-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='mestudio']Ktoś zbliżony do skarbnika na pewno wyśle. [/QUOTE] na podane konto posłałam 20 zł miało iść na kuriera ale nikt nie chcial powiedziec ile ten kosztował więc obojetne na co pojdzie tzn czy dla ludzi czy zwierzat :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
wczoraj Fred na spacerze miał jakiś biometr niekorzystny czy cuś no nie chciało mu się ewidentnie iść i sobie co chwilę leżakował i czekam aż metro wybudują ;) nie wiem czy już tych zdjęc nie wstawialam:? [IMG]http://imageshack.us/a/img842/5421/f201303023.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/9681/f201303022.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/3435/f201303021.jpg[/IMG] -
[quote name='ania shirley']Fortuna.!!![/QUOTE] z deklaracją, że jak trafiłaś to 5 zł a jak nie trafiłaś to 10 zł idzie na konto psiaków? tudzież odwrotnie? ;)
-
[quote name='maciaszek']No, ta winda to jest jak zbawienie czasami! Dzisiaj białas ma nieco gorszy dzień, ale to pewnie ma związek z pogodą (mokro, deszczowo).[/QUOTE] Fredziuch stróżowałnm dzisij na spacerze z 8 razy coś mu nie szło dzisiaj chodzenie może u nas też biometr niekorzystny był ;)
-
[quote name='ania shirley']Nigdy nie lubiłam zagadek!!!!! A tu znowu tajemnice:mad::mad::mad:[/QUOTE] nie marudz tylko obstawiaj ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Hm... no cóż, miało wyjść zabawnie, ale jak zwykle "u mnie nic się nie dzieje", poczekajmy na relację Gosi :oops:[/QUOTE] o masz i widzisz wyszło że moje było tak przezabawne że padły czy coś nie wiem teraz w takim razie kto będzie opisywał co się u Freda dzieje skoro ani ja ani ty się do tego nie nadajemy takie buty ech ;) -
[quote name='ronja']ale hazard uprawiacie:) ja muszę milczeć jak grób, bo mnie Mysza udusi:)[/QUOTE] dla niepoznaki tez możesz obstawić cosik ;)
-
Piasek tzn ja obstawiam Piaska jak trafię to wpłacam 5 zł na konto pasiaków jak nie to 10 zł ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] [B]Po pierwsze[/B]: jest mocno zdegustowana wielce interesowną postawą właścicieli Freda i Gnojka! Otóż, kategorycznie odmówili jej pogłaskania Dziko-niedźwiedzia i Misia przed uiszczeniem wkupnego w postaci smaków! :stop:[/quote] [quote name='Gremlin'] [B]Po pierwsze[/B], zgodnie z sugestią zawartą w tytule wątku "goście ze smakami mile widziani", a, że zwierzaki również wątek podczytują, to co się będą tak na darmo dawać miziać? [/quote] [B]Po pierwsze[/B], są dwie cechy charakteru których nigdy nie ukrywałam i których jestem w pełni świadoma: jestem wredna i jestem [B]materialistką[/B], o czym jest wspomniane w tytule watku ;) [quote name='inka33'][B]Po drugie[/B]: Gnojek jest przez nich potwornie szkalowany, jakoby był strasznym łobuzem i awanturnikiem! Robią to wyłącznie dla zachowania własnego imidżu, która to postępowanie jest zdecydowanie naganne i godne potępienia! :shake:[/quote] [quote name='Gremlin'] [B]Po drugie[/B], Gnojek nie jest szkalowany. Gnojek jest wrednym gnojkiem i doskonale o tym wie. I, oczywiście, udowadnia to dręcząc Freda tudzież inne psy.[/quote] [B]Po drugie[/B]: podobnie jak u Freda sama nazwa wskazuje jak się pies zachowuję, tzn Fred to Fred a Gnojek to Gnojek ;) żebyście wy (a zwłaszcza Ziutka) widziała jak mi pomagał wczoraj kubraki dziergać :evil_lol: na siedem kłębuszków dziergał ;)) [quote name='inka33'][B]Po trzecie[/B]: Fred, o dziwo! okazał się być Fredem... [/quote] sory, ale : tez mi odkrycie ;) ;) [quote name='inka33'] Smaka łaskawie przyjął i nawet skonsumował, choć nie bez marudzenia (sic!). Natomiast na mizianki, wytarmoszenie braku uszu i dupkodrapki zareagował jedynie otrząśnięciem się, wyrażającym zdegustowanie tym dziwnym spoufalaniem się. :great:[/quote] [quote name='Gremlin'] [B]Po trzecie[/B], Fred nie marudził - Fred się bawił otrzymanym smakiem i w ten sposób wyrażał radość.[/quote] [B]Po trzecie[/B]dokładnie łaskawie przyjął po czym zaczął go podrzucac i brykac wokół niego chyba jakies nawaniane były czy cuś ;) [quote name='inka33'] [B]Po czwarte[/B]: w Lasku Bródnowskim nadal nie ma dzików, gdyż regularnie grasuje tam Fred, który wypłoszył je skutecznie. Wzrokiem. :icon_roc:[/quote] [quote name='Gremlin'] [B]Po czwarte[/B], Fred nie grasuje, Fred dostojnie podąża w tylko sobie znanym kierunku, ewentualnie korygując go na nasze delikatne prośby.