Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. daj znać koniecznie co do spuchniętych łap, może miec zapalenie żył po wenflonie tego akurat 'łatwo' się pozbyć pamiętam, że my z Michałem jeżdziliśmy przez kilka dni na kroplówki ale tak to było ok dużo gorzej nam się czuł po czyszczeniu i usuwaniu zębów usmiech82 - najważniejsze pytanie : czy ufasz wetom tam gdzie jest psiak ? nie wiem ile żyja labki ale siedmioletni labek młodzieńcem zapewne już nie jest dla niego to też jest stres poza tym stracił dużo krwi więc raczej jak sprężynka nie będzie skakał na następny dzień poza tym jak jest po narkozie to te tez 'chwilę' trzyma nie wiem czy byłeś kiedyś operowany ja miałam operację laparoskopową i też się po niej nie zrywałam jak skowronek bo mnie brzuch napierd*lał masakrycznie weź pod uwagę, że pies ma pół brzucha albo i więcej rozprute więc nie oczekuj że po 1-2 dniach będzie biegał jak szczeniak mam nadzieję, że będzie dobrze [B]czy wycinek guza został wysłany do badania histopatologicznego? to, że nie było przerzutów o niczym nie świadczy to że wet ocenił na oko tez o niczym nie świadczy wycinek powinien być zbadany [/B] i bądź dobrej mylśli :) bez śledziony da się żyć a guz to nie wyrok *tylko trzeba zbadac histopatologicznie tego guza, żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia
  2. jakby coś to ja czekam na info ile ten kurier kosztował
  3. super że udało się że Dzeki też pojedzie :) nas rozłożyło i nieskromnie powiem, że to że nie bierzemy udziału w transporcie nam pasuje jakby była poprzednia opcja transportu to i rozłożeni byśmy pojechli ale dobrze wyszło jak wyszło :) i jeszcze kota sie załapała na transport do DS :)
  4. [quote name='mysza 1']Tak, bardzo dziękuję Wam za pomoc.[/QUOTE] chyba,ze ktos chce zostawić swoją deklarację z przenaczeniem na inne psy pod wasza opieką a mało ich nie macie chociazby chory Foksik
  5. [quote name='lula2010']zajrzalam na watek ,przyznaje ,poczytalam pobieznie-Fred-piekny,dostojny pies,podoba mi sie ta rasa ale zwyczajnie (podobnie jak dobermanow)sie ich boje....:oops: zostane przy mojej 13-letniej astuni i 2 bulwach fr ,pozdrawiam....[B]aaa Gnojek to tez kaukaz[/B]?[/QUOTE] nie Gnojek to Mastif Awanturnik Tybetański Oszołom ;) wiecie co on ostatnio zrobił? ja wam powiem ;) jak wracamy ze spaceru to mamy klatkę schodową - drzwi - korytarz - drzwi do mieszkania mieszkamy na końcu korytarza więc do przejścia jest "kawałek" ;) Fred po przekroczeniu drzwi pomiedzy klatką a korytarzem zatrzymuje się i rusza dopiero po otwarciu drzwi do mieszkania bo w sumie po co ma się fatygowac skoro drzwi sa zamknięte i nie ma gdzie wejśc ;) a Gnojek? Gnojek leci pod drzwi do mieszkania i najlepiej to pierwszy by wchodził ;) i jak już wejdziemy (my i Gnojek) uprzejmie zapraszamy Freda aby ruszył swoje szlachetne 4 litery i zaszczycił nas swoja obecnością w mieszkaniu no i drzwi otwarte , my w mieszakniu, Gnojek w przedpokoju zrobił siad przy drzwiach Fred raczył ruszyć w nasza stronę korytarzem i Gnojek ... obszczekał Freda :crazyeye: oszołom jeden mniej nas jest chorujemy sobie
  6. [quote name='gusia0106'] Bardzo ważne jest to, żeby wysłać wycinek guza do badania histopatologicznego. Zrobiliście to? Będzie wtedy wiadomo [B]jaki to rodzaj nowotworu[/B] i czego się można spodziewać. Trzymajcie się tam.[/QUOTE] jaki to rodzaj guza bo nie każdy guz to nowotwór a nowotwór brzmi strasznie a jak wiemy z doświadczenia taki guz nie musi być nowotworem :) uśmiech, tak jak napisała gusia bez śledziony psy żyja normalnie tylko mają podwyższone leukocyty w morfologi - ale to im w niczym nie wadzi funkcje śledziony bez problemu przejmują inne organy :) mój Michaś żył jeszcze prawie 2 lata odszedł na cos zupełnie innego i jako pełnoprawny staruszek bo i wiek miał już bardzo słuszy jak na berneńczyka :) będzie dobrze !
