-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Miny dużych bezcenne:evil_lol: [url]http://imageshack.us/a/img827/9641/20130407091432.jpg[/url][/QUOTE] bo oni ciągle nie mogli uwierzyć, że taka mała Sepi wie gdzie jest ICH LAS ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[I]najlepiej podejde i posłucham bo coś za długo im schodzi ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/9933/20130407091416.jpg[/IMG] [I]o losie, nie wiedzieli którędy do lasu ;) za mna Panowie :)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img827/9641/20130407091432.jpg[/IMG] dziękujemy za uwagę ;) i wspólny spacer :) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[I]całkiem niezłe ciacha aż mnie z nóg zwalił ich urok ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img35/5477/20130407090022.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/6553/20130407090024.jpg[/IMG] [I]mniamuśne ciacha ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/5482/20130407090027.jpg[/IMG] [I]oj, coś się chłopaki naradzają ;) a ja się nudzęęęęęę[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img716/887/20130407090625.jpg[/IMG] [I]leż młody! starsi mają pierszeństwo ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/1560/20130407091023.jpg[/IMG] [I]mrau, ten większy jest niezły ;) ciekawe o czym tak rozprawiają ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img811/3713/20130407090028.jpg[/IMG] -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Sepulinda była dziś na półtoragodzinnym spacerze z Fredem i Gnojkiem...! :multi: Po powrocie zjadła antybiotyk i poranną michę, strudzona padła i śpi. :sleeping: O wrażeniach może najpierw 3 x opowie - będzie obiektywniej. :grins: No i są foty i filmiki!, ale przez cenzurę muszą przejść. :siara:[/QUOTE] byliśmy Sepia jest bardzo uroczą spokojną i zrównoważoną sunią nie takie fui bzdziu jak nasz Gamoń czy taki indywidualista jak Fredzioch no po prostu normalny psiak costam inka o spięciu i panach pisala ale nie zauwazyłam ;) [quote name='M&S']Super, fantastycznie [IMG]http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Pory%20roku/Wiosna/024.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='Ziutka']Ale Wam zazdraszam spotkania :placz: Freda znam - wiadomo - nie można go nie kochać :loveu: Gnoja jesio poznać musze :mad: tylko zanim się spotkam z 3 x i Gremem to pewnie Gnój, już Gnojem nie bedzie :evil_lol: Cenzure Gosia musi zrobić...normalka :diabloti:[/QUOTE] damy radę ;) [quote name='Nutusia']Uuuuaaaaa... socjalizacja z OLBRZYMAMI! No, no, jaka Ty dzielna jesteś, Sepolino! :) Groszek jest cudo ;)[/QUOTE] tja, nawet Grem się przyłączył do socjalizacji ;) [quote name='Nutusia']Nie chcę Cię martwić, Inka, ale Groszek już "zajęty" ;)[/QUOTE] sugerowalam jej coś większego ;) i teraz krótka fotorelacja ;) [I]ej, coś mówili, że jakas panienka będzie[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/8696/20130407085827.jpg[/IMG] [I]ooo, idzie[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img194/8805/20130407085836.jpg[/IMG] [I]mniam, niezła jest[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img688/5719/20130407085837.jpg[/IMG] [I]ooo jakieś ciacha na horyzoncie ;)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/8390/20130407090000.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Rozumku to tybetaniszcza używają w specyficzny sposób. Mój rozważny i ułożony ( kupiłam tą zbitkę na pniu i zamierzam używać) właśnie w nocy wydarł z balkonowych drzwi kawał ramy - ot, drobiazg, jakieś 15 cm. Znaczy się na tym kawałku nic już nie trzyma szyby. Jak rozumiem jest to wstęp do nowej aranżacji wnętrza, więc czekam na ciąg dalszy.