Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mala_czarna']Chyba będziesz musiała tu wstawić :)[/QUOTE] no własnie będa jakieś foty bo ja pod ręką gnojkowych nie mam ;) btw co z tym dupskiem Skubisia?
  2. [quote name='joaaa']Ja wyprowadzając się z Ursynowa miałam dwa dogi i bokserkę+ drugą bokserkę tymczasowiczkę. [B]No i w windzie już się nie bardzo mieściliśmy.[/B] A pani sąsiadka z piętra niżej mówiła, że słyszy jak psy chodzą po mieszkaniu i stukają pazurami, a jak się bawiły, to sufit się trząsł. :eviltong: A nie byłam jedyna, inni też mieli po dwa, trzy duże, nieblokowe psy(kaukazy, MT, dogi, leonbergera, nie wspominając o drobniejszych jak onki, rotki czy kolaki). [/quote] i dlatego musiałaś się wyprowadzić :evil_lol: [quote] Super, że Fredzio zostaje. A mały śliczny, ale czy to na pewno MT, jakiś mało podobny do Skubisia.:evil_lol:[/QUOTE] z charakteru tez jak MT się nie zachowuje ;) podróbkę nam dali jak nic przy okazji szukania miejsca gdzie mu się baterie wyjmuje poszukam tez metki czy przypadkiem nie jest "made in china" ;)
  3. [quote name='Gremlin'] kto to widział trzymać psy myśliwskie w bloku :cool3:[/QUOTE] ja ;) ale się jej pozbyłam bo brzydka była :evil_lol:
  4. Pani: oo a gdzie taki duży piesek mieszka? ja: w mieszkaniu w bloku i się wyśmienicie odnajduje ;) P: w bloku? :crazyeye: ja: tak w bloku P: taki duzy? on to chyba spokojny jest bo mi to się wydaje, że w bloku to tylko psy takie jak jamniki powinny mieszkać nie tylko kutwa pani się tak wydaje :angryy: bo pewnie "taki duży" pies to w bloku zajmuje więcej miejsca niz jakby zajmował w domu a już na pewno więcej miejśca niż jakby zajmował w budzie na łańcuch poniżej umęczony mieszkaniem w bloku Fred [IMG]http://imageshack.us/a/img16/744/20130204213037a.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Ziutka']Gosiu to już nie bedziecie brali psiaków na DT ?[/QUOTE] teraz nie miałbyć jeden nasz jeden tymczas no ale pojawił sie Fred :oops:
  6. [quote name='mysza 1'] Hera jutro wraca. Po długich rozmowach doszłam do wniosku, że większy problem ma pani niż Hera. Hera zrobiła postępy, bawiła się z psem sąsiadów, reaguje na komendy, dobrze spaceruje. Jest niespokojna w mieszkaniu, popiskuje ale nie sądzę, żeby był to dramat. Na pewno nie piszczy ciągle, w czasie mojej rozmowy, która trwała 30 minut nie pisnęła ani razu. Je smakołyki, bawi się chętnie. Pani jednak przezywa, że Hera nie spi tylko się kręci, przez co pani nie może spać i jeść i ogólnie ją to przerasta. Pomimo namów syna, który też tu mieszka (19 lat), zadzwoniła wieczorem i powiedziała, że nie da rady. Oczywiście płakała i przepraszała. Najbardziej boli mnie to, że sie pomyliłam. Pierwszy raz, tak od początku do końca nie poznałam się na ludziach, do których zwykle mam intuicję. Sama sprawdzałam dom i byłam przekonana, że ktoś, kto tak kocha psy i ma takie doświadczenia, na pewno nie podda się łatwo. Pani doskonale wiedziała jakiego psa bierze- bardzo aktywnego o czym zarówno ja jak i Ronja mówiłyśmy. Zresztą dwa razy widziała Herę i jej szaleństwa. Może jest tez tak, że Hera okazała się zbyt różna od poprzedniej suni, spokojnej 6 latki... Nawet p. Kamila sama przyznała, że może tak być. Jest mi bardzo przykro, że naraziłam Herę na taki stres ale uznałam, że warto spróbowac i naprawdę nie spodziewałam się, że tak szybko zostanie skreślona. Jestem jednak z niej dumna, bo wiem, że się starała i była kochana dla tych ludzi. Może trochę nerwowa i pobudzona ale to dopiero kilka dni... Slyszałam o rozdawanych całusach i wiem, że na pewno chciała mieć swój dom.[/QUOTE] o kurde szkoda :(
