-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
zajebiaszczy macie ten kufer :) ale psy na łóżku - brrr ;) -
ostatnio czytałam Dzienniki koiłymskei Jacka Hugo Badera i tam własnie było o Kołymie i Jakucji wogóle oni tam maja w pinechę zimno pusto ale i złoża złota mają ;)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
rozpoznawania koni sie nie podejmuje mam problem z Fundacyjnymi w których temacie czasami jestem na bieżaco to tym bardziej innych się nei podejmuję naumienia o ! -
poczekam do wiosny ;) i wtedy będziesz mogła udowodnić swoją rację ;) i popieram przedmówczynie: za mało psa albo dajesz więcej zdjęc psa, ale musisz sobie dobrać jakiegos drugiego ;) a potem bedzie jak u Maupy ;) nie dość że bulwów jak mrówków to jeszcze zdjęc coniemiara ;) i o to chodzi :evil_lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jutro do chłopaków zostaną wysłane smaczki ;)[/QUOTE] smaki doszły dziękujemy przeogromnie :loveu: dzięki temu poczułam się jak gwiazda rocka, celebryta itd ;) mianowicie pan paczekpocztowy przyniósł paczkę i mówi: pan paczek: Adresat to Fred yyyeeeyy nie mogę odczytać dokładnie ja, myśląc że skoro Ziutka podała męskie imię to i nazwisko męskie podała czyli gremlinowe, więc mówię: K**ski pp: K**ski? ee yy nie widzę ale już daje mi karteczkę do podpisania ja zarkam a tam: [IMG]http://imageshack.us/a/img507/9517/paczka1.jpg[/IMG] normalnie poczułam się jak Kora kiedy dostała przesyłkę dla Ramony ;) po czym po otworzeniu paki byłam chyba bardziej oszołominoa zapachem zawartości niż Kora byłaby po użyciu 'swojej' przesyłki :evil_lol: a chłopakom smakuje - dziękujemy :) o tak smakuje: [IMG]http://imageshack.us/a/img809/4779/paczka2m.jpg[/IMG] i tak smakuje : (na szczęscie chłopaki położyli się grzecznie każdy na swoim ;) i widzisz Ziutka, mieści się Fred :) ) [video=youtube;g8u6chxJxUQ]http://www.youtube.com/watch?v=g8u6chxJxUQ&feature=youtu.be[/video] wogóle to odnośnie smaczków mamy z Fredem pewien swój poranny rytuał ;) rano chłopaki dostają żwacze od moniki a ja szybciutko się ewakuuję z mieszkania jakbym się nie ewakułowała to po chwili padłabym trupem ;) Gnojek bierze swojego szybciutko i szamie a Fred? no Fred to Fred ;) Fred bierze swojego smaka i upuszcza na podłogę po czym spoziera na mnie tym swoim niesamowicie magnetycznym wzrokiem i wówczas ja mówię: "Jedz Fredziu bo Ci Prodigy zje" i wtedy Fred łapie swojego smaka i go szamie intensywnie ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Chociaż na białym też nie jest jej źle ... :hmmmm: [/QUOTE] i z czerwonym do twarzy tylko coś czarne nie wyszczupla ;) -
[quote name='wilczy zew']to nie las i daleko,mrozu nie mam[/QUOTE] dorzuciłabym jeszcze że z tym jeziorem to też ściema toć gołym okiem widać, że to zasnieżone pole ;) tudzież łąki łan ;)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Ta kota jest niestety wybitnie w kolorach maskujących. :roll: Chcesz klapnąc na fotel a tu ... aaaa KOT ... Chcesz okno zamknąć/otworzyc a tu ... aaaa KOT ... Idziesz posprzątac balzel na psim "posłanku" a tu ... aaaaa KOT ... Zbierasz ...dolnik zabawkowy a tu pomiędzy miśkami, piłkami ... aaaaaa KOT ... No normalnie wszędzie kot a właściwie to mega giga ogromna kocica ... :mdleje: [/QUOTE] domyślam się co trzymasz w lodówce ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tekla64']przyciagnelam tu zaciekawiona przygodami i chyba sie nie rozczaruje ,a jak pozwolicie to zostane u was i se troche poczytam[/QUOTE] smiało, zapraszamy :) tylko zanim zaczniesz czytać wstecz musisz poczekać na Ziutkę ona wygłasza co jakiś czas komunikat zdrowotny o szkodliwości czytania moich wypocin ;) -
banerek do miejsckiego przytuliska przekierowuje na wątek Mętkowa
-
