-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Gośkije - nie czepiaj sie, że mało co napisałam na temat "zabawy" Freda z Prodigy ale....ja mało "pisząca" jestem, nie tak jak TY :diabloti: Wole Ciebie czytać, niż sama mam pisać :eviltong:[/QUOTE] się nie czepiam ino napisałam że w zawoalowany sposób to okazałaś ;) gdyby nie Fred i jego 'przygody' w życiu bym nic takiego ani tyle nei napisała wystarczy zajrzeć na watek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222857-ostatnio-przeczytana-książka-czyli-czytam-bo-lubię-)"]"ostatnio przeczytana ksiązka czyli czytam, bo lubię"[/URL] tam to cierpię katusze, żeby się uzewnętrznić:roll: [quote name='malawaszka']rzucił mi się w oczy zmieniony tytuł więc wejszlam :D reflex szachisty nie ma co :D poczytałam trochę wstecz, zachwycciłam się Gnojkiem, zachwyciłam się nowym domem starego Freda - no gratuluję!!!!!! jeszcze trochę a dojdę do wniosku, że skoro Wy możecie mieć dwa giganty w bloku to ja mogę mieć pięć nibypiesków w domu i nikogo juz nie oddam :splat:[/QUOTE] możesz ;) masz naszą zgodę ;) [quote name='morisowa'].. to jest mój staruszek kochany ;)[/QUOTE] a mój od wczoraj nie ;) poszliśmy sobie we czworo na spacer Gnojek chciał się bawić Fred nie, więc dawał mu niekoniecznie deliktanie do zrozumienia, że nie (co oczywiście Gnojek niekoniecznie rozumie ;) a nawet jak rozumie to nie znaczy, że się dostosuje ;)) i w pewnym momencie Fred w pelnej szybkości* zaczął oddalać się od Gnojka i oczywiście kto był na drugim końcu smyczy ? no kutwa oczywiście ja :angryy: Gremlin nie ma takich przygód napisałabym wam więcej o swoich niezwykłych odczuciach w tamtym momencie ale mam wrażenie, że moja reka dynda cała czas przy smyczy a nie jest tutaj ze mna zespojona na stałe z barkiem:crazyeye: *) pełna szybkość - ja wiem, że Fred nie wygląda ale naprawdę potrafi przygazowac :roll: za to dzisiaj chłopakom z rana rozdzieliliśmy spacery Fred był taki oszołomiony wolnością od Gnojka że z tego wszystkiego zapomniał się wysrać ;) jeszcze kilka zdjeć z cyklu, jak Gnojek męczy Freda uszko jest the best [IMG]http://imageshack.us/a/img694/9031/88915229.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img690/3568/83030253.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/7854/12492780.jpg[/IMG] żeby nie było że on (Gnojek znaczy) tak zawsze czasami jest tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img707/3805/krab1.jpg[/IMG] -
mestudio udało się wysłac paczkę? ile kosztowała wysyłka?
-
[quote name='maciaszek']Witaj u Bazylka :multi:. (...)[/QUOTE] przez chwilę (dłuższą ;) ) zastanawiałam się do kogo to powitanie bo pzecież ja tutaj zaglądam już długo więc przecież nie do mnie ;) tyle, ze po chwili (tej dłuższej) uświadomiłam sobie co sama wcześniej napisałam, że nic nie pisałam ale tradycyjnie jak to bywa na dogo podczytywałam obiecuję się częściej odzywać ale nie gwarantuje, że coś mądrego napisze ;) wiesz jak to u mnie jest ;) [quote name='maciaszek']Akurat mój TZ do takich nie należy, wręcz odwrotnie ;). Kiedyś to prawie siłą musiałam mu leki wciskać, gdy chorował. Teraz już ufa mej wiedzy medycznej i wie, że go nie faszeruję na darmo. Ani że otruć go nie chcę :evil_lol:. Tym bardziej mnie zabolało to ględzenie, bo przecież mnie zna i wie, że do hipochodryczek i lekomanek nie należę :mad:. Aaaaaaa! Nie napisałam, że mamy duże, białe, spasione bydlę w domu :evil_lol:. Duże, bo... duże ;). Białe, bo... wiadomo. Spasione, bo... waży 56 kilo! Nie wiem skąd mu się utyło, nie powinno. Chyba trzeba będzie porcje jedzeniowe zmniejszyć. Bydlę, bo... lek na chorego siusiaka to.... [B]zawiesina dowymieniowa dla bydła [/B]:evil_lol:.