-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Dobra to ją "wciskam" tylko niech Bazyliszek mi się dziś określi w jakie dni, jakie godziny może jechać?? We wtorek przyjezdzają ludzie na wizytę kontrolną z suką, którą niedawno wyadoptowałam więc może dr zgodzi się 2 psy przyjąć :) To by było we wtorek o 17. Z Fur ja już wszystko ustalę jak bede znała rozkład Bazyliszka.
-
Za wizytę dużo nie wyjdzie pewnie ze 20zł ode mnie weźmie albo nic. Ewentualnie koszt "leków" jeśli coś zaleci ale to już wyjdzie na wizycie. Jak się zdecydujecie dajcie znać to umówie wizytę bo do niego są zapisy i czeka się 1m-cm do 2mc ale ją wcisnę szybciej jakoś. Spróbuje w tym tygodniu tylko musicie powiedziec czy chcecie.
-
Bardzo duże psy do adopcji z całej Polski
vena&vivi replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
zaznacze i wstawie bernardynkę :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co przepraszać :) sama doskonale wiem, że zdarzaja się takie zawirowania bo właśnie je przeżywamy:( dziękuje za pieniążki - jak wpłyną to uzupełnię -
Jeśli ja przywieziecie do Torunia to wcisnę ją do mojego weta. On jakoś sprawadza, maca, wygina i jest w stanie powiedzieć jak bardzo zaawansowane są zwyrodnienia - oczywiście na tyle ile można bez prześwietlenia. Mojemu psu tak zrobił, dokładnie powiedział w jakim stawie , w jakiej łapie jest najgorzej i w 100% sprawdziło się to na zdjęciach :) Prowadzi mojego psa ze zwyrodnieniami, chorym kręgosłupem itc - jest genialny.
-
No masz rację ja również bym wychodziła :) no nic jak sa leniwi to doga nie dostaną :P
-
Ale co oni powiedzieli, że nie będą z nim chodzić na spacery - nie ma gdzieś dalej mniej odludnego miejsca czy jak?? Pytam już z ciekawośći :)
-
Tak o ten :) Sama miałam doga w wynajmowanym mieszkaniu i bez auta :)
-
Aniu a czemu ten pierwszy odpada? Znaczy co przeszkodą jest :)
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Zdjątka z domku :) a za 6 dni się widzimy bo kończą się tabletki i na konsultacje przyjeżdzają do mojego weta :D [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4761/fantavx.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6766/fanta2.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8553/fanta3.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5817/fanta1r.jpg[/IMG] -
Ja polecam bonharen bo jak dla mnie same tabletki to za mało w nich jest mała dawka kwasu hialuronowego a bonharen to właśnie kwas :) Warto go podać jak najszybciej bo on hamuje rozwój zwyrodnień itd bo czym później podamy tym zmiany będa gorsze. Oczywiście wiąże się to ze sporymi kosztami:( A czemu nie udało się zrobić prześwietlenia przy sterylce?? Za szybko się wybudziła ?
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziś poszły pieniązki za hoteli, Aniu w pon powinny być :) -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ma aktywne - sama jej ostatnio robiłam. Czekamy na ten domek :) musi sie pojawic -
Co do wagi psa to mój ma 70kg a docelowo chce 80kg :) zjadamy 30 kg miesięcznie więc koszta okropne, mam w domu też staruszka na rc mobility - zjada jeden wór miesięcznie :0 ale przynajmniej wiem po co pracuje
-
Kurcze w końcu tu dotarłam, wchodziłam w Wasze podpisy ale mnie na stronę kierowało.
-
Bity COCKER SPANIEL z łańcucha - proszę o pomoc!!
vena&vivi replied to plina's topic in Już w nowym domu
wydaje mi się, że można jak nie to jakąs umowę, że go adoptujesz -
Bity COCKER SPANIEL z łańcucha - proszę o pomoc!!
vena&vivi replied to plina's topic in Już w nowym domu
jestem - za wiele nie mogę :( jak będzie tekst to w ogłaszaniu mogę Cię odciążyć -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldrumka']wpłacam regularnie, proszę odnotujcie wpłaty za marzec i kwiecień (chyba że nie doszły ???) i oczywiście maj przelew pójdzie jutro rano :)[/QUOTE] Aldrumka - przepraszam jeśli przeoczyłam już sprawdzam :) Bardzo Cię przepraszam, proszę wszystkich aby kontrolowali swoje wpłaty z rozliczeniem w 1 poście. p.s będe wpłaty deklaracji uzupełniała 15 dnia każdego miesiąca :) teraz powinno być na bieżąco :) -
pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO
vena&vivi replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Kurcze następne pseuda ale dobrze, że coraz więcej wykrywamy. U nas dużo pomogły okoliczne schroniska - sporo psów do nich trafiło i wtedy na spokojnie szukało się Dt bądź hotelików. -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Tak blisko na wizyty po adopcyjne:diabloti: Fur wstawi fotkę z pierwszego spaceru w nowym domku:multi:, dostałam na tel a nie mam kabla żeby zrzucić