  7. nie znam się dokładnie ale skoro guz pękł to pies sie wykrwawiał więc 'normalne' jest spadek poziomu krwi - czerwonych krwinek tzn nagłe krwawienie a takim niewątpliwie było peknięcie guza prowadzi do spadku czerwonych krwinek moim zadniem pozwól psu dojść do siebie po operacji ile lat ma psiak? i na spokojnie zdjagnozujcie sobie serce nie łączyłabym guza śledziony z sercem dobrze, ze operacja się udała :) i co wazne, czy wet wyśle próbkę guza na badanie histopatologiczne ? wówczas będziecie wiedzieć co to za guz i na czym stoicie z psiakiem nie każdy guz = nowotwór mój i nie tylko mój pies był w tym właśnie gronie gdzie guz na śledzionie nie był guzem nowotworowym trzymamy kciuki za psiaka :)
  8. [quote name='Tekla64']nie zle sie wyrazilam ale tak masz racje to wlasnie mialam na mysli a ile wtedy bedzie deptania ![/QUOTE] wtedy to on będzie miał taki rozstaw łap że nie będzie się deptac tylko stawac pomiędzy ;) Fredus widze, że na 'świecy' stoi (no dobra, leży ;)) edit. Grem weź je obudź to jak wrócę to będą spokojniejsze ;)
  9. ha, usiadł se 'na Freda' ;) a jaki to awanturnik jest wczoraj robilismy małe przemeblowanie i chłopaki zostali w dużym pokoju gdzie maja posłania a wejscie zostało zagrodzone i co ? Fred położył się i leżał i chyba nawet nie zauwazył że chwilowo nie może człapac po całym mieszkaniu :) a Gnojek? Gnojek - dawaj awantura bo on właśnie teraz musi no normalnie musi wyjśc z tego pokoju tez jakos wczoraj Gremlinowi się nadepło na łapę Gnojka i co ? jakby nam ktoś psa ze skóry żywcem obdzierał histeryk jeden uspokojamy, macamy, ruszamy łapa - niby ok a wrzasku jakby conajmniej była w 7 miejscach złamana ;) po czym zrobiliśmy test - na ile faktycznie boli ;) otworzyłam drzwi na balkon - gdzie mają smaki i dla nich otwarcie drzwi = dostanę smaka i co myślicie że biedny zbolały Gnojuś nie mógł się ruszyć? a gdzie tam śmigiem migiem był przy balkonie i cóż juz potem łapka nie bolała najlepszy sposób na wyleczenie bolącej łapki - otworzyc drzwi na balkon ;)
  10. [quote name='lula2010'][B]Czy Fred to kaukaz[/B]? zawieszona w polowie drogi do koty LUSKA-booooska :loveu:[/QUOTE] tak jeden z czterech wyciągniętych kiedyś z Boguszyc miał swój dom po czym wrócił z adopcji przyjechał się polansować w stolycy na DT i tak mu się u nas zostało ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page146"]Fred - klik[/URL] [quote name='wilczy zew'] na "naszym rogu" to Mordziasta nie ma jak wejść na trawnik :angryy:[/QUOTE] moje naumiały się w końcu ze sobą bawić zabawa polega na tym, ze Fred się glebnie o glebę a Gnojek wokół niego skacze a w gówno najczęsciej trafiam ja jak rozplątuję smycze ;)
  11. [quote name='mala_czarna']Rozmawiałam z Joasią, i wygląda na to, że ten Skubisiowy tyłek zaczyna zarastać, ale tak na 100% to jeszcze nie wiadomo :) W marcu chyba kastrujemy [B]dziada[/B] ;)[/QUOTE] tja teraz jak juz mu dupsko zarasta i strasznego dramatu nie ma to dziada, tak? ;)
  12. [quote name='Maupa4'] Kija i trzy metrowego tak myślę ze mało ;)[/QUOTE] hje hje hje pamiętaj, że ja dla ciebie te pałki od papierów zbieram w robocie ;) jak tylko je dostaniesz będziesz miała na czym focić to bedziesz mogła np wszystkie różowe na pałąku o dł 420 w zwierzątka na dwóch o dł 841 itd ;) [quote name='wilczy zew']może być kilka kijków :grins: skąd Wam się wzięła ta wiosna :mad:[/QUOTE] przyszła z nienacka z osiedla obok bo w lesie jeszcze zima ;) a ile gówien na trawnikach szok a żeby tak wszyscy co się psami zesrywają i nie sprzataja w nie wdepli po 'zylion' razy o ! [quote name='Maupa4'] Jesuuu ... Wilczy za niepoczytalną mnie wezmą ... Chociaż pewnie i tak biorą ;)[/quote] nie, no skąd Ci to przyszło do głowy ;) [quote] A teraz pokaże: koniec świata i okolice ... ... czyli Luśka debeściara ... :mdleje: [url]http://images10.fotosik.pl/3543/f75a27dbbbce615dmed.jpg[/url] [/QUOTE] no jakbym Gnojka na Fredzie widziała ;) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3818/20130123175217.jpg[/IMG] albo [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8588/luckyjolly1.jpg[/IMG] [quote] 3 x-owa padnie jak zobaczy ile psów na łóżku ... :grins:[/QUOTE] padłabym jakby to było na moim łóżku a tak to luzik ;) [quote name='jaanka'] [B]Ocet[/B] robię od jakiegoś czasu . [B]Piję[/B] i używam do gotowania . Z zakwasu można barszcz zrobić albo pić zamiast coli . Zakisiłam też kapustę i faktycznie ma inny smak , warto zrobić w domu . Nasiona wysieję a potem przesadzę do ogrodu . Tylko muszę odgrodzić przed sikaczami . Mam nawet bazylię cynamonową , cytrynową i czerwoną . [/QUOTE] pijesz bo lubisz? czy czy .. czy .. no właśnie dlaczego pijesz ocet? :crazyeye:
  13. dla kogo zolnierzyki? dla Zwirka i Muchomorka?
