-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Zdaje się, że dziamgolenie to stały element starzenia się. Nasz, wiekowy już, Bazyl też zaczął dziamgolić. Dzień bez dziamgolenia to dla niego dzień stracony ;). Na ogół sam nie wie o co mu chodzi, ale dziamgoli. Aż w końcu, jak Fred, zasypia i chrapać zaczyna ;).[/QUOTE] ha, Michaś (z awatarka) na starość miał to samo :D dziamgolił jak stary dziadek pod nosem czyli to oznaka starości ;) dobrze że mi Grem mówi: "nie marudź" a nie "nie dzamgol" bo bym go jebła ;) a tak dziamgolący dziadek delektuje się smakami od mmmoniki ta mina ta malująca się na niej dzika rozkosz ;) ten smród nie do przecenienia ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img13/1715/adsc06851.jpg[/IMG] i chwilowo nowych zdjęć brak ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew'] no i jeża szkoda,teraz śpią[/QUOTE] czyli dla jeża to prawie śmierć marzenie - we śnie -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Dupa ... jednak torebka foliowa na łeb. [B]W mordę jeża[/B] ...[/QUOTE] to już chyba lepiej z tym rowem zadziałaj niż masz go kbeblowac jeżem rów zdaje się bardziej humanitarny .... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wróciłam po kilkudniowej przerwie ;) I takie wieści.. super ;) gratuluje dwóch nowych członków rodzinki :)[/QUOTE] i kto tu mówi o nowych członkach rodziny , hę? gratulacje Marta :) btw Fredowi odpierdziela dziamgoli wyciagnał mnie na spacer tzn sama poszłam żeby przestał dziamgolić kurna jak mnie wpieniają dziamgolący faceci baba to co innego jej to nie wypada nie pomarudzić od czasu do czasu ;) aż się bojęc o będzie jak mi się wszystkie chłopy zestarzaeją na raz i będą dziamgolić na potęgę jedyna nadzieja że będę wówczas przygłucha ;) albo, że im kupa pomoże ;) myślicie, że to efekt halnego w górach? pamiętam, że Zora przy halnym w górach też odpierdalała :stupid: ma ktoś na zbyciu dużego zrównoważonego psa nadającego się do małych dzieci ? edit. Fred przestał dziamgolić zaczął chrapać :diabloti: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']ten płowy [url]http://images10.fotosik.pl/3186/3b5b5bd8fcfa955a.jpg[/url][/QUOTE] to teraz jak juz wiem jak wygląda jego zadek z całą moca mogę trzymać kciuki za płowego zadka ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']ale go podduszają [url]http://images10.fotosik.pl/3302/20f3e06f754e56a0med.jpg[/url] [/QUOTE] pewnie żeby mu oczka było wyraźniej widać ech biedne koty i jeszcze ta choroba morska ;) trzymam kciuki za Groszka chociaż nei wiem który to ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
jakoś mi na hiper szczęśliwe te koty na wystawach nie wyglądają ekhm :roll: -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Na pewno bedzie mial 9-10 lat nasz Lorek. ''Podczas robienia nowych zdjęć do strony (10.11.2005) biedny, przestraszony aparatu pies przeskoczył siatkę i uciekł do sąsiednich boksów. '' - czyli od daty zdjec moich pierwszych minelo 7,5 roku [url]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=2&sort=data%20DESC&pid=1868[/url][/QUOTE] on duży jest więc praktycznie to staruszek czasami się zastanawiam czy gdyby był ogłaszany czy znalazłby się dom który by się podjął opieki nad Lorkiem i czy Lorek by się przestawił -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wczoraj nastąpiła zuchwała napaść i kradzież w mieszkaniu "ktoś" (oczywiście niewiadomo kto :cool3:) ściągnął torbę smaków z parapetu :crazyeye: ostał się jeden na szczeście były to smaki ze "starego" rzutu i zostały tylko takie te pojedyńcze cienkie ścięgna i jedno kopytko dzsiaj Gnojek miał rzadszą kupę czyli wiadomo kto zjadł za dużo smaków :razz: ale jak wytropić kto ściągnął je z parapetu który sięga mi powyżej pasa ? Gnojek by raczej nie sięgnął Freda nie wypada o takie coś podejrzewać? generalnie w mieszkaniu panuje zmowa milczenia ;) chyba się chłopaki dogadują, co? a tak wyglądają jak każdy je swojego smaka (Fred śmierdziela od mmmoniki :scared:) ciężko powiedzieć, że każdy