[quote name='wilczy zew']zapominasz,że tu było pisane o 4 psach :eviltong:[/QUOTE] [quote name='Saththa']phi. ale 3 x raczej nie przeczytała całej galerii :lol: Gnojek jej pewnie sie uwala pod Fredem :evil_lol:[/QUOTE] o losie ja mam dwa jakbym miała o 4 pisać to by mi wątku zbrakło z moim szczęśćiem do ich przygód ;) a wogole to mi się wasze banerki sznupkami w oczach mienią ;)
-
[quote name='Tekla64']czego chcesz sie uczyc jak to ino mordziasta jest!!!![/QUOTE] o masz jeszcze dobrze nie przyszłam na wątek a już gafe strzeliłam :evil_lol:
-
dobra pokazuj ten zwierzyniec naumiewać się go nie zamierzam (póki co ;) ) ale z chęcią popatrzę ;)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
kocicy chyba co, hę? ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']wsio ogarniasz[/QUOTE] niestety nie ;)została mi Karolina i Paulina do odróżnienia ;) już nawet nie pamietam która to goni Groszka :crazyeye: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
sądząc po ostatnio publikowanych zdjęciach to na spacer nie wychodzą: Gruba Uszka, Grochu, kaukazica Luśka, Ten Wielka Matka i Migotka i Florka za to non stop wychodzą Żwirek z Muchomorkiem w towarzystwie Wróżki - iście bajkowe towarzystwo ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Och, och, ach ach!!! Bardzo pięknie Fred jest maltretowany i widać , że szlachetna z niego osoba, bo leży, żeby Gnojek miał dostęp wszędzie gdzie chce. A Gnojek po prostu piękny jest. [B]I ma stosowny obłęd w oku, widać na filmie. [/B] A że się Fred w Gnojku tarza to się nie dziwię, bo to jest jedyna słuszna metoda - przysiąść. Sami ją stosowaliśmy jak Gjalpo był gnojkiem i się rozszalał. Łapaliśmy za uszami, jak węża ( ?) i przysiadali, póki się troszkę nie uspokoił.[/QUOTE] o dawaniu dobrego przykładu będzie i pozostaniemy w temacie obłędu w oczach ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img27/7410/prodigykeithflint12.jpg[/IMG] od kilku dni po wspólnych spacerach i zabawach Gnojek pada, po schodach ledwo wchodzi w windzie siada przed drzwiami siada w mieszkaniu w progu juz praktycznie leży itd ;) no i zrobiły mu się 'przekrwione' oczy więc wykombinowaliśmy, że to z wysiłku więc rozdzieliliśmy chłopakom wspólne spacery trochę tez dlatego, że Fred ostatnio 'sztorcował' Gnojka zamiast się bawic (nie to żeby mu się nie należało ;) ) rano - jedno z Gnojkiem idzie, drugie z Fredem po południu [I]zalezy jak lezy [/I] znaczy kto wróci pierwszy itd spacer wspólny, ale bez harców i wieczorem - tańce hulanki swawole oczywiście jeśli Fredzio wyrazi chęc ;) bo wiecie Fred to Fred ;) wczoraj wieczorem w końcu Gremlin miał przygodę i to nie byle jaką mi się jeszcze taka nigdy nie przytrafiła :crazyeye: [COLOR="#A9A9A9"](jakbym nic już więcej nie napisała od jutra na dogo tzn ze mi jebnął i to zdrowo ;)) [/COLOR] w ramach dawania dobrego przykładu Gnojkowi pokazał mu że się sika na dworze :diabloti: za co [I]of koz[/I] został pochwalony przeze mnie ;) i w ramach brania przykładu ze starszych w tym momenie zaczęły sie tańce hulanki swaole psie widac psiaki trochę nadinterpretowały odejscie Gremlina w ustronne miejsce ;) tarzania było co niemiara :) czasami nawet Fred wstawał ;) i co ciekawe w większości to Fredzioch zaczepiał Gnojka ;) doszło do tego że na koniec Gnojek zaczął się chowac za naszymi nogami ;) widac naumiał sie jeden od drugiego jeden zaczepiania drugi uciekania ;) pamiętacie zblazowanego Fredzia? [IMG]http://imageshack.us/a/img51/4589/u788e.jpg[/IMG] czyżby uczeń przerósł mistrza? [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/829/zbl1.jpg[/IMG] tylko od kogo Gnojek nauczył się przegryzania kabli? ps. Grem, kup sobie nową ładowarkę do telefonu :oops: -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Gdyby ktoś pytał to z ogłoszeń nadal zero odzewu, a ja wchodzę na wątek i właściwie sama już nie wiem co mam pisać. Może tylko tyle, że mi ręce opadają.