-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']O jenyyyyyy, byłoby super :) Bardzo, bardzo dziękuję!! :) Tylko co sklecić do tych ogłoszeń, bo ja naprawdę nie umiem nic fajnego, i krótkiego wymysleć :shake: Skubi ma ok. 3 lat, jest łagodny, potrafi dogadać się z psami, ale byłby lepszy dom bez innych zwierząt (tak obie z Joasią myslimy), i raczej bez małych dzieci, bo Skubi to histeryk jest. Jest oczywiście zdrowy, zaszczepiony, po kastracji.[/QUOTE] wielkośc, waga? gdzie przebywa, kontakt do odłoszeń i coś sklecimy Ziutka ma miękkie serce i słabośc do mojego Freda, zaszantażuję ją zdjeciami i śmigiem migiem zrobi ogłoszenia ;) -
[quote name='black_sheep']Hej, czy mogę odnowić reklamę, jeśli bazarek trwa na przełomie dwóch miesięcy w nowym wątku reklamowym? Zapomniałam, a dziś dogo tak działa, że chyba nigdy się nie doszukam:/[/QUOTE] tak, jesli jest już nowy watek reklam, tzn na czerwiec
-
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
śmieszny jest :) moge poprosić Ziutkę o ogłoszenia jak chcesz :) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Odwiedziłam w piątek Skubisia histeryka :) Wiecie co? Ponieważ widziałam go po raz pierwszy to dopiero mogę teraz mogę powiedzieć, że zdjęcia w ogóle nie oddają tego jaki jest [B]fajny, mały, nakolankowy wręcz skrzacik[/B]!! Z psiakami zasadniczo się dogaduje, chociaż ma też swoje antypatie, ale kto ich nie ma? :cool3: To łyse miejsce na tyłku faktycznie zarasta, a widoczne jest dopiero jak odgarnie się sierść, ale też już nie tak bardzo. [/QUOTE] no tybcio pełną gębą ;) Kamila on ma ogłoszenia? wogóle ktos o niego pyta? -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
ja chcialam napisać, ze cudny jest Spajk ale wywaliło dogo wtedy ;) ale swoje zdanie podtrzymuję, cudo jest i tyle a ludzie są durni że tego nie widzą o ! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
3 x replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A dziś będzie o psio dzieckowej patologii. Na ostro, a co. Wrażliwi mogą nie czytać. Scenka 1 - moje dziecię dzielne zostało posadzone na nocniku. I zrobiło kupę. Więc fanfary, oklaski, ochy i achy. Dziecię zabrałam, żeby ubrać i takie tam, a Pani Matka powiedziała, że opróżni nocnik...ale już nie było z czego, bo zastała tam tylko oblizującą się Balbinę! Scenka 2 - inauguracja dmuchanego basenu Maksiowego. Basenik na trawniku stoi, woda nalana, dziecię gołe chlapie się w tej wodzie i nagle nadciąga tybetaniszcze - morda do basenu i pije i pije i pije...siorbiąc i śliniąc się koszmarnie. Nikt nas chyba nie przebije...[/QUOTE] cieszy mnie to co czytam czy to znaczy ze jak mamy tybetana to z czasem będziemy mieć dom z ogrodem i basenem? :evil_lol: btw tez chce wiedziec hociaz kompletnie nie wiem o czym gadacie i byc może nawet jak napiszecie to nie załapie ale będę podjerana samą świadomścia, że też wiem chociaż nie wiem co ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
nie nadążam, że wstawieniem fotek ;) możecie mi nie wybaczać itd ale i tak szybciej niż mi się chce nie wstawię ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img195/1853/prodziak.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='scarabae']No to i ja zostałam wywołana w temacie bajkowym i coś tam popełniłam ;) Zastrzeżeń nie przyjmuję ;) I zamawiam sobie zdjęcie bebzola Gamoniowego, co to go miałam już dawno dostać :mad: Nie pogardzę też bebzolem Fredziochowym. W gratisie mogą być te fotki z majówki ;) Aaa...i przy okazji dziękuję wszystkim, którym chciało się kliknąć i głosować na mnie w konkursie na miskę. Miską nie zostanę, ale zawsze mogę być balią ;)[/QUOTE] się ogarnę i coś wstawie ;) się bajeczka rozkręca ;) -
