będziesz miała ładny tekst (taki zniechęcający) to podrzuć mi na siakoś - zrobię mu najśliczniejsze allegro jakie umiem będzie tak śliczne ze nikt się nie odważy nawet pomyslec o zadzwonieniu ;)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dlaczego nie zaglądacie do Majeczki? Na weekend się wszyscy pakują czy jak? ;)[/QUOTE] ja to se kulturalnei w korkach stałam bo wział i się kolejka popsuła na śródmiesciu -
wiecie co ja jeszcze jak wracalam z pracy to sobie wszystko przemyslalam ten dom trzeba sprawdzic, chyba ze mała czarna wczoraj mże zwrciła na to uwagę bo zaniepokoiła mnie jedna rzecz odnosnie jedzenia jak byliśmy z michałem wtedy co marlej srednio towarzyski sie okazał na wste gusia powiedziała takie coś: "schowam mu miskę, ..." nie wiem czy to nie chodziło to żebyśmy przypadkiem nie zobaczyli czym ona go faktycznie karmi :crazyeye: bo raczej z obecnoscią Michała i ew zazdrością o miskę nie miało to nic wspolnego przeciez emerytowi nie wypada zagladac do cudzych misek ;)