Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. nie nie nie ekstra leń sie mnie czepił i ni cholery nie chce mi się rozluczac wartości poszczegolnych allegro zwłaszcza ze juz uregulowalam zapłate i na razie mnie to nie boli zaczne sie martwic pod koniec miesiąca najwyzej zrobię allegro dla siebie :D tylko kto kupi moje zdjęcie :evil_lol:
  2. [quote name='zuzlikowa']Muszę zapytać dla pełnej pewności Tarzankę lub gisellkę...ale mam wrażenie,ze zmieści się w tej granicy! A jaką drogą mogłabyś podesłać? Dziękuję!!![/QUOTE] zwazywszy ze mam to w warszawie to myslalam o wysyłce poczta polska jakbym pusciła jutro polecony priorytet to miejmy nadzieje ze najpozniej w srode by chłopak juz miał tylko adres (hotelikuczy gdzie tam bedzie Negro przebywał w srode) poprosze na pw :) zawsze to na miesiąc chłopak miałby spokoj
  3. [quote name='zuzlikowa']Finanse Negro: 437,59 pln - stan konta na dzień 7 maja 2010 r. ...CIOTECZKA lunermermaid zaoferowała się dopłacić 13zł i jest już na 1 miesiąc (oby i ostatni!) w hoteliku(450zł)! Potrzebujemy środków na podstawowe czynności-odrobaczenie,zaszczepienie, [B]zabezpieczenie kleszczowe [/B]i ...KASTRACJA! POMÓŻCIE PROSZĘ!... NEGRO nie ma żadnych deklaracji!!![/QUOTE] w jakiej wadze łapie sie Negro? on ma powyżej 40 kilo? bo mam Fiprex XL i ew mogłabym podesłac chłopakowi
  4. ogarnęłam allegro czekam na jeszcze jedną wpłatę - 10 zł resztę mam na koncie wysłałam dzisiaj maila do wszystkich kupujących z propozycją przeznaczenie pieniążków na Misia (zbierane były na operację, która się odbyła ale nie w takim zakresie w jakim miała) gdy dojdzie ostatnia wpłata (i nikt z kupujących nie zechce zwrotu pieniędzy) - przeleję na konto myszy 240 zł (bo tyle się uzbierało z allegro) ponieważ równolegle prowadziłam dwa allegra a jestem leniwiec wiec nie chce mi się rozliczać które ile kosztowało wiec na ochotnika zgłaszam się jako sponsor tegoż allegro ;) a poza tym trafiło na początek miesiąca gdzie mogę bez obawy pobyc tym sponsorem ;)
  5. ogarnełam w końcu allegro :oops: suma wpłat na jakie było allegro to: 95 zł czekam jeszcze na dwie wpłaty w zasadzie na jedna bo jedna to pewnie pójdzie od razu do morisowej a na konto ;) byc może jedna wpłata będzie większa (takie dostałam inf ale czekam aż pojawi się u mnie na koncie) czyli ogarnęłam ale jak widać nie do końca ;) więc pewnie w sprawie allegro będę się odzywać jeszcze w przyszłym tyg bo chyba lepiej jak wpłacę za jednym razem cała kwotę? niż teraz cześć i jak dojdzie ostatnia wpłata to kolejną część? btw. ponieważ robiłam dwa allegra a z natury jestem leniwa i nie chce mi się rozliczać które ile mnie kosztowało wiec ochotniczo zgłaszam swoją kandydaturę na sponsora wystawienia allegro ;) edit: Apsa masz maila w związku z wysyłka fot. z allegro
  6. klikasz na ikonkę żdjęcia z drzewkiem, pomiedzy kulą ziemską z łancuchem a klisza filmową i wówczas wklejasz link albo wpisujesz recznie
  7. ha Trevor odkrywca :) kto by się spodziewał :):):) zuch chłopak :)
  8. [quote name='mysza 1'][B]Oj tam, po prostu niefotogeniczny.[/B] [/QUOTE] bardzo fotogeniczny tylko minę zrobił idiotyczną :D
  9. z moich bazarków które się wczoraj zakończyły bedzie dla kaukazów 80 zł co do długu, to od jakiegos czasu był stały w okolicach miesiecznego poslizgu z opłatami leczenie Bacy pograzyło kaukazy taka jates prawda szczerze powiem, ze nie wiem co można zrobić jeszcze na żadnych innych forach się nie udzielam
