Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. jakie gustowne porcięta ;)
  2. [quote name='kamil16']my nie jestesmy mobilni musze poprosic kuzyna o pomoc zaplacic za paliwo prosze o pomoc dla tego pieska moze jakis bazarek co by te koszty nie byly takie duze moge cos podeslac na ten bazarek na koszty transportu przeciez psiakow w schronach jest duzo i nie jest problem adoptowac tylko madrze ta kwestie rozwiazac[/QUOTE] o widzisz i już więcej (jaśniej) wiadomo na czym się stoi z transpotrem widziałam, że na bazarkach bywasz więc spróbuj samej/samemu wystawić bazarek :) [quote name='beka']Kamil weż pod uwage że to nie jest pies Pipi (która i tak ma ok 30-40 zwierząt) wiec trudno żeby ponosiłą koszty jeszcze transportu. Pokombinuj po pisz na forum transportowym, na fb, może uda sie to jakoś zgrąć.[/QUOTE] fakt, schron psa nie dowozi na miejsce tylko trzeba się po niego pofatygować samemu i dobrze piszesz nie problem adoptować a mądrze to rozwiązac poszukajcie wiem, ze nasza reakcja może zniechęcać ale gro osób wypruwa sobie żyły, robi bokami i poświęca swoje zdrowie na rzecz psów (jak np Pipi) a czasami wychodzi jak wychodzi, że ktoś (nie móię tutaj o kamil16, tylko ogólnie) robi łaskę że adoptuje psa i jeszcze my mamy dowieźć najlepiej z zapasem karmy i czerwoną kokardką stąd nasza reakcja - nazwijmi ją obronna 300 km to nie jest jakaś straszna odlegołość i myślę, że sprawę transportu da się jakoś zorganizować przy minimum chęci z obu stron i ma tutaj duże znacze wkład finansowy bo nie oszukujmy się, nikt za darmo psów nie wozi , każdy samochód mniej lub więcej pali i tylko w dobrej wierze wiozoącego jest czy policzy za samo paliwo czy z amortyzacją wozu to nie jest tak na dogo, że na hasło, pies ma jechac do ds, potrzebny transport jest 1500 chętnych osób które zawiozą tego psa niestety nie ma tak stad tez i moje pytania o to dokąd mozecie podjechać, czy czy możecie zapłacić za transport rozumiem, że dom nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej i na nią właśnie czekamy? cudnie by było jakby sie udało tak szybko Setowi znaleźć dom :)
  3. [quote name='maciaszek']No właśnie, jak się jodyna sprawdza? Działa? Pytam, bo noszę się z zamiarem jodynowania białasa :diabloti:.[/QUOTE] nie bardzo wiem jakie ma mieć działanie ;) ale wetka mówiła przemywać to przemywam ;) Fred tą łapę ma 'zasklepioną' i już już prawie zarośnięta potrzeba jej li tylko czasu, którego Fred z Gnojkiem jej nie dają ;)
  4. [quote name='Ziutka']Nooo Fredziu, spodobałes sie panu, pan nie chciał adoptować ? :diabloti:[/QUOTE] ja Ci dam adoptować Freda :mad: Fred już sie adoptował :loveu:
  5. [quote name='maciaszek']A jak tam łapencja Freda? Bo na fotkach widać, że czerwona jakaś...[/QUOTE] bo miał przed wyjściem posmarowaną ją jodyną ;) a ona taka rudawa jest ale nie jest idealnie nie rozlizuje już sobie 'do żywego' ale co drugi dzień jak wracam z roboty to bandaż jest obok łapy albo na posłaniu tyle, że mu Gnojek pomaga z tym bandażem za tydzień bedziemy szczepić Gnojka i jak sie nic nie zmieni to weźmiemy Freda ze sobą coś nam wetka wspomniała że może mu zapodać jakąs 'blokadę' i przez kilka dni nie będzie go swędzieć i nie powinien się interesować btw. tylko czekałam aż ktoś zapyta o łapę ;) bez jodyny wygląda naturalniej zdecydowanie :)
  6. [quote name='zerduszko']Psy tam mordują... się ;)[/QUOTE] aa tance hulanki swawole ;) luzik obydwa zyją tylko jeden ciągle śpi ;)
  7. [quote name='zerduszko']Morderstwa jakieś :crazyeye:[/QUOTE] że co ? [COLOR="#FFFFFF"]i brakujące znaki[/COLOR]
  8. [quote name='kamil16']ja od warszawy tez mam jeszcze ok 180 km mysle ze kwestie finansowa nie bedziemy uzg na forum mamy kontakt z pipi ciag dalszy nastapi na pw z pipi[/QUOTE] ale to nie jest licytacja kto ma ile km ;) tylko tak jak pisalam wyzej inf ile mozecie wyjechac po psa i czy możecie zapłaić/dołożyć sie do transportu znacznie ułatwia kwestie organizacyjne widac zadaję niewygodne pytania ;)