[/quote] [B]Po czwarte[/B] nie wiem jak to delikatnie powiedzieć nieujawnionej ale jak spacerujemy sami z psami to jednak sa ki czort wie czemu wczoraj się pochowały ;) co do Freda to on ani nie grasuje ani nie podąża, on dostojnie (mniej lub bardziej ;)) [B]człapie[/B] ;) [quote name='inka33'] [B]Po piąte[/B]: w związku z powyższym, Nieujawniona podtrzymuje swą negatywną decyzję dotycząca ujawnienia się tutaj. Szczególnie, że jest jej wstyd przyznać się, że bolą ją nogi, bo nie odważyła się postróżować na środku chodnika... :-([/quote] [quote name='Gremlin'] [B]Po piąte[/B]... to był lajtowy spacerek często przerywany fredowym wąchaniem tudzież zabawą Freda z Gnojkiem, gdzie [B]Nieujawniona[/B] posróżowała kilkanaście minut podziwiając walkę molosów.[/QUOTE] [B]Po piate[/B] za chole*ę nie wiem o czym rozprawiacie więc komentarza nie będzie :P [quote name='inka33'] [B]***[/B] Może się jednak zdarzyć, że od czasu do czasu łaskawie zechce wygłosić tu jakąś pogadankę - za moim pośrednictwem.[/QUOTE] to zupełnie tak samo może się łaskawie zdarzyć, że powiemy kiedy i o której będziemy w lasku spacerować jakby nieujawniona chciała miec co komentowac ;) [quote name='inka33'] [B]Ona[/B] też twierdzi, że to dziwne. :niewiem: Dziwniejsze od tego, że mały kolos się nie obejrzał na cmokanie! Również od tego, że chwilę wcześniej machania żadne z Was nie zauważyło...[/quote] sory (po raz drugi) ale lecenia z łapmi do freda jest tak naturalne na spacerach i wszechobecne, że po prostu nie zwracamy na to uwagi :evil_lol: i nie ma z tym nic wspólnego fakt że [I]Ona[/I] ubrana była w barwy maskujące a my byliśmy odwróceni do niej plecami ale co tam, luzik, tak zadufani w sobie i Fredzie jesteśmy że wsie towarzystwo olewamy ;) dopiero smaki uratowały sutuację ;) smaki, o które, pewnie nie uwierzycie, ale musiałam się upomnieć ! :mad: ale zrobiłam to na tyle sprytnie, że ona nie miała szans inaczej wybrnąć z tego jak tylko dać chłopakom psim smaki a jakby ich nie miała to nie wiem co im by w tym lesie dała ;) bo poszliśmy sobie szeroka niecałkiem jsaną prosta drogą w lesie i w pewnym momencie skręcilismy w jaśniejsza ale mniej szeroka ścieżkę oczywiście w słuszym już oddaleniu od innych ludzi w lesie i cywilizacji jakiejkolwiek dodatkowo uraczyłam [I]Ją[/I] opowieścią że o to na tej właśnie ścieżce spotkalismy ostatnio dziki Grem strategicznie aczkolwiek pewnie nieświadomie zablokował odwrót ja z Fredziem obstawialiśmy przód i zonk smakii albo :mad: no i były smaki ;) btw albo i staliśmy jakoś inaczej ale dla powyższej opowieści inne ustawienie nie miałoby sensu więc musicie nam uwierzyć ze własnie tak a nie inaczej staliśmy jako i ja w to szczerze wierzę ;) btw 2 Grem widzisz jaką ważną rolę odegrałes w opowieści ? bez Ciebie by się nie udało :) a że jesteś skromny z natury to nie wypadło Ci o tym pisac ;) co do [B]małego kolosa[/B] to tybetan pełną wredna gębą rośnie i tak ma być :diabloti: [quote name='inka33'] Ziutka, ale Ty masz tak małe jajeczka, że chyba trudno kubraki na nie wydziergać, nie wspominając już o tym, że jak je w nie ubrać...?![/QUOTE] o**** Ziutka luzik, nieżle się maskujesz jak Cie widziałam nigdy bym się nie domyśliła że masz jajeczka ;) uff, mogę dalej popracowac jak mi się znów znudzi to być może jeszcze coś mi się przypomni z wczoraj ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
o ja pitolę dobrze że mam pilną robote to nie musze nic pisać ;) si ju ok 11 :p -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
3 x replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
u nas Fred też sobie rozlizywał (wyglądało podobnie, tylko u nas mniejsze to było) najpierw dostał jakąs serię zastrzyków (pewnie antybiotyk i steryd tak jak Lorek w tabl) a potem jak mu nie przechodziło (bo mu szczeniak pomagał pozbywac się bandaża) dostalismy triderm do smarowania i przemywanie jodyną i po tym troche odpuścił lizanie ale jeszcze mu się zdarza z pomoca szyla oczywiście wczoraj na spacerze jeden pan mówił że u jego suni skończyło się takie cos operacją po połroku walki z tym, żeby nie rozlizywała mam nadzieję, że Lorek grzecznie po lekach przestanie -
