-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Javena']Elig bardzo dziekuję. Musisz mi wyjaśnic nieco jak to wysyłac. Własnie mam problem, jak na dogo potwierdzic ,że cos było wysłane i jak potwierdzic ,że dostarczono .Państwo nie mają internetu . Pieniadze zbierane na dogo musza byc potwierdzane ,na co były wydane. Kurcze ,troche sie boje ,że złamiemy regulamin.[/QUOTE] jak będziesz zamawiac w jakimś sklepie internetowym to zazwyczaj potem na swoim koncie masz historię zamówienia i możesz zrobic print screena (zdjecie ekranu ;)) przy składaniu zamówienia możesz tez poprosić aby wygenerowali Ci fakturę drogą elektroniczną czyli przysłali mailem (tylko musisz im to wyraźnie zaznaczyć bo zazwyczaj faktura idzie wraz z karmą) zawsze też możesz umówic się z państwem że raz na miesiąc będa Ci tradycyjna poczta wysyłali paragony/faktury które przyjdą z karmą ew raz w miesiącu może może ktoś z okolic podjechać do Państwa i zabrać wszystkie faktury/paragony myślę ze jak przez miesiąc nie bedzie skanów nic się nie stanie gorzej jakbys przez pół roku "zapominała" wstawić czy coś ;) będzie dobrze :)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']niezłe wiano :siara: [B]jak się na nią patrzy,to...[/B] [url]http://images10.fotosik.pl/3422/133c950c2383207c.jpg[/url] ...widać ile pracy włożyłaś.[/QUOTE] myślałam, że będzie napisane: [B]"to... żal dupę ściska"[/B] ;) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
ja dalej czekam na zdjęcia Skubisia bo wstawię innego mastifa ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']No jak nie jak zabrała: posłanko, dwie kurtki, piętnaście uch świńskich wędzonych, pół paczki żwaczy śmierdzących i żółtą wstążkę ? :hmmmm: Zapakowała się w trzy wielkie torby i pomaszerowała ... Zabawki powiedziała ze weźmie nastepnym transportem :roll:[/QUOTE] a obróżki zabrała? ;) a tak się spytam dlaczego żółta wstążka? tzn akcję znam tylko dlaczego Dani? to że się naumiałam je rozrózniac nie oznacza (a szkoda) ze wiem którego z czym się je ;) ale tego tez się naumiem :) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Aaaa ... i zapomniałam napisac :roll: Dani mieszka teraz cztery ulice od nas czyli siedem minut piechotą :) - dam radę ... ;)[/QUOTE] phi to prawie się nie wyprowadziła ;) dacie radę :) -
czy zwierzaki jedzą jakąś specjalistyczną karmę? koty to chyba staruszki co?
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
ja do tej pory się zastanawiam czy dobrze zrobilismy zostawiając u nas Freda tzn czy dobrze ale niego Gnojek go strasznie męczy :shake: liczę że szybko wyrośnie bo chyba dość tułania się we Fredowym życiu: gospodarz, Boguszyce, FZNJR, DS< zwrot z adopcji i hotel i teraz my. chyba dość jak na jednego psiaka ? zwłaszcz że ma już z 8-9 lat najpewniej. ech -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Tak ta Dani idzie do swojego domu [url]http://images10.fotosik.pl/3422/a7a1c6f8cc248fbc.jpg[/url] ech ... [COLOR=#d3d3d3]Chyba zacznę zaraz szyc te obroże dla nietoperzy żeby się czymś zając bo ... ... bo trupem padnę. Serce mnie boli od wczoraj ... [/COLOR][/QUOTE] zdaje się, że mój sprzeciw nie będzie miał żadnego znaczenia? -
[quote name='merryjanee']nie wiem czy to tylko przeze mnie, ale ja założyłam taki bazarek bez zapytania, nie wiedziałam o tym, ale przeprosiłam, poniosłam karę oraz rozliczyłam się całkowicie z bazarku, też żałuję, że więcej nie może ich być, jednak nie wydaje mi się, że przez jedną taką sytuacją te bazarki zostały zabronione, musiało być więcej takich. Ja też żałuję, że tak się stało, my zebraliśmy w bardzo krótkim czasie prawie 300 zł dla naszych psiaków, więc była to super sprawa no, ale cóż.. zawsze może wystawiać na innych portalach lub dokonywać ze stałymi klientami transakcje poza dogomania :) świat się tutaj nie kończy[/QUOTE] nie kończy się masz rację tylko tutaj ujęte jest to w jakies ramy a "poza" może być róznie ty przelejesz na psy a inny zarobi dla siebie i tyle
