Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. słodką ma mordeczke, ja tam widze labka i koniec a że nóżki nie urosły:evil_lol: Ona nie stała w kolejce po wzrost a po wielkie serce:loveu:
  2. Ludki kochane, zaprasza Lolek, czeka na domek. Dość się nacierpiał teraz trzeba mu miłośc dac:loveu:
  3. Prosimy o stały domek dla Lolka, niedługo bedzie więcej informacji, z tego co wiem teraz jest w klinice ale niedługo trafi do wspaniełego DT.
  4. Melduje sie na wątku, zapisuje i obiecuje zagladać i popytam znajomych choć wszyscy zapsieni.:evil_lol:
  5. Bardzo współczuje, sytuacja okropna. Jeśli bym akurat była światkiem takiego ataku , gdzie jeden pies nie ma szans bo jest dużo mniejszy to sposciłabym swojego. Zabić by się nie zabiły bo oba wielkie a może udałoby się jakiegoś malucha uratować. Nie wiem jak pomoc, nie znam się na prawie ale walczcie.
  6. Udało się wejść (net mi muli). jutro zrobię gratke z wyroznieniem.
  7. [quote name='jumbolot']ciekawe czy taki polomarket jest gdzieś na śląsku[/quote] Hmm nie wiem ale w kujawsko pomorskim na 100%:evil_lol:
  8. zaznaczam, brak słów na takie okrucieństwo, cegiełki zakupie - chociaż tak pomoge
  9. Nie znam się aż tak aby oceniać co pies chciał lub może zrobić po tym jak gryzł ale mam pytanie. Moje psy (pies i suka) w zabawie często łapią się za nogi i co to oznacza?? Dla mnie w tym nie ma nic złego - nigdy nie było między nimi konfliktu. Każde wie gdzie jego miejsce:evil_lol: Wiem, że to co inego bo to zabawa ale mnie zaciekawiło.
  10. I gdzie widzisz podobieństo choćby między niby ojcem a Twoją sunią? A skad wiesz, że to akurat jej ojciec, byłeś przy kryciu? Rozumiem, że wierzysz na słowo?? Wszystkim tak na słowo wierzysz?? Jakoś mi nie chcesz:evil_lol: Twój weterynarz jest hmm osoba nie znajaca sie a to dobrze o nim nie świadczy, przestan pisac bzdury i sie unosic. Posłuchaj osob która cos wiedza i mowia prawde. Nikt nie chce Ci dopiec a uświadomić a TY jestes zamkniety, zadne agrumenty do Ciebie nie trafiaja. Przemyśl to po co miałabym Cię oszukiwac? Napewno nie z zazdrosci:shake:
  11. Zgadzam się ten papierek nie raz ratuje psu zycie, takiego psa łatwiej zidentyfikowac po znalezieniu, takiego psa zadko kto porzuci bo wie , że go znajdziemy:diabloti:
  12. weterynarz nie zna się na rasach - sedzia na wystawach jest taką osobą :) lub hodowca tych psów - hodowca z zarejestrowana hodowla:) A u Twojego psiaka po zdjęciach psiaka widać że nie jest on identyczny jak kanar - nie trzeba mieć fachowego oka:cool3: Nie mniej jednak życze miłego obcowania z psem i udanego wychowania :)
  13. I dlatego napisałam wedlug mnie - to moje zdanie i możesz się nie zgadzac:p Twoje zdanie jest inne, ok :) Jeszcze raz prosze, nie zniechecaj się, Ty tez mozesz mi powiedziec, że moje psy nie wygladaja jak np dogi i to bedzie Twoja opinia.
