Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mysza 1']Może jednak przeleję za prowizję? Póki co jesteśmy z Misiem bogaci ;)[/quote] luzik jak mnie przyprze do muru to zrobię allegro na siebie ;) [quote] Dzwoniłam do odmu Saby, Pani nie było ale był syn, z którym rozmawiałam. Sabcia kochana, przytulanka, grzeczna w domu, nie łobuzuje. Na razie sama nie została, bo zawsze ktoś do niej przychodzi, a to mama, a to synowa. Ma dziewczyna towarzystwo.;) Ogonek się goi, byli u weterynarza i nie zmieniał nic w sposobie leczenia.[/QUOTE] super wiesci :)
  2. [quote name='mysza 1']Bardzo dziękuję :multi: Misio jest całkiem majętny:loveu:[/QUOTE] to zupełnie przeciwnie niż ja chyba zabardzo poszalałam w tym miesiącu ;)
  3. [quote name='mysza 1']Marta, kup Misiowi proszę przy okazji obróżkę. Zaraz przeleję Ci grosik. Dzięki:loveu:[/QUOTE] pozostajac w temacie grosika - nie dostalam odpowiedzi na maila allegrowego ze ktoś chce zwrot pieniązków zatem uznalam ze mogę przelac myszy całą kwotę uzbieraną na allegro co zaraz zrobie ;) tylko sobie odszukam ile to było ;) edit: 240 zł z allegro zostało własnie przelane :)
  4. [quote name='mysza 1']Piękny:loveu:, bardzo dziękuję, śliczne fotki. A masz zdjęcia Dorci? Wstaw coś.[/QUOTE] ja taki mały off mysza - odblokowalam skrzynkę
  5. [quote name='Tora&Faro']Ja też nie zaczęłam jeszcze ogłaszać Marleja bo szczerze się przyznaję że zabrakło mi czasu:oops:...ale w weekend ruszę na bank. Myślę, że jak ruszą ogłoszenia to po prostu trzeba wpisywac na wątku kto gdzie zamieścił żeby się nie dublować...[/QUOTE] ja obiecałam allegro ale tez dopiro po weekendzie nie ogarniam się czasowo
  6. [quote name='ronja']właśnie wymacałam Misiowi kolejnego kleszcza - pod brodą. kurcze, tydzień temu był zafiprexowany. muszę go jutro po jasnemu dokładnie posprawdzać[/QUOTE] Michał po fripexie tez złapał kleszcza wetkaporadziła nam zmiane na Adwantix bo tam jest jakas insza substancja kleszczoostraszajaca a we Frontlainie ta sama co we fripexie za 4 ampułki adwantixa zapłaciłam 91,25 zł (odbiór na terenie warszawy) zobaczymy jak bedzie działał tylko generalnie michał się po krzakach nie szlaja wiec u niego kleszcze sa bardzo sporadycznie (czy. jeden na rok) ale fakt faktem swiezo zafripexowany łapał kleszcze
  7. fajnei sie tak wsiada do tramwaju zaglada do metra a tam "znajomy" pychol się uśmiecha :)
  8. [quote name='gusia0106']Nie było czasu na fotki! Całować się musiałam;)[/QUOTE] na wietrze? uważaj na opryszczkę ;)
  9. PAX dzisiaj w metrze :) trzymam kciuki :kciuki:
  10. Fiprex poszedł poleconym piorytetem wiec pewnie dopiero w srode bedzie na kopercie jedt dopisek że to dla Negro wiec myslę, ze bez problemu do niego trafi :)
  11. a bedziemy coś pisac o jego trzustce? cz yzostawimy to gusi na rozmowy ?
  12. [quote name='mysza 1']Tylko trochę pociąć trzeba. Ja bym dała jeszcze koniecznie zdjęcie z przybliżeniem pysia, sama głowa, tylko cięzko przez wątek się przekopać i znaleźć. Ale na pewno ze 2 muszą być takie bliskie, twarzowe ;)[/QUOTE] i znad morza trzeba dac koniecznie ja sie przekopię i do allegro wybiore tylko nie wiem kiedy moze warto by było zeby kazdy kto bedzie robił ogłoszenia sam wybrał zdjecia bo wiadomo ze kazdy patrzy na co innego tylko trzebaby zebrac inf na których stronach sa zdjęcia tylko ze tutaj jest 400 stron watku <załamka>
  13. no dobra a czy marlejucha zostal zaczipowany? takiego niezaczipowanego nie wydamy !