na swoim posłaniu bo Gnojek podsiadł Fredka a Fredek nie mógł sie zdecydować i na wszelki wypadek zajął dwa posłania po kawałku ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img24/2370/adsc06850.jpg[/IMG] -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jak Joasia nic nie pisze to pewnie wszystko ok, ale mam nadzieje, że może jakieś fotki nam tutaj wklei? ;)[/QUOTE] jakby coś nie ten teges to służe fotkami tybetana nikt się nie zorientuje że to nie Skubiś ;) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Joasiu, napisz co o Skubisia słychać, bo jeszcze sobie ktoś pomyśli, że nam się ten tybetańczyk rozpłynął we mgle :evil_lol:[/QUOTE] moim zdaniem tybetaczyka to wogóle nie było ale co ja tam wiem o tybetanach ;) co u gołodupca? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Tylko do lasu, tylko :grins: Dobra a powiedzcie co zrobic z chorym psem ? Też do lasu ? :hmmmm: [COLOR=#a9a9a9]Chociaz w zasadzie jak pomożecie mi znaleźć Ornipural to nie wyrzucę Groszka do lasu ...[/COLOR] :roll:[/QUOTE] nie do lasu chyba że las będzie przypadkiem obok chore psy wywala się za miastem do rowu im bardziej chory tym bliżej miasta można wywalić ew można na autostradzie wypuścic ale widzę, że już masz lek to możesz spokojnie Grocha do lasu odstawić ;) u nas też leje dlatego Gremlin poszedł na spacer ;) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
jakiego psiaka dotyczy wizyta pa? Atosa? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']czytałam :mad: [/QUOTE] i dołączasz się czy będziesz linczować? :evil_lol: w sumie to kuna co innego zrobić ze starymp psem jak sie kupi nowego i ma się las blisko? ;) [COLOR="#A9A9A9"]tk się tylko zstanawiam odkąd powiedzialam ze tymczas zostaje na stałe[/COLOR] -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Od wczoraj nikt ;)[/QUOTE] a od przedwczoraj ? -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
dziewczyny a myslicie o ogłaszaniu Lorka? -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
dzwonił ktos? przeca on fajny jest -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']ajtam ajtam od razu od razu jest klimat wsi spokojnej wsi wesołej i krowiego pastwiska obok obory dla ostrzeżenia potomnych i innych naiwnych to to jest to: [URL]http://www.krakvet.pl/krakvet-przysmak-zwacze-zoladki-wolowe-500g-p-20924.html[/URL] :diabloti: [COLOR=#e6e6fa]zobacz ile mają wartości odzywczych a Ty kręcisz nosem (dosłownie)[/COLOR]:eviltong:[/QUOTE] oj, żebys wiedziała że jak otworzyłam paczkę to mi sie dzieciństwo na wsi z obora przypomniało byczki, krówki itp ;) może i ja kręcę nosem ale Fred to się oblizuje po konsumpcji o tak ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img217/5374/adsc06854.jpg[/IMG] i w sumie to najważniejsze :) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Ano szansa jest - pod warunkiem że wybrałas że to ten na podstawie zdjęcia i to zanim otworzył oczy ;) Szansa jest też jeżeli jest tym "ostatnim" którego nikt nie chciał. :siara:[/QUOTE] ee yy my wybralismy prawie bez oglądania było "najczarniejszy" albo "berneńczykowaty" z umaszczenia ;) a potem stwierdziliśmy po imionach że tego co się Princa na pewno nie chcemy ;) no i został gnojek ;) aaaaa był jeszcze jeden typ ale on został w hodowli więc nie wiem co nam w takim razie z gnojka wyrośnie ;) jak to mówia "pozyjemy zobaczymy" najwyżej kupimy nowego to starego się wywali ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
a macie wszędzie śmietniki? bo mnie wpienia jak pod nowymi blokami nie popostawiali se śmietników ale filują z balkonu kto sprzata a kto nie kiedyś tak mnie babka wpieniła, ze mialam ochotę woreczek z zawartością ;) powiesić jej na ogrodzeniu jej strzezonego osiedla ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Wiesz co ? Chyba na prawdę jest ładna. Co przy rasowym cieszy ;)[/QUOTE] czyli jest nadzieja dla mojego Gnojka ;) bo straszyli mnie że przyjdzie taki okres gdy będzie przypominał krzyżówkę pterodaktyla z hipopotamem bądź jelonkiem ;)