-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No slij ;) I idź na bazar kubrakojajeczny...zapisać mnie tam :) i zerknij jakie zadanie na Ciebie spadło :diabloti:[/QUOTE] o masz babo placek ;) musze zacząć dziergać mam nadzieję, że za duzo zamówień nie bedzie bo nie będę mogła wychodzić na spacery z Fredziem :evil_lol: i wątek umrze śmiercią nienaturalną bo jakoś coś mi sie nie wydaje coby Gremlin miał z Fredziem takie przygody ;) nawet jak wychodzimy we czwórkę to widzicie że tylko ja mam przygody a Grem ma jakieś zupełnie inne (dziwne??) postrzeganie rzeczywistosci :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Podaj adresa na priva ;)[/QUOTE] eee y y tzn chcesz wiedziec gdzie Fred się położył i czeka(ł) na metro? no chyba nie sądzisz że moje cudo ukochane (chrzanić imidż ;)) zostawiliśmy? ;) [COLOR="#D3D3D3"](już slę)[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jak tam po dzisiejszym wieczornym spacerku ? Były jakieś przygody ? ;)[/QUOTE] ha my byśmy nie mieli przygód? :laugh2_2: ale ponieważ wstawilam zdjęcia zanim zobaczyłam to pytanie to kolejne zdjęcia będą jutro tzn dzisiaj ale w dzień ;) edit albo teraz ;) ale nie przygodowe ze spaceru bo nic specjalnego nie było no może tylko tyle, że Fred pobwił się z psem tylko odrobinę mniejszym od siebie normalnie 'na gołe klaty' się bawili z podskokami ;) a pomrukami iście niedzwiedzimi (aż się dziki pochowały w lesie no dobra po prostu nie wyszły z lasu ;) ) po czy Fred stwierdził: 'to wy sobie idzcie a ja poczekam aż metro wybudują' ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img255/3460/u786.jpg[/IMG] btw w sumie na dzisiaj na dzień tez jakieś foty się znajdą ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zdjęcie z cyklu 'prawie trafiłem w posłanie' [IMG]http://imageshack.us/a/img197/3811/u787.jpg[/IMG] ale już niedługo się naumie ma od kogo :) 'dobranoc' :) [IMG]http://imageshack.us/a/img51/4589/u788e.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Pięknie Gnojek rośnie! Morda już taka poważna, no cudny jest. ( Fred też, ale ja tu jestem od podziwiania Gnojka i już). A w temacie pies w bloku - ze strony Gnojka grozi Wam tylko jedno -[B] nocne stróżowanie.[/B] Jakoś się z nim musicie dogadać zanim dorośnie i podejmie obowiązki, bo inaczej przesrane. Moja wersja gnojka siedzi właśnie na balkonie i stróżuje. Trzy sąsiednie wsie postawione na równe nogi, wszystkie kundle w okolicy usiłują go przegadać. Rany, jak ten dźwięk się niesie...I to jest jakaś zupełnie inna kategoria dźwięków. Sąsiedzi mają benia - on szczeka szeptem, w porównaniu.[/QUOTE] nie pomyliłaś się ? stróżowanie? może o chrapanie Ci chodziło ? ;) bo tego to już doświadczamy ale to chyba od Fredzia ;) chociaż i Gnojkowi się zdarza ;) póki co Gnojek uczy się załatwiac na dworze dwa dni = 1 kupa w mieszkaniu ;) i 6 na dworze na 6 spacerów bo nie pojebało nas na tyle, żeby co co 15 min wyprowadzać chciałoby się napisac, 'mała rzecz a cieszy' no ale nie taka mała ;) [quote name='ostatniaszansa']Uwielbiam ten wątek :) [B]tylko dosyć późno się zorientowałam ,że Fred ma DS [/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: UWIELBIAM WAS :multi::multi::multi: Ciągle czasu brakuje aby wpaść do Fredzia z czekającym workiem karmy i smakami. Niestety syn Fredzia Frodo już takim przytulakiem nie jest , popełnił morderstwo :placz::placz::placz: ,obserwujemy, bo bardzo prawdopodobne,że wyląduje w kojcu. Obawiamy się ,że w pewnym momencie zechce zmierzyć się z naszym królem Hipolitem ,który nieuchronnie się starzeje :-( a do tego dopuścić nie możemy . Ewa[/QUOTE] Ewa nie przejmuj się, my tez dość późno zorientowaliśmy się, że Fred już w Ds i że to u nas :p w odwiedziny niezmiennie zapraszamy :) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
