Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Nie mamy oddzienego pomieszczenia dla szczeniaków. W woli sprostowania, Nitka była tam gdzie inne dorosłe psy, miała taką samą opiekę jak inne psiaki, nie wyróźnialiśmy jej. I to nie sprawa czepiania się tylko wyjaśieia i mówienia prawdy aby później nie było niedomówień.
  2. Jak Nitka w kociarni?? Nitka była owszem w kojcach w budynku ale nie w kociarni. Skąd masz takie informacje?? Kociarnia to osobne poieszczenie i nigdy tam psów nie ma.
  3. Dokładnie, wielość mieszkania nie ma znaczenia - ważny jest czas i dobre wyorzystanie go :)
  4. Zapomiałam dodać, że chciałabym go wydać ale po podpisaniu umowy adopcyjnej.Cajus JB mam nadzieje, że to nie problem i ewentualnych chętnych możesz informować :)
  5. Ale rozumiem, że moge po swojemu na niego wołać. To nie ma kontekstu obraźliwego. tak ot poprostu
  6. Starałam się pomóc, zrobiłam ile mogłam - w tej chwili więcej pomóc nie moge niestety. Z tego co wiem A dokładiej z tego co mówiła mi Pani Teresa ma jescze 2 psy z guzami, żadnych operacji nie robiła. Powiedziała że niedługo będzie musiała je uśpić.Po słowach tej Pani wnioskuje,że ma kiepskiego weta i może zaproponować innego (oczywiście mogę się mylić). A co do Twoich wątpiości o nasz wzrok to nie zauważyliśmy, jasne lepiej jakby było wcześniej wykryte ale nie myli się tylko ten który nic nie robi.Ja jednak staram się działać jak my wszyscy i wiem, że takie rzeczy niestety się zdarzają i to rozumiem.
  7. Przepraszam za to stwierdzenie ale Twoje zdziwienie, że schronisko tego nie zauważyło w niczym nie pomoże. Sorki ale ja tam pracuje i do jasnej ciasnej żeby nie przekinać naprawe się staramy. Pamietaj, że to schronisko,że możliwości są ograiczone. To nie dom, nie fundacja to schron a my jesteśmu tylko ludzmi. Może uznacie że się unosze ale to serio ciężka praca a takie zdania jej nie ułatwiają.
  8. Może po świętach coś ruszy.
  9. Co tu tak cicho?? ilon_n zrób Dusi zdjęcie w transporterku. Ona cudacznie wygąda z tą gową :)
  10. I jak wiadomo coś czy mam się w cierpliwość uzbroić :D
  11. Hop, hop zapraszamy do nas. Nie mam wieści od ladyS może ktoś inny coś wyskrobie??
  12. [quote name='furciaczek']Moge machnac allegro, tylko tekst by byl potrzebny. Vena juz napisala do ladyS. w tej sprawie wiec moze cos fajnego uda sie sklecic. Pomoge tez w innych ogloszeniach w wolnej chwili.[/QUOTE] Ciotka ja ogłoszenia porobie i tak masz mase roboty ale o allegro Cie poproszę :)
  13. No to może Pani się przekona, że wiek nie jest najistotniejszy tyko charakter
  14. Sądze, że fotki możesz wykorzystać a jeśi chcesz jutro jeszcze zrobie. Co do tekstu to popytam znajomych z dogo :)
  15. Ślicznie dziękuje za wątek. Może ktoś go wypatrzy. Bardzo prosimy o allegro, jeśli ktoś się zgłosi oczywiście pokryje koszty - ja łamaga nie potrafie robić.
  16. Gdzie psiak teraz przebywa i jak długo może tam zostac???
  17. Co do info będziemy pisać ja już do pracy wrociam znaczy się popołudniówki skończyłam:) Wiemy, że dosłownie idzie za głosem, lgnie do człowieka, uwielbia głaskanie, dogaduje się z innymi psami. Ja go kocham i jestem pewna, że znajdzie się taka druga ja :) z tą róźnicą, że nie bęzie miała 4 psów, 3 kotów i królika:D
  18. HMM nie masz czasu na sen i podroze:P Zawsze jakiś psiak się znajdzie:)
  19. No o się ciesze, że Niteczka dobrze się czuje. A o podróży nie ma co pisać, Nitka nie sprawiała problemów. Trzy ray na spacerku się zatrzymaliśmy, troche piszczała jak coś jedliśmy, na oczka piękne chciała wydębić :) Podróż spędziła raczej na kolanach :) wtedy była spokojniejsza i zasypiała :)
  20. Sorki, że znać nie dałam ale konta nie doładowałam. Nicia już w domku, podróż minela spokojnie :) Dłuzsza relacja jak w domu wyląduje.
×
×
  • Create New...