-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kamila trzeba konsekwentie ogłaszac i ciułac grosz na hotel innego wyjścia nie ma -
[quote name='Sybel']Ja wiem. Tylko to spłacic jeszcze...[/QUOTE] jakby w chwili obecnej nie było prognoz że go nie spłacicie to byście nie dostali więc uszy do góry - dacie rade :)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
ludzie sa dziwni ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']To nie jest tak, że "nie chce jeść" - wieczorem na ogół "rzuca" się na jedzenie, zaś rano "może zjem, może nie, [B]może coś lepszego dostanę jak Gremlin po południu będzie obiad robił[/B]" :p[/QUOTE] o widzisz jak rozpieściłeś dziada nie dość że go terroryzujesz to jeszcze rozpieszczasz normalnie mętlik mu w głowie robisz ;) Nutusia - u nas na szczecie odkąd ma kitlixa jest spokój :) -
[quote name='Sybel']Ronja, gratuluję, Mały jest śliczny, a jaki włochaty :) A my kupiliśmy wczoraj mieszkanie. Cieszę się, ale 20 lat kredytu mnie przeraża..[/QUOTE] Sybel spojrz na to z tej strony że pewnie większość ma kredyt na 30 albo i więcej lat ;) w porównaniu z nimi twoje 20ścia lat to pikuś ;)
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!'] Masz rację. Są też tacy, co preferują rasowe psy - najlepiej wychowane od szczeniaka. ;)[/quote] są ;) [quote] Jesteś optymistką z jednym tymczasowiczem - to dobrze. :)[/quote] bo patrząc realistycznie na więcej nie mogę sobie pozwolić równiez ze względów finansowych w razie wypadku gdybym została z tymczasem sama [quote name='mala_czarna']Zrobiłam Cafeanimal. Może trafi w końcu do Metra? ;) [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Spajk-pies-po-prostu-genialny!!,73795[/url][/QUOTE] oby :) ja naprawdę nie rozumiem dlaczego generalizując więcej ludzi lubi małe bezowe niż soprawe czarne ale ja od urodzenia byłam ta "inna" ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']A ja ciągle słyszę, że go terroryzuję... :([/QUOTE] bo go terroryzujesz ale chyba ostatnio w ramach rekompensaty stresu remontowego przecholowalismy ze śmierdzielami ;) Nutusiu, Ronuś ma kitlixa i odkąd go ma nic a nic nie złapał wcześniej po fiprexie chyba coś złapał stąd przesiadka na kitlixa była zachowuje się normalnie tylko mniej chętny do jedzenia jest i dobrze bo chyba się zaokrąglił chłopak troszkę :oops: -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Kiedyś brałam psy na BDT - wyżywienie, zabawki itd. finansowałam sama. Prosiłam o pomoc na weta, ale bardzo dużo mnie to kosztowało. Potem przestałam prosić. Zwykle zostawałam sama ze wszystkim - z ogłaszaniem również. Niestety, tak to jest. [/quote] nie zawsze tak jest ;) [quote] W tej chwili nikt nie przejmie od Ciebie Spajka. Z adopcjami jest coraz gorzej. Ciężko będzie znaleźć dom Spajkowi, bo [B]jest dużym, zwykłym kundelkiem bez skojarzeń z jakąkolwiek rasą[/B]. Przy tym jest energiczny i chyba trochę nieokrzesany. ;) Może joaaa go "oszlifuje" i czegoś nauczy.[/QUOTE] tutaj uważam, że się mylisz bo ludzie są różni jedni kochają małe beżowe kundelki inni duże czarne a jeszcze inny czarne brodate suki ;) przyjdzie pora na spajka tylko szkoda że to sie tyle ciągnie :( -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
wtorku tez nie lubię i nie będzie zdjęć ;) dzisiaj Roman zastrajkował z jedzeniem nie wiem na co liczył ale dostał to co zwykle ;) i jakoś tak niechętnie pociumkał trochę może do popołundnia porcja zniknie -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Słownie: zero telefonów. Nic, cisza, dno totalne i absolutne..[/QUOTE] ja pierdziele nie mam pojęcia co się dzieje żeby jeszcze ogłaszany nie był i bys siedziała i czekała na cud ale kurka pies niebrzydki, niegłupi, zdrowy i siedzi i siedzi i cisza , **** -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Się uspokajałam do późnych godzin nocnych to i mam E tam wyjściowe, dawaj płytkowe[/QUOTE] chciałoby mi się napisać: [I][U]przyjedz i zobacz [/U][/I] ale aż się boję co z tego wyjdzie ;) pocykamy jakieś ale nie obiecuję jakie byleby bez lampy jeszcze były bo kurna z lampa mi się nie podobają i tyle ale może to tylko tak w poniedziałki mam ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
