Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Nutusia']To co z tym tytułem, bo jeszcze Wam wróci z tego... Chorzowa, bo z Chrzanowa to chyba jednak nie ;)[/QUOTE] jak będzie wracał tyle co jechał to prędko go nie zobaczymy ;)
  2. [quote name='gusia0106']Bo to już było po wyjściu z pracy ;) Jasne, że w Chrzanowie, co ja z tym Chorzowem[/QUOTE] a telefonu do mnie to już pewnie nie masz ech
  3. [quote name='gusia0106']:) To Robert - chłopak, który ma niesamowitego pecha. Liczymy na to, że z wielkim szczęściem Romka to się wyrówna i dadzą radę razem. Robert jest typem sportowca, trenuje wioślarstwo i futbol amerykański dlatego generalnie dba o kondycję i musi być w formie ;) Fizycznie oznacza to, że biega półtorej godziny dziennie i Romek też będzie tyle biegał. Mieszkają chłopaki w bloku, w Chorzowie, Hanek, która robiła dla nas wizytę, mówiła, że to dom idealny. I taką też mamy nadzieję. Jeszcze, żeby było fajniej, Robert pracuje w domu - czasami tylko, dwa, trzy razy w tygodniu rusza na spotkania w miasto i okolice. Romek przeprowadzkę zniósł bez większych problemów - nie ma rozwolnienie, nie reaguje lękowo. Sapie tylko ciągle ale sądzimy, że to kwestia stresu i tego, że u Roberta mimo otwartego balkonu jest ciepło. Wczoraj machnęli pierwszą poranną przebieżkę i z tego [B]co czytałam[/B] obaj byli zadowoleni ;)[/QUOTE] Ty czytałaś a ja nie ? :mad: w Chrzanowie mieszkają nie w Chorzowie
  4. ma ktoś z okolic Krakowa albo Katowic zamrażarkę do oddania? wiek nieważny, byleby zamrażała bo się spsuła :( i nie ma gdzie trzymac żarcia dla piesów :(
  5. kundelki dostały [B]od niezastąpionej pani Ewy M. 100 zł [/B]- dziękujemy :Rose:
  6. [quote name='Ziutka']Na prośbę 3x, ogłosiłam Gerdę ;) [/QUOTE] dziękuję Ci przeogromnie dobra kobieto :Rose: co trzeba było kilknąć do aktywowania już kliknięte :)
  7. [quote name='Maupa4']Ja to w ogóle nie wiedziałam o żadnej "akcji" żółta wstążka aż do czasu jak Malawaszka wkleiła u WZ. Pomysł wydał mi się sensowny jeżeli chodzi o nas, więc dlaczego nie spróbowac ? U nas w okolicy tylko my biegamy owstążkowani - czyli albo tylko my wiemy albo tylko my mamy problem ... ;)[/QUOTE] ja zobaczyłam tutaj i pomyślałam, ma Maupa fantazję ;) ale z waszej rozmowy wyszło mi że to nie tylko fantazja Maupy ;) i se doczytałam w następny poniedziałek sama się omotam w pracy na żółto bo w poniedziałki wszysy mnie wk**** znaczy irytują ;)
  8. [quote name='Vectra']właśnie byłam ciekawa , czy ludzie kumają , co oznacza żółta wstążka. Bo obawę mam że nie :evil_lol:[/QUOTE] nie kumają jak i ja nie kumalam do teraz nie to zebym widziała kiedyś psa z zółtą wstążką
  9. [quote name='Nutusia']A dobry chociaż ten dom?... ;) [B]W umowie górna i dolna granica wagowa wpisana?...[/B][/QUOTE] nie ale nwey Pan Romka biega codziennie :shock: i Roman ma biegac z nim :)
  10. [quote name='gusia0106']Łyso Wam się zrobi jak przyjadę z walizką przefarbowana na czarno....[/QUOTE] nam jak nam ale ty to się pewnie będziesz głupio czuła ;) EDIT. kurka to wielka chwila Romana a my pierdzielimy trzy po trzy ;) jakby ktos się zgubił to powtarzam: [B][COLOR="#FF0000"]Ronek ma dom :)[/COLOR][/B]
  11. [quote name='Gremlin']Przecież mamy dbać o imidż ;) PS. chociaż szkoda, że go nie ma... jeszcze kilka miesięcy i osiągnąłby akceptowalną dla nas wagę (czyli 60 kg)[/QUOTE] widzę, że apetety rośnie w miarę jedzenia ;) jeszcze niedawno było 40 kilo ;) akceptowalna waga ;) chyba ze masz na mysli po 30 kg na łepka ;) [quote name='gusia0106']Ej!! Mam pomysł!! Mnie adoptujecie, wagowo prawie się mieszczę ![/QUOTE] nie wiesz ze my tylko duże i czarne, żółty trollu? ;)
  12. [quote name='Gremlin']Dokładnie, bo kto to widział, żeby ON'ek bez problemów dawał się wykąpać ;) :D[/QUOTE] tee, poudawaj chociaż że ci smutno? :mad:
  13. [quote name='gusia0106']całe szczęście, że ROMAN POJECHAŁ DO DOMU W SOBOTĘ bo[B] by go do końca zmarnowali [/B] :):):)[/QUOTE] i to był główny powód odwiedzin zółtego trola i odebrania nam Romana i tego się trzymajmy, coby mój imidż podreperować ;) a od siebie dodam tylko tyle, że jeśli po całym zamieszaniu i szeroko zakrojonej inwigilacji Ronek pojechał może to oznaczać tylko tyle, że to MUSI być dobry dom :) a resztę jak chce to niech opowida gusia ;) [COLOR="#A9A9A9"]ja pogrążam się w smutku [/COLOR]