[/QUOTE] mogła ci jeszcze szczęka opaść albo cycki ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Edit: wiedziałam, że zapomniałam o czymś. Otóż Gjalpon dziś podczas spaceru zachował się dziwnie :crazyeye:. Mijał nas facet idący z przeciwka, Gjalpon był na smyczy luźno wiszącej, przez szerokość drogi niespiesznie podszedł do faceta i uszczypnął go w tyłek!!!!:crazyeye: Nie było to zachowanie agresywne, szczypnięcie delikatne bardzo, ale raczej mi nie wyglądało na zabawę. Nie do końca wiem jak to odczytywać, ale o ile dobrze rozkodowuję mojego psiunia to było coś w rodzaju " nie podobasz mi się i spadaj, bo mogę uszczypnąć naprawdę". Nigdy tak nie robił, trza będzie drania jednak bardziej pilnować. Może on się czuje bardziej odpowiedzialny jak jesteśmy na spacerze z Maksiem?[/QUOTE] bo to zły facet był ;) (tak sobie tylko Gjalopna podziwiam patrząc na zegarek i zastanawiając się : "kiedy przyjdzie na nas pora?" :evil_lol:) -
[quote name='Pipi']Beza i trzy szczeniaki spakowane i czekaja, bo wyjazd w piatek. Pojedzie i powiezie zwierzaki pati-c, dzieki Evelin. Bardzo dziekujemy. Szczeniaki, Heti, Hera i Spoko jadą do dt dzieki Fundacji Pies Na Zakrecie, dzieki Monice Wilk. Monika bardzo dziekuje. Pani Marlenie z dt bardzo serdecznie dziekuje i Pani doktor z Lecznicy na Bemowie wielkie dziekuje. Nie pierwszy raz Monika ratuje mnie ze szczeniakami. Monika, padam na kolana przed Tobą, dzieki. 3x, bardzo dziekuje za wizyte p/a. Obys miala lekka reke. Beza to dobra suczka i u mnie nie mam z nia problemow. Tylko, ze ona u mnie jest w grupie i to licznej psow i jak mnie nie ma to nie zostaje sama. W stadzie maja co robic. Boje sie troche jak to bedzie jak zostanie sama w nowym miejscu. Trzeba ludzi uczulic, zeby chowali swoje rzeczy osobiste, bo Beza lubi znosic ubrania, kapcie, buty na swoje legowisko i na nich spac. Mysle, ze to takie okazanie oddania, wiernosci(?) Robi tak tylko z moimi rzeczami. Wczoraj rzucilam przy pralce moje rzeczy do prania i na chwile wyszlam. . . .wracam, patrze, a ona niesie a wlasciwie ciagnie moje spodnie. A jaka zadowolona przy tym. Niczego nigdy nie zniszczyla, ale zabiera.[/QUOTE] uprzedzałam Państwa kilkukrotnie że zyje w stadzie niestraszne im ew konsekwencje pytalam sie nawet bezczelnie o kanape nówkę czy im nie szkoda ;) nie nawet czepiłam się że mają na niskiej szafce telewizor i jakies rzeczy koło niego stoja kto na dogo jest z [B]Pies na zakręcie[/B]? u mnie w bloku mieszka szczeniolka od nich i się z mojm Gnojkiem zabawiaja jak sie spotkają mogę przekazac, że ma się dobrze ale nie wiem komu ?
-
[quote name='Viris'] Jak byłoby na forum pięknie, jakby znowu wróciły reklamy bazarków w podpisie (ooo zapomniałam, przecież MACIE jeszcze wątek z REKLAMAMI!!!). A nie, otwieram lodówkę a tam zaproszenie na bazarek. Brrrrrrr![/QUOTE] niewiem czemu to sie zmieniło (pewnie był jakiś powód, nie pamiętam) ale kiedyś można było mic 4 banerki teraz raptem dwa co w pewien sposób ogranicza pole działania wiem,że jak ktoś chce to się zmieści no ale z 4 było wtgodniej i łatwiej i można było więcej ;) [quote name='Viris'] Odnośnie kolejnego obowiązku w regulaminie - wybacz, ale czy na prawdę ten regulamin ma wyglądać tak? [/QUOTE] nie oszukujmy się i tak mało kto czyta regulamin nie piszę ze jest bezsensowny i niepotrzebny a li tylko, że ludzie nie czytają i temu mają nieregulaminowe bazarki i nie tylko [quote name='Viris'] Zła i niedobra Viris, potwór normalnie istny, co ona w ogóle robi (...)[/QUOTE] grunt to dobre mniemanie o sobie ;) pozdrawiam mojego ulubionego moda :)