-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Potwierdzam - nie wygląda (przynajmniej na zdjęciach ;)) 3x - w "Twoim" kontekście, synonimem do "łatwa", mogłaby być "uległa" - też chyba nie do końca ten teges... Zdecydowanie "terrorystka" brzmi lepiej! :)[/QUOTE] ależ ja mu nie ulegam ;) on po prostu na mnie skacze bo myślał żem łatwa znaczy o słabej silnej woli dzisiaj śmigał jak ta lala ;) edit. skakał a nie skacze powinno być ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
wczoraj wieczorem opowiedziałam Gremlinowi jak Romus wychodzi ze mną na spacer znaczy, że skacze przed wyjściem przekonana całkowicie, że on tak ma i skacze na wszystkich na co zdziwiony Grem. odparł: "na mnie nie skacze" aha, yhy, konsternacja moja nie miała granic myślę: jak to ? że co? że tylko na mnie? bo co? bo bo?? no wyszło mi, kolokwialnie rzecz ujmując, że jestem "łatwiejsza" po chwili zerkam na Gremlina gdzie na twarzy miesza mu się niedowierzenie ze smutkiem i wtenczas Gemlin rzecze niewesoło: "Chyba faktycznie go zterroryzowałem" i kropka poszłam poprasowałam itd a w mojej głowie dalej wariują myśli jak to ? terroryzuje? jak to nie skacze? jak to na mnie? i basta dzisiaj rano postanowiłam tez być niegorsza i dzisiaj na mnie nie skakał nie i basta przeciez żadna z nas nie chce żyć z łatka "łatwa" ;) i tak sobie teraz myślę, o ile mniej sterroryzoiwany byłby Roman jakbym skończyła studia humanistyczne i zamiast "łatwa" znalazła szybko jakiś inny synonim typu "słaba silna wola" albo cos w tym stylu a tak Roman cierpi :evil_lol: [quote name='3 x']gusia, zmniejszysz dług Romana o 70 zł ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233478-metalowe-pojemniki-na-karmę-na-Ronka-do-20-X"]z bazarku - klik[/URL]) i 15 zł (to już poza bazarkiem przehandlowalam ksiązkę ;)) [/QUOTE] i jeszcze 50 zł - przehandlowałam poza bazarkiem telewizor ;) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Brutus, przepraszam cię bardzo za zaśmiecanie wątku, ale sytuacja finansowa naszych podopiecznych, również Twoich kolegów i koleżanek z Psanatorium, nie jest zbyt ciekawa, niedługo koniec miesiąca, a my nie będziemy mieli czym zapłacić za hotele i leczenie psiaków. Dlatego zorganizowałam bazarek, na którego serdecznie zapraszam. [URL="http://www.tinyurl.pl?OvPOcbGR"][B]BAZAREK OGŁOSZENIOWY[/B][/URL] może ktoś potrzebuje ogłoszenia - ZAPRASZAM :)[/QUOTE] na watku "co chcecie kupic na bazarku" ktos szukal ogłoszeń -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Na maila wysłałaś ? Nie mogę teraz wejść na pocztę i sprawdzić :cool3: net mi muli jak talala :diabloti:[/quote] no ba, wysłałam, z tekstem i zdjęciami przystojniaka ;) [quote] Rozumiem, że już chcesz się pozbyć Romka, tak ?[/QUOTE] no ba, na dworze brzydko na spacery trzeba wychodzić a ja nie wiem gdzie wsadziłam moje wyjściowe gumiaczki ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
gusia, zmniejszysz dług Romana o 70 zł ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233478-metalowe-pojemniki-na-karmę-na-Ronka-do-20-X"]z bazarku - klik[/URL]) i 15 zł (to już poza bazarkiem przehandlowalam ksiązkę ;)) poprosiłam też Ziutkę o nowe ogłoszenia przystojniaka :) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
normalnie jak [I]atak żywych bulwów [/I] olaboga :-o nie zasnę teraz ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
zajrzałam sobie na wcześniejszą stronę a tam, bulwów jak mrówków ;) na zdjęciach ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Tą za płotem (na jednym ze zdjęć) - "tubylcy" twierdzą, że codziennie ktoś do niej przyjeżdża i ją karmi. My wtedy nic prócz grzybów i jakichś warzyw i owoców nie mieliśmy.[/QUOTE] mieliśmy zacmienie umysłowe jakieś chyba :shake: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nakarmiliście tą sukę chociaż? Już nie wspomnę że pasuje ją wykraść i przywieźć ;)[/QUOTE] jesu nie :( zacmnienia dostam fakt tez że nie wozimy ze soba puszek w aucie kurde ja ją wogole widzialam tam pierwszy raz ale podobno tam jest cały czas może jak było ciepło to i na tamtej działce byli ludzie i po prostu była z ludzmi i dlatego jej nie zauważyłam wcześniej dopiero teraz jak działki były puste [quote name='gusia0106']Jezu, jaką sukę?