  7. [quote name='Kara.'][B]W sumie powinno się chyba zaznaczać od pierwszej pozycji. [/B] W tym przypadku wydaje mi się ,że sprawiedliwiej i przyzwoiciej byłoby jednak zabrać każdej po jednej parze:lol:[/QUOTE] też mi się tak wydaje że od pierwszej pozycji następnym razem napisz, że wygrywają najwyższe oferty i kolejność licytacji czyli ze jak są wszystkie pozycje zajęte za taką samą cenę to jak ktoś da wyzszą ofertę to zapisujesz od pierwszej pozycji zabranie każdej po jednej jest bez sensu bo jak przyjda kolejne licytujące po 9 zł to co, zabrać Ziutce bo ma jeszcze 3 pray i tym sposobem każda będzie miala po jednej ? ;)
  8. dzień bez opisu Freda przygód jest dniem straconym? no to mamy przechlapane :evil_lol: Fredzio Zgredzio i kość niezgody sprzed kilku dni ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img833/1006/201302021423042a.jpg[/IMG] i jeszcze ostatnia brakująca faktura Freda za leczenie łapy - 150 zł [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2971/fra20130123wetlapa.jpg[/IMG] tym samym wpływy i wydaki Freda zanim przyznaliśmy się głównie sami przed sobą że nie jesteśmy się w stanie z nim rozstać zamknęły się w saldzie: [B]- 335,82 zł [/B] zrobię pewnie jeszcze z jeden bazarek żeby trochę podzerwoać Freda (i swoje konto ;) ) zobaczymy, chciałam tylko tak podsumowac
  9. to jest TEN MATKA? [IMG]http://images10.fotosik.pl/2683/975c58151d6593c3med.jpg[/IMG] jeszcze jakoś inczej pieszczotliwie, bądź nie, się zowie? czy Groszek jst jeszcze tylko Magistrem Inzynierem czy jeszcze kimś? i czy Żwirek to tylko Żwirek ?
  10. [quote name='Maupa4'] Ciekawe co będzie jak dojdziemy do rozpoznawania Wielkiej Białej Matki ... ? :hmmmm:[/QUOTE] podobno matka jest tylko jedna ;)
  11. [quote name='Szarotka']Musze wrocic doczytac bo narazie nic nie rozumiem...[/QUOTE] proponuję od pierwszego postu ;) a potem obrazki od końca :p
  12. [quote name='wilczy zew'][B]3x[/B],może zacznij od łatwiejszych zadań-zapamiętaj Migotkę,to nie bulwa ale ona myśli,że jest bulwą.[/QUOTE] może nie wyglądam ale dam sonbie radę ;) odróżniam już Groszka i Żwirka ;) Migotkę tez mało tego odróżniam Maupę i inż. Karolinę ;) damy radę ;) jaanka, co mi się dziwisz jak mi wmawiają, że z dzikiem/lwem/niedziwiedziem/mastifem na smyczy na spacery chodze? wewnętrznie czuję, ze po takim osiedlowym praniu mózgu mogę mieć zaburzone widzenie płciowe u czworonogów ;)
  13. olaboga skoro Żwirek ma jedną łatkę i co za tym idzie jedno niebieskie oko to ile niebieskich oczu ma ta? (ew ten ;)) [IMG]http://images10.fotosik.pl/2628/75a3af42bf1ac663med.jpg[/IMG] edit. i gdzie? :crazyeye: edit dwa na wstawionych zdjęciach tych ostatnich nie widzę Groszka, czy dobrze widze? ;)