[/QUOTE] ja pitolę moj to sie sam sterydu najadał ale widzę że Twoj to profesjonalnie bedzie tą zawiesiną dla błydła faszerowany ciekawe jakie będą skutki ;) (uboczne :evil_lol:)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lula2010']wrrrr....juz poprawilam....chodzilo mi oczywiscie o DANI,ale coz....nic nie poradze ,ze LUSKA caly czas w glowie....:loveu:[/QUOTE] nic sie nie martw :) ty tylko pomyliłaś a ja całkiem o Grubej Uszcze zapomnialam :oops: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Ale za to ma aktywną emeryturę... Przynajmniej ma jakieś atrakcje i nie zrobi się starym, znudzonym, zrzędliwym dziadkiem :diabloti:[/QUOTE] dziamgoląco-pierdzącym i chrapiącym, hę? edit i stękającym na dokładkę ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']I ja przyszłam na terapię ;) Działa ;) Byłam w Waszej okolicy, nawet na zakupach w wielce zatłoczonym CH Targówek. Nie mogę wydać dlaczego :eviltong:;)[/QUOTE] ech trzeba było dać znac ale przed zakupami to akurat jakbyś wychodziła z zakupów bysmy się doczłapali pod CH ;) [quote name='mmmonika']u mnie bylo tak jak jeszcze żył mój Marten (ONkowaty mieszaniec), że zawsze jak biegły razem się przywitać to niuf Ares ścinał zakręt zaraz przy narożniku domu. I nie wiedzieć dlaczego Marten zawsze próbował go wyprzedzić od wewnętrznej - parę razy naprawdę się wystraszyliśmy jak go docisnął siłą swoich 80kg do rogu. a tamten głupek tylko jęknął stęknął i następnym razem to samo. Zderzenie na pełnej szybkości na czołówkę też im się zdarzyło (właśnie przy tym rogu - nie widziały się) - nie sądziłam, że onek może tak koziołkować w powietrzu, a jak już walnął o glebę to był tak oszołomiony, że nie wiedział czy ma skompleć z bólu czy nawarczeć na Aresa. Ale ostatecznie żadnego poważnego nieszczęścia nigdy nie było ([B]różnica między nimi była ok 50kg[/B])[/QUOTE] to tak jak teraz u nas :) znaczy pomiędzy psami ;) ja to nie wiedziałam jak ratować Gnojka bo go zwyczjanie spod Freda nie było widac ;) najpierw myslałam, ze Fred sie po nim przeturla i bedzie gites a ten sie zaczał na nim tarzać i nie wiedziałam z której strony Freda w końcu się Gnojek zmaterializuje :evil_lol: ale wstał, otrzepał się i dawaj, dalej do Freda doskakiwac i za fafle go łapac ;) nic nie ma instynktu zamozachowawczego ;) ale za to przewidujący jest wielce bo już kilka dni wcześniej wytargał Freda za uszy ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img685/5971/40784388.jpg[/IMG] -
[quote name='maciaszek']Mam nadzieję, że to o to chodzi z tym nocnym łażeniem. Ale gdzieś tam w głębi siebie czuję, że to jednak "starość"...[/QUOTE] u nas powodem była sraczka czego Ci szczerze nie życze ;) (przymierzałam się przymierzałam, zeby coś napisać ale nie od czapy tylko się wstrzelić w temat i wogóle no i się w wstrzeliłam, ze sraczką :splat:)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']widzę, że Fred również preferuje te zabawy, przy których można tylko lezeć a całą resztę rozrywki zapewnia rozmiar :)[/QUOTE] tja wczoraj położył się na Gnojku i zaczął się na nim tarzać także Gnojkowi wystwała spod Freda tylko głowa a i to tylko momentami chyba jednak te moje żarty, że [I]duży pies to pewnie usiądzie na małym [/I]to nie są takie dalekie od rzeczywistosci :roll: nie będę ściemniac, napedził nam stracha :eek2: -
juli daliście znac dziewczynom od spanieli? asia&ginger czy emilia 2208? albo jakoś tak ;) może pomogą z ogłoszeniami czy z czymkolwiek innym cudne sa a ludzie beznadziejni :(
