-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dzień dobry Fredziu i reszta rodziny :) :eviltong: Ale sobie psisko dostojnie [B]wędruje[/B] no :)[/QUOTE] człapie ;) sie przypomne tylko nieśmiało: bazarek na konie z siankiem wigilijnym [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236096-Coraz-bliżej-święta-sianko-na-wigilijny-stół-dla-koni-z-FZNJR-do-20-12?p=20004987#post20004987"]- klik [/URL] allegro dla Freda i Grany na żarcie i bieżące utrzymanie [URL="http://allegro.pl/nakarm-psiaki-pomoz-gerdzie-i-fredowi-i2778896978.html"]- klik [/URL] allegro na Elbrusa i Adrię - konie [URL="http://allegro.pl/uratuj-elbrusa-i-adrie-pomoz-koniom-i2778880026.html"]- klik [/URL] i zajrzyjcie na watęk rodziny z Tarnowa -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236092-Boże-Narodzenie-2012-proszę-pomóżmy-ubogiej-rodzinie"] Boże Narodzenie 2012 - klik [/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Najpierw zrobię mu gumtree, jak nie wywali, to znaczy, że z innych też nie wywali ;) bo tam najbardziej tego pilnują :cool3:[/QUOTE] dziękujemy :) [IMG]http://imageshack.us/a/img840/4971/dsc01350z.jpg[/IMG] -
Viva bardzo prosi o deklaracje. Straciła schronienie i nie ma za co żyć!!!!!
3 x replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']I jakieś niebieskie tabletki dla mnie na optymizm;)[/QUOTE] to nie na optymizm ale optymizm to ładne określenie ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Właśnie wymieniamy progi... podobno takie w tym sezonie są najmodniejsze ;) [/QUOTE] myślisz że jak wymienimy parapety to tam tez się położy? a co będzie jak wymienimy kibel ? :evil_lol: poza tym przypominam że fred z Gerda mają allegro : [URL="http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19145397"]Fred i Greda zbierają na żarełko [/URL] weźcie poreklamuje je gdzie się da :) i konie tez zbieraja na wykup i miejsce do życia -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Uważaj z tym namawianiem... jeszcze na kudłacza zabierze i co wtedy? :mad:[/QUOTE] na pewno nie będziemy płakać, wiesz , imidz i te sprawy ;) Ziutka na lubuskie może być taki tekst? czy za bardzo podobny do poprzedniego? Fred to duży psiak o łagodnym usposobieniu. Ma ok 5-6 lat, waży 50 kilo. Fred z wyglądu przypomina owczarka kaukaskiego, z charakteru już nie :). Jest łagodny i spokojny. Lubi inne psy, bawi się z nimi, koty ignoruje. Kiedyś musiał mieszkać w domu z małymi dziećmi, które bardzo lubi. Teraz mieszka w bloku, gdzie bardzo dobrze się odnalazł. Pozostawiony na kilka godzin nie niszczy, zachowuje czystość, nie hałasuje. Jest towarzyski w stosunku do domowników i pozostawiony sam sobie popada w depresję. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Fred jest podopiecznym Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" i zostananie wydany po wizycie przedadopcyjnej i po podpisaniu umowy adopcyjnej. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']No widzisz... pies ideał :diabloti:[/QUOTE] tylko brać i kochać :cool3: reflektujesz Ziutka? :cool3: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;_yHija4niUc]http://www.youtube.com/watch?v=_yHija4niUc&feature=youtu.be[/video] cdn jutro ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Z gumtree dzwoniła... Eh... takie szczęście, jak pozwolimy kundlowi na łóżko, to znaczy, że zaraz do domu pójdzie :placz:[/QUOTE] nie płacz bo nasz image ucierpi ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No właśnie " no prawie " :eviltong: Co zrobie, że moge patrzeć i patrzeć na Freda ? :loveu:[/QUOTE] zaadoptuj go :multi: tylko on nietowarzyski jest ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img19/6170/dsc01353tm.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ok, to ślij na maila jak juz sklecisz ;) Dajcie fotaska jakiegoś :modla:[/QUOTE] kobieto wszystkie fotki są na wątku (no prawie ;)) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Da radę na lubelskie, ale inny tekst potrzebny, bo mi powywala z takim samym, będzie info " takie ogłoszenie już widnieje " i szkoda mej pracy :eviltong:[/QUOTE] to zaraz cosik sklecę edit albo później -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ogłoszenia dla Fredka ;) Lece mu jeszcze wyróżnić tablicę ;) [/QUOTE] i że co , że jak wyróżnisz to ktoś zadzwoni? ;) Ziutka a na lubuskie i lubelskie da się godzieś zrobić? bo ja nie ogarniam -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin'] [COLOR=#a9a9a9]PS. jakieś wady we