Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Ziutka']Dzień dobry Fredziu i reszta rodziny :) :eviltong: Ale sobie psisko dostojnie [B]wędruje[/B] no :)[/QUOTE] człapie ;) sie przypomne tylko nieśmiało: bazarek na konie z siankiem wigilijnym [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236096-Coraz-bliżej-święta-sianko-na-wigilijny-stół-dla-koni-z-FZNJR-do-20-12?p=20004987#post20004987"]- klik [/URL] allegro dla Freda i Grany na żarcie i bieżące utrzymanie [URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"]- klik [/URL] allegro na Elbrusa i Adrię - konie [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]- klik [/URL] i zajrzyjcie na watęk rodziny z Tarnowa -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236092-Boże-Narodzenie-2012-proszę-pomóżmy-ubogiej-rodzinie"] Boże Narodzenie 2012 - klik [/URL]
  2. [quote name='sleepingbyday']tam jest drugi pies.[/QUOTE] może zechcą trzeciego ;)
  3. [quote name='sleepingbyday']lisio ma szanse na dom, są ludzie nim zainteresowani! trzymajta kciuki, bo dech mi zaparło!!!!![/QUOTE] [I][I]czymamy[/I][/I] ;) jakby chcieli jednak coś większego to polecamy Freda boguszyckiego ;)
  4. [quote name='Ziutka']Najpierw zrobię mu gumtree, jak nie wywali, to znaczy, że z innych też nie wywali ;) bo tam najbardziej tego pilnują :cool3:[/QUOTE] dziękujemy :) [IMG]http://imageshack.us/a/img840/4971/dsc01350z.jpg[/IMG]
  5. [quote name='ludwa']I jakieś niebieskie tabletki dla mnie na optymizm;)[/QUOTE] to nie na optymizm ale optymizm to ładne określenie ;)
  6. [quote name='Gremlin']Właśnie wymieniamy progi... podobno takie w tym sezonie są najmodniejsze ;) [/QUOTE] myślisz że jak wymienimy parapety to tam tez się położy? a co będzie jak wymienimy kibel ? :evil_lol: poza tym przypominam że fred z Gerda mają allegro : [URL="http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19145397"]Fred i Greda zbierają na żarełko [/URL] weźcie poreklamuje je gdzie się da :) i konie tez zbieraja na wykup i miejsce do życia
  7. [quote name='Gremlin']Uważaj z tym namawianiem... jeszcze na kudłacza zabierze i co wtedy? :mad:[/QUOTE] na pewno nie będziemy płakać, wiesz , imidz i te sprawy ;) Ziutka na lubuskie może być taki tekst? czy za bardzo podobny do poprzedniego? Fred to duży psiak o łagodnym usposobieniu. Ma ok 5-6 lat, waży 50 kilo. Fred z wyglądu przypomina owczarka kaukaskiego, z charakteru już nie :). Jest łagodny i spokojny. Lubi inne psy, bawi się z nimi, koty ignoruje. Kiedyś musiał mieszkać w domu z małymi dziećmi, które bardzo lubi. Teraz mieszka w bloku, gdzie bardzo dobrze się odnalazł. Pozostawiony na kilka godzin nie niszczy, zachowuje czystość, nie hałasuje. Jest towarzyski w stosunku do domowników i pozostawiony sam sobie popada w depresję. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Fred jest podopiecznym Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" i zostananie wydany po wizycie przedadopcyjnej i po podpisaniu umowy adopcyjnej.
  8. [quote name='Gremlin']No widzisz... pies ideał :diabloti:[/QUOTE] tylko brać i kochać :cool3: reflektujesz Ziutka? :cool3:
  9. [video=youtube;_yHija4niUc]http://www.youtube.com/watch?v=_yHija4niUc&feature=youtu.be[/video] cdn jutro ;)
  10. [quote name='Gremlin']Z gumtree dzwoniła... Eh... takie szczęście, jak pozwolimy kundlowi na łóżko, to znaczy, że zaraz do domu pójdzie :placz:[/QUOTE] nie płacz bo nasz image ucierpi ;)
  11. [quote name='Ziutka']No właśnie " no prawie " :eviltong: Co zrobie, że moge patrzeć i patrzeć na Freda ? :loveu:[/QUOTE] zaadoptuj go :multi: tylko on nietowarzyski jest ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img19/6170/dsc01353tm.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Ziutka']Ok, to ślij na maila jak juz sklecisz ;) Dajcie fotaska jakiegoś :modla:[/QUOTE] kobieto wszystkie fotki są na wątku (no prawie ;))
  13. [quote name='Ziutka'] Da radę na lubelskie, ale inny tekst potrzebny, bo mi powywala z takim samym, będzie info " takie ogłoszenie już widnieje " i szkoda mej pracy :eviltong:[/QUOTE] to zaraz cosik sklecę edit albo później
  14. [quote name='Ziutka']Ogłoszenia dla Fredka ;) Lece mu jeszcze wyróżnić tablicę ;) [/QUOTE] i że co , że jak wyróżnisz to ktoś zadzwoni? ;) Ziutka a na lubuskie i lubelskie da się godzieś zrobić? bo ja nie ogarniam
