-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kaukazka Gerda w DT u biafry. Potrzebne $ oraz ogłoszenia !
3 x replied to toyota's topic in Już w nowym domu
z ogłoszeń cisza jak makiem zasiał :( Iza wyczuła Gerdzie guza na sutkach :( Mają dziewczyny pojechac do lekarza zobaczyć co to dokłdnie i co z tym zrobić. Dopóki nie będzie wiadomo [I]o co cho[/I], nie będziemy wznawiać Gerdzie ogłoszeń. ja własnie dłubię allegro cegiełkowe na utrzymanie Gerdy i innych kaukazów. -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ok, ale podam na Ciebie namiary telefoniczne :evil_lol:[/QUOTE] ale mój sznyżel poszedł z maila tylko i wyłacznie bo nie chcialam zeby oszołomy dzwoniły i podałam tylko maila a w ogłoszeniu naprwdę było słowo sznyżeł ;) co do imienia to gusia ogłaszała Romana jako Romeo a w w DS i tak został Romanem ;) a mógł być też Bronkiem bo i na to reagował :diabloti: -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Imię mogę jej zmienic. Wiesz na jakie? Brzydula, lub czarny, kudłaty dziwoląg :eviltong:[/QUOTE] ogłaszaj ją jako sznyżła miniaturkę ;) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
wogóle można pominąc to zdanie po co komu sugerowac podwórko w ogłoszeniu ;) -
[quote name='agaga21']oczywiście, na zamówienia ale wtedy będę musiala kupić, czyli wpłacić zaliczkę. dziś dzwoniłam do najlepiej zaopatrzonego sklepu dziecięcego w wolsztynie i tak mi własnie pani powiedziała. tylko na zamówienie.[/QUOTE] się łudziłam, ze mozesz zamówic ale nie musisz kupić a jakis tel do producenta czy coś? (tak sobie gdybam)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Słuchajcie, czy jest mozliwość wstawienia dodatkowego, drugiego postu do wątku Spajka? :( Nie mieszczą już się rozliczenia. Wpłynęło 20 zł deklaracji od Ewy, i nie jestem w stanie tego zapisać na pierwszej stronie :([/QUOTE] napisz do moda, Maupa4 działa szybko :) pokaż jej wątek i napisz o co cho ;) znaczy ze prosisz o jeszcze jeden post np czwarty czy którystam -
[quote name='agaga21']to ja bym pewnie z 60km musiała jechać do poznania czy zielonej góry, bo w wolsztynie raczej nie będą mieli na stanie.[/QUOTE] moze moga sprowadzic ?
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Stuknij się :splat:[/QUOTE] nie musze ja podobno już taka jestem :splat: :roflt: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Ty mnie! I to publicznie ;)[/QUOTE] stanełam tylko w obronie udręczonego i szykanowanego zwierza, jakim w moim mniemaniu jest Kajak (no dobra bez udręczonego ;) ) czyż nie po to jesteśmy na dogo ? ;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']I kto tu kogo szykanuje ;)[/QUOTE] Ty Kajaka? :diabloti: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
a ja jakiś czas temu byłam u Kajaka w odwiedznach i teraz przyszłam się nim oficjalnie pozachwycać ;) wiecie jaka to oaza spokoju w mieszkaniu? normalnie szok gusia to go opisuje jakby był niewiadomo jak popierdzielony ale to chyba bardziej coś ona ma z głową niż Kajak no mówię wam - oaza spokoju :) na dworze tez był grzeczny chociaż gusia usiłowała nam wmówić że to nieprawda i ze my coś źle widzimy bo podobno on ciąga na dworze ale uważam, ze gusia go po prostu szykanuje i wogóle bredzi ;) [COLOR="#A9A9A9"]ps. gusia - juz zadwolnionaś że się pozachwycałam Kajakiem ? ;)[/COLOR] -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='GOSIEK1']Spacer nad Wisłę[/QUOTE] jakby Ci kiedyś ktoś Granda ukradł nie szukaj go u mnie :roll: bo nawet na torturach się nie przyznam ze to ja ;) cudo cudo jeszcze raz cudo :) że też mój tż nie chce krótkowłosych wezmę go podstępem i znajdę długowłosego doga ;) -
[quote name='prunia']mam takie pytanie : opiekuję się pieskiem pewnej starszej osoby , psinka nie ma budy a ma króciutką gładką sierść i na pewno w zimie będzie jej zimno mnie nie stać żeby zafundować taką budę , czy mogłabym założyć bazarek i za uzbierane pieniądze kupić jakąś najtańsza choćby budę ? czy to nie przejdzie ? i w ogóle ile taka buda może kosztować ?[/QUOTE] jak piesek ma dom to nie mozna na niego robic bazarków jeśli jest pod opieką jakiejś fundacji to możesz robić bazarki na fundację a w gestii fundacji leży czy kupią za to budę czy przeznacza pieniązki na inny cel cena budy zależy od wielkośći 100-600 zł ?