  14. moze zamało dramatu jest u Majki i u Amigo? kurde takie ładne psiaki nie wiem czym sie ludzie kierują wybierajac psiaka ale jesli tez oceniaja psa wzrokowo to nie mam pojecia co sie dzieje ze Majka i Amigo nie mają jeszcze domu
  15. [quote name='jola_li']Tylko nie można brać na litość, bo nie o to chodzi, żeby ktoś decydował pod wpływem chwilowych emocji. Tytuł musi być "intrygujący", żeby zajrzeć i przeczytać. Nie bardzo mi się dziś myśli, więc tylko takie nieudane próbki: Piękny po przejściach szuka odpowiednich Przyjaciół [B]Piękny szuka domu z wygodną kanapą ;-)[/B] Jeszcze nie uwierzył, że nie wróci do piwnicy :-( Chcesz być kochany? On chce! Serce za serce - to chyba uczciwa wymiana Owczarek? A czy to ważne???[/QUOTE] zazbnaczyłam swój typ i taki bedzie na allegro o !
  16. [quote name='Dorothy']Malgosiu dostalam w piatek awizo jeszcze nie bylam na poczcie ale to napewno to. Musze sie zebrac i poleciec po odbior. Teraz wszystko mi zajmuje mase czasu, wyobraz sobie ze przez upierdliwego sasiada musze za kazdym razem droge z domu na pastwisko rozwijac i zwijac. I przy tym jak ida tam, i wtedy jak wracaja, dwa razy dziennie. Pamietasz ta droge? Nie mam sily na ludzi.... dziekuje za wplate!! :calus: asfalt kładziesz? ;) jest awizo - nie jest źle :)
  17. [quote name='Tora&Faro'] jak ja marzę o trzecim psie........[/QUOTE] widziałam fajnego do adopcji zaraz bedzie strasznie potrzbuje domu o tutaj jest: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy"]KLIK[/URL]
  18. ja tez właśnie przelałam swoją część btw. Dorothy doszła ostatnia partia leków?
  19. [quote name='jola_li']A propos ogłoszeń - proponuję ogłosić konkurs na najbardziej zachęcający (do zajrzenia) tytuł ;-). To bardzo ważne, bo decyduje o liczbie wejść ;-)![/QUOTE] [B]"Marlej daj mu dom, bo grozi mu Paluch."[/B] w tekscie dodam jeszcze coś o tymczasowej opiekunce co grozi porzuceniem psa na paluchu i ze stosuje terror psychiczny i wyzywa go od Łachudr i Glizd
  20. [quote name='gusia0106'] Pomożecie w ogłoszeniach? 3x - poproszę o najpiękniejsze allegro ;)[/QUOTE] pomożemy :p tylko może nie będę dodawała nic "zachęcającego" od siebie ;)
  21. [quote name='gusia0106']No właśnie się chciałam skarżyć, że jak się nic złego nie dzieje to Ciotki do nas nie zaglądają :( [/QUOTE] nie żeby kogoś to interesiło ale się wytłumacże my to migdałów na marcepana nie mieliśmy ;) a bez marcepana to ja wstepu nei mam a i z marcepanem to nie wiem czy mi się uda wejść :evil_lol: zdjęcia dawaj zdjęcia :)
  22. dzięki :) czesc osób chciała zdjęcie przystojniaka ;) ale to za chwilę jak się ogarnę a biafra obfoci chłopaka w "wolnym" czasie :)
  23. [quote name='irenaka']Poprawiałam pierwszą stronę z deklaracjami. Mam nadzieję, że nie ominęłam żadnego aktualnego bazarku na Bacę i Freda. Tytułu jeszcze nie zmieniam, czekam na rozliczenie i wtedy poprawię kwotę długu.[/QUOTE] mnie ciekawi czy bedzie jakas wpłata opatrzona opisem "na leczenie Bacy" lub coś w tym stylu oznaczałoby ze moj spam mailowy przyniósł jakis skutek
  24. [quote name='3 x']ogarnełam w końcu allegro :oops: suma wpłat na jakie było allegro to: 95 zł czekam jeszcze na dwie wpłaty w zasadzie na jedna bo jedna to pewnie pójdzie od razu do morisowej a na konto ;) byc może jedna wpłata będzie większa ogarnełam do końca sprzedało sie 19 cegiełek - 95 zł minus dwie cegiełki morisowej to - 85 zł no i ta jedna większa wpłata to o 50 zł więcej :multi: czyli mojo ma z allegro 135 zł które własnie przelałam na konto morisowej
×
×
  • Create New...