[quote name='sleepingbyday']to co w ostatnim, dwumiesięcznym raporcie mówili?[/QUOTE] Zorka Potworka meldowała się na początku lutego -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221146-Zorka-Potworka-teraz-jest-Zuzą-ma-swoich-ludzi-i-dwóch-psich-adoratorów-!/page16"] klik [/URL] jak zwykle zajebiaszczo u niej ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] Nie chce się ujawnić i już. Nie ma na to rady. :shake: [/QUOTE] no to trudno jak się nie chce ujawnić tak sobie myślę, że moze taka nieujawniona osoba dzisiaj przypadkiem będzie w lasku na polanie chwilę po 17stej toby nieujawniając się poznała Fredzia i Gnojka -
[quote name='mysza 1'] Świnki są bardzo mądre i kochane. Wczoraj w tv widziałam małą świnkę, która była pupilkiem dziewczynki, niczym pies :) Merdała ogonkiem i była słodka.[/QUOTE] i smaczna ;)
-
[quote name='Szamanka']Ja mam coś takiego przy ubezpieczeniu mieszkania, ale dotyczy to tylko szkód wyrządzonych przez psa poza moim mieszkaniem. Czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności.[/QUOTE] właśnie musimy się zorientowac co i jak bo chcemy głownie zdrowotnie ubezpieczyć psa (starszego kaukaza) teraz jest zdrowy ale wiadomo, że zacznie się sypac widziałam, że niektórzy ubezpieczają psy do 10 lat inni do 7 (od biedy tu i tu byśmy się załapali jeszcze) chciałabym wiedziec po prostu gdzie zacząć szukać dowiem się jeszcze co i jak przy ubezpieczeniu mieszkania
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
oj oj oj ktos mi tutaj nie docenia Fredzia ;) jak kiedyś będziemy na ogrodzonym terenie to nagramy wam filmik, tylko, nie wiem kiedy to będzie Fred potrafi biegac jesli chce oczywiście ;) żeby nie było że sen się nei ziścił, to pokażę że się prawie ziścił w połowie ;) Fred w lesie : [IMG]http://imageshack.us/a/img443/2557/fr1zx.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img203/926/fr2e.jpg[/IMG] za jego plecami szaleje banda oszołomów, w tym Gnojek a fred się do nich nie przyznaje Fred przeczekał bandę oszołomów towarzycho się rozeszło i wtedy Fred sprowokował Gnojka do zabawy ;) i się jeszcze razem poturlali trochę -
widze całego psa :multi:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
dochodzi jeszcze kwestia czy wet się zorientuje ze dane na czipie sa inne niz dane 'właściciela' -
a.piurek jak teraz jest z ubezpieczeniem zwierzaków chodzi mi głównie o ubezpieczenie zwrotów kosztu leczenia czy jak to się tam zwie gdzie szukac czego szukac na co zwracać uwagę wogole od czego zacząć ? grzebię w necie i często wychodzi mi, że ubezpieczenie psa jest w pakiecie z ubezpieczeniem domu
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
właśnie to to mialam na myśli, ze jak uczciwy i kumaty to pojdzie do weta z psem i ten sprawdzi czip -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Masz :roll: [url]http://schronisko.avx.pl/aktualnosci/74-bazy-chipow[/url] No i chyba rzeczywiście trzeba by czipy porejestrowac wszędzie gdzie się da. My jesteśmy w Safeanimal - własnie po raz kolejny sprawdziałam.[/QUOTE] czipowac, czpiowac i jeszcze raz czipowac my tez jestesmy w safeanimal z michałem byliśmy jeszcze w 'identyfikacja.pl' i oczywiscie mamy adrestki/niesmiertelniki tak sobie myslę, że jak ktoś uczciwy znajdzie paskudników to zaprowadzi do weta celem szukania czipa a jak kto nieuczciwy to i złote góry nie pomogą no i Fredzio nie wie co to spacer bez smyczy Gnojek wie co to zabawa na Fredzie bez smyczy, spaceru bez smyczy nie zna i pewnie nie pozna bo ja mam schiza jeszcze po tym co mi się dzisiaj sniło to już wogole ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']A Romana ale w wersji kociej zrobisz ? ;)[/QUOTE] zależy co mi się przyśni jak skończe z jajkami ;) chociaz pierwsza wersję zrobię jako mumię ;) Fred skaczący po drzewach wyglądał jak cos pomiedzy tym (bo w lesie był śnieg) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2320/bialykotnasniegu.jpg[/IMG] a tym kotem [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/7882/wieczorynka.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Gnojek b ysie takim malusim Romanem zaiteresował? no to wygrzebuj z jajek a ja na Romany czekam :loveu: [/QUOTE] no ba ;) zrobiłam juz jeden prototyp i go pożarł ;)