  9. [quote name='kamil16']a ile jest od was np do warszawy[/QUOTE] od nas jest zero ;) a od Pipi 180 km jeszcze raz zapytam ile jesteście w stanie wyjechać po psa? łatwiej wtedy jest zorganizowac jakąkolwiek pomoc w transporcie jak się wie dokąd nie chodzi o to żeby się podzielić po połowie kilometrami tylko zorganizowac to jakoś logicznie i przy okazji jak najbardziej odciązyć Pipi ona nie dośc że ma problemy zdrowotne to jeszcze w cholerę roboty przy psach dlatego pytam dokąd możecie wyjechac po psa i czy jesteście w stanie zapłaić za transport? mało kto wozi za darmo nieswoje psy , niestety :roll:
  10. [quote name='Pipi'] 3x, nic nie pisalam o kastracji, bo dla mnie to oczywiste, ze zanim pojedzie zostanie wyciachany. Tak juz mam, ze ode mnie zaden raczej pies juz nie wyjedzie z klejnotami. Co prawda nie rozmawialam o tym z kamil16, ale mysle, ze tu nie bedzie nawet dyskusji. Przeciez jestesmy dogomania tak?[/QUOTE] Pipi ja wiem tylko zaczęłam się zastanawiać czy przezzdrowie i tempo adopcji nie przegapi się tego mam nadzieję, że ze strony domku nie będzie problemu :) edit. kamil dokąd możecie podjechać po psa?
  11. [quote name='kamil16']decyzja podjeta tak pomozemy damy dom prosimy o pomoc chociaz troche w transporcie bo to 300 km[/QUOTE] DS czy DT? czy jesteście niemobilni? czy trzeba tylko kawałek podwieżć psa? i czy możecie zapłacić za transport? i co z kastracją psa?
  12. [quote name='wilczy zew']odwilż :-( :angryy:[/QUOTE] u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM?p=20499381#post20499381"]nas[/URL] nasypało wczoraj i dzisiaj mamy fotki zimowe ;) ale chodniki czarne tyle ze mokre tzn nie wszystkie chodniki
  13. [quote name='Tekla64']harcowal chyba ino jeden drugi ino odpieral ataki i to w parterze hihih ale fajnie maja[/QUOTE] faktem jest , jak już pisała mmmonika, że Fred głownie leży a resztę rozrywki zapewnia rozmiar no facet jest i tyle chociaż podobno rozmiar nie ma znaczenia ;)
  14. i żeby nie było, że to tylko Fred leży Gnojek uczy się od [I]miszcza[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/8986/f2013022315.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img109/319/f2013022316.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img189/3062/f2013022317.jpg[/IMG] i info dla tych co nie mają śniegu chłopaki naparzają się na środku chodnika :razz:
  15. a jak już się dał namówić to harcom nie było końca :) [IMG]http://imageshack.us/a/img267/1664/f2013022310.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img541/8594/f2013022311.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/4981/f2013022312.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/7628/f2013022313.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img255/6307/f2013022314.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://imageshack.us/a/img577/9435/f201302236.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img853/2260/f2013022321.jpg[/IMG] potem były podchoy do zabawy [IMG]http://imageshack.us/a/img842/681/f201302237.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/7607/f201302238.jpg[/IMG] aż w końcu w drodze powrotnej Fred dał się namówić :) a dokładnie to przewalając się na bok oznajmił nam, że on pier*li i dalej nie idzie teraz to on czeka na zabawę ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img834/1041/f201302239.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Maupa4']Meldujemy ze mieścimy osiem pokurczów w golfie trójce :grins:[/QUOTE] [quote name='Tekla64']aaa to jakis konkurs "ile kto zmiesci " my kiedys w maluchu: 4dorosle osoby, 1 ON, 1 bokser, 2 jamniki i 4 worki siezego perzu. dzis nikt sie nie kisi i nikt nie zostaje.