to Florka :) żeby nie było że jak nikt nic nie pisze to ja zaomnialam jak się bulwy i nie tylko nazywają ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kochani, pilnie potrzebna osoba do wizyty przedadopcyjnej na Pradze Północ!!! Niestety nie dla Spajka :([/QUOTE] dla kogo i gdzie na pradze północ? -
[quote name='mysza 1']Dobra, napiszę ;) Kropek już w domu :) Sprawuje się dobrze, mieszka w Warszawie, ma prozwierzęcy, fajny dom :) Bardzo się cieszę. Pani zdaje mi długie relacje z jego wyczynów i zachowania. Jest grzeczny, tylko na początku próbował wejść na stół w czasie śniadania ;) Ładnie chodzi na smyczy, nie brudzi w domu. Bardzo fajnie :)[/QUOTE] super wieści :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To Fred ma za swoje z takim maluchem ...[/QUOTE] ano ma ;) [quote name='Ziutka']Gnojek już nie jest taki malutki...nieźle rosnie !!![/QUOTE] 13 kg już waży :) muszę Wam pochwalić Freda normalniejestm dumna z niego jak nie wiem co ;) wczoraj wybraliśmy się na wizytę przed adopcyjną dla chyba max 10cio kilowej suczki ;) no i wzieliśmy ze sobą Fredziocha :diabloti: i Fredzio w nowym miejscu zachował sie genialnie :) na poczatku chwilę poniuchał ale po chyba minucie odpiełam go ze smyczy a on ? on położył sie na środku i przeleżał całą wizytę pa :) uwielbiam tego psa :) nawet jak dobiera się do zabandażowanej łapy [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2397/adsc01437.jpg[/IMG] edit. może ktoś chciałby kubraczek na jajko na Wielkanoc? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239891-Ubierz-sobie-jajka-na-wielkanoc-dla-FZNJR-do-30-03?p=20436942#post20436942"][IMG]http://imageshack.us/a/img20/7664/bazarekjajka.jpg[/IMG][/URL] -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
[quote name='Camara']Aż tak widać, że to nie berneńczyki :oops: a mówiłam! przemalować!!![/QUOTE] o masz nikt nie mówi ze to nie berny tzn Ty teraz powiedziałaś a ja zacytowalam wiec nawet jak edytujesz swój post to kiszka wydało się ;) my tutaj tylko twierdzimy że oprócz berneńczyków płynie w nich równiez krew onkó, labków i haszczaków normalnie rasowe psiaki po kawałku z róznych ras ;) -
[quote name='Randa']blok 100m2, 3x wszystko napisze[/QUOTE] juz piszę musialam wyspacerowac swoje burki postaram się po kolei: wpadliśmy z Fredziem (60 kg kaukaza ;)) nie wygoni, nie padli trupem ;) blok, nowe budownictwo, na parterze z mini ogródkiem (o metraż nie pytałam ;) i nie zaglądałam po kątach) dlaczego Państwo biora psa ? - mieszkają tam od niedawna i chcieli zabrac psa Pani od rodziców ale psiak nie czuł się najlepiej w nowym mieszkaniu i wspólnie podjęli decyzję że psiak zostanie w miejscu i z ludzmi których zna od małego (rodzice i siostra Pani) psiak za szczenika był wzięty z Palucha decyzja przemyślana i Beza nie jest pierwszym psem, którym się zainteresowali oglądali psiaka z psiego anioła i jeszcze jednego ale jeden był agresywny a drugi nie lubił dzieci Państwo dzieci nie mają ale są młodym małżeństwem ;) zdecydowali się na suczkę ponieważ bez problemu na czas wyjazdów będzie mogła zostawac pod opieką jednych bądź drugich rodziców czyli z wspomnianym już wyżej psem mówiłam, że Beza żyje stadnie i może być zestresowana nową sytuacją czy tez może się nudzić i może coś spsocić nie wystraszyło ich to uczuliłam Państwa, że Beza niekoniecznie jest miss gracji przy chodzeniu na smyczy i żeby lepiej kupili jej szelki na początek i żeby