  15. [quote name='Gremlin'] [COLOR=#a9a9a9]PS. jakieś wady we Fredzie musimy znaleźć, inaczej nie szukalibyśmy dla niego dobrego domu (na razie jedyna znaleziona wada - pierdzi)[/COLOR][/QUOTE] no uszu nie ma klapnietych to tez wada przeciez ;) no i jeszcze jego czarności można sie przyczepic ;) edit. może po prostu trzymajmy sie tego, że wage tylko ma odpowiednią a reszta jest beee ;) [COLOR="#D3D3D3"](to w ramach tego coby nasz imidź nie ucierpiał ;))[/COLOR]
  16. [quote name='Ziutka']A na tym filmiku to kolega czy koleżanka ? Czy dzisiaj nocka minęła pod tytułem : pierdzę i chrapie ? :cool3:[/QUOTE] nie wiem, nie pamiętam ale Fredowi to obojetne z kim się bawi, znaczy nie ma awersji do żadnej płci :) nocka dzisiaj? hmm, nie wiem, spałam całkiem dobrze mi się spało ale zanim zasnęłam to słyszałam jak chrapie nic nie czułam ale to pewnie jeszcze do mnie nie doleciało ;) APSA u nas tak chodził od początku, w sumie kulał na przód tez od poczatku stawiamy, że taki jego urok ;) wet nic nie mówił na tył, tylko na przód z drugiej strony my też poszliśmy do weta z przodem a nie z tyłem ;)
  17. [quote name='APSA']Do [URL="http://www.youtube.com/watch?v=P8jZcs5CZTo"][B][I]tego[/I][/B][/URL] linka? :cool3:[/QUOTE] nie ma zamiast siedzieć i cierpliwie poczekać to grzebią człowiekowi w "jutubie" :mad: ech
  18. na tych zdjęciach dwa białaski wyglądają jakna kreskówkach czasami przedstawiane sa poszczególne sekwencje np skakania czy biegania ;) zwłaszcza na tym pierwszym: przczajka i wybicie ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/2353c4b506a41801med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/6d686470a31814b0med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Ziutka']Dokładnie w TEN ! A co on taki smutny/zadumany ? Co wy żeście mu zrobili, hmm ? :mad:[/QUOTE] przeszkodziliśmy w chrapaniu ;) i wziął i się zadumał ;) edit. poprosiłam Gremlina żeby nagrał jak Fred chrapie ale powiedział, że nie będzie mu obciachu robił ;)
  20. [quote name='Ziutka'] Proszę Freda cmoknąć od ciotki w ten piękny mokry ogromniasty nochallll![/QUOTE] w ten? :cool3: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/365/fred14.jpg[/IMG]
  21. widzisz jakie masz szczęście ;) filmik będzie jutro, koniec i kropka . dzisiaj podziwiajcie jak spaceruje :)
  22. [quote name='Ziutka']Skoro chrapie i pierdzi to rzeczywiście jest wszystko ok :diabloti: Tak trzymaj Fredziu :evil_lol: :eviltong: A czy smaczki już wszystkie pożarł ? Tego zdjęcia jeszcze nie było - i nie wstawiliście filmiku jak bryka w stylu konika :errrr:[/QUOTE] smaczki dostaje po jednym dziennie :) nie mamy filmiku jak bryka ale mamy inny będzie jutro :) musimy dawkować wam przyjemności ;) [COLOR="#A9A9A9"]ale niektórzy mają już dostęp do linka z filmem ;) ja i gremlin :evil_lol:[/COLOR]
  23. niedzwiadek na przód już chodzi lepiej :) bierze opokon czy jakoś tak dla mnie chodzi ok, ale popatrzcie i powiedzcie co myślicie? [video=youtube;ArSmq54Q7xE]http://www.youtube.com/watch?v=ArSmq54Q7xE&feature=youtu.be[/video] w ogóle Fred to jest leniwiec, leży np tyłem do kuchni a w kuchni coś się zaczyna dziać to nie wstanie i się nie przeniesie tylko się przeczołguje żeby widzieć co się dzieje na poczatku myśleliśmy, że może mieć problemy ze wstawaniem ale po kilkunastu dniach obserwacji obstaiamy lenistwo ;) Ewa, uwierzyli Ci, że Fred mieszka w bloku ?
  24. [quote name='Ziutka']Halo...Halo...jest tu kto ? Fredziu, jak się masz tygrysku ?[/QUOTE] chrapie i pierdzi ;) czyli wszystko gra i buczy :) to zdjecie już było? [IMG]http://imageshack.us/a/img22/4940/28726593.jpg[/IMG]
  25. [quote name='tula']Dziękuję dziewczyny:), niestety zdrowie to coś nieosiągalnego dla Igorka.. Beataczl w przytulisku jest obecnie 65 psów, Ala opiekuje sie nimi całkiem sama. Ja czasem boje się do niej dzwonić, ona jest załamana. Pani Ala bardzo dziekowała że udało się wygrać wewnętrzną ankietę. Nie wiem sama jaki tekst na banerek, może: "Przytulisko Ali Orzechowskiej kandydatem dogomanii - głosuj na Krakvecie", ale dobra w wymyślaniu nie jestem więc może macie jakieś propozycje.[/QUOTE] może tez być coś w ten deseń: "przytulisko pani Ali - wspólny kandydat dogo i miau - głosuj w krakvecie"
×
×
  • Create New...