  14. [quote name='wilczy zew']widzicie jak się chce,to można a nie marudzicie :)[/QUOTE] bo my lubimy marudzic ;)
  15. [quote name='Pipi'] Prosze jeszcze sie zastanowmy jak z transportem rozegrac. Ja w srode na rezonans jade, to moge jego podroza zajac sie pod koniec tygodnia. Jest jeszcze moj tz, przedluzyl urlop jeszcze o 10 dni, wiec do Wyszkowa pojedzie. 3x, czy odbierzesz Seta i do Warszawy mamie Kamila podrzucisz? Jesli tak to moze wymienmy sie telefonami i juz od czwartku mozemy sie umawiac. Moj tel. jest w podpisie.[/QUOTE] tak, z wyszkowa do warszawy możemy go przewieźć tyle, że tylko w wekkend bo w tyg normalnie pracujemy i zanim powracamy zanim co i jak zanim ogarniemy psy jest za późno no i prosiłabym tak zgrać transport, żeby Set nie siedział u nas bo niestety nie mam możliwości przetrzymania go moje chłopaki dopiero ustalają sobie zasady a szczyl jest zwyczajnie wredny i za nic nie ma instynku samozachowawczego ;)
  16. [quote name='Gremlin']Książka doszła cała i zdrowa :) Dzięki.[/QUOTE] schowaj ją przed Gnojkiem ;) bo to niszczyciel jest [IMG]http://imageshack.us/a/img11/8617/f2013022401.jpg[/IMG]
  17. [quote name='morisowa']To się pochwalę, a co! Ostatnio jak jechałam metrem z Suri (mój kochany pokurcz :loveu: ) to pani spytała czy może jej zrobić zdjęcie :p - bo taka urocza - no i zrobiła.[/QUOTE] Ciebie się przynajmniej pytaja nam robią na bezczela a Romanowi to 'z ukrycia' w Krakowie robili :evil_lol:
  18. będziemy kombinować i w ten deseń zatem :) umeczony spacerem i igraszkami na śniegu Fredziu spi tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img145/9038/f2013022318.jpg[/IMG]
  19. porozumienie ponad podziałami? :cool3: [IMG]http://images10.fotosik.pl/3520/4a343d593abe4d49med.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Maupa4']Za dziesięc dni - podobno - ma byc piętnaście stopni .... na plusie :cool3: I będzie: Troje [B]bluz [/B]- Maupa :mdleje:[/quote] bluzów :diabloti: [quote] Karolina goni Magistra. Inżyniera dogoniła :razz:[/quote] czymam kciuki aby zajęło jej to mniej czasu niż mi ;) [quote]Kończymy z wczorajszą zimą ... ... za miesiąc mleczyki :multi:[/QUOTE] już, nei za szybko ?
  21. [quote name='Pipi'] 3x, nic nie pisalam o kastracji, bo dla mnie to oczywiste, ze zanim pojedzie zostanie wyciachany. Tak juz mam, ze ode mnie zaden raczej pies juz nie wyjedzie z klejnotami. Co prawda nie rozmawialam o tym z kamil16, ale mysle, ze tu nie bedzie nawet dyskusji. Przeciez jestesmy dogomania tak?[/QUOTE] [quote name='Poker']A można sprawdzić zachowanie Seta do suczek ?[/QUOTE] wcześniej Pipi pisała, że Set wyjedzie ciachnięty więc pewnie wtedy będzie mogła sprawdzić (przed/po zabiegu) jaki ma stosunek do suczek kamil a jakby coś się działo macie możliwość izolacji psów? i czy Majka jest domowa czy podwórzowa i to samo pytanie odnośnie Seta, gdzie będzie mieszkał?
  22. bardzo ładnie mu bez jajek ;)
  23. [quote name='jaanka']A to już wiem .:multi: Gołe nerki - Paulina . Jedna kurtka Karolina . Troje kurtków - Maupa[/QUOTE] az sobie zacytuję zeby zapamiętać :evil_lol: a która goni Groszka ? Karolina?
  24. [quote name='Maupa4']Własciwie jak tak chwile pomyślałam to ... "Chciała pieska ? To ma. TROJAKI !!! TROJAKI ma ... " :mdleje: [/QUOTE] żeby tylko rojaki :evil_lol: [quote name='Maupa4'] A nie - tym razem Karoliny :) [/QUOTE] nad Maupowymi wystawałaby trzy kurtki TROJE kurtek :evil_lol:
×
×
  • Create New...