koniecznie kupili adresówkę (i tutaj prośba do osoby która będzie przekazywała psa, zby o adresówce przypomniała bo Państwu adresówka kojarzy się z psem, który jest puszczany luzem oczywiście wyjaśniłam, że każdy pies powinien mieć adresówkę i jeszcze najlepiej czip dodatkowo, no ale ja mam strasznego schiza na tym pkt ;)) i też jeszcze prośba do osoby przekazującej psa doradziliśmy Państwu aby na wstępie sunię conajmniej z godzinę wyspacerowali przed wprowadzeniem do mieszkania więc jak taka propozycja padnie z Państwa strony to nie dlatego że mają coś do ukrycia w mieszkaniu tylko dlatego że my im tak poradziliśmy ;) chyba tyle zrobili na nas (bo oprócz Freda wziełam też tz'ta ;)) naprawdę pozytywne wrażenie mam nadzieję, że się nie pomyliłam fajnie jakby sunia do nich trafiła w weekend bo w przyszłym tyg jedno chodzi na rano do pracy a drugie na popołudnie i sunia zostawałaby by w domu nie wiecej jak 3-4 godz
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To juz rozumiem :) gdzie Fred jest ;) ale dalej nie wiem gdzie to jest tzn. chodzi mi o miasto? Wiem gdzie jest Biafra, ale to nie powiedziane, ze i Fred tam tez ;) A czemu poicie Gnojka alkoholem ?? i co sie potem dziwic, ze molestuje Fredzi, nie wie co czyni ;)[/QUOTE] [quote name='Szarotka']O ... sprawdze w necie ;) kojarzy mi sie z Warszawa ;), no to od Krakowa to troche ...[/QUOTE] tak Szarotko, Fred jest w Warszawie u nas w mieszkaniu dzielnie znosi amory nawalonego Gnojka wszak dziś walentynki ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']testowy test do testowania - nie czytać, nie komentować[/QUOTE] za poźno :evil_lol: zdjęcie bys lepiej wstawił jakieś Fredzia bo ja nie mam a tak poza tym to muszę wam powiedziec,że skończyła się Fredziowi bajka teraz musi znosić tez Gnojka na spacerach wyglądają jak słonie pierwszy idzie (ucieka? ;)) Fred a gdzieś obok miał iść Gnojek a że skakał mu do fafli to jest kontrowany i idzie z tyłu za Fredziem i łapie go za ogon ;) na razie chodzą tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img198/4520/sl1bl.jpg[/IMG] ale dązymy do tego, że będa chodzić tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img35/1653/sl2lj.jpg[/IMG] Gnojek jest mega wpatrzony we Feeda jakby teraz nagle Freda zabrakło chyba Gnojek płakałby najbardziej :) btw Gnojek wychodził dzisiaj pierwsza kupę na spacerze ;) radości było co niemiara dobrze ze było jeszcze ciemno i nikt nie widzial jak wiwatowaliśmy "Super super Prodidżi, super" :evil_lol: [quote name='mysza 1']Zapomniałam napisać wcześniej, kilka dni temu pokazywali Fredka w Panoramie, w temacie inwazji dzików na Targówek ;)[/QUOTE] juz się z tego tłumaczylismy ;) jak ogłoszą polowanie na lwy w lasku bródnowskim - będziemy się martwić dziki mamy w poważniu ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luizaaaa']o tak - moje biuro jest bardzo "dog friendly" plus 20 minut od domu piechotą. Teraz Dani sobie spokojnie śpi, a my możemy pracować. Będzie dobrze - wszystko nam się poukłada. Dani to dobry [B]pies.[/B][/QUOTE] "* to Pani piesek? - nie, to suczaka" ;) ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
o kurka ale jej fajnie :) a raczej Tobie ;) że też ja nie mogę zabierac psiaków do roboty :( -