  10. [quote name='APSA']Hmmm, ja mogę, pracuję przy Puławskiej :p To byłaby najwięcej podróżująca po Warszawie karma :evil_lol:[/QUOTE] o kurde super by było zaraz naskrobię pw
  11. super wiesci u Saby :) oby teraz tylko u Misia było wszystko ok :)
  12. mam pytanie: przechwyciliśmy karmę dla Mojo od Apsy ale z róznych przyczyn karma jest nadal u nas znacie moze kogoś mobilnego z wawy kto byłny w stanie podrzucić karmę na puławską (okolice poleczki, chyba ?) my mozemy karmy podrzucić do kogoś którymś wieczorem ale w dzień nei mamy szansy znalezc się na puławskiej :(
  13. [quote name='sleepingbyday']sonikowa hasta la vista, baby :-) karme słała też 3 x karme obiecała o.sz. czy tylko mi sie wydaje, że z karma jest ok? chociaż to byłoby pozytywem...[/QUOTE] ja mam kilka kilo makaronu - chyba 6 tyle ze mam problem z podaniem (mam tez wór karmy dla Mojo) karmę podam tylko , nie wiem kiedy nam sie uda chyba ze znacie kogoś z wawy kto może podrzucic w godz normalnej pracy karmę na puławską? (ok poleczki) nam jest bardziej niż nie po drodze a w dzień pracujemy na zupełnie innych końcach warszawy :(
  14. [quote name='rufusowa'] no i muszę powiedzieć, ze jest kilka fotek do ogłoszeń wstręciucha :p ja sie nastawiam na sobotę na sesję, chociaz straszą, że pogoda się nie zmieni w tym tygodniu :([/QUOTE] przecież isała gusia ze Marlejucha to kanapowiec wiec zdjęcia w plenerze nie są konieczne ;)
  15. i u Majki tez zostawię spam bazarkowy, w tym takze na nią :) przypominam sie z bazarkami - dzisiaj się kończą może ktoś sie jeszcze na coś skusi? zwłaszcza na frywolitki? ;) linki w podpisie
  16. i tutaj pospamuję ;) przypominam sie z bazarkami - dzisiaj się kończą może ktoś sie jeszcze na coś skusi? zwłaszcza na frywolitki? ;) linki w podpisie
  17. i tutaj tez pospamuję ;) przypominam sie z bazarkami - dzisiaj się kończą może ktoś sie jeszcze na coś skusi? zwłaszcza na frywolitki? ;) linki w podpisie
  18. to ja pospamuję ;) przypominam sie z bazarkami - dzisiaj się kończą może ktoś sie jeszcze na coś skusi? zwłaszcza na frywolitki? ;) linki w podpisie
  19. [quote name='gusia0106']Się ma to oko ;) Na trzecim Szeroki Wierch ;)[/QUOTE] edit: chyba mnei pogrzało musialam zedytowac swoj post a oto powód edycji: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2752/dsc09779y.jpg[/IMG] podobne do pierwszego?
  20. przełęcz orłowicza na pierwszym zdjęciu? edit: trzecie gdzies na połoninie caryńskiej? albo bukowe berdo? zgadłam któreś czy sie własnie zbłaźniłam? :oops:
  21. [quote name='malawaszka']łooo no to Marlej Wam emocji dostarczył w pierwszy dzień! [B]daj fotki gór daj[/B] :modla:[/QUOTE] oj daj :) [I][COLOR="#c0c0c0"]"Gór mi mało i trzeba mi więcej Żeby przetrwać od zimy do zimy"[/COLOR][/I]
  22. dobra,gusia pisz jak sie Marlejowi góry podobały ?
  23. [quote name='gusia0106']O matko! On jest naprawdę strasznie brzydki! :)[/QUOTE] i po praz pierwszy prawie sie z gusią zgadzam no na zdjęciu nr dwa zrobił zajebiaszczo idiotyczna minę ;)
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Pamiętacie tego kawalera?:)[/QUOTE] ja pamiętam :) to jeden z trzech muszkieterów ten w białych skarpetkach czyli Stanisław :)
  25. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday']ta tosia - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182398-Kochani-dzięki-Wam-porażkę-zmieniliśmy-w-sukces-a-Sarę-w-Tosię[/URL]-)[/QUOTE] no ta to podobna do tej na zdjęciach z urodzin zosi :)
×
×
  • Create New...