-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Zaglądam do Freda i Gnojka ;) Co do mieszkania w domu itd.. to u mnie do tej pory, gdy wychodze z Myszką na spacer ludzie dziwnie sie patrzą na nas... Przeciez jak tak mozna?? Mieć kawałek ogródka i wychodzić z psem na spacer poza ogrodzenie :evil_lol: Ale ja jestem inna. Mysza zreszta też :diabloti:[/QUOTE] no przecież nie będzie Ci mycha we własnym ogródku srac ;) btw Michaś jak mieszkalismy jeszcze na włochach to jak wychodził to kupę robił zawsze ale to zawsze dopiero za furtką osiedla kiedyś nawet chciałam żeby sie zesrał na trawniku przed blokiem, bo byli tam tacy jedni z Mimi i po niej nie sprzatali i chiałam im niby przypadkiem zademonstrować że się sprzata po psie ale się nie udało po kilkunastu minutach kręcenia się pod blokiem Michaś załatwił się ... za furtką ;) [quote name='Saththa']No ostatnio jakoś nie najlepiej się czuję.... :lol:[/QUOTE] a nie wyglądasz ;) [quote name='Ziutka']Gosia, ale żeś się rozpisała, - lece czytać ;)[/QUOTE] leć ;) pozostają w temacie kup - bo tak :p Fredzio dzisiaj osrał sobie portki bo Fredzio podjada żarcie Gnojka i na odwrót więc kupy Fredzia są rzadsze Gnojkowi Freda żarcie bardziej słuzy ;) ale mniejsza z tym dzisiaj rano Fredus kulturka zszedł z chodimka w śnieg żeby zrobić kupę no i zrobił łapy miał za zaspą a dupsko na zaspie której chyba nie zarejstrował swoim rozumkiem bo nawalił co miał nawalić tyle ze zaraz pod swoj tyłek a nie kilka(naście) cm niżej i tym sposobem upiersolił sobie portki do samej dupy ;) zdjęc nie ma bo mi się tel spsuł Grem ma zdjęcia -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
czaderskie są :) -
[quote name='UlaFeta']W nowym regulaminie bazarkow,Viris zakazala wystawiania bazarkow z katalogow(Avon i Oriflame)bo napisala,ze byly zle rozliczane i budzily kontrowersje.Ja zrozumialam,ze chodzilo o to,ze calkowita kwota nie szla na psy,tylko wystawiajacy zarabial cos dla siebie. Czy nie mozna przywrocic takich bazarkow a od wystawiajacego wymagac[COLOR=#0000cd] bardzo dokladnego rozliczenia[/COLOR],bo takie bazarki,ktore wystawiala kejciu,bardzo pomagaly naszej fundacji.A u nas bida:placz:[/QUOTE] ale to chyba się bezpośrednio kejciu nie tyczyło? tzn wiem, ze juz nie wolno ale chyba nie chodziło o to ze kejciu zle rozlicza tylko ze niektórzy wystawiali bazarki "za zwrot kosztów" bez pytania o pozwolenie
-
[quote name='ronja'][B]ciągnie na smyczy, że mało ręki nie urywa.[/B] wszystkie zalecenia od behawiorysty, które stosujemy przy nauce chodzenia na smyczy w przypadku Wióra nie przyniosły efektów.[/QUOTE] wypisz wymaluj Bronuś ;) ile Wiórek wazy ?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']To niech się Fredem przykryje;)[/QUOTE] oszalałaś? tym agresywnym dużym psem? przecież on mógłby na nim usiąść czy coś a poza tym przeca Fred jest nie z tego osiedla ;) a Gnojek się tylko z miejscowymi zadaje ;) [quote name='mysza 1']Jeśli chodzi o blok i dom z ogrodem to dom jest jedynie ułatwieniem dla ludzi, z powodu możliwości swobodnego wypuszczania psów oraz spokoju świętego i braku konieczności wysłuchiwania komu trzeba zejśc z drogi. ;) A czasem psy "domowe" mogą mieć mniej ruchu niż "blokowe" - wyjdą z domu przebiegną się i siedzą pod drzwiami ;) na przykład. I mają mniej spacerów na smyczy, siłą rzeczy. Także różnie. Ja piszę za siebie i swoje psy ;) A mały jak nic wychłodzony ;)[/QUOTE] mysza ja to wiem ale inny się nawet nie domyślają ;) nas boski Roman nieźle przeszkolił ze spacerami a i teraz Fredzio się rozkręca dzisiaj rano przeszliśmy cały las (prawia tyle co z Ronkiem) w niecałe dwie godz :) naprawdę się rozkręcił Fredzio :) a po południu spotkaliśmy strasznie monotematycznych ludzi słyszłałm tylko: "oo ale pani zazdroszę" "o jaki on fajny" itd ;) a potem Fredzio chwilę pokopulował z Mańkiem tzn najpierw Maniek kopulował z Fredzia nogą potem trochę ze śniegiem a potem Fredzio chciał z Mańkiem i na szczeście zmarzłam w nogi się z Panem Mańka rozeszliśmy bo cholera wie jakby to się skończyło ;) a na nocny spacer pojdzie Grem, jest większy i może spotka pana "nie z tego osiedla" kretyna od wyżła ;) a Gnojek balkonowany to i wychłodzony ;) -