[quote name='_gos_'] A po drugie... Nawet nie wiem jak to napisać... Bo... Pani Grażyna zadzwoniła przed chwilą z pytaniem, czy wyadoptowałybyśmy Leo jej!!! [B]Bo nie może sobie wyobrazić rozstania z nim!!![/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: W planie ma wybudowanie dla niego specjalnego, dużo większego kojca. I nadal spacery, miłość, zabawy. No i w ogóle. Mało się nie rozkleiłam do słuchawki. Zwłaszcza, że jeszcze rano zastanawiałam się, czy ktoś bardziej czasowy i ogarnięty niż ja nie byłby lepszy w aktywnym poszukiwaniu jakiegoś cudu w jego życiu. A tu cud zdarza się sam! Pani Grażyna prosiła, żebym skonsultowała ten pomysł z resztą, więc: co Wy na to?[/QUOTE] a ja się nie dziwię ;) bo kaukazy mają w sobie właśnie to coś, że ciężko się z nimi rozstać u nas tak został [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page170"]Fred[/URL] no po prostu nie dało rady inaczej także ja się pani Grażynie nie dziwię a li tylko gratuluję :) bo zapewne będzie miała fenomenalnego psa bo kaukazy już takie są :loveu:
-
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
coś wam te berny zowczarkowały się trochę i zlabladorowały ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
o masz ci los, czyli nie mogę o Dani zapomnieć bo będzie się tutaj pojawiac ;) dobrze ze maialam dzisiaj tyle roboty że nie mialam czasu pomyslęc o tym, ze nie musze już pamiętac o Dani bo się wyadoptowała Luiza - gratuluje :) -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tu_ania_tu']no, flexi giant xl kosztuja duzo :) [B]jak całe utrzymanie wielkiego psa[/B][/QUOTE] eee tam innych nie mialam to porówniania nie mam ;) ale doga tez nie miałam :placz: bo mam złego tż'ta :mad: -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
dziewczyny mam pytanie czy wyprowadzacie dogi na smyczach automatycznych ? bo szukam dla swojego (jeszcze pokurcza) i wszystko co znajduję jest do max 50 kg i zastanawiam się czy sa dla większych psów edit znalazlam tez do 60 i 75 kg tylko czemu one takie drogie ;) -
[quote name='madcat1981']Przepraszam, jeśli pytanie się powtarza, ale ostatnio bardzo rzadko zaglądam na forum:oops:Mam pytanie do osób, które często kupują na bazarku kosmetyki - czy jest sens wystawiać kosmetyki już rozpoczęte, zużyte w jakiejś części (oczywiście niezbyt dużej). Mam kilka takich, wiem, kiedy zostały otwarte, wystawiłabym za symboliczne kwoty tylko trudno mi powiedzieć, czy w ogóle byłoby zainteresowanie. Jeśli nie, to szkoda czasu:oops: Czy ktoś pamięta może takie bazarki, sam kupował/wystawiał, czy to się sprawdziło?[/QUOTE] sprawdziło :)
-
[quote name='Javena']Chyba ,ze tak .Nie wiedziałam.[/QUOTE] nie wolno wg regulaminu dogo robic bazarków na ludzi można na zwierzaki w potrzebie [U]bezdomne[/U], w dt, hotelach
-
[quote name='Javena']Wydaje mi sie ,że tez bedzie dobrze w ten sposób. Tak wpłacamy na watku Budryska. To świetnie ,że cos zaczyna sie klarowac . Mysle ,ze pieniązki np. z bazarków ,moga pomóc w leczeniu zwierzaków. Chocby częsciowo dofinansować ,to juz to bedzie pomoc.Dziekuje serdecznie. Nawet nie wiecie jak Ci ludzie sie cieszyli ,jak bardzo sa wdzieczni .Żałują tylko ,że nie mogą tego zrobić osobiście na forum.[/QUOTE] trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami a bazarki na zwierzaki :)
-
[quote name='Poker']A moze płacić bezpośrednio wetowi i wtedy jest wyciąg z banku, który można tu umieścić bez szczegółowych danych wpłacającego.[/QUOTE] tylko wet sie musi na to zgodzic i poczekac na wpłatę a ja chcialam jesczez napisac, ze sie bardzo ciesze, że się przeorganizowaliscie i pomoc ruszyła :) i dobrze ze karma będzie kupowana z dogo bo będą potwierdzenia zakupów i nei będzie podejrzeń ze pieniązki zostały zjedzone ;) czy coś Wątek państwa jest jednym z pierwszych watków który czytałam na dogo
-
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kurdupel :)[/QUOTE] ee tam kurdupel mastif jakich mało ;) wiemy ile wązy? nasz Gnojek juz 13 kg ;)