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Fred ma takie ruchy podczas zabawy, jak mój kot...kiedy się nawpieprza wątroby :evil_lol:[/QUOTE] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=Hi4fo9-P220"]'te kocie ruchy'[/URL] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: w dość zawoalowany sposób wyraziłaś swoje ochy i achy ale przyjmujemy je z radością ;) boski jest tarzający się Fred, co ? :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to jeszcze jeden filmik: [video=youtube;2wOfnx1kEPg]http://www.youtube.com/watch?v=2wOfnx1kEPg[/video] i jeszcze jeden : [video=youtube;CNckKf0onLU]http://www.youtube.com/watch?v=CNckKf0onLU[/video] czekamy na ochy i achy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='rencia42']Wszyscy jesteście obłędni, psy i właściciele.Przy największej chandrze po przeczytaniu co u was, humor mi się poprawia natychmiast.[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Prawda ? Mysle tak samo, uwielbiam ten wątek :) :evil_lol:[/QUOTE] znaczy mamy wątek terapeutyczny ;) dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy jeszcze :) zapewne jak tylko na nieśpiąco wyjdę z nimi na spacer coś się wydarzy, na bank :evil_lol: [quote name='Florentynka']Dziękuję, wzruszyłam się. Ach, te łapy... A swoją drogą to mam kretyńskie skojarzenia, bo popatrzyłam na zdjęcie i westchnęłam z zazdrością, że przy szczeniętach nieludzkich nie trzeba używać zaślepek do gniazdek elektrycznych. A zdjęcia spacerowo zabawowe super, że o dialogach w dymkach nie wspomnę. Bossskie![/QUOTE] ale istnieje szansa i to spora że szczenię ludzkie będzie bardziej komunikatywne ;) [quote name='Florentynka']Myszkę i słuchawki można wymienić na bezprzewodowe ;) [B]A co do ładowarki - skądś Gnojek przecież musi czerpać energię[/B]. A że się przy okazji kabel wystrzępił... cóż, widać był stary i sparciały.[/QUOTE] fu*k żebym wiedziała, że to temu ma tyle energii to bym mu nie pozwoliła kabelków zjadać w sumie na poczatku wpierd**ił maść do Fredowej łapy ([B]steryd[/B], antybiotyk i przeciwgrzybiczne) i myśleliśmy że to dlatego taki energiczny jest ;) a to przez kabelki :splat: tak czy siak odkąd zaczął specery to w domu psi anioł zaanektował sobie łóżko gościnne na posłanie chyba musimy przestać gadać, ze go oddamy to może potraktuje nas w końcu jako DS i będzie spał na podłodze jak na burka przystało ;) [quote name='Ziutka']Jutro do chłopaków zostaną wysłane smaczki ;)[/QUOTE] dziękujemy :) w nagrode za 'liczne' stawiennictwo mamy dla was filmiki :) i bardzo proszę nie komentowac wartkiej i bystrej akcji i tempa w jakim ona się toczy pamiętajcie że główną rolę gra Fred i scenariusz i rozwój akcji 'pisany' był pod niego :evil_lol: [video=youtube;Cw98CV6OrKI]http://www.youtube.com/watch?v=Cw98CV6OrKI&noredirect=1[/video] śmiga filmik, czy cos spartoliłam? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']O Grubej Uszce :roll: i :mdleje: i ;)[/QUOTE] o fu*k gruba uszka [IMG]http://images10.fotosik.pl/2684/3ea9aa2944a284d7med.jpg[/IMG] wida jeszcze trochę muszę się poumiec ile ich jest :oops: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Żwirek, Wróża, Muchomorek [IMG]http://images10.fotosik.pl/3472/49cff5edcaa24b9fmed.jpg[/IMG] Brakuje: Tego Wielkiej Matki, kaukazicy Luśki i Grocha że o Migotce nie wspomnę czy o kimś zapomniałam? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
i jeszcze tzn fredowe tfu, wolne tłumaczenie ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img15/9670/f201202171a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/4492/f201202172a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img201/8493/f201202173a.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Bo spacer nie przebiega, spacer przechodzi. A jak przechodzi, to [B]we fredowym tempie[/B].