[/QUOTE] o masz znaczy z remontem mieszkania się wstrzymac jeszcze na te 8 lat? ;) [quote name='inka33']Są foty, są filmiki... Ale jeszcze cenzura. :siara: Ni ch*ja nie zaspali! Pojawili się w pełnym komplecie. :) W dodatku Gosia była podwójnie: w czerwonej kurtce i na zielono. ;) No i wreszcie poznałam Gnojka, tfu, Gamonia, a przede wszystkim Freda! :multi: Chyba Wam jednak nie powiem, co zrobił Fred tuż po wkroczeniu do TEGO parku... :eek2: Ale nadpsuję imidż 3 x Grema i zdradzę, że na lans niedzielny odświętnili Gnojka karbownicą... :-o Freda imidż też by ucierpiał, gdybyście się dowiedzieli, że wykazał zainteresowanie i Sepką, i moją córą! :cool3: Za to Sepia skutecznie pokazała Gamoniowi pełen garniturek, nie musząc nawet używać warczenia ani szczekania... :grins: Nie wypada też mi mówić, co jeden taki czarnypies usiłował robić na tapirowanych tyłach Fredzisława, bo by mnie jak nic udusili! :evil_lol:[/QUOTE] to ja wyjaśnię rozjaśnie i wogóle Fred sie zesrał ;) i to ze 3 x takie wrażenie na nim Sepi wywarła ;) i delikatna zmiana karmy nie ma z tym nic wspólnego ;) [quote name='Gremlin']No to jeden filmik. Ocenzurowany ;) Reszta, jak się "zielonej" Gosi pozbędziemy :cool3: [/QUOTE] [quote name='inka33']Z filmików czy z chaty...? :p BTW - Toś się rozpisał... :eek2:[/QUOTE] z chaty ;) pozbyliśmy się ;) i w końcu Fredzio moze spokojnie odpocząć ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img19/9381/dsc06869k.jpg[/IMG] btw. ja myślalam, ze zielona Gosia już nam wczoraj powiedziała wszystko co miala w nadmiarze do powiedzenia ale jak było widać a raczej słychać to się myliłam przepraszamy :oops: [quote name='Ziutka']Ło matko, ale się kotłaszą :evil_lol: A gdzie Sępi ja się zapytowywuje ? :mad:[/QUOTE] Ziutka ile po ciązy utrzymują się te przeróżne hormony itd normalnie dogodzić Ci nie można ech gdzie Fred jest Fred za chwilę więcej Wacka jest Wacek za sekundę a gdzie gosia jest gosia to teraz wzieła i se wymyśliła - gdzie Sepi ech masakra z Tobą ;) [quote name='inka33']Ona próbowała [B]sępić[/B] wczoraj, a dziś po jedzeniu tylko śpi. :grins:[/QUOTE] Gomoń tez spi ale właśnie wybiegał się kolejną godzinę ;) Sepi jest przeurocza :) [I]"za mną Panowie"[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img197/9641/20130407091432.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Wpadam z wizytacją do Gnojka. Słuchajcie, on dostojnieje! Kufa się wydłużyła, nogi urosły, całkiem to już duży kawał Gnojka.[/QUOTE] szkoda tylko, że rozumku to nie dotyczy ;) a wiecie, że Fredziowa łapka się już całkiem się zagoiła? zosytał tylko kolorowy slad na sierści po jodynie ;) [quote name='inka33']3 x, może być jutro w TYM ok. 8:30 albo o innej...? :p Bo wiesz..., telefon był o S. :) i :([/QUOTE] może być mam nadzieję, ze damy rade wstać na pw wysyłam nr tel, puśc jakiś sygnal czy coś, zebym miała Twój numer tel i mogła jutro ew napisac 'ni ch*ja, zaspalismy' ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']:helo: [B] wracajcie!![/B][/QUOTE] właśnie , wracajcie u mnie w lesie roztopy chodniki suche zimy niet tylko czemu dzisiaj musieliśmy auto z zaspy wypychac? ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
