-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='bahlsa']Piękny jest, naprawdę! [B]Chętnie zamieniłabym moje dwa[/B] [B][COLOR="#FF0000"](łącznie 7 kg)[/COLOR][/B] [B]na jednego Freda.[/B] Zawsze marzyłam o wielkim psie :) Niestety TZ bał się nawet naszego malucha. A ja z tych ludzi: co się wzięło, za to się odpowiada do końca .... Życzę Fredowi domowego domku i mocno trzymam kciuki za niego. Jeszcze raz napiszę: PIĘKNY JEST![/QUOTE] sorry ale to nie z nami taka zamiana :evil_lol: [quote name='Ziutka']Cześć Fredek :loveu: Miło zacząć dzień patrząć jak szamiesz kopytko :cool3:[/QUOTE] Fred dzień zaczął od strajku :crazyeye: zdjęcie będzie później bo mnie do roboty zaezwali :shake: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Też tak myślę...ale wysłałam ;) Jak tylko zobaczyłam, że buda to już mi się nie spodobało![/QUOTE] ;) Fred walczy z kopytkiem: [video=youtube;wmeE3cpfkOE]http://www.youtube.com/watch?v=wmeE3cpfkOE&feature=youtu.be[/video] aaa bo wy nie wiecie Fred dostał dzisiaj wieeeeeeelką pakę smaków od Ziutki :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Gosiu, wysyłam na PW zapytanie w sprawie Freda ;)[/QUOTE] dzięki :) odpiszemy do Pani ale .. ale tam jest mowa o budzie a ja nie chcę Freda do budy nawet na czas "wyjścia" do pracy nie po to z niego robię mieszczucha żeby teraz znów siedział w budzie :oops: -
[quote name='Nikus']Aron jest w bazie safe-animal zarejstrowany przez lecznicę,która go leczyła i właścicielem jest Pani Jola.Ja nie mogę sam tego w bazie zmienić.Prosiłem jakiś czas temu Panią Jolę o zmianę-obiecała,że to załatwi,ale może nie umie sobie z tym poradzić albo nie ma czasu...A dla nas to ważne bo to lepsze niż adresówka... [h=3][/h][/QUOTE] z tego co sie orientuję to Pani Jola powinna do nich zadzwonić albo wysłąć maila ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem, ale sę dowiem, bo muszę (i chcę) przepisac na DS swoją byłą tymczasowiczkę
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kochani, szukamy kogoś do wizyty PA w Grodzisku Wlkp. ;) dla Brutka :)[/QUOTE] a gdzie to ? ;) edit. juz wiem może personalnie napisac do dziewczyn z Nowego Tomyśla? albo do dziewczyn z Wolsztyna? -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']nei wiem czy ktoś coś robi.. jeżeli tak to piszcie bedzie wiadomo co i jak ja rowieszam ogloszenia bo z doswiadczenia wiem ze tylko to przynosilo jakis efekt a ze mam mobilna pracę to zabieram wszedzie ze sobą i wieszam na portale nie mam czasu teraz, ale jak ktoś ma czas i potrafi to oczywisie zapraszam do wsółpracy :) oczywiscie wrzucilem na fb ale jakos wszyscy tylko przesyłają i przesyłaja lajkuja i na tym się konczy, poza tym za duza troche konkurencja codziennie widze po kilka takich ogloszen:( najgorsze ze w weekend mam targi i już wogóle nie bedę miał na nic czasu=// znaloma kilka razy ją odwiedzi ale też jest dupa bo lecznica jest czynna tylko do 15 w weekend.. ale moze sobei troche odpocznei i wyciszy się a fotek na razie więcej nie będzie bo jak pisalem brak czasu =/ Pani Kasia z kocieko azylu miała zrobić ale nie wiem kiedy będzie w lecznicy, na razie można dać te fotki co są i może linka tutaj do forum?