-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
3 x replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='figa33']wiem Dorothy :lol: proponuję zrzutkę jestem za poza tym z tego co widzialam to Morgana jest na stronie Fundacji Dorothy a na Fundację mozna robić bazarki :) więc ja tak w maju daję 30 zł lub zrobie bazarek na fundację ale zapiszcie 30 zł (w maju w sensie po wypłacie kwietniowej ;)) albo sama się zapiszę ;) o ! DOBROWOLNA ZRZUTKA NA WIZYTĘ MORGANY U KARDIOLOGA : 3 x - 30 zł Margi - 30 zł Lulka - coś Suma deklaracji: 60 zł+coś [SIZE="4"]potrzebujemy ok 200-300 zł kto jeszcze chętny? -
[quote name='mysza 1']A ja widziałam Glizdę wczoraj :eviltong: Jest świetny, wesoły, cieszy się, [B]biega prześmiesznie skacząc przednimi łapami.[/B] Ma jeszcze rezerwę do obcych jak ja, ale to inny pies, dużo bardziej otwarty, fajny:loveu: I ładnie wygląda, ładniej niż na zdjęciach, nie mówiąc o tym, jak było po wyjściu ze Swarzędza.[/QUOTE] on wogóle ma fajne te długaśne łapy :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ma ktoś pomysł na reklamę allegro? bo jeszcze nic nie zeszło :( -
Allegro dla MOJO [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1007732659"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/553/mojo200all.jpg[/IMG][/URL] wątek MOJO: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146582-Kaukaz-Mojo-–-już-u-Biafry-nadal-brakuje-40-zł-deklaracji-stałych"]MOJO[/URL] i krótkie inf: Mojo to pies w typie kaukaza przebywa u Biafry ma prawie pełne deklaracje na hotel ale nei jest juz młodzikiem i przydałby mu się "dopalacze" na stawy poza tym ma paskudnego nadziąslaka może ktoś chce ładną tapetke?
-
[quote name='Soema']:calus: Wy już się z domu nie ruszajcie![/QUOTE] dokładnie :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos'] Maluję dla chłopaków bazar, ale jeszcze nie wiem kiedy skończę.[/QUOTE] heh ja dziergam ale tez nie wiem kiedy skończe dlatego nic nei pisalam się uczę nowego ;) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A co tu pisać...[/QUOTE] reklamowac niunię gdzie się da a jak dziewczyny stoicie/leżycie z finansami? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja mogę powiedziec tyle ze michałowi od nutradylu psycha siada i gaworzy dziadek sam do siebie ;) a przechodzac do tematu Mojo dzięki APSIE Mojo ma allegro tapetowo cegiełkowe zapraszam do kupowania i reklamowania :) ALLEGRO DLA MOJO KWL może jakiś banerek dasz radę popełnic? -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
3 x replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
spłyneło mi jeszcze 10 zł z allegro które własnie przelałam na konto Kariny i miło mi jest ogłościć ze z allegro wszyscy wpłacili DZIĘKUJĘ :) -
[quote name='Soema'] jakby ktoś widział bazarek z ogłoszeniami, dajcie znać.[/QUOTE] znalazłam taki [url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGŁOSZENIA-25-x-2-tylko-10-zł!-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zł-(-do-końca-kwietnia[/url] ale widzialam gdzies jeszcze ze 57 stron ogłoszeniowych ktoś robi ale na razie nie mogę go zlokalizować
-
[quote name='Ewanka']Tak sobie pomyślalam, że może Marlej jeszcze nie był gotów na tak długie rozstanie i ... wyczarował ten wulkan ;)[/QUOTE] ja myslę, że to gusia bała się że bedziemy ją czipować przed adopcja i to ona ten wulkan wyczarowała ;) btw w imieniu siostry która dzięki temu zwiedza madryt - dziękuje ;)
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
3 x replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurde to w takim razie musimy zawitac do weta ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']Bazarek dla chłopaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/183747-Obrabowa%C5%82am-jubilera-na-Bac%C4%99-i-Freda-do-23.04.2010-20.00.?p=14493304#post14493304[/url][/QUOTE] dziękujemy :) ilośc i wyglad cudeniiek jednoznacznie wskazuje ze to musiał byc napad na jubilera ;) -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
3 x replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o własnie, macie jeszcze? bo ja ostatnio nie byłam u weta bo pani Kasia miala urlop -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zanim ktoś zrobi lepsiejsze [URL="http://tnij.org/m_pax"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6207/p21si.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/m_pax"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1044/p31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/m_pax"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2623/p32mw.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Nutusia']Gusi daję dom w ciemno! Test z moimi psami i kotami przeszła pozytywnie. To na kiedy szykować posłanko i transport?... :evil_lol: O przepraszam, jeszcze przecież przedadopcyjna, ale skoro przeszłam przez sito Neigh, to w sumie się nie boję!;)[/QUOTE] to ja ją mogę przewiezc za zwrot kosztów oczywiście ;) na honorowym miejscu Michała w bagażniku ;)
-
[quote name='gusia0106']Ty mi lepiej powiedz Ciotka, czy to śmierdzące paskudztwo to ja mam mu dodawać do jedzenia, czy dawać oddzielnie jako bleeeeeeeeeeee rarytas?;)[/QUOTE] do jedzenia - zalewasz wrzatkeim, zeby zmiękło wystawiasz na balkon i udajesz ze cie nie ma jakby sie sasiedzi dobilai ;) michowi dajemy na michę jedzenai 2-3 płaskie łyżki edit: i czy umie chodzic na smyczy :evil_lol: mala czarna sprawdzisz jakbny coś? ;)