  14. [quote name='gameta']Hahahaha doprawdy? No to wejdź w mój profil, i poczytaj, poszukaj moich sprzeciwów i swoich wpisów. Jestem za całkowitym zakazem i spamu na pw i wpisów w profilu :)[/QUOTE] znalazłam, ze tylko dwa razy się bulwersowałaś ;) osobiście wolę wpisy w profilu niż na pw teraz kiedy nie kupuję prawie na bazarkach zagladam tylko na te do których dostanę linka (pw albo wpis w profilu) nie popieram spamu ale zaraz popadniemy w paranoję jakąś teoretycznie bazrków nei można hopac teraz tez nie mozna wysyłac pw z zaproszeniami ani tez umieszczac takowych w profilu na reklamach bazarku bazarek można reklamowac tylko raz zaraz się okaże że modzi będą zmuszeni podyktować cent na fanty i np będzie ze torebka może być sprzadana w kwocie od 3-243 zł ;) nie popadajmy w paranoję nefesza, miło, jak jest link do bazarku w pw z nr konta, to fakt ale jako kupujący powinniśmy wiedzieć co i gdzie kupujemy poza tym tak jak piszesz czasami numer konta podany jest w pierwszym poście i sprzedający nie ma obowiązku przypominać odrobina dobrej woli powinna działać w obie strony :) poza tym teoretycznie kupując na bazarku kupujemy aby wspierać danego psa, wiec pierwszy post w którym jest podany cel powinien byc przez nas przeczytany i wówczas widac czy jest podany nr konta od razu czy będzie pw chyba, że ktoś kupuje na dogo bo taniej i po prostu korzysta z okazji a psy ma w dupie btw. nefesza to nie personalnie do ciebie tylko poprzez twoj post nawiązałam do zapodanego tematu
  15. [quote name='Maupa4'] Pewnie że tak - ma się duuużo czasu. Tak siedze teraz (no nie teraz ;) ) i lepię sobie teraz te "garnki" - godzinkę, półtorej ale niecodziennie ale jak mnie szał ogarnie to lepię, lepię, lepię ... I jest to dużo czasu ... duuużo czasu niespędzonego przed kompikiem na fejsiku, na pasjansiku, na psiejmanii, przed telewizorkiem, na zakupkach w markecikach/galeryjkach, itd, itp. Boszee - znowu staję się wolnym człowiekiem. No i jest realny, namacalny, widoczny efekt ... ;) [/QUOTE] ha ja tak się wyżywam świątecznie na aniołkach i kubrkach na jajka ;) kiedys wprawiłam w zdumienie ludziów w pociągu wracałam se z delegagji i musialam skończyć kawałek rys wiec otworzyłam laptopa, dorysowałam co mi kabelków brakowało zamknęłam laptopa i wyciagnełam szydełko i nitki do dziergania ;) zadanie na dzisiaj: Żwirek - łatka na dupsku i niebieskie oko
  16. [quote name='jola_li']OBoże................ Takich wieści mi trzeba jak powietrza!!! Freduś ma prawdziwą Rodzinę!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] no tak jakos wyszło ;) [quote name='Igam']Mój "dziadek" też tak siada, jeśli nie chcę iść w tą stronę co on by chciał, lub ktoś rozsypał chleb dla ptaków, a ja mu mówię, że nie wolno go jeść ;) Siada i już. Dlatego prawie zawsze noszę coś w kieszeni w celu ułatwienia mu decyzji :lol: Żeby było - "przyszedłem, ale tylko dlatego, że coś dla mnie masz" ;)[/QUOTE] ja to przynajmniej mam wytłumaczenie, że kaukaz ale ty ? przeciez ty masz dwa pudelki ;)
  17. [quote name='wilczy zew']Jak pięknie wyskoczył [url]http://images10.fotosik.pl/2731/f8a05980790fe898med.jpg[/url] Przyznaję,że nie umiem rozróżnić Żwirka od Muchomorka(tylko ich),widzę różnice ale nie umiem zapamiętać,który ma łatkę :oops: Dlaczego tę angielkę będziesz szukała na następnej wystawie? Nie ma to jak kopiowane dobki!![/QUOTE] a ja nie ogarniam kopiowania, przycinania ogonów, klejenia uszu itd kurna przeca jakby miały miec takie stojące uszy te dobki to by się takie rodziły :roll: btw. on nie wyskoczył on po prostu wyprostowany jak struna siedzi na nosie tego drugiego ;)
