-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Hm Maya jak widzi duzego psa to sie rzuca tak, ze az sie dusi ;), ale to jest tylko chwilowe...potem jak sie zaprzyjazni jest dobrze :):)[/QUOTE] zawsze możemy się rozejść w przeciwnych kierunkach ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O to ja zamwiam spacer z Fredem, ale tylko jak moge wziac ze soba moja podhalanke :):):multi::multi:[/QUOTE] Fred jest bardzo ale to bardzo towarzyskim psem :) do innych psów do ludzi mniej znaczy ludzi olewa [COLOR="#A9A9A9"]włącznie z nami :crazyeye: tudzież: z nami na czele [/COLOR] Szarotko poważnie piszesz się na spacer z Fredem ? :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O rety - wzięli sobie psiego "mordercę" - w dodatku nie czarnego!!!!! ;) No, ale przynajmniej uszy klapnięte ma :)[/QUOTE] nie ma :( uszy ma skopiowane przy samej czaszce ;( na swoje usprawiedliwienie mogę dodac, że miała przyjechac o 12 kg lżejsza psina na dokładkę płci żeńskiej ale wyszło jak wyszło :crazyeye: -
zapraszam na dwa allegra cegiełkowe jedno ma na celu zebrac na chociaz trochę karmy dla psiaków -[URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"] klik [/URL] a drugie na wykup koni - [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]klik [/URL]
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']W chodzenie to już możesz, ale biega dalej jak gamoń ;)[/QUOTE] wiesz, równie dobrze moge powiedzieć że u nas też ładnie chodził na smyczy :evil_lol: dzisiaj chłopaki poszli do lasu, w godzine obeszli to co z Romanem nawet nie było rozpisywane jako wycieczka do lasu ;) edit. i sama jestes gamoń :P -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Mamy :) ale bez zdjęc :) Wszystko w porządku w wielkim skrócie, byli na weekend u rodziców,kontynuacja szaleństw z dalmatynkiem. Biegają systematycznie, z kupami nie ma problemu, na smyczy chodzi ładnie, co chcieć więcej... :)[/QUOTE] bez zdjęć to się nie liczy a w ładne chodzenie na smyczy nie uwierzę ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-RATUNKU!-BACA-za-TM?p=19952282#post19952282"]jakby ktoś chciał wiedziec kim zastapilismy Romana to zapraszm - klik [/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA'] Bazarek spacerowy? Myślę, że chętni mogą się znaleźć. Zwłaszcza, że chyba ostatnio nie mamy żadnego przyzwoitego kaukaza dostępnego wiadomo gdzie ;)[/QUOTE] Zapraszamy :) skarbonkę mamy, postawimy na wejściu (i wyjściu ;)) a tak poważnie to prosze poreklamujecie allegra fundacyjne 1 - na wykup koni - [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]klik [/URL] 2 - na karmę dla psiaków -[URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"] [B]klik [/B][/URL] ew jakby ktoś chciał zasponsorowac Fredowi prepartay na stawy ? albo smaki do szamania ? to piszcie śmiało, nie krępujcie się ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
guś, mamy jakies nowe info o Romanie? zdjęcie czy cuś? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']A myślałam już, żeby Was zapytać, czemu bierzecie tymczasy Bóg-wie-skąd, a z Fundacji nic :) PS. Nie planujesz może bazarku chałwowego? Albo czekoladowego? Albo czegokolwiek innego wymagającego odbioru osobistego? ;)[/QUOTE] a my mieliśmy tych tymczasów że ho ho ;) raptem dwa ;) a w fundacji same oszołomy siedzą ;) co do bazarku to się aniołkowy szykuje i czekoladowy kiedyś bedzie - znaczy jak Gremlin znów sie uda do wampirków nie mogę pisac czy już może bo mnie zwyczajnie w domu o*******i ;) ale planuję na bazarku "co łaska" wystawić spacer z Fredem ;) tylko nei wiem czy chętni będa ;) musi jakos chłopak nazbierac na paliwo (220 zł) i żarcie i wogóle ;) aha, Fredzioch waży równe 50 kg :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Będą razem grać w piłkę? :D[/QUOTE] nie, Freda piłka nie kręci wogóle mało co go kręci koty też go nie kręcą patrz niżej [IMG]http://imageshack.us/a/img715/6302/f10mm.jpg[/IMG] [quote] Czy dobrze się domyślam, że Frad pełni rolę nowego [B]czarnego[/B] tymczasa u jednych takich? ;)[/quote] :siara: :siara: :siara: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biafra']Przeniósł, przeniósł :p I nie powiem kto wpadł na ten wspaniały pomysł :B-fly:[/quote] to ja też nie powiem dodatkowo nie powiem, kto temu pomysłowi "potaknął" i siedzi i się do tej pory zastanawia gdzie jest haczyk ;) [quote] Wiedziałam, że on na kanapie będzie się czuł doskonale. [B]W końcu nie będzie musiał pilnować, stróżować, być czujny i odważny[/B]...albo udawać , że to robi :evil_lol: W końcu bedzie mógł się wywalić na ciepłym posłaniu i robić to co kocha najbardziej- czyli NIC ![/quote] tja, a ja słyszałam opowieść, że nocy to japę rozdał na "młodzież wracającą z imprezy", pewnie profilaktycznie ? [quote] Co prawda wszyscy początkowo pukali mi palcem po czole , ale udało się ![/quote] niektórzy to pukają sie w czoło do tej pory :splat: [quote] Mam nadzieję, że Fred mnie nie zawiedzie i nic nie wywinie, bo będę musiała zapłacić za kuriera z wieeelką kudłatą paletą :smhair2:[/QUOTE] też mam taką nadzieję bo z tego co wiem, poki co pakowanie go do ciasnych przestrzeni via. bagażnik nie jest jego ulubionym zajęciem ;) a dla wielbicieli Freda mamy jeszcze jedną fotkę [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/197/f31np.