one wszedzie o tych banerkach rozprawiają ;) bo i ja widzialam, czy u mnie rozprawiały ;) fakt faktem - tz mestudio (piszą pod jednym nickiem) robi fajne banerki :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Jak można przystawić dziecko do wyraźnie oblizującego sie na jego widok i śliniącego potwora. Strach się bać !!! To już kompletne pato !!! :diabloti:[/QUOTE] nie uważam aby tz Florentyki był potworem na dodatek nie zauważyłam aby się ślinił ;) bo przeciez nie miałas na myśli Gjalpona, prawda? ;) -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33'] Osz, Ty...! Ja przez Freda przebrnęłam! :obrazic: Sepcia uwielbia spacerować, ale musi jeszcze sił nabrać... Jak wydobrzeje całkiem, zaprosimy Freda i Gnojka, by się polansowali w TYM parku! :eviltong: Ostrzegam, że jak któryś będzie zbyt nachalny, to się przekona, że Sepia umie warczeć, szczekać i kłapać zębami! I jej pokurczość nie ma nic do rzeczy! BTW - nie będziecie się wstydzili...? :-o Wiesz, ten... no...na "i"... :p [/QUOTE] no własnie o te siły mi chodziło ;) a nachalny na bank będzie Gamoń mały ;) btw nie będziemy się wstydzili bo nie końcu naszych smyczy będzie uczepiona ;) nie wiem czy nie wyskocze jak filip z konopii ale jak Fredzioch miał rzadkie, bardo rzadkie i bardzo czeste sranie okazało sie, że ma włosogłówke czy costam podobnego wyszło na badaniu kupy wiec może by kupe profilaktycznie zbadac? -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dokładnie tak :) A wiecie co? Myszka traktuje mieszkanie u moich rodziców jak swój własny drugi dom. Czuje sie tam kompletnie bezstresowo, zajmuje Tobiego fotel, wskakuje na wszystkie łóżka, a przede wszystkim - wszystkim domownikom pozwala podchodzić do Oliwiera. Nie biega za Nimi kropk w krok tak jak ma to miejsce u mnie, gdy np. teściowa przyjdzie do nas. Przypomnę, że u nas Mysza kłapie zębami gdy teściowa próbuje podejść do małego albo zrobi gwałtowny ruch. [B]Ale co zrobić, Myszolinda poznaje dobrych ludzi i wie na kogo trzeba "reagować"[/B] :diabloti:[/QUOTE] znaczy masz bardzo mądrą sunie ;) -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] W święta Myszka bardzo ładnie się zachowywała. Nawet nie startowała do Tobiego :) z zębami... cały czas jednak miała "na oku" Tobiego :evil_lol:[/QUOTE] ona Tobiego ty ją jak w Rzepce Tuwima ;) [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT969rptM3gVzmf45ysGp_81an1of_N6pUK33nqcaVZf6ScptvWOQ[/IMG] -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
3 x replied to malagos's topic in Już w nowym domu
nie ma bata nie przebrnę przez cały wątek ;) inka czy Sepia nadaja sie an wspólne spacery? z tego co czytam na ostatnich stronach to chyba nie bardzo? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
tak sobie patrzę po tych zdjęciach poniżej mi wychodzi, że chyba jedno posłanie za duzo mamy :evil_lol: [quote name='Gremlin']a jednak się mieszczą... [IMG]http://imageshack.us/a/img405/7660/20130326230014.jpg[/IMG] [/QUOTE] [IMG]http://imageshack.us/a/img32/6245/dsc06858q.jpg[/IMG] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']U mnie jak skurcze zaczęły się robic coraz silniejsze i Paweł poszedł po samochód, żebym nie musiała daleko od bloku odchodzić, to usiadłam i zaczęłam zmywać moje piękne bordowe paznokcie u stóp i rąk (u nas w szpitalu był raki wymóg :) ) Paweł do tej pory się śmieje, że starając się nie panikować wchodzi do mieszkania, a ja spokojnie zmywam paznokcie :D[/QUOTE] przy operacjach na palcach mierzy sie saturace i przy niedotlenieniu organizmu paznokcie sinieją także to ni jest jakiśtam wymysł szpitala bo pielęgniarki sa zazdrosne o kolory ;) a li jedynie dbanie o pacjenta uświadom tz'ta ;) poza tym to wiadomo że ja tutaj po zdjecie rozumnego i ułożenego Gjalpo przychodzę żeby się podbudować, ze może kiedyś Gamoń mój mały tez taki będzie ;) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Silvana']Chyba znalazł DS w tym lesie ;) A w zasadzie w to tymczasowy, bo do najbliższych ciepłych dni ;) Owczary są strasznie szczęśliwe- codziennie rano na spacerze szaleją w śniegu, ale Mesa ma ciężkie życie ;)[/QUOTE] u nas jeden subtelnie omija wszystkie śniegi, normalnie kara dla niego po śniegu iść ;) za to mały gamoń kica po śniegu jak zając ;) cudne masz psiury :) chociaz trzech to chyba bym nieogarneła a przynejmniej nie takie charaktery jak maja moje ;) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Silvana']Wielkanocny spacer całą rodzinką: :) [/QUOTE] ten bałwan to szuka DS? czy u Was zostaje na stałe ? ;) -