[/QUOTE] przy zdjeciach Ronka jest opis -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Wczoraj telefonowała Pani w sprawie Spajka. Mieszka w województwie łódzkim, dom z ogrodem. Pani mieszka wraz z mężem i autystycznym czteroletnim wnuczkiem, który uczestniczy w zajęciach z Dogoterapii. Spajk sie bardzo podobał, powiedziałam, że jest łagodnym pieskiem, że w hotelu miał kontakt z dziećmi. Pani wykazała szalone zainteresowanie do momentu kiedy powiedziałam, że byłoby miło żeby pojechała do hotelu wraz z dzieckiem zobaczyć Spajkusia na żywo. Tak, pani ma samochód, ale sprawdzi jeszcze na mapie jak daleko trzeba jechać. Miała oddzwonić, ale się nie odezwała. Ja się odezwałam i zapytałam, czy podjęła jakąś decyzję. Tak, podjęła, hotel jest dość daleko, i nie pojedzie :shake:[/QUOTE] skąds to znam Ronka kiedyś przyjechała Pani oglądać właśnie też z Łodzi ale przyjazd odkładała dwa tyg aż będzie przy okazji bo przecież Łodź tak daleko od Warszawy dodatkowo jeszcze mieszkamy przy "zjezdzie z autostrady" więc kręcenie po warszawie naprawde odpadało a żeby było zabawniej to Pani obejrzeć psa przyjechała z kolega weterynarzem :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Jaki tam cudny... zwykły ONek.[/QUOTE] ee tam zwykły moim zdaniem trochę :stupid: ale za to ładnie na zdjęciach wychodzi ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Romuś z języczkiem ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img213/3609/mdsc06814.jpg[/IMG] i zdjęcie - moje marzenie - piękny nochal prawie profilu :loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img99/2992/mdsc06794.jpg[/IMG] -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
w niedziele, dzięki uprzejmości gusi (w końcu pozwoliła nam wywieżć Ronka za miasto ;)) Ronuś był na grzybach :) z naszych obserwacji wynika, ze jeśli znajdzie się z Romanem jednego grzyba, na bank w miejscu gdzie stoi/które zasłania Roman jest następny grzybek ;) wyspacerował się, popodróżował trochę i wczoraj padł w nocy bidulek az mi go szkoda było taki był wypompowany, chyba jazdą autem a teraz ostatnie zdjęcia przystojniaka :) podziwiac zachwycac się prawic komplementy i to już! :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img571/3416/mdsc06790.jpg[/IMG] tutaj Roman zapoznaje sie z suńką, która jest przeurocza i przy okazji chuda strasznie mieszka cały rok na działkach, podobno raz dziennie ktos przychodzi i daje jej jeść, chociaż nie za bardzo to po niej widać na dokładkę ma cycuchy do samej ziemi więc pewnie niedawno rodziła ale szczeniki nigdzie sie nie kręciły [IMG]http://imageshack.us/a/img706/3365/mdsc06795.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img268/4743/mdsc06804.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/166/mdsc06808.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Fred nadal w hotelu :( musze dopytac Iza jak się dogaduje z innymi zwierzakami i ludźmi póki co zrobiłam dla niego kolejny bazarek (na kojce) - czekolady [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233485-słodkości-czekolady-Goplana-czyli-krwawica-Gremlina-na-Freda-pod-opieką-FZNJR?p=19805940#post19805940"]bazarek z czekoladami - klik [/URL] -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ee tam czepiasz się, różne rzeczy przeciez przytrafiają sie na wyjazdach zwłaszcza Ronkowi :evil_lol: :oops: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Hihihi:) Zezwalam :) Powrót najpóźniej w niedzielę wieczorem ![/QUOTE] no my wrócimy na pewno nie wiem czy Roman się w lesie nie zgubi ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kilka powtórzeń wystarczyło co dosadnie obala tezę o głupolu ;)[/QUOTE] głupol ;) kochany ale głupol wczoraj dostał głupawki na spacerze i przypomniały mu się chyba szczenięca lata skakał na Gemlina i sie tarmosili chłopaki ;) a wogołe to Ronek jak idzie na krótkiej smyczy nie lubi ja się go po uszach głaszcze/za uszy tarmosi ;) edit. gusia oficjalnie prosze o pozwolenie wywózki Romeo za miasto w ten weekend -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='zakonna']A jakie są kryteria dodania tutaj użytkownika?