[quote name='mysza 1']Przynajmniej ma pasję ta Milka ;) Pozdrowienia ze wschodu ;)[/QUOTE] gdzie was wyniosło?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']No zasadniczo mogliście nie zostawiać;) ja sie nabiajałam prtzy tazzie, ze to nie on sie uczy zostawac sam. [B]Tylko ja sie uczę[/B] czego nie zostawiać- niczego ;)[/QUOTE] znamy to, trenujemy od stycznia ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Aaaaa Słodko Ostry?:) Taka zmyłka? Nie jadłam :P[/QUOTE] coś w ten deseń słodko wredny bym powiedziała ;) tak jak chilli niby niepozorne a jak jebnie w kubki smakowe to niewiadomo czy się śmiać czy płakac tak samo wredas jak coś odjebie to niewiadomo czy śmiać sie czy płakać czy może sprzątac i lac w dupę najczęściej kończy się naganą wewnętrzna, dla nas, typu: "no, mogliśmy nie zostawiać kosmetyczki na półce 1.5m nad podłoga" ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Ja z tym sygnalizowaniem, to juz u siebie tez pisalam. Moj Oskar tez nie pokazuje ze chce na dwor - w domu nie robi normalnie tzn ostatnio mi zaznaczyl sciane, no i jak luzem zostaje, to mi nasra - ale to akurat klatka zalatwila, bo on ma stracha separacyjnego od poczatku i bawi sie w szatkownika, jak zostaje sam. Ale wydaje mi sie ze on jest z tych ktorym regularne wychodzenie wystarcza i nie mial okazji pokazac ze chce. No i mam nadzieje, ze podpatrzy od Felixa ktory jak chce, to zaczyna sie nieziemsko krecic a pozniej popiskuje sobie troche.[/QUOTE] a ile czasu on tak siedzi w klatce? u nas na bank nalane nędzie jak wychodzimy nie do pracy no i wiadomo, ze coś rozwali ale to już wiemy i staramy się uważać co zostawiamy na wierzchu ;) jak już wyżej pisalam, wiemy co lubi ;) a naleje na szczęście średnio 2 razy (od 1-3) niezaleznie od długości naszej nieobecności jak bylismy na wyjeżdzie majówkowym, nie nalał ani razu na kwaterze fgakt ze wiekszość czasu spędzały psy na dworze ale na noc spały z nami w pokoju (bo strasznie rachityczny płotek był i miałam obawy że jak się Fredzio wkurwi to popierdzieli razem z płotkiem w siną dal ;) ) a wcześniej w domu zdarzało mu się w nocy sikać, taka loteria była zdązymy się rano zebrać na spacer czy Prodziak oprzytomnieje pierwszy i nasika ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']To jakies podłe pomówienia są. Toż to sama Słodycz ;)[/QUOTE] a jadłaś kiedyś czekolade chilli? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa'][url]http://imageshack.us/a/img42/7647/mdsc07156.jpg[/url] alez Jegomość :)[/QUOTE] tybcio pełnym pyskiem na szczeście zdjęcia nie oddają wredności ;) -
[quote name='rufusowa']stawy stawami a [B]jajka można sobie powietrzyć[/B] :>[/QUOTE] jak na szczeniaka przystało ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A ja myślałam, ze mój Bolcik dłuuugo lał w domu :lol:[/QUOTE] weź mnie nawet nie denerwuj wszystkie okoliczne szczeniaki już nie leją tylko kurna wyszło, że nasz, największy, musi najczęściej opróżniac pęcherz ale to pół biedy żeby on Gamoń zechciał sygnalizować ech nie wiem jak go nauczyć sygnalizowania mam kurna piszcześć pod drzwiami, wychodzić i lać na dworze? żeby się sam naumiał? Fred nie jest dobrym nauczycielem, bo wytrzymuje tyle ile trzeba czasami tylko jak ma rewolucje żołądkowe to prosi o dodatkowy spacer ale to raz na ruski rok -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