pamiętacie [B]Fibi[/B]? od niej się zaczęło [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/126059-MIZANTROPIA-czyli-psy-i-my-hotelowo-bartusiowo-Brodnica-woj-kuj-pom/page45"]na swoim watku (klik)[/URL] Ania podała że Fibi odeszła w nocy z 31 marca na 1 kwietnia :( i załaczyła jej ostatnie zdjęcie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Njv0CektyrE/UUTESiUlHcI/AAAAAAAAGEo/_10cNQSonzM/s640/zz.JPG[/IMG]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Marako jak znajdziesz w domku chwilkę to jak wrzuciłabys to ja bym chętnie obaczyła;) ciekawi mnie czy widac po nim na zdjeciu te mase;)[/QUOTE] ja tez bo zupełnie nie wiem o czym gadacie ;) -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']A ja mam pytanie- czy nie można wprowadzić czegoś co by regulowało licytację na ostatnia minutę w bazarku? Wkurza mnie jak ktoś nagle wyskakuje na sekundę przed i przebija o 1 zł , a w ogóle nie brał udziału w bazarze wcześniej. Takie zagrywki są ostatnio bardzo "modne", a każdy się tłumaczy, że jemu tez tak zrobiono i on teraz tak robi... Nie wiem- może licytujący w ostatniej chwili muszą podbić o co najmniej 10zł np? , albo licytacje na ostatnie 3 minuty przedłużają bazar o nastepne 5 itp...[/QUOTE] Ania możesz wpisać w bazarku jak opisujesz zasady juz kiedyś o tym ktoś dyskutował i chyba ktoś zamieszczał wpisy typu:" jesli ktoś nie licytował wcześniej na bazarku to w ostaniej minucie można przebić ale o min 5 zł " albo ze "osoby nielicytujące wczesniej a licytujące w ostatniej minucie nie będa brane pod uwagę" btw poważnie ludzie tak odpisuje? że im też ktoś tak zrobił?
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
o masz psów nie widać zasypoało biedaki ;) -
[quote name='Igam']Już ją zgłaszam. Zerknij tylko proszę na "Procedurę sterylkowo-fakturową" bo chyba faktura za zabieg musi być wystawiona na Ostatnią Szansę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] [I] edit:[/I] Fasolka zgłoszona [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page214[/url][/QUOTE] tak, faktura musi być na ostatnią szansę a przenajmniej ta 'zwracana' część faktury ponieważ sunia jest pod opieką fundacji mikropsy to przysługuje jej 50% zwrotu czyli na Ostatnią Szansę musi być wystawiona ta część faktury bądź całość z zaznaczeniem, że do zwrotu jest 50% wszystko jest opisane w pierwszym poście AS dacie radę dozbierać brakujące 125 zł? powiedzcie, że dacie radę co do zgłaszania suń do Akcji Sterylizacja - może każdy nie tylko deklarowicz z tym, że wysokość zwrotów jest taka, że dla suń fundacyjnych niezaleznie kto zgłasza - 50 % dla niedeklarowiczów (sunie nie bedące pod opieką fundacji) - 50 % dla deklarowiczów (sunie niefundacyjne) - 100 % zwrotu
-
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cudo :loveu: już chyba mówiłam, ze marzy mi się kudłaty dog ;) edit tzn mi się marzy dog a tz'owi cokolwiek kudłate ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Hmmmm no ja pamietam jak Tazz jeszcze mógł to jak sie władował na swoje własne legowisko to całe tłuste było. Łapy tez zreszta i wszędzie było pełno kawałeczków tej kości... Okropnosc;) ale zajęcie masz racje;)[/quote] widać z innej epoki był mamut ;) [quote] Ile wyszło futra z Freda? Byłby Drugi Fred?:)[/QUOTE] to nie wiesz, że Fredzio jest jeden jedyny niepowtarzalny ? ;) i żeby nie było, że to Fred zawsze leży ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img441/2241/2013032435.jpg[/IMG]