a jak odezw z ogłoszeń? -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Bardzo wyjściowe :) niewyjściowa dzisiaj to jestem ja ;)[/QUOTE] bidulka podróżą umęczona :evil_lol: dzisiaj jak mi się bedzie chciało to może jakieś wyjściowsze pstrykniemy ale nie wiem czy mi się bedzie chciało bo nie cierpię poniedziałków -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Rude nie jest wredne, chciałam wtrącić ;) a już na pewno nie to na 4 łapach ;)[/QUOTE] może i wredne z urodzenia nie jest ale wybitnie rude irytuje Ronka ;) Ronkowy dylemat: stary parkiet czy nowe płytki myślał myślał aż padł (gusia zdjęcie specjalnie dla ciebie, niewyjściowe może ale dzisiejsze :evil_lol:) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg221/scaled.php?server=221&filename=dsc06737a.jpg&res=landing[/IMG] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']A ja załatwiłam właśnie miejsce u Psiego psychologa na intensywne szkolenie miesięczne. Codziennie tresura pozytywna. Czy można by zarezerwować hotel od 2 listopada? Brutus był odrobaczany ale własnie teraz bede odrobaczać całe stado.[/QUOTE] pewnie i tak ogranizacja transportu sie przeciągnie chociaz pojawia sie pytanie czy pani Joasia bedzie trzymac miejsce -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']A dostał swoją dniówkę? :)[/QUOTE] rozliczamy sie z nim w naturze ;) chodzimy na spacery i wystawiam mu zwierzynę w lesie bo on [I]nie umi [/I] :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Będę w niedzielę, ok? Ustalimy tylko godzinę ;)[/QUOTE] ok :) [quote name='Gremlin']Ronek też się "przyłożył" do układania płytek ;) [url]http://imageshack.us/a/img155/1406/20120928091538.jpg[/url][/QUOTE] e ee tam "przyłożył" on jak każdy majster artysta podpisał swoje dzieło po prostu :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Udowodnij! Może on ma problemy ze wzrokiem po prostu? ;)[/QUOTE] przyjedz i zobacz ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
poszliśmy sobie wczoraj z Ronkiem do lasu może i Ronek jest agresywny do małych zwierząt ale z moich obserwacji wynika, że te małe zwierzeta musza być rude a powszechnie wiadomo, ze rude jest wredne ;) do duzych zwierzat nie jest agresywny na pewno po wczorajszym twierdzę ze nawet ich nie zauważa wczoraj spotkaliśmy policjantów na koniach w lesie - 5 m od nas, Ron ich nie zauważył :evil_lol: do mini zwierzat tez nie jest agresywny, wczoraj o mało żaba mu na nos nie wskoczyła a on zdawał się jej nie zauważać :evil_lol: za to dziki w lesie wyczuwa, nawet po ciemku ;) gdzie ja po chwili zaczynam słyszec tylko głośne (i bliskie) "chrum, chrum" i tupot owłosionych racic ;) a potem słysze juz tylko jak mi serce wali :evil_lol: kot na drzewie nad Ronkiem na wys 1-,1,5 m - Ronek go nie zauważa ;) a wogóle to chciałam wam powiedzieć, że Bronus się pięknie komponuje z płytkami w przedpokoju ;) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Maciek ma się dowiedzieć o miejsce dla Brutka i da mi odpowiedź. Psanatorium będzie droższym hotelem. Ciężko bedzie znaleźć nowe deklaracje :roll: Wyróżniałm Brutkowi tablicę. Odzewu zero.[/QUOTE] droższym znaczy ile? edit. znaczy ile będzie kosztował a nie ile droższy ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
i Ewy marty nie odsyła zacytujcie mój post i sobie skopiujcie do podpisu to od momentu [URL do końca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232773-Aniołowo-bazarek-dla-podopiecznych-Ewy-Marty-do-dnia-9-października-do-godz-19-00"][IMG]http://global.images10.fotosik.pl/2423/282d82a044753c40.jpg[/IMG][/URL] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] Czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu ewentualnego transportu do psanatorium??[/QUOTE] skąd dokładnie i do kiedy bo dokąd to wiem ale mając kompletne dane łatwiej szukac :) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Płyteczki się Ronkowi podobają, juz się przymierzał do swojego miejsca pod drzwiami :D[/QUOTE] w końcu asystuje przy ich układaniu to co maja mu się nie podobac jakby mu się nie podobały już dawno by je olał :evil_lol: -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ciekawe czy mu się spodobają płyteczki...są zimne, nie to co "czarne włochate gówno" :evil_lol:[/QUOTE] spodobają :) bo uwielbia leżakowac w łazience :) i na balkonie (ale tam tez akcja pod kryptonimem "płyteczki") a na czarnym włochatym gównie prawie wcale nie leżał wolał parkiecik pod drzwiami opierając głowę i cześc sciebie o ścianę i wyglądał jak ostatni menel co się ledwo co ściany zblazowany trzyma ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Witanko ;) Co tam u Romanka ? :diabloti: :eviltong:[/QUOTE] biedaczek jest nie może leżakowac w swoim ulubionym miejscu wogóle mu została ograniczona przestrzeń życiowa i ma do dyspozycji tylko kawałek jednego pokoju nie ma juz leżakowania pod drzwiami wejściowymi nie ma leżakowania w łazience nie ma, skończyło się ale za to potem jak się będzie piknie prezentował na picuś glancus płyteczkach ;)