[quote name='mysza 1'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/022xif.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6848/022xif.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] uroczy jest :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']No raczej ;) Leży ;) albo zabija kocyk :lol:[/QUOTE] przykrył się zima jest zimno mu widać w lato nie będzie się przykrywał ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Nie zgadzam się na dzika... porównaj uszy ;)[/QUOTE] nie mam czego u Freda ;) [quote name='Saththa']OK wygląda na cięższego ;)[/QUOTE] wygląda też na grzecznego :p [quote name='Saththa']Nie widze związku :lol: ale ja nie musze :)[/QUOTE] ja tez nie zawsze potakuj albo zagadaj jedno z dwóch zawsze zadziała ;) -
[quote name='mysza 1']Nie będę pisała na wątku dlaczego pani oddała Herę, bo to jej osobiste sprawy, wspominałam o tym wcześniej. W każdym razie Hera nie była winna, bawiła się już z psami [B]a nawet była puszczana, żeby się dodatkowo wybiegała (zamknięte osiedle) chociaż pani obiecała, że nie będzie jej puszczała przez minimum 2 tygodnie. [/B] Hera po prostu nie była psem, jakiego oczekiwała, w skrócie. Do tego problemy osobiste i tyle. Nic się nie stało, dobrze, że wróciła po 3 dniach. Mało kto oddaje tak szybko - to tez o czymś świadczy. Cieszę się, że u Rózi wszystko dobrze :) i nawet na łózku siedzi.[/QUOTE] uwielbiam to bo to już ICH pies i oni wiedzą lepiej że się ich posłucha ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Z pewnym opóźnieniem bo bardzo rzadko tu ostatnio zaglądam gratuluję nowych stałych członków rodziny :-P Muszę w końcu Was odwiedzić, chociażby dlatego że od paru miesięcy pracuję po drugiej stronie Toruńskiej :-P Nasze stado jest notorycznie oskarżane o tupanie po suficie i chwianie żyrandoli (tia!) - a najwięksi przedstawiciele to emeryt Moris i miękkołapy Vit którego nie słychać z pięciu metrów ;-P Pewnie sunie (12 i 8 kg) nawijają czsoprzestrzeń i powodują falowe zaginanie sufitu w formie drgań i silnych wyładowań... zwłaszcza że obie uwielbiają się tłuc... ale nałóżku :-P Miałem też rozmowę z sąsiadką o Vicie (w porywach 25kg, fakt wydaje się większy bo szczupły dość wysoki i kudłaty) jak taki wielki pies w bloku może mieszkać ? Ano świetnie jeden fotel wystarcza... choć w zasadzie tak naprawdę wystarcza jedna poduszka czy posłanko. [/quote] dziękujemy za grtalulacje :) i zapraszamy oczywiście ze smakami dla Freda :) tylko może jak Gnojek będzie już wychodzący już niedługo wczoraj akurat rozmawialam z najbliższymi sąsiadami nie, nie słyszą żadnych hałasów byli zdziwieni że mamy dwa psy i oczywiście jak im je pokazałam to sie rozpływali w zachwycie ;) jakoś tak mamy, ze pod nami i tuż obok sa malutkie dzieci takie do roku i to mnie trochę stresowało tzn nie dzieci a to że oszołomy psie moga hałasowac sąsiadka z dołu tez się nie skarży więc albo mamy inny żelbet albo nasze nie zakrzywiają czasoprzestrzeni ;) [quote name='KWL']Jestem pod wrażeniem jak Fred który spędził większość swojego życia w KL Boguszyce zaadaptował się do warunków domowych i blokowych. Wiem że psy mają wielkie zdolności adaptacyjne w towarzyszeniu ludziom którym zaufają... ale wasza historia jest naprawdę warta spisania i udokumentowania. Po to żeby wszyscy wiedzieli że takie sytuacje są możliwe... Hawk ! Dzięki ! Na tyle ![/QUOTE] ja cały czas się zastanawiam jak Fred to robi i czy to była dobra dla Freda decyzja :roll: bo że dla nas rewelacyjna to nie mam watpliwości :) [quote name='Gremlin']Kilka lat temu widzieliśmy panią spacerującą [B]z kaukazem [/B]w okolicach ul. Mickiewicza, też zadawaliśmy sobie pytanie, JAK? Jak Fred miał przyjechać... też mieliśmy obawy. Przynajmniej ja. Kaukaz? I do tego OGROMNY? No cóż, życie wszystko zweryfikowało. Fred naprawdę doskonale odnalazł się w warunkach, jakie mu zaoferowaliśmy. I, chyba jest (był) szczęśliwy, bo mógł robić NIC.