[/QUOTE] Ziutk zrobi ogłoszenia , jest w tym super :) i juz deklarowała :) wyślij jej na maila plakat który rozwieszasz: [email][email protected][/email] nie wiem czy gdzies były podawane dane kontaktowe? na pewno też zaraz ktoś kto umie napisze tekst :) do suni wpuszcza ot tak do lecznicy ? jak się powie że to Tirówki ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wczoraj rozmawiałam z Gosią i się dowiedziałam dopiero, kto to zamieszkał w warszawce ;) Ale fajnie :) Racja, miałam wątek w subskrypcjach ale nie było kiedy zajrzeć :( Bardzo lubię kaukazy :)[/QUOTE] Fred jest do wzięcia :cool3: zawsze możesz mieć swojego kaukaza ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Oj, nie marudź :D I tak jest już nieco szybciej niż na początku :D[/quote] tja, szybciej ale i dłużej dzisiaj nawet przez płotek przy kanałku przelazł bo musiał koniecznie obwachac ten krzaczek za płotkiem płotem ma z 20 cm wysokości , nie więcej ale nie myślcie sobie że Fred przeskoczył, nie on przeszedł zaczepiając jeszcze łapą ze 4 razy musi przysiąść na spacerze i sie poczochrać masakra nie dawaniej jak wczoraj się cieszyłam, ze nie jest taki jak Roman a teraz zastanawiam się co gorsze napobudliwy Roman czy "szybki" Fred :evil_lol: [quote] PS. wczoraj wieczorem coś gdzieś daleko huknęło dwa razy... Fred stanął... chwilę patrzył w kierunku, skąd doszedł hałas i zrobił [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]grwrrr wgrrrr[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] po czym wrócił do domu i głośno zachrapał ? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ale on ma piekne wielkieeee łapska :loveu: Ciekawe jak mu pójdzie z penisami od Soemki :diabloti:[/QUOTE] specjalnie dla Ciebie go wtedy uwiecznimy ;) jaka to jest ciapa, olaboga z nim nie ma czegoś takiego jak szybki spacer fizjologiczny czyli hop siu wyskok na siusiu i kupę nie, u niego szybki spacer fizjologiczny trwa minimum 35 min komu komu kaukazika? :cool3: -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Sto lat Ziuteczko!!!!! Oby Ci się wszystko w życiu układało:-) Mieliśmy dzisiaj odwiedziny:-) Ciekawe, czy któraś Ciocia zgadnie kto nas odwiedził;-) Dla ułatwienia wgrywam zdjęcia i dodam, że przywiozla gościa.... Obraczus:-)[/QUOTE] Ewa podpowiedzi były naprawdę zbędne ;) jak otworzyłam teraz wątek przekonana, że klikam na atosa, bertę i perełkę a zobaczyłam myszkę to pierwsze co pomyslalam: oo pomyliłam wątki a drugie co pomyślalam to: oo marta sie zmobilizowała i wstawiła zdjęcia Myszki czyli swojego wielkiego czarnego wymarzonego psa ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Ogłoszę go jesio na ten Lublin Możesz mi Gosiu podesłać ten nowy tekst i fotki na maila ? Bo tamte fotki już usunęłam po ogłoszeniu i nie mam kontaktu itd ;)[/QUOTE] oki doki podeślę z domu :) tylko najpierw na lubuskie a nie na lubelskie poprosimy w lubuskiem jesteśmy częściej niż w lubelskim ale to wszystko napisze w mailu :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dostałam maila, że niespodziankę wyślą dopiero w poniedziałek...[/QUOTE] o masz, to będzie dopiero we wtorek nie sądzę aby Fred w tym czasie wydał się do domu był tylko ten jeden jedyny telefon od pani z bemowa mail - milczy -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Dębiłam, nie ma kabla do komputera, postara się nadrobić w weekend[/QUOTE] ściemnia ;) mmas może wysłac -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
i pływąć lubi? bo jakby nie lubił toby się nie ładował po piłke :) jakby s wydębiła jakies zdjęcia od Roberta byłoby super :) mogą być z tel -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Roman jest maskotką futbolowej drużyny Roberta - oprócz tego, że biega z Robertem to chodzi też na treningi drużyny ;) Ostatnio ofiarnie wykąpał się w stawie, bo chciał pomóc wyjąć piłkę pyskiem, ale za małe ma ryło, i ostatecznie piłka została wyciągnięta wędką ;)[/QUOTE] napisz jeszcze ze schudł ;) -