[/QUOTE] jak ktos sie nie wywiazał z bazarku np nie wpłacił pieniążków przez jakis czas* za kupione fanty lub w druga strone - ktos nie wysłał fantów pomimo iz kupujacy za nie zapłacili jakis czas * - dł. zalezna od zgłaszającego, jedni zgłaszaja po miesiącu od zakończenia bazarku inni po dwóch tyg a jeszcze inni po pół roku albo dłuzej -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] A tutaj co Barsa ma na obroży ? :cool3: [/QUOTE]małe chińskie radyjko i sobie muzy słucha na spacerach ;) a poważnie to cytując za Ewą z kilku stron wcześniej [quote name='Ewa Marta'] Barsa ma pod szyją obrożę elektryczną, w której ma sygnał dźwiękowy uruchamiany przeze mnie pilotem. To takie cichy dźwięk, ale przypominający jej od razu, że trzeba wracać. Kilka razy w ciągu 2 prawie lat jej noszenia musiała dostać również impuls elektryczny, ale teraz genialnie wraca na dźwięk. Przy czym ten impuls był sprawdzony przeze mnie na gołej szyi i wiem, że nie jest to nic bolesnego. Na chyba 9 skali, ona maksymalnie dostaje trójkę. Ja bez stresu dochodziłam na swojej szyi do piątki. Zawsze byłam przeciwnikiem tego typu urządzeń, jednak jej ucieczki, dochodzące do kilku godzin i moje dwa kolana do operacji po przedzieraniu się za nią przez haszcze, zmusiły mnie do tego kroku i nie żałuję. Mam szczęśliwą, ganiającą po polach sunię, która doskonale wie, że ucieczka się nie opłaca. A wiesz kochana, że wystarczy, że ją ma na szyi:-) Jest super posłuszna, wraca rozmerdana na wołanie i jednoczesne chwalenie "dobra Barsa, super pies". No i oczywiście obowiązkowo czeka na nią nagroda w postaci gotowanej piersi kurczaka albo indyka:-) Wystarczy jednak, że czasem jej obroży nie założę, moja sunia głuchnie;-) Nie ucieka, ale też nie pędzi do mnie na wołanie. Idzie sobie niespiesznie, wąchając wszystko po drodze i patrząc na mnie zdaje się mówić " nie wołaj, zdążymy, nigdzie nam się nie spieszy" [/QUOTE] -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']To co mu teraz od głupoli Szanowna TZka wymyśla?...!!!!!!![/QUOTE] [quote name='Gremlin']Bo to jest głupol :D No dobra... to jest ON'ek (co na jedno wychodzi) [/QUOTE] zapomniałeś dodać ze oprócz tego że głupol jest tez bardzo inteligenty/cwany np zawołany do łóżka wskakuje i kicha pewnie mysli że jak kichnie to będzie głaskany ;) cwaniak jeden :evil_lol: [quote name='Nutusia']Czyli, znaczy się, [B]rasowy jest[/B]. Dobrze, że już żaden z niego reproduktor ;)[/QUOTE] no jasne, że rasowy, przeciez wygląda jak Onek to musi być rasowy ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
poluje jeszcze na jedo jego zdjęcie z profilu ale coś nei chce mi pozowac wtedy kiedy ja chę żeby pozował ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa my szarpanie Ronka eliminowaliśmy włąśnie chodzeniem na zwykłej smyczy flexi mu nie dawaliśmy właśnie po to żeby sie trochę naumiał nie szarpać i chodzić na smyczy -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Śliczniusi pycholek :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] no ba ;) przystojniak z lasu i balkonu pozdrawia :) najpierw leśny [IMG]http://imageshack.us/a/img542/4531/52552628.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img405/9787/59391933.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img204/1571/79748306.jpg[/IMG] i balkonowy [IMG]http://imageshack.us/a/img29/1637/97178939.jpg[/IMG] edit. wiecie że głupol cały czas przychodzi na głaskanie jak się kasła? ;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zaklęte w sznyżły ;) -
ale z czym masz konkretnie problem? nie wiesz jak ma wyglądac bazarek czy masz problem techniczny i nie wiesz jak wstawić zdjęcia?