Fredzie musimy znaleźć, inaczej nie szukalibyśmy dla niego dobrego domu (na razie jedyna znaleziona wada - pierdzi)[/COLOR][/QUOTE] no uszu nie ma klapnietych to tez wada przeciez ;) no i jeszcze jego czarności można sie przyczepic ;) edit. może po prostu trzymajmy sie tego, że wage tylko ma odpowiednią a reszta jest beee ;) [COLOR="#D3D3D3"](to w ramach tego coby nasz imidź nie ucierpiał ;))[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A na tym filmiku to kolega czy koleżanka ? Czy dzisiaj nocka minęła pod tytułem : pierdzę i chrapie ? :cool3:[/QUOTE] nie wiem, nie pamiętam ale Fredowi to obojetne z kim się bawi, znaczy nie ma awersji do żadnej płci :) nocka dzisiaj? hmm, nie wiem, spałam całkiem dobrze mi się spało ale zanim zasnęłam to słyszałam jak chrapie nic nie czułam ale to pewnie jeszcze do mnie nie doleciało ;) APSA u nas tak chodził od początku, w sumie kulał na przód tez od poczatku stawiamy, że taki jego urok ;) wet nic nie mówił na tył, tylko na przód z drugiej strony my też poszliśmy do weta z przodem a nie z tyłem ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Do [URL="http://www.youtube.com/watch?v=P8jZcs5CZTo"][B][I]tego[/I][/B][/URL] linka? :cool3:[/QUOTE] nie ma zamiast siedzieć i cierpliwie poczekać to grzebią człowiekowi w "jutubie" :mad: ech -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
na tych zdjęciach dwa białaski wyglądają jakna kreskówkach czasami przedstawiane sa poszczególne sekwencje np skakania czy biegania ;) zwłaszcza na tym pierwszym: przczajka i wybicie ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/2353c4b506a41801med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/6d686470a31814b0med.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dokładnie w TEN ! A co on taki smutny/zadumany ? Co wy żeście mu zrobili, hmm ? :mad:[/QUOTE] przeszkodziliśmy w chrapaniu ;) i wziął i się zadumał ;) edit. poprosiłam Gremlina żeby nagrał jak Fred chrapie ale powiedział, że nie będzie mu obciachu robił ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Proszę Freda cmoknąć od ciotki w ten piękny mokry ogromniasty nochallll![/QUOTE] w ten? :cool3: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/365/fred14.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
widzisz jakie masz szczęście ;) filmik będzie jutro, koniec i kropka . dzisiaj podziwiajcie jak spaceruje :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Skoro chrapie i pierdzi to rzeczywiście jest wszystko ok :diabloti: Tak trzymaj Fredziu :evil_lol: :eviltong: A czy smaczki już wszystkie pożarł ? Tego zdjęcia jeszcze nie było - i nie wstawiliście filmiku jak bryka w stylu konika :errrr:[/QUOTE] smaczki dostaje po jednym dziennie :) nie mamy filmiku jak bryka ale mamy inny będzie jutro :) musimy dawkować wam przyjemności ;) [COLOR="#A9A9A9"]ale niektórzy mają już dostęp do linka z filmem ;) ja i gremlin :evil_lol:[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
niedzwiadek na przód już chodzi lepiej :) bierze opokon czy jakoś tak dla mnie chodzi ok, ale popatrzcie i powiedzcie co myślicie? [video=youtube;ArSmq54Q7xE]http://www.youtube.com/watch?v=ArSmq54Q7xE&feature=youtu.be[/video] w ogóle Fred to jest leniwiec, leży np tyłem do kuchni a w kuchni coś się zaczyna dziać to nie wstanie i się nie przeniesie tylko się przeczołguje żeby widzieć co się dzieje na poczatku myśleliśmy, że może mieć problemy ze wstawaniem ale po kilkunastu dniach obserwacji obstaiamy lenistwo ;) Ewa, uwierzyli Ci, że Fred mieszka w bloku ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Halo...Halo...jest tu kto ? Fredziu, jak się masz tygrysku ?[/QUOTE] chrapie i pierdzi ;) czyli wszystko gra i buczy :) to zdjecie już było? [IMG]http://imageshack.us/a/img22/4940/28726593.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
3 x replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Dziękuję dziewczyny:), niestety zdrowie to coś nieosiągalnego dla Igorka.. Beataczl w przytulisku jest obecnie 65 psów, Ala opiekuje sie nimi całkiem sama. Ja czasem boje się do niej dzwonić, ona jest załamana. Pani Ala bardzo dziekowała że udało się wygrać wewnętrzną ankietę. Nie wiem sama jaki tekst na banerek, może: "Przytulisko Ali Orzechowskiej kandydatem dogomanii - głosuj na Krakvecie", ale dobra w wymyślaniu nie jestem więc może macie jakieś propozycje.[/QUOTE] może tez być coś w ten deseń: "przytulisko pani Ali - wspólny kandydat dogo i miau - głosuj w krakvecie"