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Na jakie konto można wpłacić na konie. Na allegro pobiorą prowizję - a po co?[/QUOTE] na konie z dopiskiem [B]Adria i Elbrus [/B]plus nick poprosimy na konto: Dane do wpłat: Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą" ul. Batalionu "Skała" AK 8/36 31-273 Kraków nr konta PKO Bank Polski S.A.: 07 1020 2906 0000 1702 0256 2460 Dla przelewów zagranicznych: BIC ( SWIFT) : PKOPPLPW IBAN : PL581240 1170 1111 0000 2420 9674 jeszcze nieśmiało powiem, że jeśli ktoś chciałby wspomóc Freda na karmę czy jakieś smaczki to też chętnie podam konto DT Freda :oops: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='marysia55']ja dopiero dzisiaj zaglądam do Sary ... spóźniona w czasie, ale niestety w tym roku nie byłam nawet na grobach najbliższych dopiero jutro sie do nich wybiorę. Pamiętam o Tobie Sara [*][/QUOTE] marysiu ale prawie w godzine duchów zawitałas do Sary :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']a zagląda , zagląda, zdjęcia Freda na dzisiaj by się zdały, ze tak nieśmiało wspomnę :lol: Ewa[/QUOTE] obiecałam to wstawiam [B]czy mnie jeszcze pamietasz? [/B] [IMG]http://imageshack.us/a/img542/3832/41667791.jpg[/IMG] [quote name='Szarotka']Ja czasami tez zagladam..., ale wiadomo watek to trzeba podnosic.[/QUOTE] to poniosę tymczasem :splat: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/f1aq.jpg/"]wielbicielu Freda kliknij a nie pozalujesz ;) - klik [/URL] -
Kaukazka Gerda w DT u biafry. Potrzebne $ oraz ogłoszenia !
3 x replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wystawiliśmy aukcję allegro dla Freda i Gerdy, proszę pomóżcie nam ją rozpowszechnić. aukcja jest na bieżące utrzymanie kaukazów. [URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"]Allegro dla Gerdy i Freda - klik [/URL] wystwiliśmy tez allegro na Elbrusa i Adrię - konie, które do nas trafią [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]Elbrus i Adria - klik - na wykup koni[/URL] ktos jeszcze w ogóle tutaj zagląda?:razz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wystawiliśmy aukcję allegro dla Freda i Gerdy, proszę pomóżcie nam ją rozpowszechnić. aukcja jest na bieżące utrzymanie kaukazów. [URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"]Allegro dla Gerdy i Freda - klik [/URL] wystwiliśmy tez allegro na Elbrusa i Adrię - konie, które do nas trafią [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]Elbrus i Adria - klik - na wykup koni[/URL] ktos jeszcze w ogóle tutaj zagląda?:razz: -
[quote name='mysza 1']A widzisz ;) musisz się orientować lepiej ;) Zobaczymy jak z tymi domami będzie :)[/QUOTE] bo żeś się przerzuciła na małe kudłate z klapniętymi uszami to i się podgubiłam ;) edit albo na psy z uszami jak Pimpek ;)
-
zaznaczę sobie watek, bo gdzieś mi ostatnio mysza umkneła z wątków a to się okazało, że to ja nie nadążam za wątkami myszy ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Hej Kacperku, myslalam,ze ty juz w domku jestes....[/QUOTE] tez tak myślalam dawno nie zaglądałam i sobie nadziei narobiłam dzisiaj a tutaj klops kurde gdzie się nie zajrzy to czyta się, że adopcje stoja no ja nie rozumiem ludzi przeca bez piesa to kijowo w domu :-o -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ewa, nie zapominaj, że w wigilię masz imieniny! ;) Tak się cieszę, nie nie wiem co!!!!! :)[/QUOTE] jakby coś to myślę, ze każda z nas służy swoimi urodzinami też, jakbyś Ewa pretekstu na przygarnięcie kolejnych 6 Perełek potrzebowała ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']To jest jak to nazwał Jacek "Bardzo, bardzo wczesny prezent gwiazdkowy" :loveu: Innego nie potrzebuję, zresztą nic go nie przebije:loveu:[/QUOTE] no co ty? a np 7 Perełek na Gwiazdkę nie byłoby większym szczęśćiem? ;) a poza tym nie daj sie wmanewrować, że to prezent Gwiazdkowy, przypomnij delikatnie swoim chłopakom, ze jeszcze są Mikołajki po drodze ;) -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Hmmm, a może coś w ten deseń: Ludzie, mam psa na zbyciu. Urodą nie grzeszy, ale za to głupia nie jest. Czarne to, śmieszne, zdrowe i łagodne. Dokładam worek karmy i czerwoną kokardkę. Czarne z czerwonym się pięknie komponuje!!! Dokładam do paliwa! :)[/QUOTE] darowałabym worek karmy i dokładkę do paliwa bo to po mojemu może skusić niedobrych ludzi ;) ale myślę, ze warto spróbować, no kiedyś z jakimś tekstem musi pójść do swojego domu ile można :crazyeye: