-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mamy oddzienego pomieszczenia dla szczeniaków. W woli sprostowania, Nitka była tam gdzie inne dorosłe psy, miała taką samą opiekę jak inne psiaki, nie wyróźnialiśmy jej. I to nie sprawa czepiania się tylko wyjaśieia i mówienia prawdy aby później nie było niedomówień. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Nitka w kociarni?? Nitka była owszem w kojcach w budynku ale nie w kociarni. Skąd masz takie informacje?? Kociarnia to osobne poieszczenie i nigdy tam psów nie ma. -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, wielość mieszkania nie ma znaczenia - ważny jest czas i dobre wyorzystanie go :) -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Starałam się pomóc, zrobiłam ile mogłam - w tej chwili więcej pomóc nie moge niestety. Z tego co wiem A dokładiej z tego co mówiła mi Pani Teresa ma jescze 2 psy z guzami, żadnych operacji nie robiła. Powiedziała że niedługo będzie musiała je uśpić.Po słowach tej Pani wnioskuje,że ma kiepskiego weta i może zaproponować innego (oczywiście mogę się mylić). A co do Twoich wątpiości o nasz wzrok to nie zauważyliśmy, jasne lepiej jakby było wcześniej wykryte ale nie myli się tylko ten który nic nie robi.Ja jednak staram się działać jak my wszyscy i wiem, że takie rzeczy niestety się zdarzają i to rozumiem. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za to stwierdzenie ale Twoje zdziwienie, że schronisko tego nie zauważyło w niczym nie pomoże. Sorki ale ja tam pracuje i do jasnej ciasnej żeby nie przekinać naprawe się staramy. Pamietaj, że to schronisko,że możliwości są ograiczone. To nie dom, nie fundacja to schron a my jesteśmu tylko ludzmi. Może uznacie że się unosze ale to serio ciężka praca a takie zdania jej nie ułatwiają. -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Może po świętach coś ruszy. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cicho?? ilon_n zrób Dusi zdjęcie w transporterku. Ona cudacznie wygąda z tą gową :) -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
I jak wiadomo coś czy mam się w cierpliwość uzbroić :D -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
No to może Pani się przekona, że wiek nie jest najistotniejszy tyko charakter -
AJZON - dostojny psi arystkorata z rodowodem- ma dom!
vena&vivi replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Gdzie psiak teraz przebywa i jak długo może tam zostac??? -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Co do info będziemy pisać ja już do pracy wrociam znaczy się popołudniówki skończyłam:) Wiemy, że dosłownie idzie za głosem, lgnie do człowieka, uwielbia głaskanie, dogaduje się z innymi psami. Ja go kocham i jestem pewna, że znajdzie się taka druga ja :) z tą róźnicą, że nie bęzie miała 4 psów, 3 kotów i królika:D -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
HMM nie masz czasu na sen i podroze:P Zawsze jakiś psiak się znajdzie:) -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dajcie linka jak założyvie:) -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
ilon czy ślepaczek ma wątek?? -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No o się ciesze, że Niteczka dobrze się czuje. A o podróży nie ma co pisać, Nitka nie sprawiała problemów. Trzy ray na spacerku się zatrzymaliśmy, troche piszczała jak coś jedliśmy, na oczka piękne chciała wydębić :) Podróż spędziła raczej na kolanach :) wtedy była spokojniejsza i zasypiała :) -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sorki, że znać nie dałam ale konta nie doładowałam. Nicia już w domku, podróż minela spokojnie :) Dłuzsza relacja jak w domu wyląduje.