Rozumiem Ty chcesz małe szceniaczki ale zastanów się czy twoja sunia chce,
czy chce meczyc sie pare miesiecy z wiekim brzuchem??
czy chce czuć ból podczas porodu??
czy chce zajmować się sczeniakami?
czy chce być wiecznie zmęczona?
Powiem Ci jeśli dalej nie wiesz - ona tego do szczescia nie potrzebuje!!
Jeśli masz dobrych znajomych to niech adoptuja przez co uratuja kilka zyc!!!
Ja podaje gotowane łapki, gotuje ze 2 godziny, wyjmuje łapki, obcinam azury, wyjmuje tą długą kość i wsadzam je spowrotem do galaretki, czekam aż zgęstnieje i mam świetny posiłek.
strasznie długo mnie nie było (brak komp) kiedyś robiłam Hammerkowi ogłoszenia więc i teraz zrobię:cool3:(napiszcie gdzie już ma co by nie dublować) ale wchodząc dzisiaj na dogo nie spoziewałam się że biedak nadal bez domu:shake: :((
OOOOOOOO no fajnie a jest szansa siakoś się dołączyć?? I wiadomo coś o terminach i płatnościach??
P.S Zielony jak tam szkolenie w Toruniu:razz: niestety zabrakło mnie z dożkami ale przesunięcie terminu o dwa tygodnie to niestety w moim przypadku tragedia:shake: ale może na następną się załapie:cool3:
Kurcze znowu wiec jest na e-oferty, alegratka, animalia, petsy,giełda ogłoszen,kup - sprzedaj, telezoo - nie pamietam wiecej bo pisze z psamieci, nie mam teraz zbyt czasu zeby na wszystkich sprawdać. Ale postaram sie napisac dokladnie wieczorem
Prze bardzo :
[url]http://***********/ogloszenia/zabierz-mnie-ze-schroniska---prosze_340.html[/url]
cuś mi wszystko znikło a linki wkleiłam
[url=http://www.eoferty.com.pl/id95086.html]Zabierz mnie ze schroniska - PROSZE / Psy > Pozosta