no to mamy Gamonia :) [IMG]http://imageshack.us/a/img208/453/m20130502113741.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img15/6266/mdsc07134.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img42/7647/mdsc07156.jpg[/IMG] za następny fragment bajeczki nr 3 napisany przez kogoś kto tutaj o tym zamelduje (ja się nie liczę) wstawię zdjęcia z kolejnego dnia majówki bo jeszcze nie wszystki dni zostały wam pokazane ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Zaraz... Fredziocha albo Fredziocha z Gamoniem? A można ponegocjować? Samego Gamonia? Hę? Zaznaczam, że żeby przygotować grunt do negocjacji i pozytywny nastrój wprowadzić to ja byłam na tym bajkowym bazarku...[/QUOTE] no ba, można :) tylko musze poszukać samego Gamonia ;) zarac coś wstawię :) bajeczka niczego sobie taka proekologiczna ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']No ale Ty masz króla i władcę ;) Tj Króla i Władce przepraszam :razz: Idefix zsika sie zawsze jak wychodze. zawsze, zamorduje. ale w sumie jak jestem w domu to sygnalizuje ze chce ale i tak zamorduje ;) [/QUOTE] tja króla i władcę chyba o moim kundelku Frdzie mówisz, on co prawda bez urodzenia ale przynajmniej umie się zachowac ;) a ten drugi to nie oszukujmy się -Gamoń ;) kiedyś sygnalizowal wyjscie na kupę wskakiwaniem do nas na łózko ;) a teraz przestal no ale generalnie już się nie zesrywał w mieszkaniu ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']ja po stokroć nie pamietam jak u Tazza było :shake: Ide utuc Fixa- menda mała nooooooo Idefix ma jakies 6-7... wpierdziele mu :angryy:[/QUOTE] nie tłucz go Prodziak tez jeszcze leje w mieszkaniu tydzien temu skończył pół roku nie sygnalizuje potrzeb nie srał już od miesiąca - dwóch ale przez nieustające deszcze i zaburzoiny rytm spacerów w tym tyg. zesrał się 2 x dzisiaj uszczęśliwł nas sraką ;) jako rzecz niedopowstrzymania - zostało mu to wybaczone ;) w domu bez spacerów zostaja na jakies 8,5-9,5 godz potrafi wytrzymac ale nie zawsze, tak 5 dni na tydzień wytrzyma najczesciej leje juz jak my jestesmy w mieszkaniu chyba bardziej podjerany wtedy chodzi ;) (nie jest to tak, że leje z radości na nasz widok, na szczęscie) nie akceptuje jak wychodzimy z mieszkania poza wyjściem do pracy wpada w szał i uczy nas porządku wpierdalając to co lubi i znajdzie czyli najchętniej papier./gazety/ksiażki plastik skórzane rzeczy i moje robótki szydełkowe i tak go kocham ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
połączymy przyjene z pozytecznym? popopełniamy grafomaństwo i pomożemy m.in. Donaldowi? za każde nowe zdanie dopisane przez kogoś odwiedzającego Freda [B]do bajki nr 3 [/B] wstawię zdjecia Fredziocha albo Fredziocha z Gamoniem. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243665-Piszemy-dogo-bajkę-!-dla-Podopiecznych-Amicus-Cais-do-10-06"]link do bazarku z bajką - klik - [/URL] o dopisanym zdaniu należy mi tutaj zameldowac chociazby pisząc: [B]ja się tam udzielam a gdzie sa kurna zdjęcia, hę?[/B] :mad: licze na wasz abstrakcyjny humor Gameta, ludwa, scar, gusia? na was liczę szczególnie ;) u was ten humor to pewnik ;) inni ? do zakończenia bazarku z bajka nie będzie zdjęć u Fredka ;) (na szczęscie mam w cholerę roboty więc powstrzymanie się od wstawiania zdjęc nie będzie trudne :eviltong:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No dobra...to czekam :eviltong: tylko oby nie za długo Bo szkoda psiaków żeby nie miały co do paszczu włożyć :evil_lol:[/QUOTE] ostatnio dostały po kawałku najdłuższego smaka jaki dostały ;) i co? Freduś zjadł jak ta lala a Gangren połknął :stupid: ja sie domyślam co on ćwiczył :oops: ale po jakiego kija to nie wiem ;) psychol i tyle popatrzcie sami [IMG]http://imageshack.us/a/img571/6128/20130524154131.jpg[/IMG] który normalny pies śpi z nogami w szafce? [IMG]http://imageshack.us/a/img834/3090/20130524161007.