-
[quote name='_gos_'] Jeśli ani Gerda ani Leo nie mieliby zająć kojca, może zgromadzone pieniądze przeznaczyć na wybudowanie pojedynczego, dla innego psa stojącego "nad grobem" w jakimś schronie? Albo dla Freda. Do podwójnego kojca długa droga z dozbieraniem, ale pojedynczy to połowa kasy. Nie żebym chciała pogardzić środkami w niewesołej sytuacji finansowej Leo, ale przecież wpłacający zrzucali się na kojec bardziej. A może się mylę? Sama nie wiem zresztą - tu powinni wypowiedzieć się ci, którzy na ten cel wpłacili.[/QUOTE] wpłaty na kojec były głównie z bazarków robionych przez: * evita2000 * mmmonika przeze mnie i z allegro fundacyjnego z przeznaczeniem na kojce kaukazów także za dużo wpłat nie było
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img696/5381/10477406.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/4862/27684036.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img266/4235/65088078.jpg[/IMG] chyba tęskni , co ? ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img210/5402/24979577.jpg[/IMG] -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
ewa lepiej dmuchac na zimne :) -
[quote name='ocelot']Sądzę, że nikt mu nie zakladal kaganca. ostatnio zostal sam w boksie, jest nieco wytrącony z równowagi zaistniałą sytuacją.[/QUOTE] kurde szkoda bo chyba łatwiej by było znaleść transport gdyby pies był chociażby zakagańcowany tak gdybam
-
mam jeszcze pytanie czy ktoś wogóle kiedykolwiek zakładał mu kaganiec?
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Może to ja przesadzam i jestem przewrażliwiona... Wysłałam namiary na behawiorystę, które dostałam od Eli, bo Pani odpisała mi, że chętnie z nich skorzysta. Może więc wystarczy drobna korekta i wszystko będzie dobrze.[/QUOTE] oby :) [quote name='Nutusia']Różnie bywa z przekazem słowa pisanego... ale rzeczywiście skojarzenia niefajne (biorąc pod uwagę ile my wiemy o adopcjach). Nadzieja w tym, że zechcą się trochę przyłożyć do prawdziwej "nauki" wg wskazówek specjalisty, bo ludzie są jednak z natury... leniwi :( Ale z drugiej strony, gdyby było naprawdę tak źle, może nie czekaliby na Twoje zapytanie, tylko sami się zgłosili z "problemem". Panika nie jest wskazana, ale obawy jednak słuszne...[/QUOTE] jakby było naprawde zle a ludzie niefajni nie usłyszelibyśmy ani słowa o Reksie ani ze dobrze zni ze zle tylko potem wyladowałby w schronie btw Ewa on jest zaczipowany? [quote name='Gusiaczek']Po raz trzeci piszę i nie mam zamiaru po raz kolejny!:mad: [B]Nie podoba mi się DS Reksa i tyle.[/B] Puchata kulka i robi qpę??!!?"? w domu:crazyeye: Behawiorystę skierowałabym do nich, nie do psa.[/QUOTE] dlaczego? gdzie jest o puchatej kulce? i qpie? (oprócz dzisiejszej inf o kupie w nocy) przejrzałam ostatnie strony i tam na poczatku była euforia ze szybko sie uczy itd a potem że się rozbrykał i teraz pytanie czy kogoś z nas to dziwi, że pies sobie pozwala i sprawdza ile może ? -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Eeee.... tam... Przecież [B]ja[/B] z Romkiem na spacer do lasu [B]wychodziłem o 5 rano[/B] :D )[/QUOTE] [quote name='gusia0106']Sam też [B]nie jest normalny[/B] :) Już mu to wczoraj napisałam :)[/QUOTE] nic dodac nic ujac ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Ja mam propozycję - podeślijcie Robertowi ten wątek :eviltong: (niech się chłopak pośmieje)[/QUOTE] i to będzie gwarancją dożywotniego DS dla Romana bo Robert stwierdzi że czubkom go nie odda ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna'] A te4n jego długaśny i całkiem spory ogon przerobię na brelok do kluczy :lol:[/QUOTE] a co zrobisz z nochalem? bo wiesz, znam jedną taką na dogo co ma słabość do psich nochali ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Pani Joasia miała psy w rodzinie. Dużo o nich mówiła... Mnie oni bardzo się spodobali. Byłam razem z nimi w DT maluchów, potem pojechałam do nich, rozmawialiśmy ponad godzinę. Mówiłam o załatwianiu się w domu, o rozrabianiu szczenięcym... Oni bardzo dużo wiedzieli sami, ja zaczynałam coś mówić, a oni kończyli.[/quote] to może po prostu są szczerzy? nie wiem jaki wydzwiek mial cały mail ale nie podejrzewam, zebyś pomyliła sie w ocenie to dziwne kurde skoro ty odniosłas wrazenie ze pies moze wrócić to pewnie tak pobrzmiwal ten mail bo sie łudzę że może po prostu szczerze informowali co sie dzieje ale nie mieli pretensji ze dzieje się nie tak jak sobie wyobrażali -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Nie skarżył się. Jeszcze ;)[/QUOTE] moze nadal jest w szoku i nie może sie pozbierac po moim słowotoku ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
zadzwonilismy wczoraj z Gremlinem do Roberta u Romana gra i buczy ;) Robert się gusi nie skarżył na nas (chyba ;)) więc chyba go nie sterroryzowalismy ;) co do agresji Romana to Robert będzie go obserwował i miał oczy dookoła głowy jeden pies był rudy, może roman faktycznie nie lubi rudych ? no i czasami jak chłopaki biegaja to Roman wylatuje przed szereg (skądś to znamy ;)) i zabiega Robertowi drogę i wybija go z rytmu a poza tym Robert jest autentycznie zachwycony Romanem kurna niby wiedzialam, ze Roman jest piekny, fantastycznny i wogole ale nie wiedzialam ze na facetch robi takie samo wrażenie zwłaszcza po tym jak sie od Gremlina nasłuchałam jak to on nie lubi owczarków ;) bo są nadpobudliwe i wogole mają stojące uszy ;)