  18. [quote name='jaanka']Sama nie wiedziałaś jakie skarbeczki wywalasz ;) To jest utrapienie takie gromadzenie róznych materiałów bo coś się z nich zrobi . Zupełnie jak wiewiórka . Na jakimś wątku już napisałam że chyba byłam w poprzednim wcieleniu samcem altannika .[/QUOTE] to w pracy zalega więc luzik ;) zbieralismy na tratwę żeby wystartować w spływie na "bele czym" czy jakoś tak ;) ale nam mineło :evil_lol: kto to i jak wygląda od przodu? Żwirek czy Muchomrek ? mam ambitny plan zapamiętać jednego bulwa dziennie ;) wczoraj był groszek dzisiaj kolej na kolejnego ;) [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/2583/3d4b772476b49a2c.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Maupa4']A masz jak przetrzymac czy to kłopot ?[/QUOTE] nie ma kłopotu ostatnio* wywalilismy jak było ich z 50 jak nie więcej ;) *) kilka miesięcy temu ;) a potem wywalalam na bieżąco ale jak widać nie do końca skutecznie skoro tych kilka sie ostało ;)
  20. [quote name='mysza 1']Doskonale wiedzieli, że biorą aktywnego psa, mają urlop i męczą ją konkretnie. Bardzo długo chodzą. Nie pomaga :([/QUOTE] kurde niektórych psów nie da się zmęczyć ;)
  21. [quote name='mysza 1']Na moją sukę też nie działał ten Kalm. Babka była u weterynarza wczoraj, dał jej łagodne tabletki, bo Hera bez przerwy drepcze, nie śpi, piszczy, kręci się. Bardzo jest niespokojna. Zobaczymy, to są łagodne środki, może delikatnie się po nich wyciszy ale wątpię, bo większość wymaga długiego stosowania a sama właścicielka mówi, ze nie chodzi o to, żeby psa szprycować. Może będzie musiała mieszkać w domu z ogrodem. Niestety o Herę nie ma zapytań i czeka tak długo, ze bardzo się cieszyłam na ten dom... :([/QUOTE] mysza tak się spytam a jak oni ze spacerami? wiem że to nie zawsze pomaga ale często pomaga może ją zmęczyć na spacerze? wiem, ze nie zawsze sie da ale jak się chce to można (w końcu my z Bronkiem wychodzilismy o 5 rano żeby miał 1,5-2 godz spacer ;)) może porządnie zmęczona by padła po prostu ?
  22. [quote name='Maupa4']Powiedz - odbierzemy wszystkie rozmiary [/QUOTE] na razie mam tylko kilka 2 po 80 cm 3 po 60 cm i jeden malusi 30 cm poczekam aż się więcej zbierze to dam znac chyba ze chcecie te kilka ?
  23. [quote name='Maupa4']Jesssuuuu ... Luśka jest kaukazem ... :mdleje:[/QUOTE] a nie wygląda :evil_lol:
  24. [quote name='Maupa4']Nie wyrzucaj ... Konstrukcja kocich gadzetów rozpracowana na wystawie - tekturowe rurki są [B]niezbędne [/B]:razz: [/QUOTE] rurków mam na bieżąco mi zostają od papierów do drukowania na ploterze raz więcej raz mniej drukuję musze powiedziec pani sprzatającej żeby ich nie wyrzucała dłuższe: 84,1 cm i krótsze:59,4 cm i jeszcze krótsze 42 cm i 29,7 cm innych rozmiarów niet
  25. [quote name='mysza 1']To ten, sąsiad Gosi ;) Wszystko u niego dobrze :) było jak ostatnio rozmawiałam z jego domem.[/QUOTE] ha czyli dobrze znalazłam ;) mysza jak ludzie sa normalni to mogę sie z nimi zdzwonić i umówić na wspólny spacer jakby coś :)
×
×
  • Create New...