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Do kogo [U][B]to[/B][/U] było..? :-o BTW - to jest zdjęcie dwóch Wacków! [COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR] Nie dość, że larwy takie na własnym łonie hodujecie, to jeszcze pasiecie je krewetkami! :-o[/QUOTE]no do ciebie, coś Ci się źle zacytowało ;) BTW to jest zdjecie jednego Wacka :eviltong: ja Ci dam larwy :mad: Wacki kochamy miłością szczerą my i z pół dogo prawda Gameta? ;) [quote name='Ziutka']Dawaj no ten adres i nie pitol mi tutaj! Linka nie pamiętam, przypomne sobie jak bede zamawiać ;)[/QUOTE] Ziutka, jeszcze chwilę poodmawiam żeby nie było że łatwi jesteśmy ;) btw w sumie to sa jedyne smaki jakie dostają darowane w końcu jeden poschroniskowy a drugi specjalnej troski umysłowej ;) należa im się ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Jak się mieszczą, jak się nie mieszczą! [B]Biedne maleństwo[/B] zwisa i się poniewiera po podłodze, bo ten chiński grzywacz w wersji maxi zajmuje tyle legowiska![/QUOTE] czyty piszesz do nas o tym wredasie co miał byc zrównoważonym tybciem? a jest największa cholerą jaka kiedykolwiek widzialam? nie nie zwisa, on tak poleguje bo myśli że dostojnie wygląda ;) Ziutka nie wiem czemu ale ja jeszcze w Gangreńca wierzę w sumie nie mam wyjśca i musze wierzyć w naszego drogiego szczeniaczka wiec co najwyżej możesz mi zapodać linka gdzie kupowałas ostatnie smaki bo były tam takie cienkie raciczki co Freduś wszamywał od razu a Gangrenę zajmowały one na dłuższą chwilę poza tym boję się że tym razem nas namierza jak psy dostane przesyłkę :evil_lol: wiec musze Ci odmówic :) i jeszcze zdjecie Wacka - inka - to zdjęcie TEGO Wacka ;) o właśnie musze mu krewetki kupić bo nie ma czym zagryzać szampana ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img221/4317/waclaw10.jpg[/IMG] btw. chyba wszyscy już Wacka znają ale jakby ktos chciał coś się dowiedziec to zapraszam [URL="http://aksolotl-meksykanski.zwierzeta.ekologia.pl/"]<klik>[/URL] i [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ambystoma_meksykańska"]<klik>[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']phi, mi już dawno pokazała gołego Wacka :diabloti: Ja oczywiście fotkę Michała poproszę :loveu: A i co to ja chciałam? no... Bydle wam zarasta :evil_lol:[/QUOTE] ano zarasta :) gameta speszjal for ju ;) zdjęcie zrobione jakos jak mi grem wybył z mieszkania i robiłam sobie porządki w szafie no i Michaś się przyłączył ech to był psiak :loveu: piękny, zrównoważony, nienarzucający się a teraz co, jeśteśmy żywym przykładem trafoności powiedzenia "zamienił stryjek siekierkę na kijek" dobrze ze jeszcze Freduś się umie zachowac i wygląda całkiem względnie czasami na zdjęciach bo o tym Gangreńcu małym to szkoda pisać bubel jakiś nam się trafił a nie zrównoważony tybcio ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img716/4035/dsc00229ju.jpg[/IMG] [quote name='inka33']Oj tam, Wacka gołego, wielkiemico! :roll: Ale goły Fred, to jest coś! :loveu:[/QUOTE] uwierz gamecie goły Wacek to wielkiemico zwłaszcza, że Wacuś ma 25 cm ;) [quote name='gusia0106']Ty jednak jesteś poważnie zaburzona :)[/QUOTE] bujaj się ;) wiesz ile moje jedzą? że już nie wspomnę, że przeciez muszą mieć osobny pokój ;) no i wogóle ;) poza tym ten pan zarabia 10 na godz to myślę że Prodziak z trzy dychy by wyciągnał ;) [quote name='Ziutka']Jestem Gosiu, jestem :) Cały czas jestem...ale cicho siedze :eviltong: Gusia ma racje, że Ty jesteś poważnie zaburzona :evil_lol:[/QUOTE] kto z kim przystaje takim się staje tere fere :eviltong: a tak poważnie to zabaczyłam, ze odpisalas jak już tworzyłam odpowiedz i nic mądrego już nie potrafiłam wymyśleć ;) ładnie się mieszczą co ?