[/QUOTE] i nie tylko spacer coś wam pokaże oczywiście początek tego co poniżej miało miejsce [I]na moim spacerze[/I] ale śmigiem migiem (powiedzmy ;)) poleciałam z kundlami po Gremlina i robiliśmy jeszcze jedną rundkę i była powtórka z rozrywki i dobrze bo się bałam że mi chłop nie uwierzy jak mu powiem, że kundle ... się bawiły ze sobą :multi::multi::multi::multi: tzn najpierw to nie wiedziałam czy Fred nie wkurwił się na Gnojka i go nie zagryzie ;) no ale wiecie Fred to Fred :) no i dzisiaj rano (no dobra nie tyle rano co na pierwszym spacerze ;)) była powtórka z rozrywki ale przetrzymały nas burki na sam koniec spaceru ;) nie ukrywam, że w związku z zaprezenrowanym poniżej materiałem liczę na dzikie tłumy ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img717/1267/f201202171.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img687/7500/f201202172.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img90/9734/f201202173.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img404/3110/f201202174.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'] Ogólnie to chyba im się wszystkim w głowach pomieszało ... ;) [/QUOTE] nie tylko im u mnie gamonie zaczęły się bawić razem na spacerze i wogóle oczywiście po Fredowemu, żadne brykanie co to to nie ;) ale i tak nam to i owo opadło, bo nie wiedziałam najpierw czy Fred chce zagryźć Gnojka czy co ;) okazało się 'czy co' :evil_lol: żeby było jasne, ja wiem która to Dani ;) ale czekam na foti coby resztę zidentyfikować ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3422/93e80448c3db59f7med.jpg[/IMG][/URL] A czyje to nereczki ? :mad:[/QUOTE] ja wiem ;) najbardziej na prawo to Żwirek tak mi sie zdaje że plamkę na zadku widać po lewo to Muchomor pośrodku Wróżka bo chyba że o ludzkie chodzi tych jeszcze się nie naumiałam ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Bingo :)[/QUOTE] o masz to jak już dzisiaj tutaj wygrłam to raczej w totka nie mam szans? fu*k ;) [quote name='Maupa4'] A jaką chcesz obróżkę dla Gnojka ? :hmmmm: edit To znaczy: długośc, szerokośc i te sprawy ...[/QUOTE] jakąś męską ;) znaczy w pingwinki czy inne zwierzątka albo samochodziki a te sprawy czyli długość i szerokość itd to musze pomyślec tzn zmierzyć ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Florka i Muchomor :) czy nagrodą jest obróżka dla Gnojka? :oops: edit chyba ze strzeliłam gafę to wtedy mam karę ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
wszystkei je znam o ! a na tym zdjęciu są (pewnie walngę gafę ale co tam, grunt zeby się watek kręcił ;)) w czerwonym - Wróżka na pierwszym planie - Żwirek 'z tyłu' - Muchomor [IMG]http://images10.fotosik.pl/3422/aabcdf8f6975299cmed.jpg[/IMG] -
to może ja choć grosz się do wysyłki dorzucę? bo produktów do dorzucenia nie mam a wysyłka też kosztuje TZ mestudio daj znać w pon ile kosztowała wysyłka
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Odnośnie części pierwszej - wiedziałam, że tak będzie, że zawsze "ja" mam racje :diabloti:[/QUOTE] widzisz jak ty nas znasz ;) [quote name='Ziutka']Ale pikny spacerek :) a Fred jakoś tak z tyłu hmm...wyjasniał, czy jak ?:cool3:[/QUOTE] obstawiam 'czy jak' on tak ma tyle, że chyba mało zdjęc miał od dupy strony ;) dzisiaj chłopaki byli na dwugodzinnym spacerze ja w końcu pospałam jak się domyślacie to przygód mieli coniemiara tyle, że żaden nie chce opowiedzieć ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A szkoda - lubie wasze "rozmówki"...np. o tym, kto ma racje :eviltong:[/QUOTE] tutaj akurat się zgadzamy ja ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ja też zupełnie tego nie rozumiem, ze Grem jak to Grem - nic się nie dzieje, wsio jest OK :cool3: A właśnie...gdzie się Grem podziewa ?[/QUOTE] <- o tam ;) widać Grem prawie jak Fred bo Fred to Fred JEST a Grem to Grem ;) BYWA [COLOR="#D3D3D3"](na dogo)[/COLOR]