[/QUOTE] może to był taki sam kaukaz jak i Fred ;) kaukaz który ma na durgie "lubię robić NIC" ;) [quote name='Gremlin'] PS. opisywałem, że chciałem nauczyć Freda dawać łapę? Kilkanaście, kilkadziesiąt prób zakończonych kompletną klapą... "dać łapę? no pogięło cię, idę sobie!" Dwa razy pokazałem jak ma Małego przydusić łapą, żeby dał spokój... szybko się nauczył :D[/QUOTE] i dzięki temu wczoraj Maniuś (cośtam cośtam walijski) zarobił od Freda w łeb :evil_lol: [quote name='maciaszek']Ale może Wy przeszkadzacie jemu :diabloti:? My też mieszkamy w bloku. Ilości gadek na temat "duży pies w bloku" i zdziwionych min, nie zliczę. A tekst: "to on ma chyba swój osobny pokój, prawda? hahahaha" bije wszystkie inne na głowę ;).[/QUOTE] tja, prawie jak mebel itd wrr u nas zaobserwowałam dwie skrajne reakcje mało kto mija nas obojetnie w większości wszyscy się zachwycają Fredem i lecą do niego z łapskami ale zdarzają się tez takie kwiatki jak wczoraj miałam nadmienię, że byłam 50-60 m od bloku Fred szedł po Fredowemu na smyczy czyli niuuuuuchał niuuuuuchał niuchał zrobił krok w przód dwa w bok, pół do tyłu i niuuchał dalej wiec pan kretyn z wyżłem nie mógł iść prosto chodnikiem bo akurat go przecinaliśmy więc wg niego ja miałam zabierać tego psa bo to nie jest pies z tego osiedla albo ludzie zabierają swoje psy bo przecież mój duzy jest agresywny i pewnie kutwa usiądzie na ich psie ;) albo mały szczekacz się zapowietrzy i pierd**nie z niedotlenienia czy z czego tam można pierd**nąć przy zapowietrzeniu od szczekania ;) ale na szczęście to jest zdecydowana mniejszośc która jednak potrafi podnieść ciśnienie zastanawiam się jeszcze czy u nas i u Freda przy okazji nie pokutuje to że jest długowłosy przez co objetościowo wydaje się większy tzn szerszy :evil_lol: ech, ja rozumiem, że każdy chciałby mieć domek z ogródkiem itd ale chyba dla psa który nie potrzebuje maga wielkiej dawki ruchu i nie jest trzymany w klatce a ma zapewnione codzienne 3 spacery po min poł godz a najczęściej jeden albo dwa z tych spaceró po ok 1-1,5 godz to mieszkanie w bloku nie jest złe nie potrafię zroumiec ludzi którzy dwakę ruchu potrzebna psu oceniają po wielkości a nie po predyspozycjach rasy zastanawiam się czyj pies się bardziej męczy Fred chodzac do lasu czy wyżeł pana kretyna którego pan wyprowadził 200 m od bloku to się wyżaliłam ;) a propo lasu to nasz lasy wygląda tak :) [IMG]http://imageshack.us/a/img547/3303/adsc01417.jpg[/IMG] dzisiaj też na spacerze zostaliśmy porównani do kucyka ;) czyli na tapecie mamy lwa niedzwiedzia mastifa kucyka i dzika ja obstawiam dziaka ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img266/8544/adsc01418.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/4840/dzikw.jpg[/IMG] a jeszcze w tamacie dużych i długowłosych psów w mieszkaniu że sie męczą że im gorąco itd no przeca by się nie przykrywał jakby mu gorąco było ;) w lecie nie będzie się przykrywał ;) i wszystko będzie ales gites :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img688/3899/adsc06855.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/7638/adsc06856.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lula2010']zarty,zartami,ale jak zobaczylismy w tv,co sie u WAS wyprawia ,to nas lekko przytkalo....:shake:[/QUOTE] dzisiaj już luzik :) chyba ze coś mnie omineło i np nie ma pałacu kultury już ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Ale wydaje sie [B]taki hmmmm duzy[/B];) chyba ze to futro;)[/QUOTE] bo on jedy duży awanturnik :evil_lol: i lejek ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Normalnie nierób, leń, darmozjad! Mówiłam, że trzeba go na [B]pasztet[/B] przemielić![/QUOTE] w zimie większe utarg bedzie ze smalcu -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Awanturnik tylko 12 kilo? w szoku jezdem. :)[/QUOTE] spoko jeszcze urośnie toż mu się wiek jeszcze w tyg liczy ;) [quote name='mysza 1']Kaukaz na łożku nie dziwi mnie zupełnie, nawet kaukaz plus mały gnojek ;) Sama przerabiałam wielokrotnie układ kaukaz plus onek na łożku :) [B]Wygodnie średnio [/B];) ale co tam :) Racja, zapomniałam o 'balkonowaniu" szczeniąt ;)[/QUOTE] e tam średnio zajebiście się podłogę zmywało ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Mały burek szybko rośnie, tfu, tfu ;) Macie balokn? Na balkon z dużym i już ;) Przecież lubi śnieg. Tak bym powiedziała tej pani- mieszka na balkonie ;)[/QUOTE] mamy :) przeca Roman ładnie wyglądał przez balkon ;) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=dsc05880m.jpg&res=landing[/IMG] strasznie mnie to wcholerwia podejście "w bloku? duży pies?" a Freduś naprawdę nam nie przeszkadza, chyba, ze stanie w drzwiach, wtedy to inna inszość bo ani go obejść ani przeskoczyć czasami ;) a to ile zajmuje miejsca na podłodze to li tylko moja sprawa bo "mój jest ten kawałek podłogi" ;) a wczoraj na przykład jak wróciliśmy ze spaceru popołudniowego to psiaki, żeby mi nie przeszkadzać, jak krzątałam sie po mieszkaniu i zmywałam podłogę po gnojku ;) grzecznie i w pełnej komitywie zaległy na .... łóżku :diabloti: i dogadały się jakos bez problemu mina jak ich przyłapałam - bezcenna ;) niestety jak tylko Fred zobaczył, ze ja widze z prędkością zadziwiajaca jak na niego czmychnął na posłanie ;) czujecie ten klimat? 60 kilo mokrego zaśnieżonego kaukaza plus prawie 12 kilo awanturnika na łóżku? ;) żyć nie umierac ;) btw mysza ale na balkon dużego nie możemy bo przeciez gnojka na balkonie trzymamy ;) żeby zapewnic mu odpowiednią dawkę świeżego powietrza i maksymalne dotlenienie bo cosik mu pod deklielkiem troszkę szwankuje moim zdaniem ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Żeby nie było, że Spajka na kotlety przerobiliśmy, a ja zbieram pieniądze na jacht, wstawiam fotkę Spajkulca ze swoim kolegą, i moim nowym (choć może już nie tak bardzo nowym), nabytkiem [B]Skubim vel łysym tyłkiem[/B] :) [url]http://images48.fotosik.pl/587/d81fca53b7222903gen.jpg[/url][/QUOTE] vel mastifem ;) no brytan jakich mało ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zasypało nas więc nie ma opowieści ;) za to jest zdjęcie burków bez szkoły ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img820/9061/20130204213059a.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']płeć nie ma znaczenia-w domu tylko ONA [/QUOTE] możemy dostarczy c do najbliższego lasu dla zdrowotności ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']kaukaz odpada bo moja Mordziasta nie lubi psów w domu[/QUOTE] kurna suki nie mam ale ale może kaukazica Luśka dostarczy śnieg? u nas pod blokiem ludziki odśnieżali jak byłam na popołudniowym spacerze odśnieżają teraz a i tak za bardzo nie widać efektów na tyle ich nie widać że Fredzio Zgredzio co nie lubi chodzić po śniegu chciał mi na ulicę zdezerterować ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']luzem chcem :grins:[/QUOTE] to będzie luzem na kaukazie na butach na nogawkach spodni ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']jamniczki są super! [B]Maupo[/B],poproszę więcej tego śniegu i trochę mrozu!![/QUOTE] wyślę ci na kaukazie albo na butach albo na nogawkach spodni chcesz? ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka']Można gdzieś zobaczyć zdjęcia ?[/QUOTE] na dogo bazarki juz sa w archiwum ale możesz w starociach na miau podejrzec jakies przykładowe o tutaj - kubraki na jajka -[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=109091"] klik[/URL] a tutaj - aniołki - [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=148087"]klik [/URL] a wczoraj popełniłam sobie towarzysza Miecia do towarzysza Romana po czym Mieciu został pożarty przez Gnojka ;) Roman i Mieciu -[URL="http://img836.imageshack.us/img836/8624/dsc01410fg.jpg"] klik [/URL] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
ha rozpoznaje po kolei Migotka Muchomorek Matka Żwirek i Groch chyba rozpoznaję ;) z pierwszej części zdjęc ;) nie to nie matka matka jest na pozniejszych zdjęciach to ta w tych podartch rajtkach tylko kto to ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tajwan? no normalny to on kutwa nie jest ;) póki co ;)