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Muchomorek się pięknie rozkręcił w tych szaleństwach :) [B]Dani powodzenia w nowym domku!!![/B][/QUOTE] jak to ? ta Dani która dopiero wczoraj nauczyłam się rozpoznawać idzie do domu ? ech -
już patrzec na dogo Oluś nei może? [url]http://imageshack.us/a/img836/3669/dsc00248sa.jpg[/url]
-
[quote name='sylwia1982']czy zakładając bazarek na np. zakup karmy dla bezdomnych kotów, które dokarmiam na swoim podwórku, muszę założyć tym kotom wątek?[/QUOTE] tak każdy cel musi mieć swoj watek chyba ze zbierasz dla fundacji wtedy trzeba pokazać potwierdzenie przelewu pieniazków na konto fundacji
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
o Migotce nikt nie zapomniał ona jest po prostu mega wyjątkowa i nie da się jej zapomnieć i pomylić z jakąkolwiek inna istotą a tym bardziej bulwą :) Kotę też rozpoznaję ale z tym chyba nie ma nikt problemu :) edit kotę Florkę chciałam rzec -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
a to kto ? [IMG]http://images10.fotosik.pl/2684/c3a0140f15173d9amed.jpg[/IMG] i to ? Wróżka? [IMG]http://images10.fotosik.pl/3194/3e1d6c09a110381dmed.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
poprawcie mnie jeśli się mylę: Grochu [IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/621f6c789a2034d6med.jpg[/IMG] Luśka [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/2522/e07a2fc3d23e96aa.jpg[/IMG] Żwirek [IMG]http://images10.fotosik.pl/2628/9935d66b8eb3a7cdmed.jpg[/IMG] Muchomorek [IMG]http://images10.fotosik.pl/3237/47fbb6b2f00f1961med.jpg[/IMG] Matka [IMG]http://images10.fotosik.pl/3237/1f1d05bbf3025b11med.jpg[/IMG] Gruba Uszka [IMG]http://images10.fotosik.pl/2859/da9506ed0550ad3emed.jpg[/IMG] -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']nie....a co? Kajak napisał, że odda się w dobre ręce?[/QUOTE] tja przecież Kajak to głupol ;) niepiśmienny ;) ale jak inaczej bedziemy wiedziec ze to zdjęcia z dzisiaj, he? wyborczą kupujesz ? edit albo jakąkoliwiek inna gazetę z dzisiejszą datą masz? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Zrobię jakieś dzisiejsze to wstawię[/QUOTE] a masz dzisiajsze metro? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
zdjęcia jakies masz? edit. nie swoje, Kajaka -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Zepsuł smycz. Czeka na nową.[/QUOTE] w lesie? na balkonie? -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
3 x replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak tam Kajak ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']Ja uwazam, że Fredzioch jest maltretowany :mad:[/QUOTE] też tak uważam widac jak Gnojek popije to mu odpierdala ;) [quote name='Gremlin']Jak się daje Gnojkowi, to jest maltretowany :D Tylko, że ostatnio Gnojek coraz częściej z maltretowania wychodzi bardziej obśliniony :D[/QUOTE] i głodny dzisiaj Fredzioch zjadł swoje i nic sobie nie robiąc z obecności Gnojka jedzącego ze swojej michy podszedł i wsadził swój pychol i zjadł gnojkowe ;) a gnojek w tym czasie usiłował ominąc Freda ale się nie dało i musiał przejść pod spodem ;) i przez chwilę dwa pychole zmieściły się do jednej miski i .... skończyło się żarcie :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://img194.imageshack.us/img194/9874/20130210152428.jpg[/url] rewelka i te zwłoki misia - [I]miszcza [/I]drugiego planu :evil_lol: -
[quote name='mysza 1']Wiórek jest wyższy od Romeo, to naprawdę wielki pies. Tylko szczupły dość ale może to i lepiej. Taki w sam raz, żeby ręki nie wyrwać ;)[/QUOTE] daj go do nas to go utuczymy jak romka ;) [COLOR="#A9A9A9"](żartowałam :))[/COLOR]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Znaczy się, ma zdjęcia obsranej dupy Freda ? ;)[/QUOTE] nie ale możemy zrobić jeśli sobie życzysz ;) Grem ma zdjęcia Freda i Gnojka chyba