[/QUOTE] [quote name='Gremlin']Hm... Hodowczyni, od której miałem Miśka, hodowała też dogi niemieckie. Na wystawy jeździła w dwie osoby i dwa dogi. Właśnie maluszkiem :D :D[/QUOTE] ja jako antykłakowa mogę jeżdzić i rikszą byleby psy jechały w bagażniku ;) wczoraj powędrowałam z chłopakami do lasu jeszcze widno było i poczułam się przez chwilę jak z Ronkiem w Krakowie - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204619-Roman-z-Chrzanowa-brzmi-dumnie!-Zwłaszcza-taki-co-ma-dom-)/page24"]post #599 -klik[/URL] w pewnym momencie nasze drogi skrzyżowały się z drogą trójki ludzi - pan i dwie mocno nastoletnie córki podziwiali widoki itp itd no i mijając nas tradycyjnie zachwycili się Fredem :) przy czym Pan bezczelnie wyciągnął aparat i zrobił mu fotke :crazyeye: nie wiedziałam, że przez tą przesyłkę od Ziutki Fred takim celebrytą będzie ;) zdjęcia z dzisiaj lasowo-zimowo-zabawowo taaaaki już jestem duży [IMG]http://imageshack.us/a/img191/128/f201302231.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/6008/f201302232.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img805/6098/f201302233.jpg[/IMG] gdy Gnojek pozował na dużego psa Fred tymczasem zalątywał się o drzewko ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img805/6240/f201302234.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img407/8867/f201302235.jpg[/IMG]
  18. [quote name='malawaszka']naliczyłam cztery :eviltong: misie :D[/QUOTE] o fu*k jednak ten autobus nas czeka ;) zatem tanio sprzedam miniwana :evil_lol:
  19. [quote name='morisowa']No wiesz, ludzie się rozwijają :eviltong:[/QUOTE] my sie rozrastamy :evil_lol: edit dodam, że do passata zmiesci się z pięc-siedem pokurczów ;) reklama dzwignia handlu ;)
  20. [quote name='ahedok']No i tutaj wreszcie dotarłam. Normalne zdjęcia to chyba takie od czubka nosa do końca ogona, ale[B] moim zdaniem częściowe też fajne[/B] ;) Na pewno lepsze niż nic[/QUOTE] zwłąszcza te od dupy strony ;)
  21. [quote name='morisowa']Tacy jedni (super ludzie) co adoptowali od nas kaukaza a mieli już azjatkę to mają taki fajny samochód (jeżdżą z psami, śpią w tym samochodzie wszyscy jak taka potrzeba jest) ale nie pamiętam jak to się nazywa - kwl na pewno wie. A ci ludzie wzięli jeszcze pirenejskiego z dogo :) [B]I teraz trójkę miśków muszą wozić[/B] :eviltong:[/QUOTE] coś sugerujesz? ;) edit chociaż my już wozimy trójkę miśków Grem wozi Freda Gnojka i mnie a ja Freda Gnojka i Grema :evil_lol:
  22. jako nowy podczytywacz stanowczo ządał zdjęcia całego psa od przodu w dzień jak mam sie naumiec [I]"hu is hu"[/I], nawet jak jest [I]"only łan"[/I] ?
  23. może ktoś z dogo się skusi: niaktualne, sprzedało się ;) Sam Fredzioch wyglada tak Fredzioch z Gnojkiem się nie zmieszczą razem ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img715/4582/mp1120212.jpg[/IMG]
  24. [B]Tekla64[/B] witamy i zaprszamy częściej :) [quote name='Ziutka']Gosia - padłam po Twoim poście o Ramonie itd :evil_lol: Nie mogłam opanować śmiechu :evil_lol: jesteś the best :diabloti:[/QUOTE] tja, a kto wymyślił taką adresacje, hę? dobrze, że panpaczek nosił paczki wieczorem jak byłam w mieszkaniu bo nie wiem jakbyśy odebralli to z poczty ani imię, ani nazwisko się nie zgadza a żadne z nas nie ma tego adresu w dowodzie chyba na książeczki zdrowia psów :evil_lol: wieczorne polaków rozmowy: ja, wyrwana z półsnu podczas dziergania jajków zbieram sie na spacer zwarta i gotowa do wyjścia spozieram na Grema bo coś się kręci jeszcze grem: odlać się muszę ja: :shock: Grem: no przeciez nie będę psów prowokował na spacerze :diabloti: a tak poza tym to spać mi się chce :smhair2: :niewiem: :niewiem: :niewiem:
  25. [quote name='maciaszek']Też mam wrażenie, że bardziej syfiasto się zrobiło. Przychodzę do domu i szalik śmierdzi mi spalinami. Chociaż wracam wieczorem, ruch prawie żaden, cisza spokój. Dawniej szalik mi spalinowo nie podśmierdywał... A BAzylątko nieco alergiczne jest, rzeczywiście. To by wyjaśniało oczka. [B]A siusiak [/B]:eviltong:?[/QUOTE] a to ty nie wiesz, że siusiak to najwrażliwsza część facetów ? :diabloti: podobno
×
×
  • Create New...