  14. Słuchaj według mnie nie wygląda jak Presa - moje zdanie.Widze,że rozumiesz,że masz psa bez rodowodu więc mam do Ciebie prośbe - nie kupuj więcej od takich ludzi psów, są adopcje kanarów i innych ras. Nie napełniaj im kieszeni bo oni zawsze mówią, że szczeniaki to przypadek ale naprawde te "przypadki" zarzaja sie za czesto:razz: Wiem, że nie wszedzie jest zło - ale zobacz ile nas go otacza, zobacz ile jest biednych psów, tyle już wystarczy, twoj piesek dobrze trafił ale może reszta nie??? Zadaj jeszcze raz pytania a postaram sie odpowiedziec ;)
  15. Nigdzie nie napisałeś z jakiej hodowli jest, podałeś link na jakiegoś bloga. Hodowla musi być zarejestrowana w związku kynologicznym. Ja też mam kundla który wygląda jak Kanar a wiesz skąd go mam - ktoś go wyrzucił w wieku 7 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a wiesz czemu? bo zachorował i ktoś nie chciał wydawać tysiecy złoty na jego leczenie bo zapłacił za niego góra 800zł. A wiesz czemu pies zachorował bo w pseudo rozmnaa sie chore osobniki i chodzi mi o wady nie widoczne gołym okiem!! Ja wydałam na leczenie tego psa już ok 3 tys złoty bo jakaś pani ma pseudohodowle i rozmnaza psy bez uprawnien, sprzedaje byle komu, byle zeszly i to nie ona wezmie psa jak zachoruje a kolejna taka osoba jak ja bedzie placic za nieodpowiedzialnosc ludzi. Nie dziw sie ze sie wkurzamy ale wiele ludzi tak postepuje a ja mam w domu tego przykład uwierz nie planowałam tego psa ale co miałam zostawić na śmierc??
  16. Dlaczego nie dociera do Ciebie argument ze pies może wyglądać jak Kanar ale nim nie jest jeśli niemasz jego "dowodu" Zrozum ta Pani ma pseudohodowle. Jeśli twój pies nie ma rodowodu nie jest rasowy.
  17. Rodowodowy nie oznacza, że wyglada jak Kanar on musi mieć metryke, rodowód to jak Ty masz dowód który potwierdza Twoją tożsamość. Jeśli piak nie ma takiego papierka to niestety jest kundelkiem który może wygląać jak Kanar ale na moje to średnio:cool3: Mam nadzieje, że mimo wszystko będziesz kochał psiaka tak samo mocno. P.S jesli chcesz to dam ci linka do prawdziwych hodowli kanarów. Przepraszam strona która dałeś jest fajna i tam jest Kanar!!! Nie obrażaj się na nas ale my nie popieramy pseudohodowców - to osoba która sprzedaje psy w typie rasy ale nie rodowodowe. Rozmnaża je dla pieniędzy i np. ty nie oddasz swojego psa bo wygląda troszke inaczej ale inni nabywcy jak zobaczą różnice oddadza je do schroniska. I właśnie w taki sposob mamy tyle psow w schroniskach. Pozrawiam
  18. Wydaje mi się, że ta dyskusja jest ponieważ to były ttb, każdy z nas wie (no może każdy) co powinno się zrobić, albo jak było by idealnie ale my nie żyjemy w idealnym Państwie a już na pewno nie pod względem traktowania zwierząt. Więc najlepiej dla tych psów jeśli zostaną uśpione chyba, że ktoś tu chętny na ich adopcje?? A właściciel znając życie nie poniesie żadnej kary!! Ja też się z tym nie godze ale taka nasza rzeczywistość. A do tych co to chcą wszystkie ttb uśpić - wczoraj na mojego doga rzucił się kundelek, żarł go po nogach, ma ślady, nie zagryzł bo nie dał rady:razz: czy już mam tworzyć petycje do uśpienia wszystkich kundelków bo jeden niedopilnowany próbował własnych sił:p P.S pierwszy raz w zyciu na mojego psa rzucil sie inny - zawsze strasza ale się boją a ten jakich bohater:evil_lol:
  19. No oczywiście jest różnica ale to głupi człowiek rozmnaża "amstafy" agresywne żeby mieć "szpanerskiego" psa.
  20. No właśnie też mnie się tak zdawało ale, że jakos super się nie znam nie ciągnełam tematu. Podaj nazwe hodowli.
  21. Nie wiem co to za hodowla, możesz podać nazwe, ja znam inny typ kanara - przepraszam jeśli Cię uraziłam ale dla mnie jest poprostu mało podobna :)
  22. My mamy blisko też takie psie pole i nawet kiedys SM w gazecie pisała, że tu moża psy spuszczać tylko żeby nie były agresywne więc może dowiedz się jak jest u Ciebie :)
  23. Twoja sunia to raczej nie kanar:roll: W młodym wieku nie można przeciążać stawów to fakt. Co dojedzenia się nie wypowiem ponieważ karmie suchą:evil_lol:
  24. Faceta hmmmm :) Bo jak coś Odiemu burka to trza ustawić:evil_lol:
  25. Nawiązując do znajomości ras: kiedyś Młody chłopak ok 20-25 lat powiedział, że mam ładnego amstafa. Dodam,że stałam wtedy z suką doga niemieckiego:crazyeye:
×
×
  • Create New...