-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
vena&vivi replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ja tego kolege w avantaru tak "zdobyłam":cool3: i teraz oboje nie wyobrażamy sobie jak to bez niego - o nieeeeeeeeeeeeeee -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
vena&vivi replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No widze, że nie tylko ja zamieniłam tymczas na stały:p a to dobry sposób mówisz: Wezmiemy ją tylko na tymczas - później sam nie będzie chcial oddac -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Z Panem od klimy hmm mąż super odpowiedzi ma:cool3: Rinuś za to gg masz :mad: godzine sie meczylam zeby działoło:p -
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
vena&vivi replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ona jest boska i zapewne naprawde kochana, molosek moj kochany molosek - uwielbiam je i mam już 3:p Szybko domek dla skarba -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać. -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać. -
A ja wam powiem, że odkad klikam psy chetniej sie ze mna bawią - wczesniej najpierw szalały wspolnie dopiero ja a teraz jest duuzo lepiej nawet zaczely sie interesowac czy czasem pani zaraz jakiegos zadania nie wymysli i mnie obserwuja. Nieraz jak zaczynamy cwiczyc to patrza mi na ree kiedy smakolykk ale nad tym pracuje.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Zmęzniała kobieta:cool3: wizualnie jest boska natomiast charakterowo do siebie nie pasujemy:eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
EEe no patrz kota takiego wielkiego masz:evil_lol: to jeśli one takie są to tyż nie dla mnie:shake: wiec pozostaje przy swoich upierdusach:eviltong: -
Bedzie bazarek na Hammerka wiec jak tylko sie skonczy wplacimy pieniazki.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ehhh tam dobrze jej z oczu patrzy:evil_lol: lubie takie cielaczki:razz: -
Halo halo co tam u Hammerka?? Jak z pieniązkami na hotelik?? Tak jak mowiłam moge przekazać fanty na bazarek.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fajna łona:cool3: a ona sie dogaduje z reszta czy nit bo na filnie wyglada na ok -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja tu ciut nowa ale ne widze zdjeciów Dzikiego psa wiejskiego:evil_lol: a nie powiem chciałabym:loveu: -
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
Ja nigdy nie wysylalam ale jak mnie sie spodoba wystep to oczywiscie wysle:multi: -
Ja moje sie skupiaja super ale na smakolyku nie na mnie:shake:
-
Ja zauważylam ze czesto ludzie dużego psa wiąza tylko z podworkiem bo mowia ze w domu sie meczy:crazyeye:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No i jestem po spacerze i oczywiscie napatoczyl sie taki co psa spuscil i sobie idzie z rodzinka nie interesujac sie owym psem, pies zaczol na nas szczekac i dopiero zaczol sie rozgladac gdzie jego pupilek:cool3: ja powiedziam tylko ze jesli jego pies w tej chwili odemnie nie odejdzie bede pokolei spuszczała swoje psy:evil_lol:. Biegiem ruszył po psa i wolal go z przerazeniem w głosie:loveu: -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
vena&vivi replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dzięki - spróbuje się dowiedzieć.