  14. [quote name='mysza 1']Porządny onek musi trochę ważyć, może ma [B]grube[/B] kości ;)[/QUOTE] grubi to my jesteśmy ;) a Ron po prostu osiągnął porządna wagę ale nie jest gruby :mad: a nawet gdyby to nadrabia urokiem osobistym i ładnie wygląda zwłaszcza przez balkon ;) [quote name='Nutusia']Też mi się tak zdaje... Nasza zagłodzona Tośka ważyła 22 kg, więc nie rozumiem o co chodzi z tymi 39,9? ;)[/QUOTE] o nic ;)
  15. [quote name='gusia0106']Strach tam jechać, mówię Ci - właśnie dlatego, że nie wiem co zobaczę następnym razem - kto z kim i w jakich okolicznościach ;)[/QUOTE] to dlatego tyle sie do nas wybierałas? trzeba było od razu powiedzieć a nie 2 razy sciemniać, że maraton, ze korki :evil_lol: [quote name='Ziutka']To Ty musisz być bardzo odważna :diabloti: nigdy nie wiesz co zastaniesz :cool3:[/QUOTE] ano nie wiadomo, może następnym razem juz drzwi będa ;)
  16. [quote name='gusia0106']I tak ucierpiał! Widziałam jak tych dwoje - 3x i Roman - tarzają się po łóżku, przytulają i całują!! :)[/QUOTE] phi papla ;) edit. i po cholerę cytowałam teraz nie możesz zedytowac ;) [quote name='Ziutka']Myślałam, że 3x tarza się z Gremlinem na łózku :eviltong:[/QUOTE] to też, ale gusia tego nie widziła ;)
  17. [quote name='Ewa Marta']Filmik z Romusiem super, ale ten wpis powyżej brzmi tak, [B]jakbyś miała dobrego chyzia na jego punkcie[/B] 3x:-) Fajny z niego pies:-) Mądrze prowadzony bagna nie robi, bo po co:-)[/QUOTE] nie wypadami mi potwierdzić bo mój "imidż" ucierpi ;)
  18. [quote name='Nutusia']A 40 kg to za dużo jak na potężnego, dobrze zbudowanego ONka?... ;)[/QUOTE] właśnie nie waży tyle ile powinien ważyć pełnowagowy pies ;) [quote name='gusia0106']Upasionego chciałaś powiedzieć ;)[/QUOTE] bujaj się żółty trollu :eviltong: edit i wogole jakie 40 jakie 40 ?? napisalam (co gusia zacytowała) ze 39 i 9 ;)
  19. [quote name='gusia0106']Właśnie dlatego cytowałam ;)[/QUOTE] ups :oops:
  20. nie musiałas cytowac, teraz nie mogę edytowac :evil_lol:
  21. [quote name='gusia0106']Ale Ty jesteś walnięta w dekiel :) [B]Ale moja podobizna trafiona w 10 ![/B] Chyba zmienię avatar :)[/QUOTE] tak nam się skojarzyło ;) :oops: [quote name='gusia0106'] No pochwal się, pochwal do jakiej wagi dobił Roman:)[/QUOTE] ee yy mówiłam jaki pan taki kram ;) no dobra Romuś osiągnął maksimum swojej wagi i waży prawie albo i nie prawie 39,9 kg :oops:
  22. witam dzikie tłumy ;) chciałam tylko napisać że Romek [IMG]http://imageshack.us/a/img838/3318/d79f.jpg[/IMG] miał gości mianowicie udało się gusi [IMG]http://imageshack.us/a/img836/1141/gusia11.jpg[/IMG] w końcu go odiwedzić ;) ale nie było miło :( bo gusia wpadła zrobiła :mad: i :nono: i powiedziała, że Roman [IMG]http://imageshack.us/a/img802/989/d68y.jpg[/IMG] jest gruby jak [IMG]http://imageshack.us/a/img525/3720/pigwo.jpg[/IMG] i :scared: :painting: a my ? my :crazyeye: i :placz:
  23. puk puk? jest tutaj ktoś? dzisiaj spotkalam na spacere z Romanem waszą Zulę :) u dziewczynki gra i buczy i ma przemiłą Panią :) która nie boi się żeby mikropies wąchał się z psem wielkości onka ;)
  24. [quote name='Gremlin'] PS. dawno Ronek nikogo tak nie obskakał :diabloti:[/QUOTE] bo nie wiem czy zauwazyłes dawano nikt nas nie odwiedział pomijam twojego brata który tak sterroryzował Ronka że aż wam się posrał na rzadko :diabloti: [quote name='gusia0106']Powiedziałam gościowi, że został oceniony jako łatwy - walnął focha ;) [/QUOTE] gusia, dziwny gośc, focha się łatwo, wackami się nie zachwycał phi ;)
  25. Romus wczoraj sobie poskakał, bo przyszedł gość na chwilę, i widać gość był z tych łatwych :evil_lol: a dla was mam niewyraźny bo niewyraźny ale za to filmik z Romanem :) jak Ron z rana pałaszuje kość co prawda przypacimy to miększym i rzadszym sraniem ale on uwielbia wędzone smaki :) [video=youtube;VyD0P_3L0X0]http://www.youtube.com/watch?v=VyD0P_3L0X0&feature=youtu.be[/video] edit. zobaczcie jak on rozkosznie kruszy i rozrzuca ;) (to i tak mało, zwykłe żarcie ma rzrzut że środka kuchni do nawet środka przedpokoju ;)) dwa. rozpierdala mnie na drobne jak sobie łapkami trzyma kość :loveu:
×
×
  • Create New...