allegro dla Freda i Grany na żarcie i bieżące utrzymanie [URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"]- klik [/URL] allegro na Elbrusa i Adrię - konie [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]- klik [/URL]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Pozazdrościć im tylko :) Już kasuje numerek ;)[/QUOTE] ja im zazdroszczę zwłaszcza, że co rano zastanawiam się czy to dzisiaj jest ten dzień kiedy powinnam napisać sms do dyr że dzisiej nie moge i chcę urlop na żądanie i tak już któryś dzień z kolei :shake: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Bo rozumiem Gosiu, że w domu jest ktoś cały czas u Was ? Chociaż podałam numer kurierowi, więc powinien dzwonić [/QUOTE] w tym tyg Grem sobie siedzi z Fredziochem :) numer prawidłowy ale żaden kurier czy obcy numer pod niego nie dzwonił tylko jak możesz to wyedytuj post z numerem ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kurcze...co tak długo idzie prezent dla Freda...napisałam do gościa, czy juz wysłał bo mnie coś powoli zaczyna trafiać yhh[/QUOTE] o kurcze, zapomnialam, ale faktycznie cos miało przyjśc ale nie ma i nie było bo by mi się chłopaki pochwalili -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']dokladnie o tym myslalam. chyba 99 % ludzi adoptuje psa na podstawie ogloszen i ze zdjacia ( tak to wyglada na dogo)-to ze sie wozi psy do ds jest rowniez normalne na dogo ( oczywiscie najpioerw wizyta )., czasami sie wlasciciele dokladaja do podrozy czasam nie.. a pies zyskuje dobry dom. Rowniez nie spotkalam sie z sytuacja gdzie psa sie oddaje jako zwrot bo sie nie spodobal na zywo... ja rowniez nie naleze do zadnej fundacji ale zawsze zbieramy na transport na dogo i to sie zawsze udaje, dogo chetnie wplaca na transport jak wie ze pies juz do ds jedzie . to nie jest problem:-)[/QUOTE] a ja się zgadzam z mysleniem malej_czarnej dogo chętnie wpłaca na transport - fajnie tylko gdyby DS jechało po psa to te pieniądze mogłby iść na leczenie czy na żarcie psiaka po mojemu ludzie dają kasę tam gdzie jest dramat albo gdzie jest TWA czasami całkiem dla mnie nielogicznie ale to sa konkretnego człowieka pieniądze i wydaje je gdzie chce :) Nutusia napisała: "Wiem ile kosztuje utrzymanie psa i ile muszę uzbierać, żeby pozostać z nim na powierzchni." i pewnie jak każdy kto bierze psa do BDT liczy się z tym, że pisak może się zasiedzieć i że musi w razie "W" sama na niego łożyć? Kamila, na Spajka przyjdzie czas, musi :) pozytywne jest to, że wogóle coś się ruszyło w tym temacie -
Pies na autostradzie!! potrzebna pomoc!! (już w NOWYM DOMKU!!
3 x replied to [email protected]'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]'] jak ktos chce się przekonać to zapraszam do lecznicy jatagan na targówku, dokładnei zaciszu ulica wyspowa 8, tylko na razie może bez wyprowadzania bo to jeszcze musze opanowac ale można posiedzieć pobawić i dać trochę smakołyków z ręki itd przyzwyczajac do ludzi [/QUOTE] myślicie zapędzać się z nia na spacery do lasku bródnowskiego ? -
[quote name='sleepingbyday']zeby mieć jednego dużego, który zje dwa pierwsze ;-)?[/QUOTE] phi, stereotypowe myslenia po kim jak po kim ale po tobie tego się nie spodziewałam :evil_lol: jakbym słyszała babę (przrmawiającą do swojego pieska) na dzisiajszym spacerze jak fred podszedl do jorka : "oo on to by cię zjadł" ogłaszam wszem i wobec Fred jest karmiony regularnie i nie zjada innych psów, zwłaszcza jak nie są wygolone i ugotowane z ryżem ;)