Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. vena&vivi

    Barf

    Moja jedna kicia wcina szyjki kurze i świetnie sobie radzi :)
  2. Czytałam posty i ktoś pytał czy jest smentarz blisko włocławka - jest w Toruniu :)
  3. Rozumiem Ty chcesz małe szceniaczki ale zastanów się czy twoja sunia chce, czy chce meczyc sie pare miesiecy z wiekim brzuchem?? czy chce czuć ból podczas porodu?? czy chce zajmować się sczeniakami? czy chce być wiecznie zmęczona? Powiem Ci jeśli dalej nie wiesz - ona tego do szczescia nie potrzebuje!! Jeśli masz dobrych znajomych to niech adoptuja przez co uratuja kilka zyc!!!
  4. vena&vivi

    Barf

    Ja podaje gotowane łapki, gotuje ze 2 godziny, wyjmuje łapki, obcinam azury, wyjmuje tą długą kość i wsadzam je spowrotem do galaretki, czekam aż zgęstnieje i mam świetny posiłek.
  5. Jaka maniaczka:evil_lol: Mówił że Cięspotkał ale że obsesja molestowała Twojego kolege to się zmył:diabloti: A Oi kogo chciał zjeść???
  6. Nic nie przybyło, Obs jeszcze nie ciachnięta ale jesteśmy po cieczce i przeżyliśmy:p
  7. Jaka piękna nowina:multi: Hammerku jednak dobre przeczucie miałam:evil_lol:
  8. strasznie długo mnie nie było (brak komp) kiedyś robiłam Hammerkowi ogłoszenia więc i teraz zrobię:cool3:(napiszcie gdzie już ma co by nie dublować) ale wchodząc dzisiaj na dogo nie spoziewałam się że biedak nadal bez domu:shake: :((
  9. Długo, długo kompa nie miałam ale już wróciłM. a banada po staremu:eviltong: cały czas kochana :loveu: i wkurzająca:evil_lol:
  10. Witam wszystkich ponownie, wróciłam do świata żywych :P:razz:
  11. OOOOOOOO no fajnie a jest szansa siakoś się dołączyć?? I wiadomo coś o terminach i płatnościach?? P.S Zielony jak tam szkolenie w Toruniu:razz: niestety zabrakło mnie z dożkami ale przesunięcie terminu o dwa tygodnie to niestety w moim przypadku tragedia:shake: ale może na następną się załapie:cool3:
  12. Ufff dziś już jestem na dogo :D Dobrze,że mam kolejke zaklepana u tak wybitnego i znanego chirurga:evil_lol:
  13. Molos wygrywa:diabloti: Dawaj więcej i to szybko:p
  14. Może ktoś banerek zrobi;):razz:
  15. Rinuś Ty sobie imprezujesz a gdzie foty z wyjazdu:diabloti:
  16. Piękny pokarz się wszystkim:loveu:
  17. O kurcze ale masz zdolniache w domu, ja się zapisze do doktora - mam gdzie nigdzie za dużo - licze na podobne efekty jak u tego pacjenta:razz:
  18. Przyznam że występ lepszy od pierwszego i baardzo mi się podobało smsy poszły oczywiście.
  19. Dla mnie najpiękniej wyglądają dwa całuśkujące się dożki [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/9572/toru13062007085ty4.jpg[/IMG] Przepraszam za off
  20. Boziu kochem te burmuchy i pozniej przytulanki i buziaki:razz:
  21. Kurcze znowu wiec jest na e-oferty, alegratka, animalia, petsy,giełda ogłoszen,kup - sprzedaj, telezoo - nie pamietam wiecej bo pisze z psamieci, nie mam teraz zbyt czasu zeby na wszystkich sprawdać. Ale postaram sie napisac dokladnie wieczorem
  22. Prze bardzo : [url]http://***********/ogloszenia/zabierz-mnie-ze-schroniska---prosze_340.html[/url] cuś mi wszystko znikło a linki wkleiłam [url=http://www.eoferty.com.pl/id95086.html]Zabierz mnie ze schroniska - PROSZE / Psy > Pozosta
  23. Zdjęcia super, psiak zapewne tyż - szybko domek musi znaleśc takie cudo.
  24. Bosz jakie szczęśliwe mordy:loveu: super zabawe tam masz:evil_lol:
  25. Foty na oponie są naaaaaaaaaaaaaaajlepsze, poprostu bomba!!!
×
×
  • Create New...